Reklama:

Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů/masters
v kulturistice:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
Mistrovství ČR mužů
(klas., phys.), žen, párů:
propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
videorozhovoryočima závodníků I. a II.
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisívideo

V neděli Vás srdečně zveme do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře na Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 117.

Vstupenky za 250 Kč můžete zakoupit v neděli na místě konání. Vzhledem k předpokládanému zaplnění sálu však důrazně doporučujeme si je předem zarezervovat!

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií
semifinále
klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
physique žen
bodyfitness žen masters
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
kulturistika párů
bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
finále
klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
physique žen
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní
bodyfitness - absolutní
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
kulturistika párů
bikiny fitness do 164 cm
bikiny fitness do 168 cm
bikiny fitness nad 168 cm
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní
bikiny fitness - absolutní



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika smíšených párů

• 1. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc) a Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 4. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 6. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Petr Plesník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 8. Jan Rys (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Martin Holaň (Gold Team Karviná)
• 3. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 4. Jaromír Prášek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 6. Pavel Szotkowski (Bodyland Fitness Ostrava)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 8. Igor Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 2. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Lukáš Červený (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 7. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)
• 10. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 11. Tomáš Weiss (Extrifit Club)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Richard Bílík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Marek Heryán (MD-Posilovna Brno)
• 3. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 4. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Radim Kluka (Fitness klub Omega Olomouc)
• 6. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 7. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 8. Šimon Kutnar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 9. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 10. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Jan Sokolowski (TJ Jiskra Nový Bor)
• 12. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matyáš Černohorský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 2. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jan Klubrt (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Jiří Kubiczek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 6. Marek Kuchajda (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Lukáš Obršál (City Fitness Centrum Hořice)
• 8. Marek Perutka (Muscle Factory Březnice)
• 9. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)

Physique žen

• 1. Lenka Ferenčuková (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Michaela Hipmanová (Fitness Star)
• 3. Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)
• 4. Marcela Šafránová (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Olga Verbová (Akademie Ronnie.cz)
• 6. Romana Renzová (TJ Kovona Karviná)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Ivana Dvořáková (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Maria Hudcová (Wolfberry Team)
• 3. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness Brno)
• 6. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 7. Karolína Skřičková (Profi Studio Jablonický)
• 8. Nikola Štaiglová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Hana Komárková (Fitness Velké Opatovice)
• 5. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 6. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
• 8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness masters nad 35 let

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Hana Komárková (Fitness Velké Opatovice)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 5. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 6. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Nikola Cihlářová (Fitpeople Jihlava)
• 4. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 5. Tatsiana Hertsyk (BBC Praha)
• 6. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Lucie Milfaitová (Fitness studio Mike)
• 8. Karolína Oravski (Pure Health & Fitness Praha)
• 9. Silvie Sher (Klub kulturistiky Ostrava)
• 10. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 11. Štěpánka Weissová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Hana Dvořáčková (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Michala Halvová (SK Tři studně)
• 4. Veronika Kabátová (Diamond Gym Fitness Club)
• 5. Marcela Mikulíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Eliška Pavlová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 7. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Veronika Tupcová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 9. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 10. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 11. Valerie Peršina (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Eliška Dombková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 4. Eva Havelková (Akademie Ronnie.cz)
• 5. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 8. Adéla Storzerová (Akademie Ronnie.cz)
• 9. Marie Turková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 11. Erika Zábojníková (Dave Fit Club Zlín)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra