Reklama:

Miloš Pavlů a Mária Hudec - trénink zad a tricepsů 1,5 týdne před MS masters 2018

10.691 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dnes ráno odletěla česká výprava na Mistrovství světa masters do španělské Tarragony. Ta se nachází na pobřeží Baleárského moře zhruba sedmdesát kilometrů jihozápadně od Barcelony a letošní mistrovství světa se v ní koná ve dnech 7. až 10. prosince. Jednoduše řečeno, dnes to tam celé začíná!

České závodníky, kteří se na mistrovství světa připravovali, jsme pro Vás dlouhodobě sledovali a s většinou z nich jsme pro Vás také natočili tréninková videa a rozhovory. Odkazy na konkrétní videa najdete v záhlaví tohoto článku. Dnes tuto předsoutěžní sérii videí uzavřeme tréninkem se dvěma velikými sympaťáky, kulturistou Milošem Pavlů a bodyfitnesskou Máriou Hudec!

Natáčení se závodníky masters je pro mne vždycky velikým zážitkem, protože se s nimi pojí ohromné zkušenosti a životní nadhled. O tom se můžete sami přesvědčit v Milošových starších videích, v nichž vzpomínal na kulturistiku v dobách socialismu, kdy se závodníci živili kočičími konzervami a kvůli nedostatku činek kradli závaží na železničních náspech. První ze zmíněných videí najdete tady, druhé pak zde. Neméně mne ohromila i Mária Hudec, jejíž tréninkové video se synem Oliverem jsme Vám přinesli nedávno. Mária totiž poprvé sáhla na činky až ve svých 49 letech a za šest let se vypracovala až k závodění na mistrovství světa. Kromě toho, že vypadá a cítí se skvěle, tím jednoznačně dokázala, že nikdy není pozdě začít!

V dnešním videu, natáčeném v brněnské posilovně Fitness Boby, jsem si s Milošem povídal také o jeho potížích během cesty na nominaci na mistrovství světa. Fotky z nominace můžete najít v tomto článku. Pokud Vás na nich už dříve zarážel Milošův nepřítomný pohled, dnes se dozvíte, co bylo jeho skutečnou a hodně nepříjemnou příčinou! Na závěr zbývá jen dodat - držte našim závodníkům palce!


Miloš Pavlů a Mária Hudec
- trénink zad a tricepsů 1,5 týdne před MS masters 2018Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.12.00:19Turakam - Perfektni obaja, radosť sledovať podobne motivujúce a poz...
07.12.15:57Radovan77 - Pecka, Miloši super forma, dokazuješ skvěle že věk je jen ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (21:13) • Zodiaku, Zodiaku, to už fakt přeháníš. Jseš největší hater na Ronnie, kdokoliv cokoliv...
magazínTréninkový videolog: Boris Orava (04/...
sz0ty (15:06) • Skvělý videolog. Vůbec jsem o trzích nevěděl a jenom ze záběrů mě mile překvapily ceny....
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (12:13) • Ano skutečně mu chybí všude ,,oběm` a to prosím poznáš z fotky, kde vidíš jen ruce? Mim...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Chargy (09:21) • S touto formou by podle mě moc konkurece schopný nebyl, oběm tam trochu chybí, na druho...
magazínLegendy kulturistiky a jejich trénink...
mr.perfect (22:55) • Máte tam chybu a nepřesnosti...Trénink v přípravě byl rozdělený na ráno a večer....Př:...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra