Reklama:

Ohlédnutí bronzového medailisty Miloše Pavlů za MS masters 2018

10.887 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Společný trénink Miloše Pavlů
s Máriou Hudec před MS masters 2018
MS masters 2018: kompletní výsledky s body!
Osudy české výpravy na letošním Mistrovství světa masters, které probíhalo ve dnech 7. - 10. prosince ve španělské Tarragoně, jsme pro Vás dokumentovali od začátku až do konce. Začali jsme nominací, pokračovali předsoutěžními rozhovory a videotréninky a dění na samotném šampionátu jste pak mohli jak sledovat formou aktuálních zpráv, tak zhodnotit nahlédnutím do kompletních výsledků.

Mezi Čechy se nakonec našlo hned 5 medailistů a jedním z nich byl také bronzový Miloš Pavlů, letitý závodník a velký srdcař. Miloš už se vypravil na mistrovství světa mnohokrát a nemá v úmyslu si nechat ujít ani příští ročník. O to, jak hodnotí ten letošní, už se s Vámi podělí sám.


[Text: Miloš Pavlů] Začalo to na letišti v Praze, odkud jsem 7. prosince odlétal na mistrovství světa do Tarragony vybojovat další úspěchy pro naši českou zemi. Náš tým se skládal z 11 závodníků. Ukázalo se, že se sešla, musím říct, opět bezvadná skupina lidí. V 11 hodin jsme odlétali a celá výprava 11 soutěžících se 3 členy svazu, kteří nám perfektně pomáhali, šťastně přistála v Barceloně. Po hodině a půl cesty autobusem jsme se dopravili na hotel do Tarragony, kde se soutěž konala. Vše proběhlo super a bez komplikací, jak ubytování, tak prezentace. Jen jsem musel dostat 60 deka dolů, tak jsem si musel ještě zaběhat.

Hotel pěkný, pokoje super, organizace, si myslím, výborná. Bydleli jsme po dvou, ideální stav. Pokoje opravdu čtyřhvězdičkové. Jinak vše šlapalo podle plánu a rozpisu z propozic. V sobotu se začalo soutěžit v 10 hodin podle propozic a šlo to tak celý víkend. Musím pochválit organizátory, vše šlapalo dle rozpisu a i potom samotná soutěž šla jak na drátkách. To stejné v neděli, kdy moje kategorie byla jako první na programu. Musím říct, že letos jsem si pódium velmi užíval. Věděl jsem, že jsem udělal maximum, a forma byla proti loňskému roku o dost lepší. S výsledkem jsem spokojený. Jel jsem tam s tím, že chci stupně vítězů, což se mi splnilo. I když mi tam většina lidí říkala, že stříbro to bude v nejhorším případě, v první šestce jsou vždycky malé rozdíly. Já jsem s bronzem spokojený. Rozhodování bylo proti loňsku spravedlivější, to v každém případě. Víc se upřednostňovali méně svalnatí soutěžící, což trochu nechápu, hlavně v kategoriích kulturistiky. Není přece nic hezčího než estetické, svalnaté tělo.

Co se týče diváků, to bylo slabší. Na to, že to bylo v tak krásném a velkém sále, bylo velmi málo diváků. Nechápu. Jak jsem už říkal, soutěž jako taková byla perfektně připravená, časově to šlapalo, jídlo skvělé, vše bez problémů. V neděli to skončilo ke spokojenosti celé naší výpravy. Večer raut a potom bujará zábava, sekt tekl proudem a celý náš tým se úžasně bavil, super lidé. Doufám, že příští rok pojedou zase všichni.

Nyní si dám 3 týdny odpočinek od tréninků a jídelníčků. Tělo to nutně potřebuje, to mám už za ty roky vyzkoušeno. Jak se říká, když umíš dřít, musíš umět i odpočívat. A hned od 1. ledna se opět začíná příprava na příští rok, a to na 13. prosinec, kdy je mistrovství světa. Opět bude v Tarragoně a tam my nesmíme chybět. Moc se těším, pěkných zážitků je vždy plno, ale ty nejhezčí jsou vždy spojeny s medailovými umístěními. Závěrem bych chtěl říct, že toto světové klání bylo ve všech ohledech úplně super.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.12.12:18amoresPE - Milos je borec, o tom niet pochyb. *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • To jako fakt? Kulturistika do 80 kg - JEDEN závodník. Kulturistika do 90 kg - JEDEN z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie