Reklama:

MS masters 2018:
zprávy z místa dění!

31.623 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

MS masters 2018: kompletní výsledky s body!
Katalánské přístavní město Tarragona ve dnech 7. až 10. prosince hostí poslední z letošních devíti mistrovství světa organizovaných pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB, když se zde koná Mistrovství světa masters. Šampionátu se během dvou soutěžních dnů, kterými jsou sobota a neděle, přitom zúčastní také početná česká reprezentační výprava, kterou na místě doprovázejí státní trenéři Martin Novotný a Zdena Razýmová společně s místopředsedou SKFČR Martinem Loudou. Jak se našim na šampionátu daří, se pro Vás pokusíme sledovat právě v tomto článku, ve kterém najdete zákulisní informace i fotografie.

Neděle, 21:19

Přikládáme další zákulisní fotografie.

Neděle, 20:55

Kompletní výsledky mistrovství světa,
včetně profesionálních fotografií z pódia, najdete zde!

Neděle, 18:30

Absolutním mistrem světa v kulturistice mužů masters byl vyhlášen Němec Peter Baers, který závodil v kategorii od 40 do 44 let nad 90 kg. Jiří Čermák však na šampionátu závodil v úžasné formě a ani v absolutce se neztratil!

Neděle, 18:17

Jiří Čermák aktuálně svádí souboj o celkové vítězství a dochází k něčemu, co je k vidění pouze na Mistrovství světa masters. V absolutce je na pódiu celkem dvanáct kulturistů! Kromě českého reprezentanta k nim patří také Ital Nicola Barlotta, který za sebou má účast na čtyřech IFBB Elite profesionálních soutěžích, po nichž se nechal reamaterizovat.

Neděle, 18:00

Máme mistra světa! Jiří Čermák v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg vybojoval zlato! Kulturista, který se letos k závodění vrátil po čtrnáctileté odmlce, na cestě za svým úspěchem porazil i letošního mistra Evropy v kulturistice mužů do 85 kg Krzysztofa Skryplonka z Polska! Ve stejné kategorii bral výborné páté místo Zbyněk Ceradský.

Neděle, 17:29

Zbyněk Ceradský a Jiří Čermák za sebou mají vystoupení ve finále, včetně volných sestav!

Neděle, 17:04

Česká republika v Tarragoně měla zastoupení v nejrůznějších kategoriích. Důkazem toho je i následující fotografie, na které pózují Vladimír Semerád (kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg), Martin Dráb (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg) a Zdeněk Vrána (physique mužů masters od 45 do 49 let).

Neděle, 16:36

Šampionát se zvolna chýlí ke konci. Posledními našimi reprezentanty, kteří do něj zasáhnou, jsou Zbyněk Ceradský a Jiří Čermák, kteří svádějí vzájemný souboj v kulturistice mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg. Soutěž se pro ně zatím vyvíjí skvěle. Oba rozhodčí vybrali do šestičlenného prvního semifinálového vyvolávání!

Neděle, 16:07

Martin Dráb v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg vybojoval bronz!

Neděle, 15:42

Sandra Bártová se v bikiny fitness žen masters od 35 do 39 let do 163 cm do finálové šestice neprobojovala.

Neděle, 15:34

Martin Dráb za sebou má vystoupení ve finále, včetně volné sestavy.

Neděle, 15:09

Pavel Forman se v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg do šestičlenného finále nakonec neprobojoval.

Neděle, 15:07

Závodí se v bikiny fitness žen masters od 35 do 39 let do 163 cm. Sandra Bártová v prvním pětičlenném semifinálovém vyvolávání nepózovala, prostor dostala ve druhé skupince vyvolaných závodnic a stále tak má šanci zabojovat o účast ve finále!

Neděle, 14:50

Šampionát pokračuje semifinálovými boji v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg. Daří se Martinu Drábovi, který pózuje po boku čtyř soupeřů v prvním semifinálovém vyvolávání. Bojuje o medaili!

Neděle, 14:39

Na řadě je semifinále v kulturistice mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg. Nastoupil k němu i Pavel Forman, kterého však rozhodčí do prvního šestičlenného vyvolávání nevybrali. Skutečnost, že Španěla Joseho-Luise Ortize porotci po prvním vyvolávání nechali pózovat ještě i v tom druhém, našemu reprezentantovi však ještě dává šanci o účast ve finále zabojovat!

Neděle, 14:00

Gabriela Erbenová v bikiny fitness žen od 40 do 44 let vybojovala bronz!

Neděle, 13:29

Gabriela Erbenová se v souladu s tím, jak se pro ni vyvíjel prejudging, probojovala do finále!

Neděle, 12:51

Probíhá semifinále v bikiny fitness žen masters od 40 do 44 let, ve které závodí také naše Gabriela Erbenová. Rozhodčí ji vybrali do prvního vyvolávání!

Neděle, 12:12

Miloš Pavlů v kulturistice mužů masters nad 55 let do 75 kg vybojoval bronz!

Neděle, 11:12

Miloš Pavlů se v kulturistice mužů masters nad 55 let do 75 kg probojoval do finále a podle dostupných zpráv bojuje o medaili!

Neděle, 10:45

Vladimír Semerád v kulturistice mužů nad 55 let nad 75 kg nedostal od rozhodčích příležitost v prvním semifinálovém vyvolávání, které bylo nabité ikonami kulturistiky, když v něm pózovali třeba Thomas Scheu, Rafael Vera anebo Alexander Yashankin. Našeho reprezentanta rozhodčí vybrali do druhého vyvolávání.

Neděle, 10:20

Na pódiu je Miloš Pavlů, v kulturistice mužů nad 55 let do 75 kg má sedm soupeřů. Všichni závodníci byli porovnáváni v jediném vyvolávání, a tak není snadné odhadovat, kdo se probojoval do finále. Hlavní rozhodčí upozornil, že v kategorii nastoupil také dvaaosmdesátiletý Japonec Toshisuke Kanazawa, jenž je dokonalou ukázkou kulturistické dlouhověkosti.

Neděle, 10:10

Jako první z našich v neděli do bojů na pódiu zasáhnou v kulturistice mužů masters nad 55 let závodící Vladimír Semerád a Miloš Pavlů.

Neděle, 10:00

Nedělní část programu, ve kterém dostanou prostor kulturisté a bikiny fitnessky, v Tarragoně odstartovala přehlídkou národů. Za Českou republiku se jí zúčastnil místopředseda SKFČR Martin Louda.

Sobota, 15:16

Mária Hudec v bodyfitness žen masters nad 45 let vybojovala bronz!

Sobota, 14:26

Máriu Hudec, která závodí v bodyfitness žen masters nad 45 let, rozhodčí vybrali do prvního semifinálového vyvolávání! Pózovalo v něm celkem pět závodnic.

Sobota, 12:37

Lucie Jakešová ve physique žen masters nad 35 let vybojovala páté místo!

Sobota, 12:30

Lucie Jakešová se ve physique žen masters nad 35 let probojovala do finále, kde tak dostala příležitost předvést volnou sestavu.

Sobota, 11:55

Lucie Jakešová v kvalitním startovním poli physique žen masters nad 35 let dostala prostor v prvním sedmičlenném semifinálovém vyvolávání. Rozhodčí ji pak spolu s Němkou Marií Navou na pódiu ponechali i pro druhé vyvolávání. V tom už pózovala také Milena Koudelková.

Sobota, 11:30

Roman Hajabáč (physique mužů masters od 40 do 44 let) ani Zdeněk Vrána (physique mužů masters od 45 do 49 let) se tentokrát do finále neprobojovali.

Sobota, 9:50

Pohled do startovních listin napovídá, s kolika soupeři dnes naši v jednotlivých kategoriích změří síly.

Kdo z našich zasáhne do sobotního programu?
kategorie za Českou republiku z.*
physique mužů masters od 40 do 44 let Roman Hajabáč 15
physique mužů masters od 45 do 49 let Zdeněk Vrána 10
physique žen masters nad 35 let Lucie Jakešová, Milena Koudelková 13
bodyfitness žen masters nad 45 let Mária Hudec 10

* celkový počet závodníků v kategorii

Další naši reprezentanti budou závodit v neděli.

Sobota, 9:50

Šampionát se koná v prostorách Veletržního a kongresového centra Tarragona. Jedním z charakteristických rysů centra je přírodní kamenná stěna, která se prolíná každým z několika poschodí budovy.

Sobota, 9:35

Vše pro to, aby mohly první souboje na pódiu začít, je již téměř připraveno! Z našich reprezentantů by se jako první do boje o přízeň rozhodčích měli zapojit Roman Hajabáč a Zdeněk Vrána, kteří závodí ve physique mužů masters.

Sobota, 9:00

Kromě prezentace včera ve Španělsku došlo i na kontrolu formy.

Sobota, 9:00

Že naši do Tarragony vyrazili už včera dopoledne, mělo dobrý důvod. Od 16:00 do 21:00 se zde totiž konala registrace závodníků, která jako tradičně byla spjata s vážením a měřením nezbytným pro rozřazení sportovců do jednotlivých kategorií.

Sobota, 9:00

Jak jste se již mohli dočíst v tomto našem článku, naši se na místo konání šampionátu vydali z Letiště Václava Havla včera dopoledne. Ve zmíněném článku najdete množství snímků z objektivu fotografky Ronnie.cz Hany Hudcové. Níže Vám pak nabízíme ještě několik dalších fotek, které Vám napoví, jaká cesta do Španělska byla pohledem samotných českých reprezentantů.


Foto:
Martin Louda, Pavel Forman, Mária Hudec, Miloš Pavlů, Milena Koudelková, Sandra BártováSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • To jako fakt? Kulturistika do 80 kg - JEDEN závodník. Kulturistika do 90 kg - JEDEN z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie