Reklama:

Mistrovství Evropy 2015:
výsledky a fotografie (den 3.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2015 - 13. - 18. 5. 2015, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Andrea HorňákováNikola CihlářováAdéla StorzerováMaria PomerantsevaKateřina FantováKarolína TlustáMarkéta Tůmová • Tatsiana Hertsyk • Yuliya Arkhiyereyeva • Michaela Vlnasová • Valerie PeršinaJana JeřábkováDaniela BečkováLucie Urbanovábodyfitness: Veronika ZubačováMilena KoudelkováLucie KoumarováLucie JakešováAnna Vaculíkováphysique: Marek KavinaOndřej KmošťákViktor MinářRichard BiškoMiroslav KadlecEva Horňáková • Blanka Lovasová • Lenka Ferenčukovákulturistika: David Příkop • Petr Havlík • Matěj RyšavýLuboš KoumalMarek VomáčkaRadek ČejkaMilan BodlákVladimír ŠtěpánekDaniel Minster klasika: Jakub PrchalPavel FantaEmil Boarfitness: Jan Páleníček • Lenka Červená
Před ME:
sraznominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 1 medaile! den 3 + foto - 1 medaile!
den 4 + foto - 2 medaile!kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
Vladimír Štěpánek a Daniel Minster
Adéla StorzerováDavid Příkop
VIDEOREPORT fotogalerie

Mistrovství Evropy 2015: zprávy z místa dění!
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 2.)
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 1.)
Mistrovství Evropy 2015
- fotografie z prezentace

V sobotu 16. května ve španělské Santa Susanně proběhl už třetí soutěžní den letošního supermistrovství Evropy. Semifinálovou část soutěže během něj absolvovali závodníci ve fitness, kompletní souboje na pódiu pak před sebou měli závodníci nastupující v bodyfitness juniorek, kulturistice vozíčkářů, bodyfitness žen masters, bodyfitness žen, physique juniorek, physique žen masters, physique žen a physique juniorů.

Jako první byly zveřejněny kompletní výsledky ze zápolení v bodyfitness juniorek. Zde se k absolutnímu vítězství probojovala Antonina Lazukova z Ruska, zajímavého úspěchu pak v kategorii do 163 cm dosáhla Slovenka Nikol Blahušiaková, která se probojovala až ke stříbrné medaili.

Česká republika na šampionátu další cenný kov získala zásluhou Daniela Minstera, jenž na soutěži již potřetí v řadě nastoupil v kulturistice vozíčkářů. Na klání tentokrát obsadil třetí místo a patří mu bronz. Vítězství vybojoval Edgard John-Augustin, o němž jsme se podrobněji zmínili již v našem článku s krátkými zprávami z místa dění.


Bodyfitness juniorek do 163 cm

    1. Antonina Lazukova (Rusko)
    2. Nikol Blahušiaková (Slovensko)
    3. Dina Kaspi (Finsko)
    4. Nika Masturko (Chorvatsko)
    5. Gintare Burdulyte (Litva)
    6. Ingrid Avelsgaard (Norsko)

Bodyfitness juniorek nad 163 cm

    1. Vibeke Litland (Norsko)
    2. Irma Osk Jonsdottir (Island)
    3. Janina Hillman (Finsko)
    4. Marie Steffen (Německo)
    5. Sissel Jorgensen (Dánsko)
    6. Aurora Stanciu (Rumunsko)

Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

    1. Antonina Lazukova (Rusko)

Kulturistika vozíčkářů

    1. Edgard John-Augustin (Francie)
    2. Omes Ceged (Turecko)
    3. Daniel Minster (Česká republika)

Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

    1. Roberta Arecco (Itálie)
    2. Marina Chamoun (Švédsko)
    3. Maria Hasselmark (Švédsko)
    4. Zrinka Fiser (Chorvatsko)
    5. Olga Maslova (Rusko)
    6. Sylwia Śliczna (Polsko)

Bodyfitness žen masters nad 45 let

    1. Kramer Rannveig (Island)
    2. Rita Hardenberg (Německo)
    3. Irina Blinova (Rusko)
    4. Cristina Menini (Itálie)
    5. Rosario Gomez Ortiz (Španělsko)
    6. Carina Isaksson (Švédsko)

Bodyfitness žen do 158 cm

    1. Ramona-Maria Arseni (Rumunsko)
    2. Patricia Martinez Marquina (Španělsko)
    3. Nika Masturko (Chorvatsko)
    4. Roberta Visintainer (Itálie)
    5. Vanja Paladin (Chorvatsko)
    6. Sylwia Taczala (Polsko)

    12. Veronika Zubačová (Česká republika)

Bodyfitness žen do 163 cm

    1. Antonina Lazukova (Rusko)
    2. Zrinka Fiser (Chorvatsko)
    3. Pia Jansson (Švédsko)
    4. Cristina Menini (Itálie)
    5. Lucia Umpierrez (Španělsko)
    6. Carina Isaksson (Švédsko)

    13. Milena Koudelková (Česká republika)

Bodyfitness žen do 168 cm

    1. Vicktoria Petraityte (Litva)
    2. Roberta Arecco (Itálie)
    3. Tatsiana Belavinskaya (Bělorusko)
    4. Eva Rusan (Chorvatsko)
    5. Olga Maslova (Rusko)
    6. Natalia Kordus (Polsko)

    Lucie Koumarová a Lucie Jakešová se neprobojovaly do nejlepší patnáctky.

Bodyfitness žen nad 168 cm

    1. Elena Kirshchina (Ázerbájdžán)
    2. Marina Chamoun (Švédsko)
    3. Johanna Jafs (Finsko)
    4. Maria Hasselmark (Švédsko)
    5. Therese Svedbom (Švédsko)
    6. Lesley Barents (Nizozemsko)

    Anna Vaculíková se neprobojovala do nejlepší patnáctky.

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

    1. Ramona-Maria Arseni (Rumunsko)

Physique juniorek

    1. Mihaela Serban (Rumunsko)

Physique žen masters

    1. Mara Fino (Itálie)
    2. Gabriela Zimmermann (Německo)
    3. Monica Moura Duarte (Portugalsko)
    4. Daniela Pfeiffer (Německo)
    5. Lisbeth Grape (Švédsko)
    6. Kathrin Skovgaard (Dánsko)

    14. Eva Horňáková (Česká republika)
    17. Blanka Lovasová (Česká republika)

Physique žen do 163 cm

    1. Alina Cepurniene (Litva)
    2. Federica Ortu (Itálie)
    3. Noura Rakina (Francie)
    4. Monica Moura Duarte (Portugalsko)
    5. Diana Dudziak (Polsko)
    6. Sylvia Thijssen (Nizozemsko)

Physique žen nad 163 cm

    1. Cristina Arellano (Španělsko)
    2. Liudmila Goshko (Rusko)
    3. Halina Tsitova (Bělorusko)
    4. Maria Wattel (Nizozemsko)
    5. Viktoria Buhaneca (Itálie)
    6. Lenka Ferenčuková (Česká republika)

    12. Blanka Lovasová (Česká republika)

Physique žen - absolutní vítězka

    1. Alina Cepurniene (Litva)

Physique juniorů do 170 cm

    1. Joshua Leader (Velká Británie)
    2. Juan Carbonell Ruiz (Španělsko)
    3. Marius Varzaru (Rumunsko)
    4. Emre Gelik (Tureceko)
    5. Haken Ozagil (Tureceko)
    6. George Contopoulos (Kypr)

Physique juniorů do 175 cm

    1. Luca Biolo (Itálie)
    2. Rafal Zabawa (Polsko)
    3. Nicusor Tatarici (Rumunsko)
    4. Kevin Barba Martinez (Španělsko)
    5. Mert Gurler (Turecko)
    6. Yakup Eren Tan (Turecko)

Physique juniorů nad 175 cm

    1. Jones Ahmad (Švédsko)
    2. Nenad Glisovic (Srbsko)
    3. Mikko Mannisto (Finsko)
    4. Viktor Minář (Česká republika)
    5. Jakub Obara (Polsko)
    6. Ondřej Kmošťák (Česká republika)

    11. Marek Kavina (Česká republika)

Physique juniorů - absolutní vítěz

    1. Luca Biolo (Itálie)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra