Reklama:

GP Zbýšov 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Retro kavárny ve Zbýšově na Grand Prix Zbýšov 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz)


Startovní listiny

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 4. Ondřej Pokorný (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 5. Daniel Vávra (No Limits Krnov)
• 6. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Piotr Seweryn Zieliński (Polsko)

Physique mužů nad 178 cm

• 1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 3. Lukáš Beránek (Fitpeople Jihlava)
• 4. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 5. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 6. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 7. Ján Priadka (Slovensko)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Alina Fradina (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Barbora Smutná (Big1One Fitness)
• 4. Marcela Mikulíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 5. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 3. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 4. Andrea Trojanová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 6. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Fitness chlapců

• 1. František Náprstek (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do 3 kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Pavla Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 13. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 18. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 19. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Nikol Petrásková (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Eliška Plicková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 24. Eliška Pokorná (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 25. Michaela Poláčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 26. Andrea Remešová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 27. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 28. Michaela Tóthová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 29. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 30. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra