Reklama:
Akční slevy na fitness stroje!
Rotopedy, běžecké, veslovací a eliptické trenažery. Více zde.

Vstupenky na BFC Cup Fitness Show 2022 jsou již v prodeji!

3.816 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfo • startovky • výsledky • foto • zákulisí

V sobotu 3. prosince 2022 se v Liberci v Centru Babylon uskuteční 8. ročník soutěže BFC Cup Fitness Show určené pro amatérské závodníky mezinárodní federace IFBB. Akce začne v 10 hodin. Ve hře bude 12 Elite profesionálních karet - dvě pro nejlepší závodníky absolutního pořadí kulturistiky a bikiny fitness, po jedné pro absolutní vítěze klasické kulturistiky, classic physique, physique, bodyfitness a wellness, jedna pro vítěze kulturistiky masters, bikiny fitness masters a bodyfitness masters. Představí se ale také závodníci v kategoriích physique masters, kulturistika juniorů, physique juniorů, bikiny fitness juniorek a fit model žen, kde o profi karty nepůjde, a také kategorie začátečníků (beginners) v bikiny fitness, physique mužů a kulturistice.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Kromě mezinárodní soutěže amatérských závodníků se můžete těšit na profesionální exhibiční show. Je to vůbec poprvé, co se na BFC Cupu představí špička profesionálních kulturistů z federace Elite Pro. Kromě 12 profesionálů z Evropy (Portugalsko, Španělsko, Bulharsko, Německo, Polsko, Rusko, Bělorusko, Česko) bude exhibiční show doplněna vystoupením bojových umění, akrobatického fitness a speciálním eventem BFC Deadlift Cup, kde se utká 3 - 5 borců, kteří se pokusí atakovat hranici 400 kg v mrtvém tahu. Celá show bude mít postavenou speciální stage, kde bude interaktivní pozadí složené z LED obrazovek o rozměrech 12 x 3 metry, doplněné o světelné a pyrotechnické efekty. Na takovou stage u nás nejsme zvyklí, pro diváky bude neobvyklým zážitkem. Celou show doplní velmi zajímavé fitness expo, kde se představí naše i zahraniční přední firmy z oblasti fitness.

BFC Cup Fitness Show 2022 - upoutávka

Na expu proběhne oblíbené meet & greet, kde se budete moc vyfotit se všemi účastníky BFC Fitness Show, a také s nejznámějšími youtubery, jako je Fantastická pětka u stánku Swaglift.

Nebude chybět ani seminář se speciálními hosty. Srdečně Vás zveme na tuto sportovní událost a show plnou známých osobností. Přijďte podpořit závodníky a společně vytvořit bouřlivou atmosféru!

BFC Cup Fitness Show 2022 - partneři akceLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie