Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Partner Cup 2022
- startovní listiny

9.957 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí exhibice

V neděli 16. října Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters, klasické kulturistice, physique mužů, classic physique, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen - Partner Cup 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 129.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)


Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Čížek (Prom-In Team)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Tomáš Jedlička (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jan Kopečný (Extrifit Club)
• 5. Richard Soja (Target Team)
• 6. Adam Szollosy (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 8. Jakub Vaščák (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Radek Jurán (Gym Blue Sun)
• 2. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 3. Roman Kawulok (TJ TŽ Třinec)
• 4. Lukáš Rejholec (SK Fiala´s Gym)
• 5. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Jesse Storck (TJ TŽ Třinec)
• 7. Filip Sytař (SK Luna Fitness Havířov)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)
• 3. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů masters

• 1. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Mach (Clever Fit Kladno)
• 6. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)

Klasická kulturistika

• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Patrik Jones (Target Team)
• 6. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. George King (MHR Academy)
• 8. František Maňák (Fitness při CVČ Most)
• 9. Vojtěch Novák (MHR Academy)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Jakub Slovan (Fitness Corso)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 13. Tomáš Vejmělek (Gym Flex Mokrá)
• 14. Martin Volf (Extrifit Club)

Physique mužů do 174 cm

• 1. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Danny Korinta (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 5. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 6. Jackomo Montewetchi (Fitness AVE Přerov)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Otto Scherzer (Target Team)
• 2. Petr Veselý (SF7 Team)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Adolf (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 3. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 4. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Adam Mezera (Fitness Hulk Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Libor Havránek (Extrifit Club)
• 3. David Juríček (Form Factory)
• 4. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 5. Jakub Leitner (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Filip Marta (Prostěfitko)
• 7. Vojtěch Nesvadba (Extrifit Club)
• 8. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Jan Strnádek (Target Team)

Classic physique

• 1. Artur Bartusik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Petr Buráň (Gym Blue Sun)
• 3. Roman Čížek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Václav Hladký (SK Fiala´s Gym)
• 6. Patrik Jones (Target Team)
• 7. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 8. Václav Koudelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Petr Pixa (Delta Fitness Praha)
• 10. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)

Bodyfitness

• 1. Lubica Čemezová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Petra Dobrovolná (SK Fiala´s Gym)
• 3. Monika Horáčková (Fitness Institut Klub)
• 4. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Damijana Meitnerová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Dagmar Podhrázská (S. K. Maximus Praha)
• 7. Eva Šikolová (Fitness Corso)

Wellness fitness

• 1. Dana Dušková (Sportfightclub )
• 2. Nikola Faktorová (Mafia Fitness)
• 3. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Petra Helmová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Lucie Jakouběová (Fitness Corso)
• 6. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 8. Veronika Prokešová (Czech Virus Gym)
• 9. Helena Sovová (Prostěfitko)
• 10. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 8. Anna Šteflíčková (Fitness Corso)
• 9. Michaela Vařáková (M-Style Fitness)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Veronika Derbak
• 4. Tereza Dognerová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Anastasia Hagen (Target Team)
• 7. Markéta Kohoutková (Fitness Corso)
• 8. Nikola Kubišová (Fitness Institut Klub)
• 9. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 10. Michaela Stoklasová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Nina Václavková (Twister fitness Club Ostrava)
• 12. Natálie Veselá (Extrifit Club)
• 13. Alina Zaychenko (Fitness Corso)

Bikiny fitness do 175 cm

• 1. Nikola Bendová (Prostěfitko)
• 2. Aneta Čížková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Anna Mašterová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Nazafarin Mirzakhalili
• 6. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 7. Andrea Pavlíková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 9. Veronika Siváková (Form Factory)
• 10. Adéla Weissová (Fitness Hulk Plzeň)

Bikiny fitness nad 175 cm

• 1. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Eva Hejdušková (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Nikol Ševelová (Irongym Kyjov)




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Valasekjakub123 (15:27) • Budu sedět v první řadě už se těším :-)
magazínJosef Květoň - trénink lýtek a hamstr...
Mikuc (12:52) • Držím palce, snad už se smůla unavila a půjde to jen k lepšímu! S těma zkrácenýma fousa...
magazínLukáš Osladil - archivní video z roku...
Mikuc (12:50) • Pěkné video! Takových kdyby bylo více, třeba rok za rokem! Jenže...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie