Reklama:

Arnold Classic Amateur 2015
- kdy závodí naši?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC AMATEUR 2015 - 5. - 7. 3. 2015, Columbus
Češi před Arnold Classic Amateur:
Lada PlíhalováPetra Urbánková • Silvie Beránková • Jan Toušek
Miroslav KalichFilip ŠteflovičJiří Procházka • Daniel Minarský
Strongmani před AC:
Čestmír Šíma Jiří Tkadlčík
výsledky našich
Před Arnold Classic Amateur:
srazstartovkyharmonogram
očima Čestmíra Šímy
Info z Arnold Classic Amateur:
den 1: výsledky a fotoden 2: výsledky a foto - medaile!
den 3: výsledky a fotokompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty:
Petra Urbánková

Arnold Classic 2015: sledujte soutěž živě
na internetu!
Arnold Classic Amateur 2015: předběžné startovní listiny

V americkém Columbusu dnes prvním soutěžním dnem začíná v pořadí devátý ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Amateur.

Klání se zúčastní také osm závodníků z České republiky, když před rozhodčími o svou šanci postupně budou bojovat Jan Toušek, Silvie Beránková, Lada Plíhalová, Filip Šteflovič, Daniel Minarský, Jiří Procházka, Petra Urbánková a Miroslav Kalich.

Kdy konkrétně naši sportovci vstoupí do soutěže, jsme pro Vás vyznačili do časového harmonogramu akce, jenž Vám nabízíme níže.


Předpokládaný harmonogram Arnold Classic Amateur 2015

Všechny údaje v harmonogramu jsou uvedeny v našem čase.

Čtvrtek, 5. března 2015

  • 21:00 - klasická kulturistika mužů a kulturistika mužů masters (semifinále a finále)
    (Za ČR v klasické kulturistice mužů: Jan Toušek)

  • 22:15 - klasická kulturistika mužů a kulturistika mužů masters (vyhlášení výsledků)
  • 23:00 - fitness žen (volné sestavy)
  • 23:30 - bikini fitness žen (semifinále)
    (Za ČR: Silvie Beránková)

Pátek, 6. března 2015

  • 02:30 - bodyfitness žen (semifinále) a fitness žen (čtvrtobraty)

  • 15:00 - bodyfitness žen masters (semifinále)
    (Za ČR: Lada Plíhalová)
  • 16:00 - physique mužů a physique žen (semifinále)
    (Za ČR: Filip Šteflovič, Daniel Minarský, Jiří Procházka, Petra Urbánková a Lada Plíhalová)
  • 17:30 - bodyfitness žen masters (finále a vyhlášení výsledků)
  • 18:00 - kulturistika mužů (semifinále)
    (Za ČR: Miroslav Kalich)
  • 20:30 - physique mužů a physique žen (finále a vyhlášení výsledků)

Sobota, 7. března 2015

  • 16:00 - fitness a bodyfitness žen (finále a vyhlášení výsledků)

  • 17:30 - bikini fitness žen (finále a vyhlášení výsledků)
  • 18:00 - kulturistika mužů (finále a vyhlášení výsledků)
  • 19:30 - kulturistika mužů (souboj o absolutního vítěze)


Zdroj:
www.arnoldamateur.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra