Reklama:

Mistrovství Evropy 2015
- kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ME VE FITNESS & ME JUN. A MASTERS & ME V KULTURISTICE 2015 - 13. - 18. 5. 2015, Španělsko
Češi před ME:
bikiny: Andrea HorňákováNikola CihlářováAdéla StorzerováMaria PomerantsevaKateřina FantováKarolína TlustáMarkéta Tůmová • Tatsiana Hertsyk • Yuliya Arkhiyereyeva • Michaela Vlnasová • Valerie PeršinaJana JeřábkováDaniela BečkováLucie Urbanovábodyfitness: Veronika ZubačováMilena KoudelkováLucie KoumarováLucie JakešováAnna Vaculíkováphysique: Marek KavinaOndřej KmošťákViktor MinářRichard BiškoMiroslav KadlecEva Horňáková • Blanka Lovasová • Lenka Ferenčukovákulturistika: David Příkop • Petr Havlík • Matěj RyšavýLuboš KoumalMarek VomáčkaRadek ČejkaMilan BodlákVladimír ŠtěpánekDaniel Minster klasika: Jakub PrchalPavel FantaEmil Boarfitness: Jan Páleníček • Lenka Červená
Před ME:
sraznominaceharmonogram MEodlet české výpravy
Info z ME:
z místa děníprezentaceden 1 + foto - 1 medaile!
den 2 + foto - 1 medaile! den 3 + foto - 1 medaile!
den 4 + foto - 2 medaile!kompletní výsledky s body
Z ME očima naší reprezentace, rozhovory:
Vladimír Štěpánek a Daniel Minster
Adéla StorzerováDavid Příkop
VIDEOREPORT fotogalerie

Mistrovství Evropy 2015: zprávy z místa dění!
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 4.)
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 3.)
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 2.)
Mistrovství Evropy 2015: výsledky a fotografie
(den 1.)
Mistrovství Evropy 2015
- fotografie z prezentace

Španělská Santa Susanna ve dnech 13. až 18. května hostila letošní supermistrovství Evropy, které stejně jako vloni zahrnovalo Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů a masters. Akce se zúčastnilo celkem jednačtyřicet českých reprezentantů, z nichž někteří využili příležitosti nastoupit ve více kategoriích.

Nejvíce úspěchů v Santa Susanně posbírala Adéla Storzerová, která se stala mistryní Evropy v bikini fitness juniorek nad 166 cm a zároveň vybojovala také stříbro v bikini fitness žen nad 172 cm. Nového mistra Evropy má Česká republika také v Davidu Příkopovi, který si poradil se všemi soupeři v kulturistice juniorů do 75 kg. Bronzové medaile pak přidali Vladimír Štěpánek (kulturistika mužů masters nad 65 let) a Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů). Další závodníci pak na klání slavili úspěch v podobě postupu do finále. Na umístění ve finálové šestici kromě již zmíněných medailistů ve svých kategoriích dosáhli Maria Pomerantseva, Lenka Červená, Jakub Prchal, Emil Boar, Matěj Ryšavý, Petr Havlík, Luboš Koumal, Milan Bodlák, Viktor Minář, Ondřej Kmošťák a Lenka Ferenčuková.

Za supermistrovstvím Evropy pro rok 2015 se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků s body.


Přejdi k šampionátu:

Přehled umístění českých reprezentantů

    5. místo - Matěj Ryšavý (kulturistika mužů do 75 kg) [7] *
    10. místo - Petr Havlík (kulturistika mužů do 70 kg) [13]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy ve fitness a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Klasická kulturistika mužů do 168 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 40 Daniel Cubeddu Francie 65,8/168 5 10 5 15
2. 38 Rain Kuusnomm Estonsko 65,5/167,3 12 22 13 35
3. 37 Robert Horvat Chorvatsko 66,2/167 14 28 21 49
4. 36 Filip Henkinovski Chorvatsko 64,3/167 18 36 17 53
5. 41 Cihan Doguscan Yukek Turecko 63,5/163,5 27 50 24 74
6. 39 Giancarlo La Piana Itálie 62,4/164,4 31 60 30 90
7. 42 Alberto Siesto Itálie 62,6/166,5 33

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 45 Aleksei Isupov Rusko 70/168,5 7 12 9 21
2. 50 Fernando Gornals Španělsko 68,4/169 13 22 10 32
3. 44 Antonio Primiceri Itálie 72,9/171 12 26 20 46
4. 43 Tomasz Laszko Polsko 73/171 20 44 19 63
5. 49 Peep Reinart Estonsko 69,8/169 28 50 18 68
6. 47 Sefa Salman Turecko 68,3/169 26 48 27 75
7. 48 Kaya Onur Turecko 71,2/170 35
8. 46 Bojan Mitrovic Srbsko 67,5 36

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 62 Adil Barini Španělsko 74/172,3 5 10 9 19
2. 58 Andrej Varga Slovensko 77,5/174 14 26 13 39
3. 64 Ivan Perezhogin Rusko 67/174 15 42 17 59
4. 53 Radoslaw Smyk Polsko 78/174,8 19 42 21 63
5. 59 Mikalai Hulko Bělorusko 76/173 33 48 18 66
6. 52 Krzysztof Reinhard Polsko 77/173 22 44 29 73
7. 54 Alberto Ciutuli Itálie 1995 76,7/174,2 34
8. 56 Frederic Niamor Francie 76/172 38
9. 51 Patrick McNamara Irsko 77,9/174 46
10. 60 Levent Gencoglu Turecko 70,9/175 49
11. 55 Fabrizio De Silvestro Itálie 75,5/172 56
12. 57 Cristian Fekete Rumunsko 76,4/173,5 58
13. 63 Bulent Cengiz Turecko 75,7/173,5 62
14. 61 Turgoy Cukuryurt Turecko 74,3/172 70

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 699 Andreas Fotiadis Švédsko 81,5/176 9 20 7 27
2. 69 Hubert Kulczynski Polsko 86,0/180 13 16 17 33
3. 87 Ersen Oznesil Turecko 84/178 17 36 16 52
4. 89 Vladimir Markov Nizozemsko 83,7/178,5 16 34 20 54
5. 84 Patrik Larsson Švédsko 82,4/177,5 23 48 21 69
6. 698 Manuel Chalupka Rakousko 81,6/176,5 31 58 26 84
7. 68 Juan Romero Burlo Španělsko 85,3/180 37
8. 76 Imre Vähi Estonsko 78,2/176,3 40
9. 83 Artur Wilemski Polsko 85,2/179,5 40
10. 80 Giedrius Abeciunas Litva 80,8/179,4 47
11. 66 Marius Arlauskas Litva 83,8/178,9 62
12. 67 Cristian Severini Itálie 79/175,5 65
13. 65 Lukasz Chwaszcza Irsko 82,5/178 65
14. 78 Alberto Maiorama Itálie 80,7/176 66
15. 81 Aliaksei Patarocha Bělorusko 80,1/177 67
70 Georgios Sofroniou Kypr 78,1/178
71 Zoran Heriban Chorvatsko 85,2/179,6
72 Joacim Nilsson Švédsko 79,3/176
73 Tonche Nikoloski Makedonie 79,5/177
74 Badek Melody Malta 77,2/176,5
75 Raymond Cassar Malta 1962 80,5/176,5
77 Thomas Kuronen Finsko 84/179
79 Gruzien-Andrei Birica-Anghel Rumunsko 81,7/176,5
82 Kevin Cauchi Malta 80,1/176
85 Keywan Nabi Norsko 1972 79,1/178,3
86 Marko Petrícevic Chorvatsko 81,6/179,7
88 Porlakur Sigurjonsson Island 80,6/179

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 101 Jack Overberg Norsko 89,2/181,2 9 22 10 32
2. 697 Gerald Kerschdorfer Rakousko 90,3/184,5 10 22 12 34
3. 100 Krzysztof Piekarz Polsko 92,3/184,5 21 32 15 47
4. 94 Krzysztof Rodkiewicz Polsko 90,5/183 17 34 20 54
5. 90 Dmitry Krylov Rusko 89,6/182,7 21 46 22 68
6. 95 Chris Harnell Švédsko 88,3/184,5 31 56 28 84
7. 96 Peter Bella Slovensko 90,7/183,6 42
8. 99 Jacek Malagocki Irsko 85,9/182 43
9. 93 Piotr Jurczewski Polsko 92/184,5 46
10. 98 Gardar Omarsson Island 91,5/183,5 46
11. 91 Drazen Vrbancic Chorvatsko 1972 89,0/183,0 47
12. 102 Luis Miguel Antao Portugalsko 86,7/182 62
13. 105 Martin Hyben Slovensko 92,1/183,8 63
14. 97 Sandi Imerovic Chorvatsko 88,2/183,5 66
15. 103 Murat Saglam Turecko 87,5/182,5 76
16. 92 Edgar Jose Ribeiro Portugalsko 85,9/181 78
17. 104 Ingi Snaethor Island 84,1/180,5 83

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 699 Andreas Fotiadis Švédsko 81,5/176 8 8
2. 101 Jack Overberg Norsko 89,2/181,2 11 11
3. 62 Adil Barini Španělsko 74/172,3 13 13
4. 45 Aleksei Isupov Rusko 70/168,5 21 21
5. 40 Daniel Cubeddu Francie 65,8/168 21 21

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 217 Roman Iushchenko Ukrajina 69,1 5 10 5 15
2. 216 Igor Kočiš Slovensko 69,6 10 20 11 31
3. 222 Marcos Cunha Pereira Portugalsko 68,8 16 34 17 51
4. 218 Teymur Aslanov Ázerbájdžán 69,6 25 46 23 69
5. 213 Miroslav Škadra Slovensko 69,8 19 46 24 70
6. 214 Jose Dominguez Španělsko 69,9 33 58 28 86
7. 221 John Debono Malta 1974 67,3 35
8. 223 Antreas Assiotis Kypr 69,9 39
9. 220 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 70 45
10. 215 Petr Havlík Česká republika 1968 69,4 54
11. 224 Fatih Karatasoglv Turecko 68,8 58
12. 219 Irakli Gagua Gruzie 68,1 58
13. 212 Gergely Kiss Maďarsko 70 61

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 229 Sergei Povrezniuk Rusko 73,9 5 10 5 15
2. 231 Raigo Kuusnomm Estonsko 74,2 11 22 10 32
3. 226 Rafal Domin Polsko 74,8 16 34 17 51
4. 230 Yetis Akcoltekin Turecko 74,6 21 42 21 63
5. 228 Matěj Ryšavý Česká republika 74 23 44 21 > 65
6. 225 Yalchin Mammadov Ázerbájdžán 75 32 60 30 90
7. 227 David Nyombo Lukonge Island 75 33

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Alberto Galan Španělsko 78 5 10 5 15
2. 236 Ange-Marie Pellegrini Francie 79,9 13 22 13 35
3. 244 Jan Fotmeijer Švédsko 70,9 16 34 22 56
4. 232 Norbert Zajac Slovensko 78,9 17 40 20 60
5. 238 David Alexander Island 80 25 46 23 69
6. 241 Stephen Borg Malta 78,3 32 58 25 83
7. 234 Germain Rudolf Louisa Nizozemsko 78,2 33
8. 235 Gabriel Koperkiewicz Polsko 78,7 37
9. 243 Fabo Moreira Carneiro Portugalsko 78 47
10. 233 Pavel Nestseran Bělorusko 79,1 48
11. 237 Maslimo Orsini Malta 1974 77,8 56
12. 242 Berlizev Vladislav Rusko 79,1 58
DNC 240 Farhang Rahimly Švédsko 78,6

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 248 Oleh Kryvyi Ukrajina 84,7 7 10 11 21
2. 254 Krzysztof Skryplonek Polsko 85 19 28 12 40
3. 258 Ott Kiivikas Estonsko 84,6 18 32 12 44
4. 255 Andres Corrales Španělsko 83,7 12 32 21 53
5. 246 Igor Cengizhan Řecko 84,3 24 50 25 75
6. 257 Josep Merino Španělsko 1968 83,8 36 58 25 83
7. 247 Jozef Nagy Slovensko 84,3 36
8. 261 Mariusz Balazinski Polsko 84,8 41
9. 262 Igor Mocanu Moldavsko 82,5 46
10. 245 Gianluca Degortes Itálie 84,9 47
11. 260 Rui Pedro Martins Portugalsko 84,9 58
12. 252 Richard Varruccin Francie 82,6 62
13. 259 Mariusz Tomczuk Polsko 85 63
14. 250 Thomas Askeland Norsko 82,9 68
15. 692 Nerijus Tamosaitis Litva 84,1 74
249 Levent Karagengel Turecko 84,2
251 Dawid Geler Irsko 83,4
256 Marc Mizzi Malta 85,4
DNC 253 Eric Cagnard Francie

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 265 Vladyslav Mazhara Ukrajina 90 7 14 10 24
2. 267 Manuel Duarte Španělsko 88,7 12 22 17 39
3. 273 Grego Francisca Nizozemsko 86,1 17 34 13 47
4. 270 Vasyl Remizov Ukrajina 89,1 16 34 16 50
5. 269 Peter Lagermand Dánsko 89,9 35 52 24 76
6. 264 Jakub Potocki Polsko 1971 89,9 32 58 25 83
7. 263 Jose Lopez Canamero Španělsko 90 37
8. 275 Lukasz Marcinkowski Polsko 89,3 38
9. 274 Vladimir Iacovlev Moldavsko 89,1 45
10. 266 Vugar Verdiyev Ázerbájdžán 89,9 48
11. 268 Reynisson Schramm Island 88,2 53
12. 271 Daniele Furiosi Itálie 87,5 60
13. 276 Vinny Craine Irsko 88,1 61
14. 272 Kadir Terzi Turecko 86,7 70

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 278 Roman Dudushkin Rusko 94,2 7 10 8 18
2. 287 Shahriyar Nematymirzaee Ázerbájdžán 93,5 13 24 14 38
3. 279 Marti Pozzi Tena Španělsko 94,4 16 36 19 55
4. 285 Gabriel Leber Francie 93,9 20 42 14 56
5. 283 Laurent Riviere Francie 91,1 22 38 21 59
6. 284 Manuel Narath Rakousko 92,9 33 60 25 85
7. 289 Andrzej Maszewski Polsko 1970 94,2 39
8. 288 Gerald Lopez Francie 91,1 41
9. 281 Bruno Miguel Da Silva Portugalsko 94,4 43
10. 290 Sergey Marutik Rusko 94,8 44
11. 693 Remigjus Olisauskis Irsko 90,3 56
12. 280 Valgeir Gauti Arvason Island 93,4 58
13. 277 Nikola Demo Chorvatsko 92,4 65
14. 282 Serkan Abeshaten Turecko 92,3 70

Kulturistika mužů do 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 292 Patrick Monga Švédsko 96,3 14 24 16 40
2. 300 Luke Debono Malta 1993 98,9 14 30 10 40
3. 291 Wojciech Pieczaba Polsko 98,6 12 28 18 46
4. 302 Michael Muzo Nizozemsko 96,5 30 34 19 53
5. 293 Lorenzo Filippi Itálie 97,7 16 40 18 58
6. 295 Andriy Bobryk Španělsko 96,4 25 60 27 87
7. 308 Ole Kristian Vaga Norsko 99,3 38
8. 296 Usman Bathily Španělsko 95,8 39
9. 305 Tomasz Bobrowski Polsko 98,5 39
10. 294 Ivan Petrushko Rusko 98,6 49
11. 301 Karol Stuglik Irsko 97,9 58
12. 297 Oriol Asensio Ruiz Španělsko 98,8 58
13. 306 David Oravec Slovensko 99,5 67
14. 307 Awodibu Blessing Irsko 98,5 70
15. 303 Luca Silvestrini Itálie 99,7 75
16. 304 Siarhei Ahunovich Bělorusko 98,3 75
17. 299 Andrey Popov Rusko 99,8 76

Kulturistika mužů nad 100 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 309 Alexey Tronov Rusko 105,5 10 20 9 29
2. 311 Andrey Makeeb Rusko 108,1 10 20 9 29
3. 310 Alfredo Teixera Itálie 111,8 12 24 19 43
4. 312 Matteo Innocenti Itálie 102,3 23 44 21 65
5. 314 Mikhail Iusev Rusko 110,1 26 48 22 70
6. 313 Christian Corvaglia Itálie 115 27 52 24 76
7. 315 Siddy Gregory Francie 111,3 32

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 248 Oleh Kryvyi Ukrajina 84,7 7 7
2. 265 Vladyslav Mazhara Ukrajina 90 14 14
3. 278 Roman Dudushkin Rusko 94,2 19 19
4. 309 Alexey Tronov Rusko 105,5 22 22
5. 292 Patrick Monga Švédsko 96,3 26 26
6. 229 Sergei Povrezniuk Rusko 73,9 26 26
7. 217 Roman Iushchenko Ukrajina 69,1 33 33
8. 239 Alberto Galan Španělsko 78 33 33

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 9 Zrinka Fiser
Drazen Vrbancic
Chorvatsko 11 22 11 33
2. 7 Natalia Kordus
Hubert Kulczyński
Polsko 9 26 15 41
3. 5 Eva Rusan
Sandi Imerovic
Chorvatsko 16 34 9 43
4. 12 Alina Cepurniene
Marius Arlauskas
Litva 15 28 16 44
5. 2 Malgorzata Dabrowska
Mariusz Tomczuk
Polsko 27 46 21 67
6. 10 Liudmila Goshko
Andrey Popov
Rusko 31 54 28 82
7. 6 Florence van Putten
Grego Francisca
Nizozemsko 33
8. 1 Halina Tsitova
Aliaksei Patarocha
Bělorusko 36
9. 8 Nadine K Houaled
Eric Miet
Francie 48
10. 14 Malgorzata Krawczyk
Gabriel Koperkiewicz
Polsko 51
11. 13 Merina Rais
Edgar Jose Ribeiro
Portugalsko 56
12. 11 Vanessa Bousquet
Raki Adile
Francie 57
13. 3 Ana Trajakovska
Tonche Nikoloski
Makedonie 63

Přehled umístění českých reprezentantů

    2. místo - Adéla Storzerová (bikini fitness žen nad 172 cm) [25]*
    6. místo - Lenka Červená (fitness žen do 163 cm) [16]
    6. místo - Lenka Ferenčuková (physique žen nad 163 cm) [14]
    7. místo - Maria Pomerantseva (bikini fitness žen do 169 cm) [29]
    7. místo - Jan Páleníček (fitness mužů open) [9]
    9. místo - Lucie Urbanová (bikini fitness žen do 172 cm) [26]
    9. místo - Valerie Peršina (bikini fitness žen do 169 cm) [29]
    12. místo - Blanka Lovasová (physique žen nad 163 cm) [14]
    12. místo - Daniela Bečková (bikini fitness žen do 172 cm) [26]
    12. místo - Veronika Zubačová (bodyfitness žen do 158 cm) [22]
    13. místo - Milena Koudelková (bodyfitness žen do 163 cm) [21]
    13. místo - Richard Biško (physique mužů do 178 cm) [26]
    13. místo - Viktor Minář (physique mužů nad 178 cm) [37]
    bez umístění - Anna Vaculíková (bodyfitness žen nad 168 cm) [25]
    bez umístění - Jana Jeřábková (bikini fitness žen do 172 cm) [26]
    bez umístění - Karolína Tlustá (bikini fitness žen do 160 cm) [33]
    bez umístění - Lucie Jakešová (bodyfitness žen do 168 cm) [29]
    bez umístění - Lucie Koumarová (bodyfitness žen do 168 cm) [29]
    bez umístění - Marek Kavina (physique mužů nad 178 cm) [37]
    bez umístění - Markéta Tůmová (bikini fitness žen nad 172 cm) [25]
    bez umístění - Michaela Vlnasová (bikini fitness žen do 166 cm) [40]
    bez umístění - Miroslav Kadlec (physique mužů nad 178 cm) [37]
    bez umístění - Tatsiana Hertsyk (bikini fitness žen do 160 cm) [33]
    bez umístění - Yuliya Arkhiyereyeva (bikini fitness žen do 163 cm) [39]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy juniorů a masters.

Physique mužů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 28 Alexis Gonzalez Španělsko 165,5 5 6 6
2. 19 Carlos Nunez Španělsko 168 16 15 15
3. 17 Sebastian Mansla Německo 166,5 14 15 15
4. 29 Andreas Georgiu Kypr 166,5 18 17 17
5. 27 Kamran Elyasi Sarzali Finsko 170 31 22 22
6. 34 Luis Postiga Portugalsko 165,5 25 28 28
7. 688 Paulius Ratkevicius Litva 167,7 36
8. 32 Andrew Farrugia Malta 162 45
9. 31 Miguel Angulo Španělsko 168,5 45
10. 23 Philip Kvam Norsko 166,5 49
11. 25 Jaroslaw Chylek Polsko 168,4 54
12. 30 Marius Varzaru Rumunsko 164,5 62
13. 26 Burak Akgunduz Turecko 162 71
14. 33 Yury Mouchan Moldavsko 166,5 71
15. 22 Peter Puskas Maďarsko 169 72
16. 21 Emre Yilmaz Turecko 169 72
17. 20 Dávid Eszteri Maďarsko 169,5 80
18. 24 Joshua Leader Velká Británie 169,5 88

Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 42 Juan FaroBarros Španělsko 172,5 9 7 7
2. 36 Robert Berg Norsko 172 8 11 11
3. 49 Dennis Johansen Norsko 174 20 20 20
4. 46 Henrique De Carvalho Francie 171 20 22 22
5. 39 Martin Heede Norsko 173 18 22 22
6. 41 Jaisel Pellicer Cambara Španělsko 171,5 34 26 26
7. 47 Renatas Suleimanovas Litva 170,7 36
8. 54 Halim Baydur Turecko 170,4 38
9. 56 Stefan Virna Rumunsko 172,5 41
10. 50 Andrea Bertelloni Itálie 170,5 55
11. 57 Martin Truhchev Bulharsko 172,6 62
12. 43 Cristiano Iommetti Itálie 172,5 62
13. 55 Johannes Falke Německo 173 64
14. 694 Nicusor Tatarici Rumunsko 172,5 65
15. 628 Christian Lechner Rakousko 172 66
38 Soroush Moosavi Nizozemsko 172
40 Róbert Fruzsa Maďarsko 173,5
44 Yasin Sahin Turecko 171
45 Gabriel Carrara Itálie 173
48 Jorge Martinez Beas Španělsko 174
51 Tiago Santos Portugalsko 172,5
52 Viktor Berg Island 172,5
53 Rafal Zabawa Polsko 171,5
DNC 35 Dino Sprajcer Chorvatsko 1997 173,5
DNC 37 Luca Biolo Itálie 173,5

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 71 Jones Ahmad Švédsko 176 11 7 7
2. 79 Law Shala Švédsko 174,5 8 10 10
3. 75 Andrea Mosti Itálie 177 17 17 17
4. 72 Maxim Parisi Francie 174,5 33 20 20
5. 82 Alexis Kauth Německo 177 16 20 20
6. 70 Jonathan Seylhell Malta 175,5 33 27 27
7. 63 Bálint Gál Maďarsko 175,5 35
8. 73 Ádám Pletser Maďarsko 176 40
9. 59 Serhii Palkin Ukrajina 177 45
10. 61 Peter Carlsen Dánsko 175,5 46
11. 65 Luis Ivan Perez Španělsko 175,5 61
12. 64 Paulo Fernandes Portugalsko 176,5 62
13. 18 Richard Biško Česká republika 175 62
14. 68 Candeger Dogru Turecko 174,5 66
15. 58 Alessandro D'Amuri Itálie 177,5 67
60 Sergio Ramirez Redondo Španělsko 177
66 Joachim Al Hauari Norsko 178
67 Zurab Bokhua Gruzie 178
69 Alessandro Sarandrea Itálie 175,5
74 Tobiasz Rusek Polsko 177,6
77 Ignacio Rodriguez Belvis Španělsko 174,5
78 Salth Sahin Turecko 177
80 Dawid Bukiel Polsko 175,5
81 Silviu-Narcis Stanculescu Rumunsko 175
DNC 62 Serhii Sydorenko Ukrajina 177
DNC 76 Ivan Sharpilau Bělorusko 178

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 113 Jorge Sanchez Vazquez Španělsko 181 11 9 9
2. 89 Andre Merzdorf Německo 185 15 13 13
3. 86 Franciesco Montuori Itálie 179,5 15 19 19
4. 91 Ramses Rodriguez Fernandez Španělsko 179 34 20 20
5. 106 Eugen Markov Německo 184 15 20 20
6. 99 Pablo Ramis Segura Španělsko 179 25 21 21
7. 117 Konrad Jachimowicz Polsko 181,5 35
8. 83 Jacek Kramek Polsko 187,5 42
9. 97 Nenad Glisovic Srbsko 1993 184,9 43
10. 84 Steve Sanmartin Francie 195,3 45
11. 101 Marco Costa Portugalsko 182,5 57
12. 105 Caspar Trost Německo 182,5 58
13. 110 Viktor Minář Česká republika 1992 184 64
14. 104 Oleg Moroz Ukrajina 180 65
15. 102 Volkan Uray Turecko 179 75
85 Selver Kasa Chorvatsko 178,5
87 Marek Kavina Česká republika 183
88 Tierri Vilson Silva Portugalsko 182
90 Franciesco Fasciana Itálie 180
92 Boime Quentin Francie 178,5
93 Daniel Umanah Malta 184
94 Oleksandr Kalmykov Ukrajina 183
95 Michael Stefano Bruystens Nizozemsko 179,4
96 Dani Nuijten Nizozemsko 182
98 Ilker Dural Turecko 179,5
100 Krisztián Agócs Maďarsko 1997 178,5
103 Miroslav Kadlec Česká republika 182
107 Vertti Harjuniemi Finsko 180
108 Tomáš Ürge Slovensko 193
109 Bastiaan van Dooremolen Nizozemsko 180
111 Gianluigi Bonifazi Itálie 184,5
112 Michaell Marinos Kypr 182
114 Giorgi Vasadze Gruzie 181,5
115 Eggert Rafn Einarsson Island 182
116 Epifanio Lopez Matyshev Ukrajina 182,5
118 Aljaz Kupnik Slovinsko 1994 182,5
119 Aris Patsalos Kypr 183

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 28 Alexis Gonzalez Španělsko 165,5 6 6
2. 42 Juan Faro Barros Španělsko 172,5 9 9
3. 71 Jones Ahmad Švédsko 176 15 15
4. 113 Jorge Sanchez Vazquez Španělsko 181 18 18

Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 368 Kristina Koroljak Estonsko 162,4 33 7 10 9 19
2. 370 Anna Dudushkina Rusko 158 14 8 11 10 21
3. 364 Laura Cupsa Rumunsko 161 33 40 14 13 27
4. 359 Anna Guzik Polsko 159,8 53 18 28 17 45
5. 363 Gyöngyi Kis Maďarsko 160,6 10 58 19 29 48
6. 356 Lenka Červená Česká republika 155,8 52 20 27 26 53
7. 361 Emma Paveley Velká Británie 157 42 32
8. 366 Dominika Multáňová Slovensko 1992 156,2 51 28
9. 367 Barbara Sales Cadena Španělsko 163 19 61
10. 369 Olga Volokh Rusko 154,6 52 47
11. 480 Denisa Sarmirova Itálie 157 29 70
12. 362 Vicki Cale Velká Británie 161 51 53
13. 357 Sanny Sutinen Finsko 161,5 66 39
14. 360 Vanessa Bousquet Francie 162 49 69
15. 358 Orla Kopkins Irsko 157 62 57
16. 365 Margarita Labeikyte Kypr 160 65 73

Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 372 Endla Vaher Estonsko 166,8 9 11 20
2. 375 Kata Palásthy Maďarsko 1992 164,3 7 14 21
3. 373 Tatyana Dvortsova Rusko 168 15 8 23
4. 371 Marina Zvancuka Lotyšsko 169 19 19 38
5. 374 Pola Revach Izrael 164,5 25 25 50

Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 368 Kristina Koroljak Estonsko 162,4 5 5
2. 372 Endla Vaher Estonsko 166,8 10 10

Fitness mužů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 378 Fedir Khashalov Ukrajina 66,6/166 14 7 9 5 14
2. 686 Oleg Anissimov Estonsko 71,2/174 9 15 6 15 21
3. 382 Lucian Popa Rumunsko 73,7/177,5 26 15 18 11 29
4. 380 Carlos Garcia Perez Španělsko 67,9/170 17 37 19 27 46
5. 381 Urs Zumstein Švýcarsko 64,2/166 42 19 30 20 50
6. 383 Ferenc Rippel Maďarsko 78,1/179,5 16 30 22 28 50
7. 377 Jan Páleníček Česká republika 178 42 20
8. 376 Sergei Moroz Rusko 164 28 39
9. 379 Kerem Güzel Turecko 78,5/177,9 29 42

Bikini fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 1 Sabina Pleváková Slovensko 160 5 7 7
2. 18 Jaana Malytcheva Finsko 158,5 13 13 13
3. 32 Maria Del Pilar Aranguren Španělsko 154 14 15 15
4. 20 Virág Kiss Maďarsko 160 25 19 19
5. 26 Elena Skvortsova Rusko 158,5 27 23 23
6. 25 Regina Krukovskaja Estonsko 156 27 30 30
7. 33 Svitlana Sydorenko Ukrajina 153 34
8. 23 Julia Khotkina Rusko 153,5 40
9. 21 Paula Mocior Polsko 156,5 45
10. 2 Carla Fernandez Vera Španělsko 155,5 51
11. 27 Szimonetta Simon Maďarsko 157,5 55
12. 5 Charlotte Mentzoni Norsko 155,5 56
13. 15 Sylwia Sobota Polsko 157,5 64
14. 12 Stefania Finessi Itálie 157,5 68
15. 9 Gergana Vlaeva-Georgieva Bulharsko 157 73
3 Tatsiana Hertsyk Česká republika 160
4 Karolína Tlustá Česká republika 1980 156,3
6 Dragica Kotnik Slovinsko 1973 157,7
7 Natia Barnovi Dánsko 159
8 Jekaterina Remets Estonsko 158
10 Natalie Lewis Velká Británie 160
11 Alexandra Sonea Rumunsko 158,9
13 Liliana Starodubtseva Kypr 159
14 Dominique Van Augt Nizozemsko 155,5
16 Jessica Kavanagh Irsko 158
17 Marion Meo Francie 147,7
22 Marta Hordyjewska Polsko 160
24 Clementine Soler Francie 158
28 Agnes Lagare Velká Británie 154,4
29 Szilvia Jarjabka Maďarsko 160
30 Oyku Basar Tuncelli Turecko 156
31 Zaira Fernandez Tamayo Španělsko 158
172 Jennie Mayberry Irsko 157

Bikini fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 50 Rodi Bodrug Švédsko 160,8 8 8 8
2. 44 Ľubica Bérešová Slovensko 161,5 14 15 15
3. 37 Stanislava Prítrská Slovensko 162 16 17 17
4. 52 Nira Mählmann Německo 162,6 18 21 21
5. 55 Elisaveta Mukminova Rusko 162 22 21 21
6. 56 Stephanie Davis Rakousko 162 35 28 28
7. 39 Priscilla Haime Nizozemsko 162 38
8. 58 Marija Naceva Makedonie 162,2 42
9. 60 Alexandra Kocsis Maďarsko 163 45
10. 71 Euhenia Haiduchenko Ukrajina 161 47
11. 70 Apostolia Argyro Řecko 162 51
12. 43 Tjasa Zoric Slovinsko 162,4 62
13. 36 Agne Lekaunikaite Irsko 162 63
14. 67 Anita Bekus Velká Británie 161 68
15. 34 Cristiana Buzescu Španělsko 163 69
35 Yuliya Arkhiyereyeva Česká republika 161
38 Donna Brennan Irsko 163
40 Christel Yr Johansen Island 161
41 Aranka Sofocleous Kypr 162,5
42 Norma Valls Company Dánsko 160,5
45 Alexandra Prutianu Rumunsko 160,5
46 Dóra Bodó Maďarsko 161
47 Maarit Koskinen Finsko 162,5
48 Tatjana Kurilova Estonsko 163
49 Frederique Jacques Francie 162
51 Karolina Janowska Polsko 162
53 Dezya Mutlu Turecko 161
54 Kristina Aleksejeva Estonsko 1990 162
57 Severine Podolak Švýcarsko 160,5
59 Emma Pattimo Francie 163
61 Mariliis Mia Topp Estonsko 161
62 Inga Zuolyte Litva 1994 162,9
63 Dora Adanic Chorvatsko 162,5
64 Laura Lehir Francie 163
65 Elisabeth Wangen Norsko 161
66 Viktoriia Sehastna Bělorusko 162
68 Elsa Pena Portugalsko 162
69 Aiste Porutyte Litva 163
72 Maria Jose Garcia Lopez Španělsko 162,5

Bikini fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 99 Denisa Hargašová Slovensko 164,5 9 11 11
2. 82 Diana Salamon Maďarsko 1992 165,5 10 11 11
3. 78 Ekaterina Rozemborskaya Ukrajina 164 14 16 16
4. 95 Flavinha Pereira Španělsko 164,5 35 21 21
5. 75 Saara Suhanto Finsko 163,5 19 22 22
6. 100 Christine Rohler Německo 164,5 21 23 23
7. 90 Madelen Myhr Švédsko 164 36
8. 96 Ekaterina Krasavina Rusko 164 41
9. 105 Angelina Ovchinnikova Rusko 165 46
10. 77 Aleksandra Mikucka Lotyšsko 165 48
11. 80 Frida Sjöström Švédsko 165,1 49
12. 108 Mette Lyngholm Dánsko 164,5 65
13. 84 Paula Bonfill Ellis Španělsko 165,5 66
14. 102 Federica Gobbetti Itálie 164 66
15. 91 Svetlana Lenivtseva Moldavsko 165 69
73 Jessica Radix Francie 163,7
74 Anastasia Darletova Rusko 164
76 Theofano Antoniou Kypr 165
79 Vera Klevtsova Rusko 165,5
81 Otilia Dumitrescu Rumunsko 163,5
83 Marina Aydarova Ázerbájdžán 165,2
85 Joanna Wolosz Velká Británie 165
86 Michaela Vlnasová Česká republika 165,4
87 Georgina Lewis Velká Británie 164
88 Peggy Faby Francie 1978 164,5
89 Margarita Veverica Lotyšsko 164
92 Iva Ris Chorvatsko 165,5
93 Anastasiya Kabanova Ukrajina 164
94 Magdalena Kaleta Polsko 165
97 Annabella Méhes Maďarsko 163,5
98 Kristina Karaliute-Stoliaroviene Litva 166
101 Ivanda Laizane Lotyšsko 1974 164,5
103 Marija Tomas Chorvatsko 165,5
104 Diana Pivniceru Rumunsko 166
106 Katlin Kardi Estonsko 165,3
107 Veronica Dalsnes Norsko 166
109 Anita Kondrat Irsko 166
110 Joanna Kaczynska Polsko 165,5
111 Eliana Desena Itálie 165
691 Olimpia Thomas Francie 163,5

Bikini fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 133 Oksana Brygidyr Ukrajina 167 13 10 10
2. 115 Valéria Marčišovská Slovensko 168 14 10 10
3. 134 Reet Reimets Estonsko 167 10 14 14
4. 126 Karina Skowronska Velká Británie 167,2 35 21 21
5. 135 Julie Legros Francie 169 17 24 24
6. 117 Jana Milová Slovensko 168,5 28 27 27
7. 118 Maria Pomerantseva Česká republika 167 35
8. 132 Iryna Aharkova Ukrajina 169 38
9. 121 Valerie Peršina Česká republika 168 41
10. 127 Frida Paulsen Stern Švédsko 1994 168 55
11. 139 Olívia Čambalová Slovensko 167,5 58
12. 120 Elvira Cara Moldavsko 167 58
13. 119 Malgorzata Pietrzak-Lenart Polsko 166,5 62
14. 125 Lita Fibiga Lotyšsko 168 65
15. 113 Magdalena Koral Polsko 169 68
112 Alya Gumus Turecko 169
114 Ene Tomingas Estonsko 166,8
116 Duran Zulema Itálie 167
122 Djanilla Boekweg Nizozemsko 166,5
123 Dora Egilsdottir Island 169
124 Aneta Mozeiko Litva 167,4
128 Rasa Selemonaviciute Litva 168
129 Sabrina Alberelli Francie 168
130 Kristine Brokane Lotyšsko 167
131 Pana Alina Florentina Kypr 167
136 Ana Trajakovska Makedonie 167
137 Ekaterina Kopyrina Rusko 167,6
138 Kristina Narbutaityte Litva 168,9
140 Kelly Donegan Irsko 167

Bikini fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 144 Nini Gothler Dánsko 170,5 9 10 10
2. 153 Ekaterina Lapteva Rusko 170 15 13 13
3. 161 Mariia Kvasnikova Ukrajina 169,5 17 17 17
4. 146 Catharina Wahl Norsko 171,5 14 18 18
5. 160 Daria Zholudeva Rusko 169,5 18 21 21
6. 142 Brigitta Békefi Maďarsko 170,5 35 24 24
7. 141 Stine Knudsen Norsko 169,5 36
8. 148 Sandra Jersova Lotyšsko 169,5 39
9. 158 Lucie Urbanová Česká republika 169,7 41
10. 159 Marina Rockina Litva 171,7 59
11. 166 Helga Stibi Irsko 172 59
12. 154 Daniela Bečková Česká republika 172 61
13. 165 Susanna Mustajarvi Finsko 172 64
14. 164 Saskia Cakoci Slovensko 170,5 65
15. 143 Kristina Nuut Estonsko 170,4 69
145 Leslie Bruyere Francie 169,5
147 Eileen Kvale Norsko 169,5
149 Magnea Gunnarsdotir Island 1994 171,5
150 Sara Ducman Slovinsko 171,4
151 Cärolin Paas Estonsko 170
152 Svetlana Matvejeva Lotyšsko 1973 171
155 Jana Jeřábková Česká republika 171
156 Nadine Kerastas Německo 171,5
157 Kristina Ladutska Bělorusko 172
162 Antonija Mutabzija Chorvatsko 169,5
163 Luciana Del Guidice Velká Británie 1978 170

Bikini fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Kseniia Sheveleva Rusko 178,6 11 10 10
2. 170 Adéla Storzerová Česká republika 176,2 13 15 15
3. 176 Olívia Pohanková Slovensko 174,3 11 15 15
4. 180 Dominika Heuchert Německo 175,5 14 19 19
5. 188 Veronika Serzante Lotyšsko 175 25 23 23
6. 185 Alena Domanskaya Rusko 173,5 31 28 28
7. 167 Malgorzata Maczynska Polsko 172,5 40
8. 182 Bilyana Yotovska Bulharsko 182 41
9. 189 Austra Kausiniece Lotyšsko 178 42
10. 681 Henrietta Kővágó Maďarsko 1994 173 45
11. 174 Anna Kowalczyk Polsko 175 60
12. 179 Irina Mihailova Lotyšsko 173 63
13. 178 Szonja Petruska Maďarsko 172,5 63
14. 687 Diana Oana Rumunsko 1992 175,5 67
15. 190 Shirley van den Bos Nizozemsko 176,5 69
168 Alessia Facchin Itálie 1993 172,5
169 Rebecca Burger Francie 177
171 Lengyel Csilla Maďarsko 178
173 Markéta Tůmová Česká republika 176,3
175 Birgit Aarsman Nizozemsko 172,3
177 Elena Cavaliere Itálie 173,5
181 Deniz Eke Turecko 181
183 Jekaterina Kern Estonsko 173
184 Aleksandra Laer Estonsko 173
186 Soraya Alvarez Penuelas Španělsko 173,5

Bikini fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 187 Kseniia Sheveleva Rusko 178,6 10 10
2. 144 Nini Gothler Dánsko 170,5 15 15
3. 1 Sabina Pleváková Slovensko 160 15 15
4. 50 Rodi Bodrug Švédsko 160,8 19 19
5. 133 Oksana Brygidyr Ukrajina 167 19 19
6. 99 Denisa Hargašová Slovensko 164,5 22 22

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 453 Ramona-Maria Arseni Rumunsko 156 7 5 5
2. 451 Patricia Martinez Marquina Španělsko 154 12 11 11
3. 441 Nika Masturko Chorvatsko 158 16 18 18
4. 455 Roberta Visintainer Itálie 157,5 13 21 21
5. 458 Vanja Paladin Chorvatsko 151 33 22 22
6. 459 Sylwia Taczala Polsko 158 34 29 29
7. 448 Evalinda Aarvaag Švédsko 155 34
8. 447 Silvia Cecchinato Itálie 157 36
9. 449 Bienvenida Bevia Španělsko 151 43
10. 450 Hanna Ihnatsenka Bělorusko 152 45
11. 442 Lisbeth Hjartholm Norsko 155 62
12. 444 Veronika Zubačová Česká republika 157 62
13. 452 Ioana Dinescu Rumunsko 155 64
14. 461 Tiina Maruatta Noko Finsko 158 66
15. 454 Asprou Mapia Kypr 158 73
440 Kamila Rzeszowska Irsko 157
443 Joanna Wodecka Polsko 157,5
445 Nathalie Camon Francie 157,5
446 Maria Ebeltoft Norsko 155
456 Jessica Guerrero Perez Španělsko 156
457 Angele Caruana Malta 154
460 Sabrina Coltella Itálie 140,5

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 483 Antonina Lazukova Rusko 160 5 5 5
2. 477 Zrinka Fiser Chorvatsko 161,5 14 15 15
3. 476 Pia Jansson Švédsko 162 15 15 15
4. 478 Cristina Menini Itálie 1969 159,5 18 16 16
5. 462 Lucia Umpierrez Španělsko 159,5 23 25 25
6. 470 Carina Isaksson Švédsko 160,5 38 29 29
7. 471 Anna Bernady Polsko 161 40
8. 482 Elena Popa Rumunsko 159 41
9. 469 Elena Masaryková Slovensko 162 41
10. 466 Izabella Juvan Rakousko 159,5 42
11. 465 Filipa Carvalho Portugalsko 161 62
12. 468 Barbara Menace Francie 159 64
13. 467 Milena Koudelková Česká republika 162,3 65
14. 479 Malgorzata Krawczyk Polsko 160 66
15. 464 Marta Alesiunaite Litva 162,9 68
463 Adriana Flamand Rumunsko 162,5
472 Ramona Braun Německo 158,5
473 Darola Kruusik Estonsko 161
474 Emelie Wolf Nizozemsko 161
475 Hellen Lopulua Nizozemsko 161
481 Sevil Simsek Turecko 161

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 487 Viktorija Petraityte Litva 164,7 9 8 8
2. 496 Roberta Arecco Itálie 165,5 12 12 12
3. 500 Tatsiana Belavinskaya Bělorusko 166 24 19 19
4. 506 Eva Rusan Chorvatsko 165,5 28 21 21
5. 512 Olga Maslova Rusko 166 17 22 22
6. 510 Natalia Kordus Polsko 164 22 27 27
7. 489 Kramer Rannveig Island 166 31
8. 491 Sylwia Sliczna Polsko 1978 164,5 46
9. 485 Isabella Angotti Itálie 165 48
10. 486 Susana Martin-Romo Španělsko 165 48
11. 488 Vibeke Litland Norsko 164,5 49
12. 501 Elina Oinonen Finsko 163,5 62
13. 499 Ann Demenlenaere Belgie 1974 166 66
14. 497 Melinda Mercz Maďarsko 164 67
15. 690 Valeria Zoppi Itálie 165 73
484 Nita Bojás Maďarsko 167
490 Monica Benjumea Lopez Španělsko 165,5
493 Marija Veresbaranji Srbsko 164,7
494 Milenia Ivanova Bulharsko 163
495 Sandra Ásgrímsdóttir Island 165
498 Ana Fragoso Portugalsko 166,2
502 Valeria Civale Itálie 167
503 Tania Figueredo Portugalsko 168
504 Elzbieta Wawrzaszek Irsko 167,5
505 Lucie Koumarová Česká republika 167,5
507 Lucie Jakešová Česká republika 1979 165
508 Marta Tkaczyk Polsko 165
509 Laurence Mades Francie 167,5
511 Joanna Ucinska Polsko 167

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 492 Elena Kirshchina Ázerbájdžán 169 11 10 10
2. 515 Marina Chamoun Švédsko 176,5 10 11 11
3. 525 Johanna Jafs Finsko 168,1 13 16 16
4. 526 Maria Hasselmark Švédsko 168,5 19 18 18
5. 514 Therese Svedbom Švédsko 169 34 24 24
6. 513 Lesley Barents Nizozemsko 169 30 25 25
7. 528 Anna Kalugina Rusko 169 37
8. 531 Ellen Berg Norsko 178 38
9. 521 Liubov Kravchenko Ukrajina 177,5 40
10. 523 Patricia Barbero Španělsko 1978 171,5 58
11. 536 Mariia Startseva Ukrajina 178 60
12. 524 Olga Kickenberg Německo 170,5 62
13. 529 Michelle Heuts Nizozemsko 170,5 63
14. 527 Francoise Linois Francie 171,5 64
15. 518 Caroline Caine Velká Británie 171,5 66
516 Martina Salopek Chorvatsko 177
517 Anna Vaculíková Česká republika 176,2
519 Judit Paul-Horváth Maďarsko 179
520 Charlene Durin Francie 169
522 Katarzyna Skrzypiec Polsko 170,5
530 Katarzyna Dudek Polsko 168,5
532 Anastasija Zerdetskaja Estonsko 171
533 Alina Pavel Rumunsko 172,5
534 Hanna Kryuda Bělorusko 173,5
535 Dzina Stralkova Bělorusko 172

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 453 Ramona-Maria Arseni Rumunsko 156 8 8
2. 483 Antonina Lazukova Rusko 160 10 10
3. 492 Elena Kirshchina Ázerbájdžán 169 13 13
4. 487 Viktorija Petraityte Litva 164,7 18 18

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 570 Alina Cepurniene Litva 160,8 8 16 7 23
2. 561 Federica Ortu Itálie 151,5 8 18 10 28
3. 569 Noura Rakina Francie 153 24 42 17 59
4. 558 Monica Moura Duarte Portugalsko 156,5 20 42 19 61
5. 566 Diana Dudziak Polsko 156,5 20 42 24 66
6. 555 Sylvia Thijssen Nizozemsko 155 36 52 25 77
7. 560 Mara Fino Itálie 154,5 36
8. 564 Kathrin Skovgaard Hardiman Dánsko 1978 155 40
9. 556 Lisandra Chacon Nizozemsko 1968 156,3 48
10. 567 Lisbeth Grape Švédsko 163 48
11. 565 Karine Cyrille Francie 154,5 48
12. 568 Esta Pilt Estonsko 157 61
13. 559 Loredana De Franciscis Itálie 1962 154 63
14. 563 Semiran Dag Švédsko 153,5 67
15. 557 Karin Zaradez Izrael 150,5 72
16. 562 Nazli Sigircikoglu Turecko 154 80

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 579 Cristina Arellano Španělsko 164 16 16 10 26
2. 572 Liudmila Goshko Rusko 165 7 18 10 28
3. 582 Halina Tsitova Bělorusko 176,5 14 32 13 45
4. 576 Maria Wattel Nizozemsko 183,5 20 38 22 60
5. 578 Viktoria Buhaneca Itálie 174 17 42 21 63
6. 685 Lenka Ferenčuková Česká republika 163,2 34 60 30 90
7. 571 Ilania Barnaba Itálie 163,5 34
8. 574 Malgorzata Dabrowska Polsko 168,5 39
9. 580 Isabel Martins Portugalsko 165,5 44
10. 583 Natalia Shatokhina Kypr 1978 166 52
11. 581 Maria Yli Luukas Finsko 164 56
12. 573 Blanka Lovasová Česká republika 168,7 60
13. 575 Melania Calo' Itálie 1968 168,5 62
14. 577 Maja Wolska Irsko 176 67

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 570 Alina Cepurniene Litva 160,8 7 7
2. 579 Cristina Arellano Španělsko 164 8 8

Přehled umístění českých reprezentantů

    1. místo - Adéla Storzerová (bikini fitness juniorek nad 166 cm) [17]*
    1. místo - David Příkop (kulturistika juniorů do 75 kg) [6]
    3. místo - Daniel Minster (kulturistika vozíčkářů) [3]
    3. místo - Vladimír Štěpánek (kulturistika mužů masters nad 65 let) [6]
    4. místo - Luboš Koumal (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg) [18]
    4. místo - Milan Bodlák (kulturistika mužů masters od 60 do 65 let) [5]
    4. místo - Viktor Minář (physique juniorů nad 175 cm) [20]
    5. místo - Emil Boar (klasická kulturistika mužů masters nad 50 let) [6]
    5. místo - Maria Pomerantseva (bikini fitness juniorek nad 166 cm) [17]
    5. místo - Petr Havlík (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg) [7]
    6. místo - Jakub Prchal (klasická kulturistika juniorů open) [12]
    6. místo - Ondřej Kmošťák (physique juniorů nad 175 cm) [20]
    7. místo - Andrea Horňáková (bikini fitness juniorek do 166 cm) [23]
    8. místo - Radek Čejka (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg) [18]
    10. místo - Marek Vomáčka (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) [19]
    11. místo - Marek Kavina (physique juniorů nad 175 cm) [20]
    14. místo - Eva Horňáková (physique žen masters) [18]
    14. místo - Pavel Fanta (kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg) [19]
    15. místo - Karolína Tlustá (bikini fitness žen masters) [43]
    15. místo - Lucie Jakešová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [31]
    17. místo - Blanka Lovasová (physique žen masters) [18]
    bez umístění - Kateřina Fantová (bikini fitness žen masters) [43]
    bez umístění - Lucie Koumarová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [31]
    bez umístění - Markéta Tůmová (bikini fitness žen masters) [43]
    bez umístění - Milena Koudelková (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [31]
    bez umístění - Nikola Cihlářová (bikini fitness juniorek do 166 cm) [23]
    bez umístění - Veronika Zubačová (bodyfitness žen masters od 35 do 44 let) [31]

*V hranatých závorkách je vždy uveden počet závodníků, kteří nastoupili v dané kategorii.

Další naši reprezentanti závodili na Mistrovství Evropy v kulturistice a na Mistrovství Evropy ve fitness.

Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 339 Nikolett Szabó Maďarsko 161,5 5 13 18
2. 338 Dorottya Ágoston Maďarsko 161 10 11 21
3. 337 Dominika Multáňová Slovensko 1992 156,2 19 6 25
4. 340 Miia Säilä Finsko 1993 161 16 20 36
5. 341 Aysenur Tanriverdi Turecko 1996 159,2 25 25 50

Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 348 Kata Palásthy Maďarsko 1992 164,3 12 10 9 11 20
2. 345 Tatiana Kožuchová Slovensko 1999 165,5 6 11 10 16 26
3. 347 Kateřina Seidlová Slovensko 1992 165,5 23 12 21 15 36
4. 349 Johanna Lond Estonsko 1993 171 23 19 21 18 39
5. 344 Jelena Lukic Srbsko 167 33 19 27 18 45
6. 346 Lili Ofella Maďarsko 1997 172,5 24 32 17 30 47
7. 342 Elif Sadoglu Turecko 1992 165,5 22 44
8. 343 Anita Stamatova Bulharsko 1995 171,5 36 34
9. 152 Christina Haritonova Lotyšsko 171 41 39

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 348 Kata Palásthy Maďarsko 1992 164,3 5 5
2. 339 Nikolett Szabó Maďarsko 161,5 10 10

Fitness juniorů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 352 Lucian Popa Rumunsko 1995 73,7/177,5 14 5 19
2. 354 Ádám Schneider Maďarsko 76/174,5 10 10 20
3. 351 Sergei Moroz Rusko 1997 164 6 15 21
4. 355 Abdurahman Serhan Yildrim Turecko 1994 62,5/172,4 20 23 43
5. 353 Egehan Acar Turecko 1996 72,7/180,5 25 22 47

Bikini fitness juniorek do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 123 Sabina Pleváková Slovensko 1993 160 5 5 5
2. 126 Paula Mocior Polsko 1992 156,5 10 11 11
3. 19 Vanessa Hrubovčáková Slovensko 1997 156 15 16 16
4. 125 Elizaveta Kuzminyhkh Španělsko 1998 157,5 21 21 21
5. 680 Deniz Saypinar Turecko 1994 154 24 23 23
6. 124 Tamara Miesen Belgie 1992 156,5 33 30 30
7. 121 David Alisa Rumunsko 1998 159 36
8. 127 Tünde Molnár Maďarsko 1997 146,5 36
9. 122 Aslihan Dogru Turecko 1993 158 45

Bikini fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 139 Tímea Trajteľová Slovensko 1995 165,5 13 11 11
2. 133 Diana Salamon Maďarsko 1992 165,5 9 11 11
3. 137 Denisa Hargašová Slovensko 1992 164,5 11 12 12
4. 129 Elisabeth Wangen Norsko 1992 161 23 23 23
5. 144 Kaja Wojciechowska Polsko 165 29 24 24
6. 143 Klaudia Medžová Slovensko 1995 166 26 25 25
7. 135 Andrea Horňáková Česká republika 1994 164 36
8. 150 Laura Koobas Estonsko 1993 165 37
9. 131 Katlin Kardi Estonsko 1993 165,3 50
10. 128 Georgina Lewis Velká Británie 1993 164 52
11. 130 Yuliia Popovych Ukrajina 162,5 56
12. 146 Kati Lyytikkä Finsko 1992 162,5 58
13. 147 Janita Hihula Finsko 1993 165 60
14. 148 Marta Kwiatkowska Polsko 1993 166 68
15. 149 Annabella Méhes Maďarsko 1992 163,5 75
132 Inga Zuolyte Litva 1994 162,9
134 Sara Reisetbauer Rakousko 1994 162,5
136 Olimpia Thomas Francie 163,5
138 Lina Fernanda Rakousko 1993 164,5
140 Dilek Civci Turecko 1994 163,5
141 Christel Yr Johansen Island 1993 161
142 Nikola Cihlářová Česká republika 1992 163,7
145 Seray Oznergiz Turecko 1994 162,6

Bikini fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 159 Adéla Storzerová Česká republika 1992 176,2 8 8 8
2. 158 Frida Pausen Stern Švédsko 1994 168 16 15 15
3. 161 Marina Krause Německo 1994 170 15 15 15
4. 165 Brigitta Békefi Maďarsko 1992 170,5 17 16 16
5. 154 Maria Pomerantseva Česká republika 1992 167 27 25 25
6. 166 Henrietta Kővágó Maďarsko 1994 173 30 26 26
7. 156 Aneta Mozeiko Litva 1994 167,4 33
8. 168 Katharina Asal Německo 1992 177 39
9. 164 Diana Oana Rumunsko 1992 175,5 49
10. 153 Sara Ducman Slovinsko 1993 171,4 51
11. 160 Aremoga Santana Španělsko 1992 166,5 54
12. 155 Katarzyna Chlopecka Polsko 1992 168 54
13. 162 Alessia Facchin Itálie 1993 172,5 67
14. 163 Monika Biedka Polsko 1992 168 69
15. 167 Seyma Ozmen Turecko 1992 172,5 73
16. 157 Ozlem Dincer Turecko 1995 168 80
DNC 151 Magnea Gunnarsdotir Island 1994 171,5

Bikini fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 123 Sabina Pleváková Slovensko 1993 160 9 9
2. 159 Adéla Storzerová Česká republika 1992 176,2 11 11
3. 139 Tímea Trajteľová Slovensko 1995 165,5 12 12

Bikini fitness žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 197 Frida Sjöström Švédsko 1980 165,1 8 7 7
2. 196 Stanislava Prítrská Slovensko 1980 162 9 9 9
3. 189 Sara Diaz Rodriguez Španělsko 1978 161,5 19 16 16
4. 199 Monika Rosenbergerová Slovensko 1978 163 18 20 20
5. 173 Gabriella Rákóczi Maďarsko 1976 170 22 24 24
6. 207 Ana Lia Hernandez Španělsko 1978 159,5 37 27 27
7. 178 Gergana Vlaeva-Georgieva Bulharsko 157 37
8. 210 Luciana Del Guidice Velká Británie 1978 170 39
9. 206 Veronica Dalsnes Norsko 1980 166 42
10. 187 Jenni Rautawaara Finsko 1975 171 44
11. 177 Elsa Pena Portugalsko 1977 162 56
12. 200 Inmaculada Gual Španělsko 1978 161 62
13. 192 Stefánia Huszár Maďarsko 1977 171,5 64
14. 180 Szilvia Babinszki Velká Británie 1977 163 65
15. 175 Karolína Tlustá Česká republika 1980 156,3 69
170 Cristina Martinez Španělsko 1980 150,5
171 Ivanda Laizane Lotyšsko 1974 164,5
172 Rikke Ilone Olsen Dánsko 1974 170
174 Emanuela Colace Itálie 1976 159
176 Marzena Kamrowska-Berlik Polsko 1970 170,5
179 Liliana Starodubtseva Kypr 1979 159
181 Marzena Kwinta Polsko 1979 164
182 Victoria Bertaux Francie 1979 163
183 Deepa Muschke Německo 1979 158
184 Kateřina Fantová Česká republika 1977 160,4
185 Veronika Serzante Lotyšsko 1978 175
186 Simona Malvestio Itálie 1974 164,5
188 Ada Leštšenski Estonsko 1977 164
190 Ekaterina Oeggerli Švýcarsko 1973 166,5
191 Markéta Tůmová Česká republika 1979 176,3
193 Sol Wuito Dánsko 1973 169
194 Dragica Kotnik Slovinsko 1973 157,7
195 Onnela Raudsepp Estonsko 1972 166
198 Svetlana Matvejeva Lotyšsko 1973 171
201 Peggy Faby Francie 1978 164,5
202 Aranka Sofocleous Kypr 1977 162,5
203 Eliana Desena Itálie 165
204 Jenny Zavrakis Německo 1980 164
205 Senay Gunay Turecko 1974 165
208 Martina Struhačková Slovensko 1975 164
209 Alya Gumus Turecko 1978 169
211 Derya Satariano Belgie 1977 162,5
682 Jennie Mayberry Irsko 1979 157

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 399 John Edgar Francie 10 5 15
2. 400 Omes Ceged Turecko 20 11 31
3. 398 Daniel Minster Česká republika 30 14 44

Klasická kulturistika mužů masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 29 David Baldominos Španělsko 81,9/177 7 14 15 29
2. 27 Eduardo Lopez Baldominos Španělsko 81,4/179 19 36 14 50
3. 700 Tom Schnelldorfer Německo 1969 81,6/176 14 34 17 51
4. 26 Fernando Gornals Španělsko 1974 68,4/169 23 44 14 58
5. 22 Mario Schmidt Německo 1971 92,5/186 16 36 24 60
6. 21 Drazen Vrbancic Chorvatsko 1972 89,0/183,0 32 50 23 73
7. 13 Iharv Sidarchuk Irsko 1973 85/180,5 42
8. 24 Valentin Petrov Bulharsko 1075 77,6/176,5 46
9. 25 Martin Hanzel Švédsko 1972 77,3/174 46
10. 15 Keywan Nabi Norsko 1972 79,1/178,3 47
11. 28 Tomasz Danielak Polsko 1975 87,3/182,5 58
12. 19 Gianluca Lupica Itálie 76,9/174,5 58
13. 23 Oktay Koc Turecko 1973 79,1/176,5 61
14. 14 Lafrancois Bailliard Makine Francie 1967 84,2/180 66
15. 18 Georgios Sofroniou Kypr 1973 78,1/178 72
16 Yurader Akmese Turecko 1972 83,7/177
17 Kevin Cauchi Malta 1973 80,1/176
20 Jari Karkkainen Finsko 1975 91,5/185

Klasická kulturistika mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 34 Peter Ljunggren Švédsko 1965 74,2/178 10 7 17
2. 35 Jhon Davi Španělsko 1961 72,4/170,5 22 11 33
3. 33 Raymond Cassar Malta 1962 80,5/176,5 30 13 43
4. 30 Timo Kiviniemi Finsko 1961 68,6/172 42 23 65
5. 32 Emil Boar Česká republika 1958 83,2/177 54 25 79
6. 31 Alberto Siesto Itálie 1961 62,6/166,5 56 27 83

Klasická kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 29 David Lopez Baldominos Španělsko 81,9/177 6 6
2. 34 Peter Ljunggren Švédsko 1965 74,2/178 9 9

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 150 Alain Pages Francie 69,9 5 10 5 15
2. 151 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 70 11 22 11 33
3. 153 John Debono Malta 1974 67,3 17 28 15 43
4. 155 Ignacio Varela Španělsko 1973 68,6 18 40 20 60
5. 156 Petr Havlík Česká republika 1968 69,4 24 50 25 75
6. 152 Serhad Kiling Turecko 1969 67,5 29 60 30 90
7. 154 Menderes Karaagac Turecko 1973 68,8 35

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm.. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 174 Sergei Povrezniuk Rusko 1975 73,9 5 10 5 15
2. 172 Michel Perez Španělsko 1974 75,9 12 24 12 36
3. 162 Sandy Jobs Německo 1974 79,2 13 28 14 42
4. 158 Luboš Koumal Česká republika 1974 77,9 22 46 21 67
5. 164 Oscar Marin Španělsko 77,9 22 44 24 68
6. 157 Stephen Borg Malta 1973 78,3 34 56 30 86
7. 165 Juan Manuel Celdran Španělsko 1973 76,4 38
8. 173 Eric Miet Francie 78,8 39
9. 167 Jean Pierre Grondin Francie 1971 75 39
10. 171 Anders Lundgren Švédsko 1975 78 50
11. 166 Eduard Cigáň Slovensko 1966 78 59
12. 161 Serge Sadoven Francie 74,9 60
13. 170 Stefano Valsecchi Itálie 1968 80 64
14. 160 Eddi Badoer Itálie 79,7 67
15. 163 Sorin Fritea Rumunsko 1971 78,9 76
16. 169 Maslimo Orsini Malta 1974 77,8 81
17. 168 Aitto-oja Sauli Finsko 79,1 83
18. 159 Seyhmus Urebe Turecko 1973 79,8 88

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 176 Manuel Canadillas Španělsko 89,5 5 10 6 16
2. 187 Josep Merino Itarte Španělsko 1968 83,8 11 20 9 29
3. 183 Vasyl Remizov Ukrajina 1972 89,1 13 30 15 45
4. 190 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 89,9 20 40 20 60
5. 184 Steffen Gerhard Německo 88,1 29 50 24 74
6. 178 Jakub Potocki Polsko 1971 89,9 30 54 27 81
7. 179 Juan Francisco Martin Španělsko 86,6 36
8. 191 Daniele Furiosi Itálie 1968 87,5 36
9. 193 Johnny Stuhldreier Nizozemsko 1968 89,2 42
10. 182 Marek Vomáčka Česká republika 85,9 51
11. 192 Laurent Herpe Francie 86,4 58
12. 177 Forsberg Harri Finsko 1972 89,7 62
13. 188 Bogdan Chabros Polsko 83,6 66
14. 185 Pavel Fanta Česká republika 1973 89,1 67
15. 180 Roman Kronberger Rakousko 87,6 68
175 Massimo Testorio Itálie 1971 89
181 Alexander Menis Izrael 86,2
186 Andrei Karpov Rusko 88,4
DNC 189 Mariusz Balazinski Polsko 84,8

Kulturistika mužů masters od 40 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 207 Ilario Rongioletti Německo 1972 98,5 6 10 5 15
2. 206 Eduardo Urrutikoetxea Španělsko 1973 95,5 10 20 10 30
3. 194 Vladislav Fatianov Rusko 1975 99 15 34 18 52
4. 197 Andrzej Maszewski Polsko 1970 94,2 20 48 24 72
5. 202 Roland Brosman Slovensko 1974 104,8 25 52 24 76
6. 200 Giovanni Dell'Orto Itálie 1970 94 29 50 27 77
7. 205 Lorenzo David Fernandez Ciruelo Španělsko 95,2 39
8. 204 Radek Čejka Česká republika 109,3 44
9. 201 Ivan Petrushko Rusko 1973 98,6 49
10. 211 Franciesco Zizzi Itálie 108,3 50
11. 198 Mario Kapser Německo 1967 110 52
12. 199 Pavlo Chernous Ukrajina 119,2 52
13. 195 Mikhail Iusev Rusko 1968 110,1 63
14. 203 Arkadiusz Rozanski Polsko 111 73
15. 196 Andrey Popov Rusko 99,8 74
16. 209 Marko Ahrenberg Finsko 1968 102,9 76
17. 210 Sergei Udalev Rusko 1975 122 82
DNC 208 Hans Rudy Francie 106,6

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 126 Costel Torcea Rumunsko 1965 77,2 7 12 6 18
2. 124 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 76 9 20 10 30
3. 122 Tommy Höreth Německo 77,9 17 36 18 54
4. 120 Albert Szczygielski Polsko 1957 74 22 42 19 61
5. 119 Maurizio Minoccari Itálie 1962 77,4 21 42 20 62
6. 121 Michel Perez Francie 75,6 35 60 30 90
7. 127 Jose Redondo Garcia Španělsko 79,7 35
8. 125 Jose Antonio Gonzalez Španělsko 1957 76,6 36
9. 123 Abdurrahman Kirau Turecko 1965 78,4 45
10. 128 Mahmut Akcan Turecko 1959 79,8 50

Kulturistika mužů masters od 50 do 59 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Martin Schulz Německo 1964 92,5 13 22 13 35
2. 138 Petri Raatikainen Finsko 1965 96,6 11 26 16 42
3. 129 José Carlos Rebolo Portugalsko 1962 93,3 12 32 13 45
4. 137 Dave Campbell Velká Británie 1964 80,4 29 36 19 55
5. 131 Aivazs Visockis Lotyšsko 90 15 40 21 61
6. 135 Dave Lamptey Velká Británie 1957 94,2 30 50 23 73
7. 130 Thomas Davidsen Dánsko 1964 112,6 31
8. 133 Alexander Bardin Rusko 1960 97,4 42
9. 134 John Dunne Irsko 1962 80,9 43
DNC 132 John Dunne Irsko 80,9

Kulturistika mužů masters od 60 do 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 139 Michel Vossier Francie 1954 73,7 10 5 15
2. 141 Giovanni Bastesin Itálie 1954 88,1 22 15 37
3. 142 Farhang Lee Rahimly Švédsko 1954 78,6 28 10 38
4. 143 Milan Bodlák Česká republika 1952 40 20 60
5. 140 Franz Bach Německo 1953 94 50 25 75

Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 149 Rafael Vera Diaz Španělsko 78,6 10 5 15
2. 145 Willi Neubauer Německo 1946 66,7 20 10 30
3. 144 Vladimír Štěpánek Česká republika 1949 70,7 30 17 47
4. 146 Karl Hanning Rakousko 1950 69,1 40 18 58
5. 147 József Gellért Maďarsko 1944 54 27 81
6. 148 Zbigniew Bartos Polsko 80,4 56 28 84

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 174 Sergei Povrezniuk Rusko 1975 73,9 7 7
2. 176 Manuel Canadillas Španělsko 89,5 10 10
3. 207 Ilario Rongioletti Německo 1972 98,5 14 14
4. 150 Alain Pages Francie 69,9 20 20
5. 136 Martin Schulz Německo 1964 92,5 26 26
6. 139 Michel Vossier Francie 1954 73,7 28 28
7. 149 Rafael Vera Diaz Španělsko 78,6 35 35

Klasická kulturistika juniorů open

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Jakub Szczerba Polsko 1992 85,3/182,5 8 22 7 29
2. 2 Calle Bolund Švédsko 79,1/177,5 9 20 11 31
3. 8 Patryk Jaskiewicz Polsko 77,9/175,5 22 32 18 50
4. 12 Oliver Franjic Chorvatsko 1995 73,7/173 12 32 18 50
5. 5 Emre Ozkaram Turecko 1994 80,2/178 27 42 24 66
6. 1 Jakub Prchal Česká republika 1995 85,1/181 29 54 27 81
7. 4 Olli Tapio Finsko 1992 66,5/178 32
8. 3 Dávid Cap Slovensko 1994 74,8/175 33
9. 6 Ingi Snaethor Island 1995 84,1/180,5 50
10. 9 Siim Veri Estonsko 1992 87,3/185,2 51
11. 11 Pavel Gets Rusko 1994 72,9/172 52
12. 7 Alaattir Yilmaz Turecko 1992 78,4/176 60

Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 321 David Příkop Česká republika 1992 73,2 18 5 23
2. 317 Omar Haydar Dánsko 1991 74,6 14 12 26
3. 316 Francisco Oses Pastor Španělsko 1992 72,1 32 17 49
4. 320 Tomas Baeza Salas Španělsko 1992 73,6 40 19 59
5. 319 Joval Gordon Velká Británie 71,3 56 24 80
6. 318 Ilhar Yer Turecko 1994 73,1 52 30 82

Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 332 Luke Debono Malta 1993 98,9 5 10 5 15
2. 330 Veleri Enchev Bulharsko 1992 87,4 13 24 13 37
3. 325 Vladimir Iacovlev Moldavsko 89,1 16 36 16 52
4. 324 Piotr Nowotarski Polsko 1992 92,1 17 36 18 54
5. 322 Roberto Martinez Španělsko 1992 88,3 21 44 28 72
6. 334 Radoslav Filip Slovensko 1992 84,6 33 60 25 85
7. 336 Kamil Kluszczynski Polsko 1992 85,2 40
8. 323 Sinisa Strojadinovic Nizozemsko 1993 79,2 40
9. 333 Michal Domagalski Polsko 107,4 42
10. 328 David Oravec Slovensko 1992 99,5 45
11. 329 Anton Shal Ukrajina 94,9 54
12. 331 Kamil Tanwic Polsko 1993 116,4 61
13. 335 Luka Dlesk Chorvatsko 1993 96,3 68
14. 327 Olafur Por Gudjonsson Island 1994 101,9 68
15. 326 Vincenzo Coppola Itálie 1993 91,3 70

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 332 Luke Debono Malta 1993 98,9 5 5
2. 321 David Příkop Česká republika 1992 73,2 10 10

Bodyfitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Antonina Lazukova Rusko 1993 160 5 5 5
2. 386 Nikola Blahušiaková Slovensko 1992 157 10 10 10
3. 384 Dina Kaspi Finsko 1993 158 15 16 16
4. 387 Nika Masturko Chorvatsko 158,8 23 18 18
5. 388 Gintare Burdulyte Litva 1996 158 22 26 26
6. 391 Ingrid Avelsgaard Norsko 1994 162 31 29 29
7. 389 Nefisse Ipek Yildirim Turecko 1993 156,5 34
8. 390 Renáta Gendur Maďarsko 1993 154 40

Bodyfitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 392 Vibeke Litland Norsko 1994 164,5 9 5 5
2. 350 Irma Osk Jonsdottir Island 1996 165 10 11 11
3. 395 Janina Hillman Finsko 1995 166 12 15 15
4. 396 Marie Steffen Německo 1994 166 22 21 21
5. 393 Sissel Jorgensen Dánsko 1993 164,5 24 25 25
6. 394 Aurora Stanciu Rumunsko 173 28 28 28
7. 397 Derka Kilmartin Irsko 1992 168 35

Bodyfitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 385 Antonina Lazukova Rusko 1993 160 5 5
2. 392 Vibeke Litland Norsko 1994 164,5 10 10

Bodyfitness žen masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 401 Roberta Arecco Itálie 1977 9 11 11
2. 415 Marina Chamoun Švédsko 1977 176,5 11 13 13
3. 418 Maria Hasselmark Švédsko 1978 168,5 13 17 17
4. 422 Zrinka Fiser Chorvatsko 1980 161,5 35 18 18
5. 424 Olga Maslova Rusko 1980 166 17 18 18
6. 403 Sylwia Sliczna Polsko 1978 164,5 35 27 27
7. 407 Patricia Barbero Španělsko 1978 171,5 35
8. 689 Valeria Zoppi Itálie 165 38
9. 411 Pia Jansson Švédsko 1972 162 38
10. 413 Roberta Visintainer Itálie 1977 40
11. 429 Isabella Angotti Itálie 1971 165 60
12. 425 Ann Demenlenaere Belgie 1974 166 61
13. 402 Bienvenida Bevia Španělsko 1972 151 63
14. 419 Evalinda Aarvaag Švédsko 1971 155 66
15. 416 Lucie Jakešová Česká republika 1979 165 72
404 Veronika Zubačová Česká republika 1978 157
405 Joanna Ucinska Polsko 1978 167
406 Anita Szabó-Veres Maďarsko 1978 174,5
408 Hellen Lopulua Nizozemsko 1974 161
409 Gulin Tuncoktay Turecko 1979 165
410 Marta Alesiunaite Litva 1977 162,9
412 Anna Bernady Polsko 1973 161
414 Simone Schweiter Švýcarsko 1976 166
417 Milena Koudelková Česká republika 1974 162,3
420 Susanna Koivisto Finsko 1978 155,5
421 Ingrid Sciortino Švýcarsko 1971 171,5
423 Lucie Koumarová Česká republika 1976 167,5
426 Lisbeth Hjartholm Norsko 1978 155
427 Nadine K. Houaled Francie 1974 159,8
428 Asprou Mapia Kypr 1978 158,5
513 Elina Oinonen Finsko 163,5

Bodyfitness žen masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 431 Kramer Rannveig Island 1970 166 9 7 7
2. 430 Rita Hardenberg Německo 1969 166,5 12 13 13
3. 434 Irina Blinova Rusko 1970 13 14 14
4. 437 Cristina Menini Itálie 1969 159,5 21 19 19
5. 438 Rosario Gomez Ortiz Španělsko 166,5 22 22 22
6. 433 Carina Isaksson Švédsko 160,5 31 26 26
7. 432 Hege Mathisen Norsko 1969 164,5 35
8. 684 Emelie Wolf Nizozemsko 1965 161 45
9. 439 Katarina Hemling Finsko 1968 157 46
10. 435 Merina Reis Portugalsko 1968 161 48
11. 436 Lisa Brown Velká Británie 1966 166 50

Bodyfitness žen masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 431 Kramer Rannveig Island 1970 166 7 7
2. 401 Roberta Arecco Itálie 1977 8 8

Physique juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 537 Mihaela Serban Rumunsko 157 10 5 15

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 543 Mara Fino Itálie 1975 154,5 11 16 11 27
2. 538 Gabriela Zimmermann Německo 1963 63,5/159 15 26 13 39
3. 548 Monica Moura Duarte Portugalsko 1976 156,5 14 28 12 40
4. 545 Daniela Pfeiffer Německo 1980 164 11 26 16 42
5. 551 Lisbeth Grape Švédsko 1965 163 36 54 25 79
6. 552 Kathrin Skovgaard Hardiman Dánsko 1978 155 32 54 26 80
7. 553 Loredana De Franciscis Itálie 1962 154 38
8. 542 Lisandra Chacon Nizozemsko 1968 156,3 42
9. 550 Esta Pilt Estonsko 1964 157 43
10. 554 Malgorzata Dabrowska Polsko 168,5 45
11. 540 Semiran Dag Švédsko 1972 153,3 47
12. 547 Isabel Martins Portugalsko 1973 165,5 66
13. 541 Natalia Shatokhina Kypr 1978 166 68
14. 546 Eva Horňáková Česká republika 1963 176,3 71
15. 539 Florence van Putten Nizozemsko 1966 149,9 72
16. 549 Melania Calo' Itálie 1968 168,5 75
17. 544 Blanka Lovasová Česká republika 1976 168,7 80
18. 683 Sibel Baysal Turecko 1966 90

Physique mužů masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 625 Rui Ferreira Portugalsko 1971 173 18 10 10
2. 622 Valentin Petkov Bulharsko 1075 175,3 10 10 10
3. 618 Ricky Bedford Velká Británie 1973 172 11 11 11
4. 627 Silviu-Narcis Stanculescu Rumunsko 1975 175 27 23 23
5. 626 Jean Philippe Cesari Francie 1975 174 26 25 25
6. 620 Piotr Zielinski Polsko 1973 178 22 26 26
7. 623 Róbert Fruzsa Maďarsko 1975 173,5 34
8. 619 Ayhan Ciftci Turecko 1966 40
9. 624 Bóna Szabolcs Maďarsko 190 42
10. 621 Sergey Badyuk Rusko 1970 187 50

Physique juniorů do 170 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 590 Joshua Leader Velká Británie 1993 169,5 12 9 9
2. 588 Juan Carbonell Ruiz Španělsko 1995 168 11 10 10
3. 584 Marius Varzaru Rumunsko 1993 164,5 15 15 15
4. 585 Emre Gelik Turecko 1994 164,2 17 19 19
5. 589 Haken Ozagil Turecko 1993 168 26 25 25
6. 587 George Contopoulos Kypr 1996 167,5 29 30 30
7. 16 Massimo Fabri Malta 163 32
8. 586 Kadir Uzun Turecko 1994 164,2 37

Physique juniorů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 591 Luca Biolo Itálie 1994 173,5 8 7 7
2. 592 Rafal Zabawa Polsko 1992 171,5 13 11 11
3. 695 Nicusor Tatarici Rumunsko 172,5 16 15 15
4. 594 Kevin Barba Martinez Španělsko 169,5 17 18 18
5. 593 Mert Gurler Turecko 1992 173 25 25 25
6. 596 Yakup Eren Tan Turecko 1992 170,8 24 27 27
7. 595 Dino Sprajcer Chorvatsko 1997 173,5 33
8. 597 Viktor Berg Island 1993 172,5 38

Physique juniorů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 599 Jones Ahmad Švédsko 1994 176 6 5 5
2. 608 Nenad Glisovic Srbsko 1993 184,9 17 15 15
3. 612 Mikko Mannisto Finsko 1992 187 18 19 19
4. 606 Viktor Minář Česká republika 1992 184 22 20 20
5. 603 Jakub Obara Polsko 1993 182 18 21 21
6. 598 Ondřej Kmošťák Česká republika 1994 179 32 25 25
7. 602 Jorge Montes Arenal Španělsko 1994 179 42
8. 616 Laurentiu-Mihai Marin Rumunsko 181,5 42
9. 604 Michal Bienko Polsko 1994 187,5 46
10. 601 Aljaz Kupnik Slovinsko 1994 182,5 48
11. 617 Marek Kavina Česká republika 1996 183 49
12. 615 Javier Gonzalez Alvarez Španělsko 1992 179 61
13. 611 Mucedu Cosmin Rumunsko 1994 181 65
14. 613 Serhii Sydorenko Ukrajina 1993 177 66
15. 609 Krisztián Agócs Maďarsko 1997 178,5 70
600 Olivér Csík Maďarsko 1995 179
605 Alessandro Sarandrea Itálie 1996
607 Tobiasz Chabanski Irsko 1992 184
610 Muref Con Karahasanlar Turecko 177
614 Nicolas Hadjittooulis Kypr 1996 193,5

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 591 Luca Biolo Itálie 1994 173,5 8
2. 599 Jones Ahmad Švédsko 1994 176 11
3. 590 Joshua Leader Velká Británie 1993 169,5 12



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra