Reklama:

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V sobotu Vás srdečně zveme do Domu kultury Beseda v Hrádku nad Nisou na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 2. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 3. Martin Poláček (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 5. Michal Smetana (Fit klub Ludvík)
• 6. Jonáš Vráblík (Fit klub Ludvík)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Michal Beneš (Pajič Trainings)
• 2. Jiří Cáb (SKK Hrádek nad Nisou)
• 3. Stanislav Černý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Ludvík Gebauer (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 5. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Daniel Kešner (Fitness club Jařest)
• 7. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 8. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 9. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)
• 12. Petr Ženíšek (Prom-In Team)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Štěpán Bodnár (Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí)
• 2. Jakub Enžl (Fitness při CVČ Most)
• 3. Václav Loufek (Prom-In Team)
• 4. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 5. Pavel Nosek (SK Olymp Trutnov)
• 6. Jan Patík (Extrifit Club)
• 7. Milan Rezničák (Fitness studio Český Krumlov)
• 8. Marek Ševčík (Fit Club Energy Kdyně)
• 9. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)
• 11. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Vojtěch Ječný (Fitness Aris Jičín)
• 3. David Koštiál (Extrifit Club)
• 4. Lukáš Kurucz (Prom-In Team)
• 5. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 6. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Jaroslav Vácha (Extrifit Club)
• 8. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)
• 9. Petr Ženíšek (Prom-In Team)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Petr Bečvář (Extrifit Club)
• 2. Martin Houska (Extrifit Club)
• 3. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 4. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 5. Ladislav Rychtr (Fitness Hard Core)
• 6. Tomáš Svoboda (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 7. Daniel Špic (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 8. Marko Trelo (Mega Fitness Praha)
• 9. Vojtěch Trnka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)
• 11. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Marek Ševčík (Fit Club Energy Kdyně)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Miroslav Bezděk (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Matěj Hasík (Extrifit Club)
• 3. Václav Jireš (OK Gym Dubina)
• 4. Lukáš Voženílek (Extrifit Club)
• 5. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 7. Jakub Skopal (In Core fitness ČT)
• 8. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Josef Antoš (Fit klub Ludvík)
• 2. Tomáš Barthel (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 3. Lukáš Hanuš (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 4. Šimon Kristl (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Michal Paďour (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 6. Daniel Steinocher (Extrifit Club)
• 7. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Jan Vafek (BBC Praha)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Antonín Hodan (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Yuriy Kalytka (Fitness Star)
• 3. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 4. Patrik Starec (Fitness KWK Fit)
• 5. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Weiss (Extrifit Club)
• 7. Štěpán Živnůstka (Fitness Aris Jičín)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Patrik Doležal (Fit centrum D & K)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jiří Komorous (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 5. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 6. David Korynta (Fitness Victory)
• 7. Vladimir Kuklisin (Fitness Ronnie.cz Praha)
• 8. Šimon Kutnar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 9. Vojtěch Machek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 10. Ondřej Michal (Fitness KWK Fit)
• 11. Filip Opička (Fitcentrum Merkur)
• 12. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Jakub Simandl (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 14. David Šefčík (Harmony Wellnes Club Písek)
• 15. Jan Švandrlík (Extrifit Club)
• 16. Jan Tomášek (Fitness KWK Fit)
• 17. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 18. Martin Vychopeň (Fitness Victory)

Bodyfitness juniorek

• 1. Marie Anderšová (Fitness VAF Milovice)
• 2. Zlata Bubeníčková (Delta Fitness Praha)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Markéta Bláhová (Fitness KWK Fit)
• 2. Andrea Horňáková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 3. Marcela Janouchová (Fitness Galaxie)
• 4. Anželika Kiričenková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Kristýna Kušičková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 6. Tereza Nováčková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Petra Svobodová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Pavlína Švejdová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)
• 9. Edita Tuzarová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Veronika Ficzuová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Barbora Krouželová (Fitness Centrum Alice)
• 3. Barbora Makaturová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Neonila Panasyuk (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 6. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 7. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 8. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! https://docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Ag...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra