Reklama:

Představujeme osobnosti na BFC Cup Fitness Show 2022 (III.)

3.133 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.
videa mužů - kultur., klasika, physique + muscular phys., class. phys.
videa žen - bikiny, bodyfitness, physique + fit model, wellness + páry
Elite Pro: výsledkyfotovideo kulturistikavideo bikiny
Fitness Mania Classic Kladno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I. foto II. zákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí exhibice

Představujeme osobnosti na BFC Cup Fitness Show 2022 (I.)
Představujeme osobnosti na BFC Cup Fitness Show 2022 (II.)
[Text: Petr Března] Na 8. ročníku akce BFC Cup Fitness Show, která se v Liberci uskuteční 3. prosince 2022, vystoupí celá řada známých osobností a závodníků. V prvním a druhém článku jsem Vám představil již deset z nich a dnes se podíváme na poslední skupinu hvězdných účastníků, na které se v prosinci můžete těšit.

Prvním z nich je obrovitý Krasi Sarafov, přezdívaný "Big Krasi", kterému je 46 let a kulturistice se věnuje už přes 30 let. Tento zkušený bulharský profesionál žije se svou ženou v Burgasu a trénuje v Mega Gymu každý den. Jeho soutěžní váha je 125 kg a mimo soutěž 140 kg. Za své nejlepší úspěchy považuje zisk Pro karty a 4. místo na mistrovství Evropy. V dietě si nejvíce pochutná na hovězím steaku a mimo dietu si dopřává pizzu. Ve volném čase aktivně hraje fotbal.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Druhým účastníkem dnešní čtyřky je několikanásobný polský šampion a medailista z evropských a světových šampionátů, šestačtyřicetiletý Andrzej Kolodziejczyk. Žije v Radomsku, kde také trénuje 4x v týdnu v Xtreme Fitness Radomsko. Kulturistice se věnuje 31 let, nejvíce si cení dvou stříbrných medailí ze světového šampionátu. Jeho soutěžní váha je 115 kg a mimosoutěžní 125 kg, v dietě nemá extra vyhrazené jídlo, na kterém by si vyloženě pochutnával, ale v objemu si rád dá burger a pivo. Má čtrnáctiletého syna a ve volném čase rad sleduje bojové sporty a motorismus, kterým se také sám rád věnuje.

Dalším, dnes v pořadí třetím hostem a účastníkem této exhibičně nabité show je nám také velice známý šestačtyřicetiletý Jiří Čermák. Se svou rodinou, manželkou a dcerou Jasmínkou žije v Praze. 5x v týdnu trénuje v posilovně AXA Gym a kulturistice se věnuje přes 26 let. Jirka mezi profesionály soutěží v kategorii do 212 liber, tedy do 96 kg, jeho soutěžní váha je 93 kg a mimosoutěžní 103 kg. Mezi jeho největší úspěchy patří rozhodně vítězství z loňského Arnold Clasic Europe Pro. Jiří ale sbíral cenné kovy už od juniorů, kde v roce 1997 vyhrál mistra republiky, o tři roky později vyhrál mistra republiky mužů a za další tři roky se probojoval do finále mistrovství světa, kde skončil na 6. místě. Další rok skončil na MS v Moskvě osmý, což si ještě ve stejné sezóně vynahradil vítězstvím na mezinárodním mistrovství Švýcarska a druhými místy z Weider Cupu Canada. V roce 2018 získal 2. místo na Diamond Cupu Kyjev a vyhrál na mistrovství světa masters. V dietě si pochutnává na tatarském bifteku a mimo ni nemá rád nic víc než to, co musí sníst. :-) Jirka je farmář a spolu s manželkou usilují o potravinovou a energetickou soběstačnost.

Posledním z dnešní čtyřky je jeden z nejlepších, jednatřicetiletý mnohonásobný absolutní vítěz Běloruska Ilya Lukovets. Žije ve městě Novopolotsk se svou manželkou a dvěma dcerami. Ve městě navštěvuje pravidelně posilovnu Strike Gym, kde trénuje každý den, a kulturistice se věnuje 11 let. Jeho soutěžní váha je okolo 118 kg a mimosoutěžní kolem 129 kg. Za své největší úspěchy považuje vítězství na profesionální show Siberian Power Show a vítězství na Mr. Europe. Celoročně se stravuje čistě, jí maso, rýži, vajíčka bez ohledu na to, jak daleko je soutěž. Ilya je hasičem a rád tráví čas se svou rodinou.

Vážení, závěrem bych Vám chtěl říct, že BFC Cup Fitness Show 2022 bude pro letošní rok rozhodně tou nejlepší podívanou v České republice! Neváhejte si zakoupit vstupenku na ticketportal.cz.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 81 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie