Reklama:

BFC Cup 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V sobotu Vás srdečně zveme do hotelu Merkur v České Lípě na BFC Cup 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 2. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 3. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Roman Fiala (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)
• 9. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Josef Kobliha (Fitness Deukalion Praha)
• 4. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 5. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 6. Andrzej Wrobel (Polsko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Šín (SK Moog Brno)
• 2. Guran Bartosz (Polsko)
• 3. David Gottlieb (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 4. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 6. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 7. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 8. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 10. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Radek Čejka (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)

Kulturistika juniorů

• 1. Petr Bečvář (Extrifit Club)
• 2. Stanislav Černý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Matěj Hasík (Extrifit Club)
• 4. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Michalčík (Extrifit Club)
• 6. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 7. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 9. Ladislav Rychtr (Fitness Hard Core)
• 10. Jakub Spurný (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 15. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 16. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)
• 17. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 18. Jan Jurčík (SK Přerov)
• 19. Jakub Vavřich (Extrifit Club)
• 20. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Alexander Hlobik (Slovensko)
• 4. Ladislav Houlík (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Michal Barták (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Martin Holaň (Gold Team Karviná)
• 4. Michal Klečka (Fitness Centrum Alice)
• 5. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 7. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 8. Prokop Žerníček (SIWI Fitness Brno)
• 9. Michal Blaško (Slovensko)
• 10. Seweryn Sowa (Polsko)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 4. Erich Mika (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Daniel Smatana (Slovensko)
• 6. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 7. Daniel Vávra (No Limits Krnov)
• 8. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 9. Piotr Seweryn Zieliński (Polsko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 3. Michael Špaček (Fitness Hard Core)
• 4. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 5. Petr Ouvín (Extrifit Club)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vojtěch Baránek (Obořil Elite Team)
• 2. Lukáš Beránek (Fitpeople Jihlava)
• 3. Tomáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 4. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Marek Perutka (Muscle Factory Březnice)
• 6. Radek Šéla (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Zdenka Dobiášová (Slovensko)
• 3. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Gabriela Vodilová (Slovensko)
• 6. Anna Iwona Bernady (Polsko)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Alena Kovalčíková (Slovensko)
• 2. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
• 3. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Marie Bouchalová (Fitness akademie Ronnie.cz)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Štěpánka Weissová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Michaela Vlasatá (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Alina Fradina (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 6. Anželika Kiričenková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 7. Barbora Smutná (Big1One Fitness)
• 8. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 9. Tereza Nováčková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Karolína Chupíková (Mega Fitness Praha)
• 2. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 3. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 4. Adriana Kunová (Slovensko)
• 5. Veronika Ficzuová (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 3. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 4. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Monika Mlejnková (Fajn Fitness Mladá Boleslav)
• 7. Klára Šturmová (Fitness club Jařest)
• 8. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 9. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 10. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 11. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 12. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra