Reklama:

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2021 - startovní listiny

1.786 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Extrifit pohár ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I.foto II.zákulisí
Mistrovství Moravy a Slezska: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
Mistrovství Čech: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propozice • info • startovky • výsledky I. • foto I. • zákulisí I. • abs. I. • video I. • výsledky II. • foto II. • zákulisí II. • abs. II. • video II.
očima závodníků

V sobotu Vás srdečně zveme do kulturního centra v Turnově na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 98.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Sled kategorií
SOBOTA - od 11:00

bikiny fitness dorostenek - porovnávání
bikiny fitness juniorek I - porovnávání
bikiny fitness juniorek II - porovnávání
bikiny fitness juniorek III - porovnávání
VYHLÁŠENÍ - bikiny fitness
bikiny fitness juniorek - absolutní

wellness fitness juniorek - porovnávání
bodyfitness juniorek - porovnávání
physique dorostu - porovnávání
physique juniorů I - porovnávání
physique juniorů II - porovnávání
VYHLÁŠENÍ - wellness fitness, bodyfitness, physique
physique juniorů - absolutní

kulturistika mladšího dorostu - volné sestavy + porovnávání
kulturistika staršího dorostu do 65 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika staršího dorostu do 72 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika staršího dorostu nad 72 kg - volné sestavy + porovnávání
VYHLÁŠENÍ - kulturistika
kulturistika staršího dorostu - absolutní

classic physique juniorů - volné sestavy + porovnávání
klasická kulturistika juniorů - volné sestavy + porovnávání
kulturistika juniorů do 70 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika juniorů do 77 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika juniorů nad 77 kg - volné sestavy + porovnávání
VYHLÁŠENÍ - classic physique, klasická kulturistika, kulturistika
kulturistika juniorů - absolutní



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Všechny kategorie mají pouze finále.

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mladšího dorostu

• 1. Viktor Koloušek (RestartSoběslav)
• 2. Matyas Krejčíř (Extrifit Club)
• 3. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 4. David Vašek (4you fitness)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Petr Kotan (Target Team)
• 2. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 4. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Tomáš Jurča (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Viktor Koloušek (RestartSoběslav)
• 3. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 4. Jan Švígler (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. David Vašek (4you fitness)
• 6. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Matěj Andrysík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Radek Jerman (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 3. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 4. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Matyas Krejčíř (Extrifit Club)
• 6. Viktor Strážnický (Fitness Ravell Kyjov)

Physique dorostu

• 1. Matěj Bursík (SK Fiala´s Gym)
• 2. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 3. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 4. Pavel Mrva (Extrifit Club)
• 5. Jakub Stříž (SK Luna Fitness Havířov)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Alexandra Ryšavá (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 5. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Andrea Šmejkalová (Target Team)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Michal Houfek (MHR Academy)
• 2. David Johanides (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 5. Dominik Šišán (MD Fitness Lanškroun)
• 6. David Vašek (4you fitness)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Filip Bařtipán (Tělocvičná jednota Sokol Libochovice)
• 2. Petr Herian (GymTime Team)
• 3. Radek Jerman (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 4. Vojtěch Jonák (Extrifit Club)
• 5. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Dominik Tóth (SK Fiala´s Gym)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 2. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jiří Kulich (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Kamil Smrčka (Extrifit Club)
• 5. Viktor Strážnický (Fitness Ravell Kyjov)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Adam Chrobák (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Martin Havelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Václav Luhan (GymTime Team)
• 4. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Luboš Odlas (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)

Classic physique juniorů

• 1. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 2. Michael Smutný (Extrifit Club)

Physique juniorů

• 1. Radek Baron (HDfitness Krnov)
• 2. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Pavel Kalus (Mixgym Fitness Liberec)
• 5. David Klimek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 7. Petr Kolesnik (Target Team)
• 8. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Adam Procházka (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 11. Stanislav Šimek (Target Team)
• 12. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 13. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

Bodyfitness juniorek

• 1. Gabriela Hejná (Gym Flex Mokrá)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Klára Balvínová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Barbora Fleischerová (Fitness Victory)
• 5. Lucie Hajduchová (Fit Park Ostrava)
• 6. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 8. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 11. Adéla Mulačová (SK Fiala´s Gym)
• 12. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 13. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 15. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 16. Alexandra Ryšavá (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 17. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 18. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 19. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 20. Andrea Šmejkalová (Target Team)
• 21. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 22. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 23. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 24. Natálie Žitková (Target Team)

Wellness fitness juniorek

• 1. Gabriela Svobodová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Adéla Šťovíčková (Target Team)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.06.17:22DemytryX - ***
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
ygg (17:32) • Rando sem bude psát ještě z hrobu, o to nemusí mít nikdo strach. Jen by mu měli moderát...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Muriel (14:21) • Pozerám zrazu 9 komentov ..ale nenašiel som som tam ani jeden že by niekto napísal že j...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (14:10) • `Majte sa` znamená, že odcházíš a už sem nebudeš nikdy psát?
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
PrivateBlueVenusTV (14:05) • Čo čakať od povrchnej komunity, ktorej jediná `duchovnosť` je (a aj to v tom lepšom prí...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (04/...
Hockey1000 (12:57) • @w3rmer Reaguješ na člověka, co tu už X-krát přispíval pod množstvím přezdívek a co je...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie