Reklama:

Arnold Classic Amateur 2015:
předběžné startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC AMATEUR 2015 - 5. - 7. 3. 2015, Columbus
Češi před Arnold Classic Amateur:
Lada PlíhalováPetra Urbánková • Silvie Beránková • Jan Toušek
Miroslav KalichFilip ŠteflovičJiří Procházka • Daniel Minarský
Strongmani před AC:
Čestmír Šíma Jiří Tkadlčík
výsledky našich
Před Arnold Classic Amateur:
srazstartovkyharmonogram
očima Čestmíra Šímy
Info z Arnold Classic Amateur:
den 1: výsledky a fotoden 2: výsledky a foto - medaile!
den 3: výsledky a fotokompletní výsledky s bodyVIDEOREPORT
Rozhovory s medailisty:
Petra Urbánková

Dny 5. až 7. března budou v americkém Columbusu vyhrazeny tradičnímu Arnold Sports Festivalu, v jehož rámci se odehraje také devátý ročník soutěže Arnold Classic Amateur. Na tom dostanou příležitost amatérští sportovci nastupující v kulturistice mužů, kulturistice mužů masters, klasické kulturistice mužů, physique mužů, physique žen, fitness žen, bodyfitness žen, bodyfitness žen masters a bikini fitness žen.

V uplynulých týdnech se k účasti na klání prostřednictvím národních federací přihlásilo přes 800 závodníků ze sedmašedesáti zemí světa, kteří ve většině z výše uvedených kategorií budou bojovat o profesionální kartu, kterou na amatérském Arnold Classic zpravidla získávají absolutní vítězové. Jací konkrétní sportovci na pódiu Arnold Classic Amateur 2015 zkusí štěstí, poodhalily předběžné startovní listiny, jež pořadatelé akce zveřejnili v polovině února.


Absolutní vítězové Arnold Classic Amateur v kulturistice mužů:
2007Miguel Erza Neil (USA)
2008Tarek Elsetouhi (Egypt)
2009Roelly Winklaar (Curacao)
2010Essa Obaid (UAE)
2011Mathias Botthof (Německo)
2012Štefan Havlík (Slovensko)
2013Emiliano Dell'Uomo (Itálie)
2014Kyung Won Kang (Korea)

Z těch kromě jiného vyplývá, že v nejsledovanější kategorii kulturistiky mužů v sedmi hmotnostních kategoriích před rozhodčí předstoupí 118 borců. Z nich hned dvacet bude závodit za domácí Spojené státy, rovných deset kulturistů bude hájit barvy Kuvajtu a pět by jich mělo nastoupit například i za Čínu, kde je kulturistika, zdá se, na vzestupu.

Hledat v záplavě převážně méně známých jmen nějakého jasného favorita na celkové vítězství není snadné. Můžeme však alespoň hovořit o kandidátech na medailové příčky v jednotlivých hmotnostních kategoriích. V sedmdesátce si soupeři budou muset dát pozor na vítěze loňského mistrovství Asie v kulturistice mužů do 65 kg Subashe Prasannu Siriwardanu (Srí Lanka) i na Makotu Tashiru (Japonsko), jenž se na Arnold Classic Amateur bude snažit navázat na loňské třetí místo.

V kategorii do 75 kg pak jistě budou chtít uspět obhájce loňského prvenství Hamad Alshatti (Kuvajt), vloni druhý Antonio Bellaroba (Švýcarsko) nebo finalista loňského asijského šampionátu Tien-Chin Lin (Tchaj-wan).

V kategorii do 80 kg by se mělo vyplatit sledovat vystoupení úřadujícího vicemistra Evropy Alekseie Denisova (Rusko), nebo loňských medailistů Arnold Classic Amateur Isaquiela Balbiho (Brazílie) a Masashiho Suzukiho (Japonsko). Pokud se mu na poslední chvíli nepodaří vtěsnat do limitu pětasedmdesátky, budou si soupeři muset dát velký pozor i na vítěze loňského Arnold Classic Europe Ariela Guonga (Kuvajt).

Německý trenér Dennis James věří, že v kategorii do 85 kg soupeře řádně prožene jeho svěřenec Adya Novali (Singapur), jenž se nicméně bude muset poprat s několika ostřílenými konkurenty, mezi něž lze řadit například Mirca Caselliho z Itálie, jenž vloni na klání vybojoval prvenství v osmdesátce. Přesuneme-li se dále rovnou do kategorie s limitem 90 kg, pak z kandidátů na medaile nelze opomenout především vítěze Amateur Mr. Olympia 2013 a úřadujícího vicemistra Asie Ahmada Ashkananiho (Kuvajt), jenž soupeře dokáže válcovat mimořádně masivní horní polovinou těla.

Ve startovním poli kategorie do 100 kg poutá pozornost jméno Johna Andrewa Cifry (Kuvajt), jenž se za předpokladu, že se potká s formou, může stát jednou z nejvýraznějších hvězd celé akce. O svých kvalitách totiž již přesvědčil při svém loňském vítězství na Arnold Classic Europe i při stejně úspěšném vystoupení na Amateur Mr. Olympia 2013. Ze zajímavých účastníků soutěže v kategorii nad 100 kg pak zmiňme již pouze jméno mistra Kanady z roku 2013 Tonyho Searla, jenž se však na poslední chvíli dost možná se svou hmotností vejde o kategorii níže.

Startovní listiny Arnold Classic Amateur 2015 Vám nabízíme níže. Kromě výše uvedených osobností v nich najdete také jména devíti českých závodníků, když by ke klání měli nastoupit Lada Plíhalová, Petra Urbánková, Silvie Beránková, Filip Šteflovič, Zdeněk Zatloukal, Jiří Procházka, Daniel Minarský, Jan Toušek a Miroslav Kalich.

Startovní listiny uvádíme v podobě, v jaké je zveřejnili pořadatelé soutěže. Rozdělení závodníků do jednotlivých kategorií je pouze orientační. Po prezentaci se v některých případech bude ještě měnit.


Kulturistika mužů do 70 kg

  • Nader S A Alsalem (Kuvajt)
  • Ueliton Aragao (Brazílie)
  • Jean Michael Bosch (Francie)
  • Leandro Chen (Brazílie)
  • Lobo Paolo Daligdig (Hong Kong)
  • Odirley Freitas (Brazílie)
  • Qian Jicheng (Čína)
  • Karanjeet (Indie)
  • Manojkumar Majumder (Indie)
  • Boysie Ngcobo (Jihoafrická republika)
  • Sengee Otgontsend (Mongolsko)
  • Eduardo Corona Santiago (Mexiko)
  • Lin Shuqing (Čína)
  • Wellage Dinesh Ranil Sampath Silva (Srí Lanka)
  • Gordon Singh (Velká Británie)
  • Subash Prasanna Siriwardana (Srí Lanka)
  • Makoto Tashiro (Japonsko)
  • Kelton Thomas (Trinidad & Tobago)
  • Zhuo Zhonghua (Čína)

Kulturistika mužů do 75 kg

  • Hamad Alshatti (Kuvajt)
  • Francisco de Assis (Brazílie)
  • Antonio Bellaroba (Švýcarsko)
  • Luis Alberto Perez Hernandez (Mexiko)
  • Hiralal (Indie)
  • Duncan King (USA)
  • Shoiab Khan (Indie)
  • Lin Peiqu (Čína)
  • Lin Tien-Chin (Tchaj-wan)
  • Torre Washington (USA)
  • Sonny Weiss (USA)
  • Yang Xinmin (Čína)

Kulturistika mužů do 80 kg

  • Denisov Aleksei (Rusko)
  • Isaquiel Balbi (Brazílie)
  • Harrinson Bermudez (Venezuela)
  • Abdulla A H M Boudastour (Kuvajt)
  • Luc Chabot (Nizozemsko)
  • Ariel Guong (Kuvajt)
  • Jaafar Assad Hameed (Irák)
  • Ashok Kumar (Indie)
  • Anthony Manjoo (Jihoafrická republika)
  • Anthony Marmon (USA)
  • Jorlan Nascimento (Brazílie)
  • David Ivan Rosas Puch (Mexiko)
  • Lance Porter (USA)
  • Masashi Suzuki (Japonsko)
  • William Arnoldo Ochoa Umana (Salvádor)

Kulturistika mužů do 85 kg

  • Mohammad Q H H M Alhawat (Kuvajt)
  • Daniel Antonopoulous (USA)
  • Yiberto Vázquez (Dominikánská republika)
  • Antonio Cummings (USA)
  • Pablo Eggle (Argentina)
  • Ahmed Elzaiat (USA)
  • Curtis L. Griffin (USA)
  • Hassan Hejoula (Libanon)
  • Kochetkov Ivan (Rusko)
  • Mirco Caselli (Itálie)
  • Mauricio Velazquez Mondragon (Mexiko)
  • Adya Novali (Singapur)
  • Chemetckii Nikolai (Rusko)
  • Ricardo Sotelo (USA)
  • Phil Williams (USA)

Kulturistika mužů do 90 kg

  • Redha A A Alqabandi (Kuvajt)
  • Ahmad Ashkanani (Kuvajt)
  • Mario van Biljon (Jihoafrická republika)
  • Nkulueke Cele (Jihoafrická republika)
  • Pascal Chukwu (Nizozemsko)
  • Joey Decaminada (USA)
  • Reynold Castro Domalsin (Filipíny)
  • Jose Luis Fernandez (Kolumbie)
  • Darnell Griffin (USA)
  • Ahmad M G H A Hasan (Kuvajt)
  • Chris Jones (Velká Británie)
  • Markus Heinänen (Finsko)
  • Issa Krinbe (Libanon)
  • Joshua Leo (Kanada)
  • Almohaimeed Baleegh Ahmed M (Hong Kong)
  • Ilic Milovan (Srbsko)
  • Aaron Polites (Austrálie)
  • Aneesh Raj (Indie)
  • William Samson (Indie)
  • Remember Shabangu (Jihoafrická republika)
  • Andrey Silva (Brazílie)
  • Bobby Smith (USA)
  • Nicholas Wagner (USA)

Kulturistika mužů do 100 kg

  • Michael Adonis (Jihoafrická republika)
  • Popov Andrey (Rusko)
  • John Folli Anum (Ghana)
  • Ludovic Bogaert (Francie)
  • Bouhlal Chakib (Itálie)
  • Mahmoud Choukeir (Libanon)
  • John Andrew Cifra (Kuvajt)
  • Maleev Denis (Rusko)
  • Camilo Diaz (Kolumbie)
  • Kornilov Mikhail (Rusko)
  • Sidhant More (Indie)
  • Luis Ricardo Plata (Kolumbie)
  • Rodrigo Piriz (Uruguay)
  • Roberto Neder Rocha (Brazílie)
  • Bernardo Heredia Rodriquez (Mexiko)
  • Alexander Segura (Dominikánská republika)
  • Katsuaki Suzuki (Filipíny)
  • Joseph Weiss (USA)

Kulturistika mužů nad 100 kg

  • Al Meshal Mohammed Rahdi A (Hong Kong)
  • Gerald A. Aikens Jr. (USA)
  • Sayed Ahmad Alrefafi (Kuvajt)
  • Simon Decubber (Belgie)
  • Mduduzi Green (Jihoafrická republika)
  • Antti Halmo (Finsko)
  • Miroslav Kalich (Česká republika)
  • Mehdi Larijani (USA)
  • Adnadjevic Milos (Srbsko)
  • Tony Searle (Kanada)
  • Kulaev Sergey (Rusko)
  • Mike Symkoviak (USA)
  • Lukas Wyler (Švýcarsko)


Kulturistika mužů
masters nad 40 let do 90 kg

  • Carlos Alamilla Avalos (Mexiko)
  • Jeff Bolton (USA)
  • Passerini Flavio (Itálie)
  • Omar Holt (USA)
  • Matthew Large (USA)
  • Rick Lindsey (USA)
  • Edson Castilho de Moura (Brazílie)
  • Didier Espinosa (Panama)
  • Qian Jicheng (Čína)
  • Michael Nelson (USA)
  • Larry Ray Jr. (USA)
  • Eric Rubright (USA)
  • Luiz Carlos Pereira Sarmento (Brazílie)
  • Lary Schwandt (USA)

Kulturistika mužů
masters nad 40 let nad 90 kg

  • Michael du Buisson (Jihoafrická republika)
  • Octavian Hart (Rumunsko)
  • Luis Ricardo Plata (Kolumbie)
  • Iusev Mikhail (Rusko)
  • Zak Palikaros (Velká Británie)
  • Udalev Sergie (Rusko)

Kulturistika mužů masters nad 50 let

  • Rinze F. Bustra (USA)
  • Scott Canatsey (USA)
  • John Carr (USA)
  • Allan Graham (Kanada)
  • Lee Kirkwood (USA)
  • Eduardo da Motta (Brazílie)
  • Nortom James Murayama (Brazílie)
  • José Carlos Rebolo (Portugalsko)
  • Michael Sudduth (USA)
  • Terry Walker (USA)
  • Yang Xinmin (Čína)


Physique mužů do 170 cm

  • Cosimo Agostino (Kanada)
  • Eugene Ambler (USA)
  • Hasan Banks (USA)
  • Maurice Belec (Kanada)
  • Allan Campos (Kanada)
  • Christopher Cavallini (USA)
  • Benjamin Chimoski (USA)
  • Charles Cohen III (USA)
  • Josh Daien (USA)
  • Taras Derzhko (USA)
  • Brian Duaqui (Kanada)
  • Ragyth Ivan Gomez Fuentes (Mexiko)
  • Curtis Haney (USA)
  • James Harris (USA)
  • Jonathan Harvey (Kanada)
  • Adam Hawryliw (Kanada)
  • Wilber Antonio Duran (Dominikánská republika)
  • Sérvula Júnior (Brazílie)
  • Kenlexis Mackey (Bahamy)
  • Jordan Moore (USA)
  • Bóas Macorim Viera Oliveira (Brazílie)
  • Jimmy Norius (Bahamy)
  • Caio Vitor Pannain (Brazílie)
  • Dustin Rhoads (USA)
  • Ismael Martinez Rodriguez (Mexiko)
  • German Rojas (USA)
  • Thulio Rogério Wanderlei dos Santos (Brazílie)
  • Cesar Rodriguez Rosabal (Kostarika)
  • Juan Antonio Cisneros Sandoval (Mexiko)
  • Vinicius Soares (Brazílie)
  • Nathanial Werner (Kanada)
  • Zac Willis (USA)

Physique mužů do 172 cm

  • Hussin Almutawa (Kuvajt)
  • Leone Antonio (Itálie)
  • Frank Balsamo (USA)
  • Ryan Curtis (USA)
  • Jamie Fowler (USA)
  • Kevin Haramis (USA)
  • Miguel Angel Gallegos Haro (Mexiko)
  • Daniel Hernandez (USA)
  • Tyler Johnson (Kanada)
  • John Kmetz (USA)
  • Luis Labra (USA)
  • Oreste Leone (Kanada)
  • Barrie Mayers (Kanada)
  • Collin Mayne (Kanada)
  • Robert Quinn (USA)
  • Anthony Roberto (Kanada)
  • Jonathan Scribner (USA)
  • Alexey Turchenko (USA)

Physique mužů do 175 cm

  • Omar Alkhalaf (Kuvajt)
  • Donnie Anderson (USA)
  • Jacob Chapman (USA)
  • Terrence DuPree (USA)
  • James Frith (USA)
  • Carrara Gabriele (Itálie)
  • Julio Gamez (Venezuela)
  • Tremel Duilkay (USA)
  • Donell Hawkins (USA)
  • Luiz Eduardo Kokufu (Brazílie)
  • Daniel Kielgast (Dánsko)
  • Fuso Marco (Itálie)
  • José Luis Sánchez (Dominikánská republika)
  • Daniel Mazzola (Nový Zéland)
  • Ryan Mears (USA)
  • Jorge Mosica (USA)
  • Renato Barbosa de M. Neto (Brazílie)
  • Bernard Opoku (Bremuda)
  • Juan Jose de Jesus Herrera Ramirez (Mexiko)
  • Josh Ruano (USA)
  • Ali Omar Salman (Irák)
  • Gabriel Sey (Velká Británie)
  • Raphael Luca Tavares (USA)
  • Jacob White (USA)

Physique mužů do 180 cm

  • Soufian Ahankour (Maroko)
  • Prikhodko Aleksander (Rusko)
  • Marwan Alkandery (Kuvajt)
  • Anthomy Amar (Francie)
  • Mosti Andrea (Itálie)
  • Jelani Ask (Norsko)
  • Theunis Bester (Jihoafrická republika)
  • Josh Bryan (USA)
  • Marco Antônio Nascimento de Carvalho (Brazílie)
  • Alexandru Ceobanu (Rumunsko)
  • Jeff Davis (USA)
  • Zachary Davis (USA)
  • Dániel Dengi (Maďarsko)
  • Graziuso Domenico (Itálie)
  • Emil Empacher (Dánsko)
  • George Luis Estrella (Dominikánská republika)
  • Jhon Albert Estrella (Dominikánská republika)
  • Kim Johnny Falk (Norsko)
  • Kristian Dairo Davila Fernandez (Mexiko)
  • Justin Flynn (Irsko)
  • Joseph Fradelakis (USA)
  • Michael Grayes (Kanada)
  • Petter Orvik Gronningsaether (Norsko)
  • Virgil Hughes (USA)
  • Abed Jamaleddine (Libanon)
  • Dennis Johansen (Norsko)
  • Patrick Jones (USA)
  • David Key (USA)
  • Felipe Kokudai (Brazílie)
  • David Kolo (Francie)
  • Wilfredo Lopez (Venezuela)
  • Garret McCarty (USA)
  • Gunnar Mikula (USA)
  • Gregory Mondor (Francie)
  • Trevor Opalewski (USA)
  • John Quinlan (USA)
  • Elliott Samartano (USA)
  • Tyler Sandell (USA)
  • Aaron Schnepp (USA)
  • Arnthor Sverrir Sigurdarson (Island)
  • Daniel Stevenson (USA)
  • Michael Stokes (USA)
  • Thad Tragen (USA)
  • Luis Orlando Velasquez (Panama)
  • Kosta Velissariou (USA)
  • Ivan Voineac (USA)
  • Reginald Weaver (USA)
  • Ivory Wilcox (USA)

Physique mužů do 182 cm

  • Alt Alarbash (Kuvajt)
  • Deon Brangman (Bermudy)
  • Erique Dozier (USA)
  • Eric Fernandez (USA)
  • Majid Gholamghama (USA)
  • Ken Harleyken-Alcocet (USA)
  • Fei Jiyue (Čína)
  • Ben Kil (USA)
  • Hong Kim (USA)
  • Nathan Loden (USA)
  • Chris McGowan (USA)
  • Josh Miller (USA)
  • Stanleigh Mitchell (Kanada)
  • Byron Moody (USA)
  • Tim Moreland (USA)
  • Adam Nagy (Maďarsko)
  • Scott Oros (USA)
  • Chris Papasauuas (USA)
  • Marcus Raney (USA)
  • José Miguel Soriano (Dominikánská republika)
  • Filip Šteflovič (Česká republika)
  • Peter Stepowski (USA)
  • Evan Storts (USA)
  • Abel Carrenno Sousa (Španělsko)
  • Tierry Vilson (Portugalsko)
  • Bradley Walker (USA)
  • Connery Wheaton (USA)
  • Darnell Williams (Kanada)
  • Zdeněk Zatloukal (Česká republika)

Physique mužů nad 182 cm

  • Felix Adeye (USA)
  • Elliott Allen (USA)
  • Joe Arena (USA)
  • Ethan Arendt (USA)
  • Alireza Azarbus (Kanada)
  • Ryan Brooks (USA)
  • Neal Cash (USA)
  • Jeff Chmielewski (Kanada)
  • Matthew Coyne (USA)
  • Douglass Deantonio (USA)
  • Cody Ellert (USA)
  • Eduardo Monteiro de Valoes Filho (Brazílie)
  • Lucas Malta Ferrara (Brazílie)
  • Matt Froese (Kanada)
  • Anthony Clyde Gibson (USA)
  • Konur Denli (Švýcarsko)
  • Dalton Goetz (USA)
  • Aaron Harvey (USA)
  • Benjamin Humphrey (USA)
  • Andy Just (USA)
  • Daniel Minarský (Česká republika)
  • Shawn Phillips (USA)
  • Jiří Procházka (Česká republika)
  • John Alexander Piedrahita (Kanada)
  • Aaron Robey (USA)
  • Ryan G. Rosengren (Kanada)
  • Anthony Rufus (Austrálie)
  • Joshua Self (USA)
  • Kukushkin Sergey (Rusko)
  • Artiom Skvorcov (USA)
  • Jason Spencer (USA)
  • Nicholas Thomas (USA)
  • Robert Timms (USA)
  • Justin Turner (USA)
  • Miguel Alberto Tavarez (Dominikánská republika)
  • Kazeyko Vadim (Rusko)
  • Korsunskii Vladimir (Rusko)
  • Connor Whalen (USA)
  • Braxton Wright (USA)


Klasická kulturistika mužů do 170 cm

  • Gergely Arnold (Maďarsko)
  • Dwight Buckles (USA)
  • Majid Gholamghamari (USA)
  • Fiornti Gianluca (Itálie)
  • Darin Johnson (USA)
  • Robin A. Johnson Jr. (USA)
  • Mike Olsen (USA)
  • Paniccia Stefano (Itálie)
  • Wayne Sutherland (Kanada)

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

  • Maiorana Alberto (Itálie)
  • Shaev Aleksei (Rusko)
  • Naim Alley (Jihoafrická republika)
  • Eduardo Biolchi (Brazílie)
  • Rodrigo Coelho (Brazílie)
  • Mitja Gabor (Slovinsko)
  • Bakic Lepormir (Srbsko)
  • Marcello Rafaeli (Brazílie)
  • Igor Rashoiants (Ukrajina)
  • Lasse Sordahl (Norsko)
  • Nicholas Wagner (USA)

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

  • Wang Ling (Čína)
  • Vesic Mihailo (Srbsko)
  • Michael O’Connor (USA)
  • Bostjan Renko (Slovinsko)
  • Milenkovic Svetozar (Srbsko)
  • Jan Toušek (Česká republika)


Physique žen do 163 cm

  • Paola Jaira Sanchez (Dominikánská republika)
  • Priscila Cristiane Cavilha (Brazílie)
  • Jennifer Duncan (USA)
  • Nicky Foord (Austrálie)
  • Teresa Heron (Kanada)
  • Jenaya Hofer (Kanada)
  • Amy Kozie (USA)
  • De Franciscis Loredana (Itálie)
  • Roberta Gomes (Brazílie)
  • Saundra Griffin (Germany)
  • Tiana Holtzhausen (Jihoafrická republika)
  • Indira Yunuem Dominguez Lopez (Mexiko)
  • Fino Mara (Itálie)
  • Daniele Oazen (Brazílie)
  • Maria Ortiz (USA)
  • Claudia Gabriela de Leon Pardo (Mexiko)
  • Rocha Grou Patricia (Itálie)
  • Lada Plíhalová (Česká republika)
  • Susan Rebello (Bermudy)
  • Jenna Reid (Kanada)
  • Brianna Smith (USA)
  • Georgianna Spybey (USA)
  • Indrell Thomas (USA)
  • Petra Urbánková (Česká republika)
  • Tammy Wallace (USA)

Physique žen nad 163 cm

  • Stacy Always (USA)
  • Julia Axford (Kanada)
  • Marjorie Beck (Brazílie)
  • Nicole Berube (Kanada)
  • Tina Chinchic (USA)
  • Dana Connell (USA)
  • Robin Eve (Kanada)
  • Lydia Fernandes (USA)
  • Julia Föry (Švýcarsko)
  • Alessandra Grimaldi (Brazílie)
  • Carrie Grissinger (USA)
  • Kathy Hornbuckle (USA)
  • Arie Gail Humphrey (USA)
  • Linda Jensen (Norsko)
  • Debbie Marcy (USA)
  • Caló Maria Melania (Itálie)
  • Claire McGee (Velká Británie)
  • Adele Moyton (USA)
  • Mia Muertos (Kanada)
  • Ryzhikova Natalia (Rusko)
  • Piari Oksana (Rusko)
  • Susan Ormiston (Kanada)
  • Imane Russchen (Nizozemsko)
  • Karma Schopp (Kanada)
  • Dana Shemesh (USA)
  • Fralova Tatsiana (Bělorusko)
  • Joan Liew Lee Ting (Singapur)


Bodyfitness žen do 155 cm

  • Milly Cowan (USA)
  • Krista Easto Johnson (Kanada)
  • Sara Huxter (Kanada)
  • Sharonda Lowe (USA)
  • Josefina Monsivais (USA)
  • Stephanie Onorato (USA)
  • Angela Robinson (Kanada)
  • Brenly Rosenblatt (Kanada)
  • Dusty Smith (USA)
  • Chie Terui (USA)

Bodyfitness žen do 159 cm

  • Michelle Bailey (Trinidad & Tobago)
  • Samantha Barnes (USA)
  • Emily DeSalle (USA)
  • Janaina Ferreira (Brazílie)
  • Ihona Gonzalez (USA)
  • Franciesca Hartman (USA)
  • Leidy Hernandez (Španělsko)
  • Pam Leather (Kanada)
  • Melanie Noel (Kanada)
  • Visintainer Roberta (Itálie)
  • Kathleen Shreve (USA)
  • Mercedes Sousa (Brazílie)
  • Finsas Kristine Terese (Hong Kong)

Bodyfitness žen do 163 cm

  • Amie Adcock (USA)
  • Ally Chargualaf (USA)
  • Jaime Coughlan (USA)
  • Menini Cristina (Itálie)
  • Alejandra Diaz Mercado Chavez (Kanada)
  • Ann-Marie Flinn (Kanada)
  • Ariadna Fontelio (Panama)
  • Amber Forrest (Kanada)
  • Nikolaeva Iaroslava (Rusko)
  • Donya Jackson (USA)
  • Kaitlyn Kollar (USA)
  • Jaclyn Lefebvre (Kanada)
  • Amani Moss (USA)
  • Donna Murphy (Velká Británie)
  • Molly Musselman (USA)
  • Rachel O’Connor (USA)
  • Morgan Oiler (USA)
  • Carolina Solano (Dominikánská republika)
  • Michele da Silva Pinto (Brazílie)
  • Rita Singh (Indie)
  • Karla Plott (USA)
  • Jeannette Post (USA)
  • Vanessa Rogers (Kanada)
  • Wagna Vargas Savietto (Brazílie)
  • Leticia Vecchi (Brazílie)
  • Nicole Walters (USA)
  • Aimee Welu (USA)
  • Jenna Marie Wilcox (Kanada)
  • Li Yi-Ming (Tchaj-wan)

Bodyfitness žen do 167 cm

  • Mabel Alvarez (Dominikánská republika)
  • Oksana Balanyuk (USA)
  • Navarrskaya Daria (Rusko)
  • Ashley Garcia (USA)
  • Dezio Giusy (Itálie)
  • Carly Gregson (USA)
  • Mariia Gubanova (Ukrajina)
  • Ilic Marsela (Srbsko)
  • Catherine O’Guin (USA)
  • Julie Peterson (Kanada)
  • Zuleica Resende (USA)
  • Amanda Schmidt (Kanada)
  • Yulia Shumakova Catron (USA)
  • Chantal Swart (Jihoafrická republika)
  • Carli Terepka (USA)
  • Agnes Tüske (Maďarsko)
  • Jena Weiss (USA)
  • Denise Wortheim (USA)

Bodyfitness žen do 170 cm

  • Kalugina Anna (Rusko)
  • Avril Belanger (USA)
  • Yvette Brown (Austrálie)
  • Egorova Ekaterina (Rusko)
  • Charlene Gilbert (Kanada)
  • Rachel Killam (Kanada)
  • Kelly King (Kanada)
  • Hafdis Bjorg Kristjansdottir (Island)
  • Alisa Korn (USA)
  • Shamaine McVay (USA)
  • Paula Miller (USA)
  • Barbara Moyneaux (Kanada)
  • Morennah Camila S. Nascimento (Brazílie)
  • Marcia Olsen (Kanada)
  • Viridiana Sanchez (Mexiko)
  • Rachel Solano (USA)
  • Chephirah Williams (USA)
  • Sara Willis (USA)

Bodyfitness žen nad 170 cm

  • Denean Arntson (Kanada)
  • Robyn Askew (Kanada)
  • Delyse Botes (Jihoafrická republika)
  • Rebecca Broadwater (USA)
  • Azusena Cardenas (Mexiko)
  • Lauren Cannell (USA)
  • Ramona Curiel (Nizozemsko)
  • Teri Donald (Kanada)
  • Jennifer Gordon (USA)
  • Monika Kaczmarski (Kanada)
  • Khady Malombe Toure (Kanada)
  • Jennifer Ozari (USA)
  • Rosemarie Roodenburg (Nizozemsko)


Fitness žen do 163 cm

  • Elva Concepcion Gonzalez Luna (Mexiko)
  • Shelby Maynard (USA)
  • Emma Paveley (Velká Británie)
  • Sandra Grajales Romero (Mexiko)
  • Julia H. Luz Sanchez (Mexiko)
  • Dominika Multáňová (Slovensko)
  • Kim Scoffins (Kanada)
  • Shesterikova Svetlana (Rusko)
  • Toni Wheeler (USA)
  • Brittany White (USA)

Fitness žen nad 163 cm

  • Kelley Durbin-Williams (USA)
  • Foroni Giorgia (Itálie)
  • Narandzic Milica (Srbsko)
  • Toni Naramone (USA)
  • Venus Ramos (USA)


Bodyfitness žen masters do 163 cm

  • Samantha Barnes (USA)
  • Milly Cowan (USA)
  • Ann-Marie Flinn (Kanada)
  • Jill Frew (USA)
  • Claudinea Gentil (Brazílie)
  • Britney Gonzalez (USA)
  • Beatriz Vazquez Heredia (Mexiko)
  • Jennifer Hill (USA)
  • Donya Jackson (USA)
  • Shrell Krawczyk (USA)
  • Sharonda Lowe (USA)
  • Josefina Monsivais
  • Melanie Noel (Kanada)
  • Roseli Perfoll (Brazílie)
  • Edna Alessandra Piu (Brazílie)
  • Lada Plíhalová (Česká republika)
  • Jeannette Post (USA)
  • Helen Richards (Kanada)
  • Dusty Smith (USA)
  • Patricia Spezia (Brazílie)
  • Chie Terui (USA)
  • Nicole Walters (USA)
  • Mel Warrington (Kanada)
  • Aimee Welu (USA)
  • Li Yi-Ming (Tchaj-wan)

Bodyfitness žen masters do 168 cm

  • Oksana Belanyuk (USA)
  • Lisa Brown (Velká Británie)
  • Lea Deonarain (USA)
  • Judy Doughty (Kanada)
  • Esmeralda Higareda Gonzalez (Mexiko)
  • Carol Grayer (Kanada)
  • Cindy Lee (USA)
  • Ilic Marsela (Srbsko)
  • Hege Mathisen (Norsko)
  • Catherine O-Guin (USA)
  • Zuleica Rezende (USA)
  • Leigh Rumball (Kanada)
  • Liese Scott (USA)
  • Yulia Shumakova-Catron (USA)
  • Mende Todd (USA)

Bodyfitness žen masters nad 168 cm

  • Denean Arntson (Kanada)
  • Donna Boyd (Austrálie)
  • Dana Connell (USA)
  • Teri Donald (Kanada)
  • Cindy Gregoire (Kanada)
  • Monica Kaczmarski (Kanada)
  • Barbara Molyneaux (Kanada)
  • Marcia Olsen (Kanada)
  • Jennifer Ozari (USA)
  • Rosemarie Roodenburg (Nizozemsko)
  • Brenda Whitehead (Kanada)


Bikini fitness žen do 155 cm

  • Lori Alix (USA)
  • Elisangela Angell (USA)
  • Svetlana Berman-Majeau (Kanada)
  • Ninoshka Cano (USA)
  • Deanna Demay (Kanada)
  • Karolina Fierlej (USA)
  • Renee Freeman (Kanada)
  • Bishop Green (USA)
  • Stephania Fabiola Andrade Jimenez (Mexiko)
  • Heather Krause (USA)
  • Sheyla Molina (Dominikánská republika)
  • Ericka Jeannette Morales Morgan (Guatamala)
  • Kozlova Oxana (Rusko)
  • Karen Pham (Kanada)
  • Phananya Powell (USA)
  • Sierra Roach (USA)
  • Jessica Suarez (USA)
  • Hyacinthe Tamayo (Kanada)
  • Denis Mireles Torres (Mexiko)
  • Jen Trotman (Kanada)

Bikini fitness žen do 159 cm

  • Tumeko Allen (USA)
  • Mandi Ashley (USA)
  • Caroline Aspenskog (Švédsko)
  • Heather Cobb (USA)
  • Nicole David (USA)
  • Lauren Elizabeth David (Kanada)
  • Julenoy Dias (Brazílie)
  • Sherry Mae Junsay Espera (Filipíny)
  • Danitza Alejandra Espino de Dios (Mexiko)
  • Ana Doljuejra (USA)
  • Anya Ellis (Kanada)
  • Maria Ferrari (USA)
  • Larissa Evidente Francisco (Filipíny)
  • Lauren Hagwood (USA)
  • Lauren Hardaway (USA)
  • Elizabeth Hwangbo (Kanada)
  • Danika Johnson (USA)
  • Virág Kiss (Maďarsko)
  • Vanessa Kurtzman (USA)
  • Melissa Lefebvre (Kanada)
  • Ashley Lemos (USA)
  • Amanda Lima (Brazílie)
  • Paige Lodge (Kanada)
  • Jaana Malytcheva (Finsko)
  • Ekaterina Rozemborskaya (Ukrajina)
  • Nancy Rodriquez Martinez (Mexiko)
  • Jenna Parente (USA)
  • Sabina Pleváková (Slovensko)
  • Oemil Rodriguez (USA)
  • Flor Maria Moran Romero (Salvádor)
  • Nahed Abdul Sater (Libanon)
  • Sachie Sonkin (USA)
  • Finessi Stefania (Itálie)
  • Lisa Traugott (USA)
  • Alyssa Vance (USA)
  • Lauren Wheeler (USA)

Bikini fitness žen do 163 cm

  • Kaufman Alena (Rusko)
  • Erin Joanna Augis (USA)
  • Karen De Beer (Jihoafrická republika)
  • Silvie Beránková (Česká republika)
  • Nicolene Booysen (Jihoafrická republika)
  • Marina Borodyanskiy (USA)
  • Tamkia Bullock (USA)
  • Carly Byron (USA)
  • Burova Elena (Rusko)
  • Katrina Freds (USA)
  • Marina Gatica (Argentina)
  • Victoria Gill (Velká Británie)
  • Keishawna Griffin (USA)
  • Giovana Guido (Brazílie)
  • Lindsay Honaker (USA)
  • Alexi Rae Irvine (USA)
  • Stefanini Jessica (Itálie)
  • Thais Urbam Jorge (Brazílie)
  • Jordan Judd (USA)
  • Pudovikova Julia (Rusko)
  • Sherstneva Karina (Kazachstán)
  • Lucy Kim (Kanada)
  • Amanda Kurt (USA)
  • Chandelle Lombard (Jihoafrická republika)
  • Chelsea Louik Peterson (USA)
  • Shumakova Marina (Kazachstán)
  • Renee Mazza (USA)
  • Shelbi Neumann (USA)
  • Maide Salles Nogueira (Brazílie)
  • Andrea Ortiz (USA)
  • Shelagh Paton (Kanada)
  • Sauyuri Paula Torres (Brazílie)
  • Denise Trindade Real (Portugalsko)
  • Krystal Ricci (USA)
  • Andrea Romero-Munoz (USA)
  • Julie Royer (Kanada)
  • Crystal Rutherford (USA)
  • Natalie Saul (USA)
  • Kelly Shamrock (USA)
  • Cassidy Shell (USA)
  • Nathasha Simpson (USA)
  • Jill Smetlz-Klinker (USA)
  • Tasha Star (Kanada)
  • Joana Talim (Brazílie)
  • Tizana Temple (Kanada)
  • Sabine van Pelt (Nizozemsko)
  • Danielle Watkins (USA)
  • Brittaney Weyand (USA)

Bikini fitness žen do 167 cm

  • Melissa Allen (USA)
  • Olívia Čambalová (Slovensko)
  • Nora Prado Carvajal (Mexiko)
  • Diane Chazelle (Francie)
  • Nora Denno (USA)
  • Cara Dukes (USA)
  • Krasavina Ekaterina (Rusko)
  • Sandee Estes (USA)
  • Gobbetti Fedrica (Itálie)
  • Iordanova Galia (Itálie)
  • Siliana Chanel Gaspard (USA)
  • Chantelle Harvey-Houghton (Kanada)
  • Vanessa Hill (Trinidad & Tobago)
  • Angela Howden (Jihoafrická republika)
  • Nicole Huberty (USA)
  • Tiffany Inboden (USA)
  • Alysha Jamal (Kanada)
  • Kerri Keller (Kanada)
  • Raquel Long (USA)
  • Mimi Macias (USA)
  • Kaori Matsumoto (USA)
  • Briana Neumann (USA)
  • Katya Nosova (Nový Zéland)
  • Diem Nugyen (Kanada)
  • Mana Noda (USA)
  • Anessa Norman (Kanada)
  • Jamie-lee Phillips (Trinidad & Tobago)
  • Tiffany Roy (Kanada)
  • Diana Salamon (Maďarsko)
  • Brandie Sharp (USA)
  • Naomi Sonek (USA)
  • Sierra Steinback (Kanada)
  • Sheila Teague (USA)
  • Diana Hilda Alvarez Trejo (Mexiko)
  • Desma Triplett (USA)
  • Jennifer Weintz (Kanada)
  • Joanna Wolosz (Velká Británie)

Bikini fitness žen do 170 cm

  • Elma Adanalic (USA)
  • Alina Alexeahu (Kanada)
  • Zubkova Anna (Rusko)
  • Jade Atkinson (Kanada)
  • Olivia Caldareri (Kanada)
  • Madeleine Conti (USA)
  • Brittany Fendikevich (USA)
  • Christy Float (USA)
  • Marcia Cristiane Goncalves (Brazílie)
  • Jacqueline Groleau (Kanada)
  • Vasilyeva Irina (Rusko)
  • Julie Johnson (USA)
  • Jaime Kurgan (USA)
  • Jennifer Lee (USA)
  • Darlene Lizotte (USA)
  • Pellegrino Mariella (Itálie)
  • Whitney Matthews (Kanada)
  • Jessica Maxon (USA)
  • Shelia McCarthy (USA)
  • Kalugina Nataliya (Rusko)
  • Elis Naumanis (Estonsko)
  • Lisa Netherly (USA)
  • Mariana Maria Pereira De Oliveira (Brazílie)
  • Elizabeth Perez (Španělsko)
  • Abby Pollock (Kanada)
  • Laura Prerost (USA)
  • Sara Reis (Brazílie)
  • Ayazhan Seitkazina (USA)
  • Karina Skowronska (Velká Británie)
  • Frida Paulsen Stern (Švédsko)
  • Nicole Tovey (Bermudy)
  • Danielle H. Vaughn (Kanada)
  • Susanne Zavelle (USA)

Bikini fitness žen nad 170 cm

  • Shellie Andrews (USA)
  • Stephanie Blackburn (USA)
  • Brittany Brinkman (USA)
  • Jill Bunny (Kanada)
  • Rebecca Burger (Francie)
  • Lotten Daberno (Dánsko)
  • Oksana Davydova (Ukrajina)
  • Anne Everett (USA)
  • Luciana Del Giudice (Velká Británie)
  • Melissa Hardesty (USA)
  • Kayla Harrington (USA)
  • Sarah Harrison (Kanada)
  • Lauren Henley (USA)
  • Amanda Insalaco (USA)
  • Anna Jaworska (Polsko)
  • Nadia Kovacova (USA)
  • Kate Linehan (USA)
  • Olya Lomakina (Nový Zéland)
  • Traisha Martin (USA)
  • Maria Carolina Meyer Martins (Brazílie)
  • Lyndsay Maynard (USA)
  • Valerie Mazza (USA)
  • Leanne McFarland (Kanada)
  • Nicole Muller (Brazílie)
  • Kristen Olson (USA)
  • Jennifer Amari Pena (Dominikánská republika)
  • Angela Palumbo (USA)
  • Jasmi Qvick (Finsko)
  • Gabriella Rákóczi (Maďarsko)
  • Maggie Resztake (Kanada)
  • Whitney Scurlock (USA)
  • Mileane Silva (USA)
  • Nataly Castanheira Da Silva (Brazílie)
  • Maria Stamer (USA)
  • Helga Stibi (Irsko)
  • Heather Stump (USA)
  • Olga Svyrdova (USA)
  • Alicia Sweet (USA)
  • Brooke Tabor (USA)
  • Chernise Yvette (USA)
  • Miranda Van Orden (USA)
  • Josiane Weber (Brazílie)
  • Courtney Wicks (USA)
  • Haley Young (USA)
  • Chernise Yvette (USA)
  • Rebecca Zirkle (USA)


Bez zařazení

  • Nicole Allen (Bahamy)
  • Ossama Ayoub Youssef Mohamed Ashour (Egypt)
  • Jorge Gurerra Cerda (Chile)
  • Dawn Charlton (Bahamy)
  • Stanislas Delongeaux (Nigerie)
  • Ekpe David Egbonyi (Nigerie)
  • Ezekiel Sunday Emmanuel (Nigerie)
  • Raynor Ferguson (Bahamy)
  • Maximiliano Ferres (Chile)
  • Lynden Fowler (Bahamy)
  • Camila Zaror Guereau (Chile)
  • Cengizhan Igdir (Řecko)
  • Kin Guitierrez Kuruz (Chile)
  • Lorraine LaFleur (Bahamy)
  • Ashraf Mohamed Hussein Mahmoud (Egypt)
  • Amin Amin Ismail Hassane Meabed (Egypt)
  • Danilo Rodriguez Orphanopoulos (Chile)
  • Celia Guadarrama Soto (Mexiko)
  • Daniel Vergara Rubio (Chile)
  • Paul Wilson (Bahamy)
  • Christelle Zarovska (Svatý Martin)


Zdroj:
www.arnoldamateur.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

24.02.14:39Arnold Strong - na dana jsem zvedavej on pise jsem na foru ohledne rozhovo..
24.02.02:04barnes - no, skoda,ze Grznár nastupuje vo physique +1
23.02.21:05Neopol - A nula Slováků.
23.02.20:49Seyo - Držíme palace !! Hlavně Miro Kalich,neskutečně pozitivní č..
23.02.18:58DiamonD123 - Skoro byli dva *2*+1
23.02.18:50jari - Jeden Čech za kulturistiku....
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra