V neděli 20. listopadu Vás srdečně zveme do Rock & Roll Garage na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 77.
Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
• 1. Ondřej Medlín
• 2. Vilém Vrána
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
• 1. Milan Durďák
• 2. Lukáš Šťastný
• 3. Martin Vnenk
Kondiční kulturistika mužů do 30 let
• 1. Josef Fuchs (4you fitness)
• 2. Martin Vnenk
Kondiční kulturistika mužů nad 30 let
• 1. Michal Barnošák (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jiří Kocurek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Šimon Kvapil
• 4. Jan Toman
Kondiční physique mužů
• 1. Marek Čudek (TJ TŽ Třinec)
• 2. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 3. Ivo Hluchník
• 4. Miroslav Krupica
• 5. David Macura
• 6. Rudolf Menoušek
• 7. Marek Menšík (4you fitness)
• 8. Filip Pospíšil (Target Team)
• 9. René Theuer (4you fitness)
• 10. Dominik Žáček (Prostěfitko)
• 11. Michal Žůrek
Kondiční physique juniorů
• 1. Jan Cibulec
• 2. Marek Čudek (TJ TŽ Třinec)
• 3. Petr Gráca
• 4. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 5. Ondřej Herudek (4you fitness)
• 6. Matyáš Strnádek (DFitness)
• 7. Oliver Štrunc (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 8. Dominik Žáček (Prostěfitko)
Kondiční classic physique
• 1. Tomáš Hruška (DFitness)
Kondiční bodyfitness
• 1. Daniela Smetanová (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Hana Vítová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Vendula Vrzalová
Kondiční bikiny fitness
• 1. Jitka Adlerová (Fitness Boby)
• 2. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 3. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Sandra Dolníková
• 5. Adéla Engelhartová
• 6. Vendula Grocholová (4you fitness)
• 7. Jana Hlawiczková
• 8. Hana Hrabáková
• 9. Ivona Hrubcová (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Simona Jersaková (4you fitness)
• 11. Pavla Kmoníčková
• 12. Ivana Kučerová (Gym13 Modřice)
• 13. Lenka Kukucz
• 14. Nikola Maňáková
• 15. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 16. Kristýna Skalková
• 17. Nikola Skoupá
• 18. Gabriela Solařová
• 19. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 20. Beáta Studená
• 21. Tereza Synková
• 22. Denisa Šusteková
• 23. Hana Vašíčková
• 24. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 25. Simona Záděrová
• 26. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)
Kondiční bikiny fitness juniorek
• 1. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 2. Adéla Engelhartová
• 3. Pavla Kmoníčková
• 4. Natálie Nespěšná
• 5. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 6. Gabriela Solařová
• 7. Klára Střížová (Fitness Boby)
• 8. Hana Vašíčková
• 9. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 10. Monika Vrajová
• 11. Simona Záděrová
• 12. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)
Kondiční wellness fitness
• 1. Markéta Barotová
• 2. Iveta Bernasová
• 3. Jarmila Hyblová
• 4. Dagmar Vnentřáková
• 5. Monika Vrajová