Profesionál Pavel Beran je bezesporu jedním z našich nejmasivnějších kulturistů. Když na EVLS Prague Amateur 2016 získal profesionální kartu, navážil přibližně 102 kilogramů, které stahoval z objemové váhy kolem 113 kil. Od té doby ale stihl pořádně přibrat a díky tomu v těchto dnech, kdy je v největším objemu, váží přes 133 kilogramů. A to je na kulturistu opravdu slušné číslo, tím spíše na českého závodníka.
A je to vidět. Je to fakt hodně vidět, jak můžete sami posoudit v dnešním videu, které jsem s Pavlem a jeho sparingem Markem Blabolem natáčel v plzeňském fitku Fit Life Doubravka. A od jejich minulého videa pořádně přibral i klasický kulturista Marek, kterého teď Pavel poprvé připravuje do váhové kulturistiky.
Pavel chtěl původně závodit na květnovém New York Pro spolu s Milanem Šádkem a Slavojem Bednářem, než jej koronavirus donutil přehodnotit plány. Zatímco Milan se Slavojem jsou v tuto dobu v soutěžní přípravě a chystají se co nejdříve závodit, Pavel se připravuje na příští červenec na Vancouver Pro 2021. Proč se rozhodl letos nezávodit, o tom se blíže rozpovídal v tomto svém videu z tréninku zad.
Pro Vás z toho plyne jedna obrovská výhoda - v dnešním videu si můžete užít Pavla v opravdu brutální objemové formě!
Pavel Beran
- trénink prsou a bicepsů s Markem Blabolem