Reklama:
EXKLUZIVNĚ: Lean Whey Protein 1+1!
Od výrobce nejprodávanějších proteinů na světě. Více zde.

Smartlabs Cup 2022
- startovní listiny

5.222 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí exhibice

V neděli 6. listopadu Vás srdečně zveme do kulturního centra Líšeň v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, classic physique, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness - Smartlabs Cup 2022. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 122. Kategorie classic physique zůstala neobsazena.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Tobiáš Beránek
• 2. Vlastimil Matuš
• 3. Vilém Vrána

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Milan Durďák
• 2. Dominik Solnický
• 3. Dominik Šišán (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Martin Vnenk

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Josef Fuchs (4you fitness)
• 2. Tomáš Hruška (DFitness)
• 3. Lukáš Ondráček
• 4. Patrik Pokuta
• 5. Martin Vnenk
• 6. Tomáš Vychodil

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Jakub Brendl (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jiří Bukal
• 3. Jaroslav Görög
• 4. Nelson Henriques
• 5. Michal Horák
• 6. David Klusák
• 7. Pavel Šulc

Kondiční physique juniorů

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Filip Csápai
• 3. Josef Gába
• 4. Petr Gráca
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Marek Smékal
• 7. Adam Sokele (Pulse Czech Republic)
• 8. Ondřej Škulina
• 9. Michael Vágner (Big1One Fitness)
• 10. Dominik Žáček (Prostěfitko)

Kondiční physique mužů

• 1. Adam Burian (Extrifit Club)
• 2. Libor Chmel (Target Team)
• 3. Petr Gráca
• 4. Václav Grubauer
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Tomáš Hloušek (Target Team)
• 7. Miroslav Krupica
• 8. Roman Ladatko (Fitness tým Kadaň)
• 9. David Macura
• 10. Rudolf Menoušek
• 11. Marek Menšík (4you fitness)
• 12. Jan Moudrý
• 13. Erik Schillinger (SF7 Team)
• 14. Layth Shaker
• 15. Marek Smékal
• 16. Pavel Starostka (4you fitness)
• 17. René Theuer (4you fitness)
• 18. Michal Vala
• 19. Dominik Žáček (Prostěfitko)
• 20. Michal Žůrek

Kondiční bikiny fitness

• 1. Jitka Adlerová
• 2. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 3. Nikola Branšovská
• 4. Monika Burgetová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Sandra Dolníková
• 6. Michaela Filková
• 7. Petra Holubová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Hana Hrabáková
• 9. Ivona Hrubcová
• 10. Simona Jersaková (4you fitness)
• 11. Lenka Kokrmentová (Mikys Gym)
• 12. Julie Kolářová
• 13. Ivana Kučerová (Gym13 Modřice)
• 14. Adéla Kudláčková
• 15. Lenka Kukucz
• 16. Sára Kusovská
• 17. Anastasiia Makarova
• 18. Nikola Maňáková
• 19. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 20. Markéta Paštiková (GymTime Team)
• 21. Veronika Picková
• 22. Tereza Plávková (Extrifit Club)
• 23. Kristýna Skalková
• 24. Nikola Skoupá
• 25. Gabriela Solařová
• 26. Anna Stínilová
• 27. Klára Střížová
• 28. Beáta Studená
• 29. Tereza Synková
• 30. Eliška Šimůnková
• 31. Veronika Šípová (Extrifit Club)
• 32. Kateřina Šmolová (Fitness tým Kadaň)
• 33. Vanessa Štefanová (Fitness Hulk Plzeň)
• 34. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 35. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 36. Michaela Vohradská
• 37. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 38. Simona Záděrová
• 39. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Klára Bernatíková (Powerlifting Hodonín)
• 2. Zuzana Břenková
• 3. Tereza Chwastková
• 4. Adéla Engelhartová
• 5. Iva Joštová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Julie Kolářová
• 7. Adéla Kudláčková
• 8. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 9. Veronika Picková
• 10. Adriana Pískatá
• 11. Tereza Plávková (Extrifit Club)
• 12. Barbora Raclavská (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 13. Gabriela Solařová
• 14. Anna Stínilová
• 15. Klára Střížová
• 16. Veronika Šípová (Extrifit Club)
• 17. Kateřina Šmolová (Fitness tým Kadaň)
• 18. Vanessa Štefanová (Fitness Hulk Plzeň)
• 19. Hana Vašíčková (Hulk Gym Brno)
• 20. Anežka Včelouchová (Fitness Institut Klub)
• 21. Šarlota Volentierová (Big1One Fitness)
• 22. Monika Vrajová
• 23. Simona Záděrová
• 24. Barbora Žalkovská (Yamamoto Czech)

Bodyfitness

• 1. Michaela Eisenhammerová (Fitness tým Kadaň)
• 2. Iveta Studničková (Fitness tým Kadaň)
• 3. Petra Vacková

Wellness fitness

• 1. Markéta Barotová
• 2. Iveta Bernasová
• 3. Darja Serhijivna Chomičová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Anastasiia Makarova
• 5. Patricie Pavlíková
• 6. Eliška Sekerková (Fitness tým Kadaň)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie