Reklama:

GP Velká Bíteš 2021 a Mistrovství ČR ve fitness 2021 - startovní listiny

4.983 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Extrifit pohár ČR: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Velká Bíteš: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto I.foto II.zákulisí
Mistrovství Moravy a Slezska: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
Mistrovství Čech: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propozice • info • startovky • výsledky I. • foto I. • zákulisí I. • abs. I. • video I. • výsledky II. • foto II. • zákulisí II. • abs. II. • video II.
očima závodníků

V sobotu 29. května Vás srdečně zveme do kulturního domu ve Velké Bíteši na mistrovské klání Mistrovství ČR ve fitness 2021 a zároveň pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice, classic physique, physique mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness - GP Velká Bíteš 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 7 na MČR (startují ve více kategoriích) a 103 na pohárovou soutěž.

Pozor, změna harmonogramu MČR! Prezentace od 10:00, soutěž začíná v 11:00. Kompletní harmonogramy obou soutěží najdete v závěru článku.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den ve večerních hodinách!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny



MISTROVSTVÍ ČR VE FITNESS 2021


Všechny kategorie mají pouze finále.

Fitness juniorek

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 6. Gábina Svobodová (Fitness AVE Přerov)

Fitness dorostenek

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Anna Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Gábina Svobodová (Fitness AVE Přerov)

Fitness dívek

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Kristýna Suchánková (Fitness AVE Přerov)


GP VELKÁ BÍTEŠ 2021


Všechny kategorie mají pouze finále.

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Bodyfitness

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 4. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 5. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 6. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 8. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 10. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 11. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 12. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 13. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 14. Natálie Žitková (Target Team)

Bikiny fitness masters

• 1. Veronika Bečvářová (Target Team)
• 2. Irina Brazhynenko (Target Team)
• 3. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Hana Penová (Gym Flex Mokrá)
• 5. Alice Pospíšilová (Target Team)

Bikiny fitness žen

• 1. Veronika Bečvářová (Target Team)
• 2. Denisa Chocholková (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Denisa Grassingerová (Target Team)
• 5. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 6. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 7. Alžběta Kempná (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Alice Klinkeová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 10. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 11. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 12. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Hana Penová (Gym Flex Mokrá)
• 14. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 15. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 16. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 17. Andrea Slezáková (Hulk Gym Brno)
• 18. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 19. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 20. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 21. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 22. Petra Zvoníčková (Target Team)

Wellness fitness

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Leona Idrná (TJ Tesla Brno)
• 3. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jitka Pokorná (Extrifit Club)
• 5. Adéla Šťovíčková (Target Team)

Kulturistika juniorů

• 1. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika masters

• 1. Pavel Forman (Irongym Kyjov)
• 2. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Miroslav Kubec (Target Team)
• 4. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 5. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika mužů

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Jiří Formánek (Target Team)
• 4. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 6. David Růžička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jan Fryš (GymTime Team)
• 2. Martin Havelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Petr Herian (GymTime Team)
• 4. Václav Luhan (GymTime Team)
• 5. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 6. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)

Klasická kulturistika mužů

• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Dvorožňák (Spartan Gym)
• 3. Martin Němec (Extrifit Club)
• 4. David Růžička (Března fitness club Česká Lípa)
• 5. Richard Soja (Turek Team)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)

Classic physique

• 1. Martin Němec (Extrifit Club)
• 2. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 3. Lukáš Volf (BBK Fitness Sokol Znojmo)

Physique juniorů

• 1. Matěj Dvořák (SK Přerov)
• 2. David Klimek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 4. Petr Kolesnik (Target Team)
• 5. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 6. Pavel Mrva (Extrifit Club)
• 7. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 8. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Pavel Vašek (Gym Flex Mokrá)

Physique mužů masters

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Zdeněk Vrána (Target Team)

Physique mužů

• 1. Ivo Bureš (TJ Slovácká Slávia)
• 2. Jiří Bureš (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Martin Cuber (Extrifit Club)
• 4. Matěj Dvořák (SK Přerov)
• 5. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 7. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 8. Maxim Shvetsov (Fit Ulbricht Team)
• 9. Michal Sklenář (Extrifit Club)
• 10. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Tomáš Tesař (SK Fiala´s Gym)
• 12. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 13. Pavel Vašek (Gym Flex Mokrá)
• 14. Rumen Vladislavov (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Zdeněk Vrána (Target Team)


Harmonogram MČR ve fitness 2021

10:00 - 10:30 - prezentace závodníků
11:00 - 12:00 - finále (všechny kategorie mají pouze finále)

• fitness dívek - sestava
• fitness dorostenek - sestava
• fitness juniorek - sestava
• fitness dívek - porovnávání
• fitness dorostenek - porovnávání
• fitness juniorek - porovnávání
• VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - fitness

Harmonogram GP Velká Bíteš 2021

12:30 - 13:30 - prezentace závodníků
14:00 - 18:00 - finále (všechny kategorie mají pouze finále)

• bikiny fitness juniorek I - porovnávání
• bikiny fitness juniorek II - porovnávání
• bikiny fitness žen I - porovnávání
• bikiny fitness žen II - porovnávání
• bikiny fitness žen III - porovnávání
• bikiny fitness masters - porovnávání
• VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA - bikiny fitness (juniorky + ženy + masters)

• wellness fitness - porovnávání
• bodyfitness - porovnávání
• physique juniorů - porovnávání
• physique mužů I - porovnávání
• physique mužů II - porovnávání
• physique mužů masters - porovnávání
• VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - wellness fitness, bodyfitness, physique
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ - physique (junioři + muži + masters)

• classic physique - volné sestavy + porovnávání
• klasická kulturistika juniorů - volné sestavy + porovnávání
• klasická kulturistika mužů - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika juniorů - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika mužů - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika masters - volné sestavy + porovnávání
• VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - classic physique, klasická kulturistika, kulturistika
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ - kulturistika + klasická kulturistika (junioři + muži + masters)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Dejf111 (08:01) • Mě přijde, že se Slavoj rozhodně zlepšil a stále se zlepšuje, tak proč by odcházel z ta...
magazínSeonghwan Kim se vrací do classic phy...
Dejf111 (06:04) • Nemám sice moc v oblibě asijské závodníky ale tenhle nevypadá vůbec zle...
magazínCzech Strongest Man 2021 (profesionál...
Paulie02 (23:34) • `Kamion je taková sázka do loterie, tentokrát to bohužel nevyšlo, i tak byla disciplína...
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
Zodiak411 (19:07) • Slavoj do ELITE nemůže a Turek absolvoval dvě soutěže. Jedna dopadla skvěle a druhá ne....
magazínWings of Strength Chicago 2021 - výsl...
amoresPE (14:04) • Slavo Slavo.. nechapem, preco aj s Turkom nie ste v Elite PRO. Povedzme si na rovinu, z...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie