Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

GP Fitness Brno 2022
- startovní listiny

6.119 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí exhibice

V sobotu 22. října Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů a juniorů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek, masters a žen, wellness fitness, navíc klání přinese také kategorie kondiční physique mužů a kondiční bikiny fitness - GP Fitness Brno 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin 124 přihlášených závodníků.

Stejně jako u všech letošních soutěží, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích (mezinárodní styl IFBB). Soutěž proběhne ve 4 blocích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Harmonogram soutěže

  • 10:00 - 11:15 - prezentace
  • 11:15 - 12:00 - porada rozhodčích
  • 12:00 - 17:00 - semifinále + finále

Blok 1

klasická kulturistika
kulturistika mužů

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - klasická kulturistika a kulturistika mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kulturistika mužů

Blok 2

kondiční bikiny fitness
bikiny fitness juniorek
wellness fitness
bodyfitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční bikiny fitness, bikiny fitness juniorek, wellness fitness a bodyfitness

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEČEK

Blok 3

kondiční physique mužů
physique juniorů
physique mužů

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční physique mužů, physique juniorů a physique mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - physique mužů

Blok 4

bikiny fitness masters
bikiny fitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - bikiny fitness



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Jan Kopečný (Extrifit Club)
• 3. Richard Soja (Target Team)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Šimon Grebík (Gym Blue Sun)
• 2. Oldřich Holoubek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 4. Radek Juráň (Gym Blue Sun)
• 5. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Tomáš Růžička (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Filip Sytař (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Nikolay Asparuhov (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. Daniel Drtina (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Martin Holaň (Fontána fitness)
• 3. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 4. Vojtěch Novák (MHR Academy)
• 5. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Filip Šuta (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Ondřej Vavrys (TJ TŽ Třinec)
• 8. Tomáš Vejmělek (Gym Flex Mokrá)
• 9. Martin Volf (Extrifit Club)
• 10. Denis Longa (Slovensko)
• 11. Andrej Sintaj (Slovensko)

Physique mužů

• 1. Sebastian Balín (Target Team)
• 2. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 3. Martin Červený (Extrifit Club)
• 4. Jiří Dobrovolný (SF7 Team)
• 5. Daniel Hapala (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 8. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 9. Jakub Leitner (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Adam Mezera (Fitness Hulk Plzeň)
• 11. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 12. Dominik Rezek (SF7 Team)
• 13. Roman Rezek (SF7 Team)
• 14. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)
• 15. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 16. Philipp Stoimenov (4you fitness)
• 17. Pavel Šimáček (M-Style Fitness)
• 18. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 19. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 20. Adrian Zvarik (Slovensko)

Physique juniorů

• 1. Martin Bluďovský (M-Style Fitness)
• 2. Michal Dohnal (Fitness Institut Klub)
• 3. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Marek Kadlečík (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 5. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 6. Jan Uher (Gym Blue Sun)
• 7. Yordan Krastev (Rakousko)

Kondiční physique mužů

• 1. Jiří Dobrovolný (SF7 Team)
• 2. Vladimir Fedotov (Target Team)
• 3. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 4. Michael Vágner (Big1One Fitness)

Bodyfitness

• 1. Monika Horáčková (Fitness Institut Klub)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Fitness Factory Jihlava)

Bikiny fitness

• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Nikola Bendová (Prostěfitko)
• 3. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 4. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Michaela Chybíková (Fit Park Ostrava)
• 6. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Klára Hamalová (DFitness)
• 9. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 12. Michaela Kouřilová (Extrifit Club)
• 13. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 14. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 15. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 16. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 17. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 18. Vanesa Pomklová (SK Luna Fitness Havířov)
• 19. Iveta Pregetová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 20. Veronika Siváková (Form Factory)
• 21. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 22. Tereza Stefanová (Synergy Club)
• 23. Michaela Stoklasová (Fitness team Ronnie.cz)
• 24. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 25. Nikol Ševelová (Irongym Kyjov)
• 26. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 27. Vanessa Vrátná (TJ Lokomotiva Beroun)
• 28. Tereza Waclavová (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Aneta Brožová (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Michaela Chybíková (Fit Park Ostrava)
• 3. Sára Hadariová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 5. Martina Jiříková (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 6. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Sabina Langerová (Sportfightclub )
• 8. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 10. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 11. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 12. Vanesa Pomklová (SK Luna Fitness Havířov)
• 13. Aneta Přikrylová (Fitness Gottvald)
• 14. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 15. Viktorie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 16. Nina Václavková (Twister fitness Club Ostrava)
• 17. Vanessa Vrátná (TJ Lokomotiva Beroun)

Bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Gabriela Červená (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Daniela Hoďovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 5. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 6. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 7. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Tereza Juklová (Padera Gym)
• 2. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 3. Iveta Pregetová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Jitka Šaclová (Fitness Institut Klub)
• 5. Klára Zelenková (Target Team)
• 6. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

Wellness fitness

• 1. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Dana Dušková (Sportfightclub )
• 3. Eva Havlenová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 4. Natálie Kovaříková (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Alžběta Lansbergová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Veronika Prokešová (Czech Virus Gym)
• 7. Helena Sovová (Prostěfitko)
• 8. Michaela Vojáčková (HDfitness Krnov)
• 9. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie