Reklama:
Akční slevy na fitness stroje!
Rotopedy, běžecké, veslovací a eliptické trenažery. Více zde.

Golem Classic 2022
- startovní listiny

2.761 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfo • startovky • výsledky • foto • zákulisí

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V sobotu 26. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, wellness fitness, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Golem Classic 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 73. Kategorie classic physique zůstala neobsazena.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Ondřej Medlín
• 2. František Roob

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Petr Chreno
• 2. Filip Tůma
• 3. Daniel Veselý
• 4. Martin Zeman (LaKu Bodybuilder Team)

Kondiční kulturistika mužů

• 1. Jakub Brendl (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Nelson Henriques
• 3. Lukáš Resler
• 4. Zdeněk Spilka (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Aleš Šoltés

Kondiční physique mužů

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Petr Chreno
• 3. Pavel Géring
• 4. Tomáš Hloušek (Target Team)
• 5. Šimon Kvapil
• 6. Roman Ladatko (Fitness tým Kadaň)
• 7. Roman Lenemajer
• 8. Jan Moudrý
• 9. Martin Nalewajka
• 10. Matyáš Nováček (Clever Fit Kladno)
• 11. Petr Olejníček
• 12. Petr Palka
• 13. Filip Pospíšil (Target Team)
• 14. Petr Vidovič
• 15. Michael Vorm

Kondiční physique juniorů

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Jiří Fabián
• 3. Tomáš Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Roman Lenemajer
• 5. Marek Macl
• 6. Matyáš Nováček (Clever Fit Kladno)
• 7. Matyáš Strnádek (DFitness)

Kondiční bodyfitness

• 1. Barbora Dvořáková (Sportfightclub )
• 2. Michaela Eisenhammerová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Jana Jílková
• 4. Tereza Juklová (Padera Gym)
• 5. Iveta Studničková (Fitness tým Kadaň)
• 6. Petra Vacková (Target Team)

Kondiční wellness fitness

• 1. Jarmila Hyblová
• 2. Veronika Kosíková (Synergy Club)
• 3. Patricie Pavlíková
• 4. Eliška Sekerková (Fitness tým Kadaň)
• 5. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Kamila Gräf
• 2. Viktorie Grigorjeva (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jaroslava Hegerová
• 4. Veronika Juklová (GymTime Team)
• 5. Pavla Kmoníčková
• 6. Julie Kolářová
• 7. Sára Kusovská
• 8. Veronika Picková
• 9. Nikola Skoupá
• 10. Nikola Suttrová
• 11. Eliška Svobodová
• 12. Margita Sýkorová
• 13. Eliška Šimůnková
• 14. Monika Vavřičková
• 15. Michaela Vohradská
• 16. Zuzana Wallischová
• 17. Klára Zelenková (Target Team)
• 18. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Klára Čižinská
• 2. Pavla Kmoníčková
• 3. Julie Kolářová
• 4. Adéla Kudláčková
• 5. Kristýna Némethová
• 6. Veronika Picková
• 7. Nikola Suttrová
• 8. Eliška Svobodová
• 9. Monika Vavřičková
• 10. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 11. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie