Reklama:
K nákupu nad 1000 Kč dárek ZDARMA
POUZE DNES! Konjakové těstoviny bez sacharidů jako dárek. Více zde.

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2021 - startovní listiny

6.785 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Extrifit pohár ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I.foto II.zákulisí
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I.foto II.foto III.
zákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfostartovkyvýsledky I.foto I.zákulisí I. zákulisí II.
abs. I.video I.výsledky II.foto II.zákulisí III.abs. II.video II.
očima závodníků I. • II. • očima P. Poláka

Běžně dubnové mistrovství se kvůli pandemii COVID-19 přesunulo na září. V sobotu 4. a v neděli 5. září Vás srdečně zveme do kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 180 (v sobotu 70, v neděli 110). Během sobotní části soutěže se představí kategorie kulturistiky (mužů a masters), klasické kulturistiky (mužů a masters) a classic physique. V neděli dostanou prostor závodníci z bikiny fitness (žen a masters), bodyfitness (žen a masters), wellness fitness (žen a masters) a physique mužů a masters, physique žen.

Harmonogram akce se sledem kategorií naleznete pod startovními listinami.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny


SOBOTA


Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. David Hatrik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Josef Krejčí (World Fitness Vlašim)
• 3. Lukáš Váhala (TJ Nový Jičín)
• 4. Jiří Žulko (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Ondřej Daňa (SK Fiala´s Gym)
• 2. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Tomáš Janíček (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Ondřej Kohák (Fitness Victory)
• 6. Jan Pítr (TJ Nový Jičín)
• 7. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jan Kebrle (Team Kebrlesports)
• 2. Martin Klik (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 4. Stanislav Teml (BOPO Factory Gym)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Šimon Grebík (Gym Blue Sun)
• 2. Luboš Kořenovský (Target Team)
• 3. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Matěj Ryšavý (MHR Academy)
• 6. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Patrik Babor (Extrifit Club)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Tomáš Mach (Gym 2000 Kladno)
• 4. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Antonín Pavlíček (HDfitness Krnov)
• 6. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Michal Kropáček (Target Team)
• 3. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Ladislav Zika (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Petr Jach (Algren Team)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů masters 60 - 69 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 4. Bohumil Ticháček (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika mužů masters nad 70 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Jíří Faflík (TJ Slavoj Děčín)
• 3. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 4. Josef Rakyta (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Michal Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Milan Kováč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 4. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Tomáš Vejmělek (Big1One Fitness)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. David Černý (Target Team)
• 2. Jan Kalíšek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)

Klasická kulturistika masters

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Černý (Target Team)
• 3. Petr Fric (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Roman Simurník (Sportfightclub )
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 7. Ladislav Šroubek (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Marek Tomášek (Mikys Gym)
• 9. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

Classic physique

• 1. Michael Dostál (Fitness Institut Klub)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Stanislav Vařil (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Tomáš Vejmělek (Big1One Fitness)


NEDĚLE


Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Physique mužů do 174 cm

• 1. Jiří Bureš (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)
• 6. Marek Šafář (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Physique mužů do 178 cm

• 1. Roman Bednář (Mega Fitness Praha)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Petr Jícha (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Martin Paleček (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Tomáš Tieber (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Rumen Vladislavov (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 2. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Filip Kroček (GymTime Team)
• 4. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 5. Vlastimil Tureček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 7. David Veselý (GymTime Team)

Physique mužů masters

• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 4. Lukáš Malý (Extrifit Club)
• 5. Martin Paleček (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)

Physique žen

• 1. Jitka Raclavská (Fitness Gottvald)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Julie Nemravová (Prom-In Team)
• 4. Pavla Opatřil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Veronika Vojtíšková (Target Team)
• 6. Jana Zemanová (Fitness Corso)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 5. Simona Šimánová (Target Team)
• 6. Kateřina Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness masters

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 4. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 5. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 6. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Veronika Vojtíšková (Target Team)
• 8. Jana Zemanová (Fitness Corso)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 4. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Darina Kolářová (Fit Park Ostrava)
• 6. Dita Láblerová (GymTime Team)
• 7. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 8. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 2. Sabina Horáková (Extrifit Club)
• 3. Eva Mazurková (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Iuliia Trifonenko (Extrifit Club)
• 5. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Petra Černá (Target Team)
• 2. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Denisa Kubcová (Target Team)
• 4. Markéta Kulvajtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Eliška Míšanková (Sportcentrum Cheb)
• 7. Kristýna Pauříková (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Michaela Pospíšilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 9. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 10. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Tereza Stefanová (Target Team)
• 12. Jana Tomanova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Kristýna Darmovzalová (Fitness Institut Klub)
• 2. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 3. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 4. Veronika Müllerová (MHR Academy)
• 5. Natálie Sazamová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 7. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)

Bikiny fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Petra Černá (Target Team)
• 3. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 4. Nina Krajčo (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Markéta Kulvajtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Martina Michálková (Target Team)
• 8. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 9. Veronika Müllerová (MHR Academy)
• 10. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Ladislava Světlíková (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Zuzana Šíblová (Target Team)
• 13. Petra Šímová (Mixgym Fitness Liberec)

Wellness fitness

• 1. Lucie Filipová (Fitness Corso)
• 2. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Leona Idrná (TJ Tesla Brno)
• 5. Kateřina Klepáčová (Fit Park Ostrava)
• 6. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Vendula Novická (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 10. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)

Wellness fitness masters

• 1. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 3. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
• 4. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)



Harmonogram - sobota 4. září

09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 18:00 - semifinále + finále (soutěž proběhne ve 3 blocích)

blok 1
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistiky masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistiky masters

blok 2
• klasická kulturistika
• klasická kulturistika masters
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasické kulturistiky, masters a classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE klasické kulturistiky

blok 3
• kulturistika mužů
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistiky mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistiky mužů


Harmonogram - neděle 5. září

09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 18:00 - semifinále + finále (soutěž proběhne ve 3 blocích)

blok 1
• physique mužů
• physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů a masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique mužů

blok 2
• wellness fitness
• bodyfitness
• wellness fitness masters
• bodyfitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness a bodyfitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bodyfitness

blok 3
• bikiny fitness
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Mindandbody (18:40) • Co jsem si ještě povšiml, byť tu není foto FDB, začíná se mu tvořit nadpupeční kýla, to...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Neutralni typ (17:44) • vidis a to je pro me jedina poza kera se mi na nem nelibi,jeho kulate delty tam moc vyn...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Russ (17:15) • Kucla bych dal určitě na druhý místo
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Mindandbody (15:44) • Zlepšil se a něco nabral, ale na nic lepšího to nebude. Osobně na něm (nebudu-li počíta...
magazínArnold Classic 2021: výsledky a fotog...
Neutralni typ (13:51) • prijde me ze Walker trosku tou svou prezentaci a pozingem kopiruje Cutlera



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie