Reklama:

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Městského kina ve Frenštátu pod Radhoštěm na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Dominik Dymáček (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. René Giňa (Kovona Karviná)
• 4. Alexej Kotlár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Marek Kubíček (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 6. Vojtěch Nádeníček (SIWI Fitness Brno)
• 7. Roman Němec (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 8. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 9. Dominik Přeták (SIWI Fitness Brno)
• 10. Lukáš Veselý (Extrifit Club)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Daniel Dvorský (Fitness Factory Olomouc)
• 4. Nikolas Golas (Gold Team Karviná)
• 5. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 6. Stanislav Slezák (Fitpeople Jihlava)
• 7. Karel Šivák (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Ondřej Gánovský (Dave Fit Club Zlín)
• 3. Tomáš Glawaty (Gold Team Karviná)
• 4. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 5. Jan Hadámek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Vojtěch Herka (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Daniel Kořínek (Obořil Elite Team)
• 8. Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
• 9. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 10. Petr Svoboda (Fitpeople Jihlava)
• 11. Zdeněk Veselý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 12. Vladimír Žižka (SIWI Fitness Brno)
• 13. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. David Bujgl (Profi Studio Jablonický)
• 2. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 3. David Jahl (Remi Sport Prostějov)
• 4. Martin Kaleta (Queen Club Třinec)
• 5. Michael Kriho (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Patrik Novotný (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 7. Karel Šivák (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Filip Šoška (Obořil Elite Team)
• 9. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 10. Radek Wunsch (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Miroslav Horváth (Kovona Karviná)
• 12. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 2. Lukáš Bína (Obořil Elite Team)
• 3. Ondřej Daubner (TJ Olympia Zlín)
• 4. Petr Genčůr (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jan Hadámek (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Radek Juráň (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 8. Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
• 9. Lukáš Kula (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Tomáš Michalčík (Extrifit Club)
• 11. Mario Ottner (Gold Team Karviná)
• 12. Lukáš Sedlařík (Fitness AVE Přerov)
• 13. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Filip Vaško (Extrifit Club)
• 15. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Lukáš Barbořík (SK Přerov)
• 2. Václav Bukvic (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Aleš Chytil (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Pavel Červinka (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Jan Jurčík (SK Přerov)
• 6. Martin Plhal (SK Přerov)
• 7. Tomáš Skřivánek (TJ Olympia Zlín)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Zdeněk Veselý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 10. Tomáš Videcký (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jan Červenka (Valc Active Fitness Brno)
• 2. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jiří Koritar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 5. Petr Lisý (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Daniel Machovský (Obořil Elite Team)
• 7. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 9. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Prokop Žerníček (SIWI Fitness Brno)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Karel Adamec (Bavaria Fitness Opava)
• 2. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jaroslav Levák (Fitness Centrum Jalex)
• 6. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 7. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Jakub Telička (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 9. Vojtěch Trejtnar (Remi Sport Prostějov)
• 10. Michael Macek (SK Radoch Ostrava)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Vojtěch Baránek (Obořil Elite Team)
• 2. Pavel Czernek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 3. Pepa Fidila (American Fitness Centrum Moravská Ostrava)
• 4. Jakub Holec (TJ Valašské Meziříčí)
• 5. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 6. Dušan Kminiak (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 8. Vlastislav Korytar (SIWI Fitness Brno)
• 9. Josef Novák (SK PEPA centrum Opava)
• 10. David Procházka (SIWI Fitness Brno)
• 11. Jan Siatka (Hardcore Gym Fontána)
• 12. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 13. Robin Weiermuller (Fitness klub Omega Olomouc)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Lucie Buchtová (SK Moog Brno)
• 3. Klára Burdová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Debora Dočkalová (Big1One Fitness)
• 5. Natalie Hrubá (Fit Park Ostrava)
• 6. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Veronika Chromá (SIWI Fitness Brno)
• 2. Vendula Gottvaldová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Lucie Hermanová (Gold Team Karviná)
• 4. Liliana Holubová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Barbora Smutná (Big1One Fitness)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Karolína Bradáčová (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 2. Petra Caisová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 3. Daniela Juráková (Dave Fit Club Zlín)
• 4. Anna Kraváčková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Alena Menšíková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Kristýna Ryšánková (InCore Fitness Brno)
• 8. Aneta Szurmanová (Gold Team Karviná)
• 9. Andrea Trojanová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 10. Lucie Varyšová (SK PEPA centrum Opava)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra