Reklama:

Arnold Classic Europe 2019:
výsledky a fotografie (den 2. a 3.)

3.968 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2019 - 20. - 22. 9. 2019, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Dominika Holušová • Andrea Moleková • Jana Jeřábková (video)wellness: Nikola Keprtová Pavlína Zalužanská (video)physique: Jan Šiller Alexandr Polyakov (video)Šimon Kutnar kulturistika: Erik ŠmídMartin HorkýOndřej Šesták • Vojtěch Baloun • Karel Tesař klasika: Nikolas GolasLukáš Rejholec Pavel Brožek (video)
Před Arnold Classic Europe:
nominace
Z ACE očima závodníků, rozhov.:
video M. Horký a L Rejholec
Info z Arnold Classic Europe:
den 1 - 3 medaile! den 2. a 3.kompletní výsledky s body
Strongman:
profesionálové

Dny 21. a 22. září v prostorách barcelonského výstavního a kongresového centra Fira Gran Via patřily druhému a třetímu soutěžnímu dni mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe. Na klání se do bojů na pódiu mohli zapojit závodníci ze všech národních federací IFBB, přičemž řada z nich do hlavního město Katalánska cestovala s cílem zabojovat o některou z IFBB Elite profesionálních karet. Těch se na soutěži udělovalo kolem třiceti, když na svou vstupenku do profesionálního tábora podle propozic měli dosáhnout vždy tři nejlepší účastníci souboje o absolutní vítězství v kulturistice mužů, classic physique, klasické kulturistice mužů, physique mužů, muscular physique mužů, physique žen, wellness fitness žen, bodyfitness žen, fitness žen a bikiny fitness žen.

Dění na Arnold Classic Europe 2019 jsme se věnovali již v těchto článcích:
Profesionálové na Arnold Classic Europe 2019: výsledky a fotografie
Arnold Classic Europe 2019: výsledky a fotografie (den 1.)


Přejít na:
  • foto Češi
  • foto zahraniční účastníci soutěže
  • páteční finálové výsledky

  • Do soutěže během soboty a neděle opět zasáhli i naši, a to konkrétně Alexandr Polyakov, Šimon Kutnar (oba physique mužů), Nikola Keprtová, Pavlína Zalužanská (obě wellness fitness žen), Karel Tesař (kulturistika mužů), Jana Jeřábková (bikiny fitness žen) a Jan Šiller (physique juniorů). Jak si vedli, se dočtete níže z finálových výsledků, jež doplňujeme o fotografie, které na místě pořídili naši kolegové z partnerského slovenského webu Eastlabs.sk.

    Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic Europe 2019 naleznete zde
    na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

    Zpět na začátek článku

    Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic Europe 2019 naleznete zde
    na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

    Zpět na začátek článku

    Fitness žen do 163 cm

      1. Michaela Pavleová (Slovensko)
      2. Oleksandra Tarasova (Ukrajina)
      3. Tatiana Ondrušková (Slovensko)
      4. Elena Krakhmaleva (Francie)
      5. Jasmin Mantila (Finsko)
      6. Anna Rudnitskaia (Rusko)

    Fitness žen nad 163 cm

      1. Kristína Juricová (Slovensko)
      2. Endla Vaher (Estonsko)
      3. Dorottya Agoston (Maďarsko)
      4. Iana Zakharova (Rusko)
      5. Mariia Malysheva (Rusko)
      6. Karin Suchomelová (Slovensko)

    Fitness žen - absolutní vítězka

      1. Michaela Pavleová (Slovensko)
      2. Kristína Juricová (Slovensko)

    Fit model žen do 166 cm

      1. Anastasiia Liukshinova (Rusko)
      2. Samanta Balode (Lotyšsko)
      3. Anna Demianova (Rusko)
      4. Ekaterina Neuymina (Rusko)
      5. Nadezhda Zubenko (Rusko)
      6. Karyna Nikolaieva (Ukrajina)

    Fit model žen nad 166 cm

      1. Arina Vassiljeva (Estonsko)
      2. Olga Sibanova (Estonsko)
      3. Liudmila Batkova (Rusko)
      4. Ekaterina Veselovzorova (Rusko)
      5. Regina Serebriakova (Rusko)
      6. Maryna Polapa (Ukrajina)

    Physique mužů do 170 cm

      1. Ivan Gekov (Rusko)
      2. Khurram Butt (Dánsko)
      3. Imre de Louw (Nizozemsko)
      4. David Tornay (Španělsko)
      5. Wei-Hao Hou (Tchaj-wan)
      6. David Rodríguez (Španělsko)

    Physique mužů do 173 cm

      1. Bilal Fakir (Belgie)
      2. Rafael Bouça (Portugalsko)
      3. Aaron Daley (Velká Británie)
      4. Hideki Nagasawa (Japonsko)
      5. Ras Otchere (Německo)

    Physique mužů do 176 cm

      1. Reiner Stimmler (Německo)
      2. Celvin Bundy (Německo)
      3. Nenko Andreev (Bulharsko)
      4. Andrei Bondarevskii (Rusko)
      5. Attila Schmid (Švýcarsko)
      6. Jun Li Zhu (Španělsko)

    Physique mužů do 179 cm

      1. Daniel Baumann (Dánsko)
      2. Yordan Dimitrov (Bulharsko)
      3. Julien Invernizi (Francie)
      4. Aleksei Dobrynin (Rusko)
      5. Rudy Kouadio (Francie)
      6. Mario Paez (Paraguay)

      9. Alexandr Polyakov (Česká republika)

    Physique mužů do 182 cm

      1. Oleg Danysh (Ukrajina)
      2. David Meis (Španělsko)
      3. Pierre-Martin Murcia (Francie)
      4. Michael Mai Xuan (Irsko)
      5. Antonio Moreno (Španělsko)
      6. Andrea Bonello (Itálie)

      9. Šimon Kutnar (Česká republika)

    Physique mužů nad 182 cm

      1. Sidy Pouye (Španělsko)
      2. Alan Gyamfi (Velká Británie)
      3. Ihor Kavaler (Ukrajina)
      4. Luis Ollero (Španělsko)
      5. Abdou Ndiaye (Francie)
      6. Lautaro Gonzalez (Mexiko)

    Physique mužů - absolutní vítěz

      1. Bilal Fakir (Belgie)
      2. Daniel Baumann (Dánsko)
      3. Sidy Pouye (Španělsko)

    Wellness fitness žen do 158 cm

      1. Dagmara Dominiczak (Polsko)
      2. Donna Merlino (Itálie)
      3. Kristina Sivokhina (Rusko)
      4. Irina Kolesnikova (Rusko)
      5. Antonella Licciardi (Itálie)
      6. Mona Shirzade (Nizozemsko)

    Wellness fitness žen do 163 cm

      1. Kristina Kasparova (Rusko)
      2. Elena Manoli (Rusko)
      3. Anne-Cathrine Westby (Norsko)
      4. Nikoletta Sularz (Polsko)
      5. Maria Kozorez (Rusko)
      6. Tamires Teodoro (Irsko)

      9. Nikola Keprtová (Česká republika)

    Wellness fitness žen do 168 cm

      1. Maria Gongora (Španělsko)
      2. Micaela di Gennarro (Itálie)
      3. Sara Pascual (Španělsko)
      4. Emma Jarvela (Finsko)
      5. Silvia Vallisneri (Itálie)
      6. Patricia Gomez Mengual (Španělsko)

    Wellness fitness nad 168 cm

      1. Fernanda Chierici (Brazílie)
      2. Tatiana Eremina (Rusko)
      3. Karin Pienaar (Velká Británie)
      4. Pavlína Zalužanská (Česká republika)
      5. Galija Sattarova (Estonsko)
      6. Solange Neves (Portugalsko)

    Wellness fitness žen - absolutní vítězka

      1. Kristina Kasparova (Rusko)
      2. Maria Gongora (Španělsko)
      3. Dagmara Dominiczak (Polsko)

    Bikiny fitness juniorek do 160 cm

      1. Irina Pimenova (Rusko)
      2. Patrycja Slaby (Polsko)
      3. Alina Voronova (Rusko)
      4. Skaiste Danileviciute (Litva)
      5. Antonella Marazia (Itálie)
      6. Cátia Lopes (Portugalsko)

    Bikiny fitness juniorek do 166 cm

      1. Natalia Czajkowska (Polsko)
      2. Maryna Myts (Ukrajina)
      3. Karolina Ayon (Mexiko)
      4. Lidia Fernandez Morena (Španělsko)
      5. Aisha Kaipova (Kazachstán)
      6. Oleksandra Sumanieieva (Ukrajina)

    Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

      1. Daria Kuznetsova (Rusko)
      2. Wiktoria Gasior (Polsko)
      3. Natalia Damek (Polsko)
      4. Daria Shynkarova (Ukrajina)
      5. Daria Lewandowska (Polsko)
      6. Zuzana Šnajderová (Slovensko)

    Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

      1. Natalia Czajkowska (Polsko)

    Bikiny fitness masters do 164 cm

      1. Anna Mezhakova (Rusko)
      2. Marina Ilina (Rusko)
      3. Ievgenia Samoilova (Ukrajina)
      4. Ada Jiménez (Španělsko)
      5. Karina Jensen (Norsko)
      6. Lyudmila Okhvatova (Kazachstán)

    Bikiny fitness masters nad 164 cm

      1. Maria Galitskova (Rusko)
      2. Elena Temnikova (Rusko)
      3. Irina Efimenko (Rusko)
      4. Yoana Ivanova-Zhilkova (Bulharsko)
      5. Anna Chechulina (Rusko)
      6. Alessandra Stentella (Itálie)

    Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

      1. Maria Galitskova (Rusko)

    Kulturistika mužů do 70 kg

      1. José de Jesús Hernández (Mexiko)
      2. Giuliano Bufano (Itálie)
      3. Marcos Pereira (Portugalsko)
      4. Sandro Cauchi (Itálie)
      5. Zigor Atxaerandio (Španělsko)
      6. Josiah Cave (Velká Británie)

    Kulturistika mužů do 75 kg

      1. Timoteo Boza Armas (Španělsko)
      2. Nguema Nfene (Francie)
      3. Dawid Ziola (Polsko)
      4. Armand Linuesa (Španělsko)
      5. Karel Tesař (Česká republika)
      6. Sebastian Bellin (Německo)

    Kulturistika mužů do 80 kg

      1. Marcel Lowentraut (Německo)
      2. Richard Ölveczki (Slovensko)
      3. Artur Szudrowicz (Polsko)
      4. Jerome Hoarau (Francie)
      5. Rody Hedo (Rakousko)
      6. David Saborido (Španělsko)

    Kulturistika mužů do 85 kg

      1. Yevgeniy Yakimov (Kazachstán)
      2. Mahfoud Draidi (Španělsko)
      3. Christopher Fontey (Německo)
      4. Kevin Orellana (Španělsko)
      5. Mohamad Jamali (Švýcarsko)
      6. Heriberto Pacheco Gomez (Mexiko)

    Kulturistika mužů do 90 kg

      1. Usein Salimov (Rusko)
      2. Rubin Gainullin (Rusko)
      3. Anastasios Koligkionis (Řecko)
      4. Andrea Bolzoni (Itálie)
      5. Jakub Potocki (Polsko)
      6. Giorgio Annunziata (Itálie)

    Kulturistika mužů do 95 kg

      1. Anton Ferents (Ukrajina)
      2. Domenico Intermaggio (Německo)
      3. Victor Crespo (Španělsko)
      4. Tony Mancino (Itálie)
      5. Rafał Filipczuk (Polsko)
      6. Nankap Djomo (Francie)

    Kulturistika mužů do 100 kg

      1. Daniel Poniedzialek (Polsko)
      2. Roberto Buonomo (Itálie)
      3. Paweł Kowalski (Polsko)
      4. Lars Hansen (Dánsko)
      5. Pavel Vashchenko (Rusko)
      6. Jonas Nielsen (Dánsko)

    Kulturistika mužů nad 100 kg

      1. Maciej Kieltyka (Polsko)
      2. Adam Kozyra (Ukrajina)
      3. Igor Borzov (Rusko)
      4. Christopher Kassoueu (Francie)
      5. Andrei Semkov (Rusko)
      6. Oleg Skorobogatov (Kazachstán)

    Kulturistika mužů - absolutní vítěz

      1. Usein Salimov (Rusko)
      2. Anton Ferents (Ukrajina)
      3. Daniel Poniedzialek (Polsko)

    Bikiny fitness žen do 166 cm

      1. Kateryna Stoianova (Ukrajina)
      2. Aisha Kaipova (Kazachstán)
      3. Yana Krykpayeva (Kazachstán)
      4. Mariia Evgeneva (Rusko)
      5. Jacqueline Metzen (Německo)
      6. Alessandra Stentella (Itálie)

    Bikiny fitness žen do 169 cm

      1. Lina Kudrickė (Litva)
      2. Julia Tzisova (Estonsko)
      3. Daria Shynkarova (Ukrajina)
      4. Agne Kiviselg (Estonsko)
      5. Wiktoria Gasior (Polsko)
      6. Natalia Damek (Polsko)

    Bikiny fitness žen do 172 cm

      1. Magdalena Stawisinski (Polsko)
      2. Elena Temnikova (Rusko)
      3. Nelli Moshkina (Rusko)
      4. Lorena Martinez (Španělsko)
      5. Alice Marchisio (Itálie)
      6. Evgeniia Filatova (Rusko)

      - Jana Jeřábková (Česká republika)

    Bikiny fitness žen nad 172 cm

      1. Galina Maslovskaia (Rusko)
      2. Yulia Bukhtina (Rusko)
      3. Yevgeniya Pastukh (Ukrajina)
      4. Lejla Secic (Bosnia a Herzegovina)
      5. Ekaterina Voropaeva (Rusko)
      6. Ksenya Kremkova (Rusko)

    Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

      1. Galina Maslovskaia (Rusko)
      2. Lina Kudrickė (Litva)
      3. Magdalena Stawisinski (Polsko)

    Fitness mužů

      1. Evgeny Shobik (Rusko)
      2. Lucian Popa (Rumunsko)
      3. Fedir Khashalov (Ukrajina)
      4. Enkhbat Batmunkh (Mongolsko)

    Bodyfitness juniorek

      1. Lucia Martinez Rocha (Španělsko)
      2. Anna Romanova (Rusko)
      3. Krista Anttonen (Finsko)
      4. Alexandra Talačová (Slovensko)
      5. Amanda Jensen (Norsko)
      6. Marie Garcia (Francie)

    Bodyfitness masters

      1. Olga Upelniece (Velká Británie)
      2. Ksenia Kiseleva (Rusko)
      3. Elena Rakcheeva (Rusko)
      4. Alessia Buggini (Itálie)
      5. Yana Shyrokykh (Ukrajina)
      6. Luigia Baggetta (Itálie)

    Bodyfitness žen do 158 cm

      1. Nadiia Stoliarova (Ukrajina)
      2. Lucia Martinez Rocha (Španělsko)
      3. Karina Shcherbak (Rusko)
      4. Miscely Escobedo (Francie)
      5. Milena Pierucci (Itálie)
      6. Letizia Mariani (Itálie)

    Bodyfitness žen do 163 cm

      1. Kristina Boldyreva (Rusko)
      2. Tatiana Mandolina (Rusko)
      3. Anna Romanova (Rusko)
      4. Rocio Araujo (Španělsko)
      5. Elvira Kokoeva (Rusko)
      6. Ksenia Kiseleva (Rusko)

    Bodyfitness žen do 168 cm

      1. Iuliia Kazakovtceva (Rusko)
      2. Nina Zavadskaya (Rusko)
      3. Olga Upelniece (Velká Británie)
      4. Alessia Buggini (Itálie)
      5. Lalla El Idrissi (Francie)
      6. Lizbeth Herrera (Mexiko)

    Bodyfitness žen nad 168 cm

      1. Yuliia Shykula (Ukrajina)
      2. Sonata Ilijonskienė (Litva)
      3. Liina Lapteyko (Rusko)
      4. Harriet Lonnqvist (Finsko)
      5. Ugne Bubnaityte (Velká Británie)
      6. Connie Holm (Norsko)

    Bodyfitness žen - absolutní vítězka

      1. Kristina Boldyreva (Rusko)
      2. Iuliia Kazakovtceva (Rusko)
      3. Nadiia Stoliarova (Ukrajina)

    Physique juniorů do 174 cm

      1. Josef Kogler (Rakousko)
      2. Nenko Andreev (Bulharsko)
      3. Imre de Louw (Nizozemsko)
      4. Alberto Sanchez (Španělsko)
      5. Gabriel Burlacu (Rumunsko)
      6. Cristian Torá (Španělsko)

    Physique juniorů do 178 cm

      1. Santiago Prada (Španělsko)
      2. Tristan Hirlimann (Francie)
      3. Romain Cabal (Francie)
      4. Jun Li Zhu (Španělsko)
      5. Jan Šiller (Česká republika)

    Physique juniorů nad 178 cm

      1. Andrea Bonello (Itálie)
      2. Can Gekik (Německo)
      3. Adam Piwko (Polsko)
      4. Stanislav Tarabrin (Kazachstán)
      5. Vladyslav Mykhailov (Ukrajina)
      6. Rokas Grybauskas (Litva)

    Physique juniorů - absolutní vítěz

      1. Santiago Prada (Španělsko)

    Physique žen masters

      1. Julia Cabarcos (Španělsko)
      2. Nataliia Prokhorova (Ukrajina)
      3. Maria Azzarelli (Itálie)
      4. Patricia Grou (Itálie)
      5. Dina Williams (USA)
      6. Beth Medina (USA)

    Muscular physique mužů do 175 cm

      1. Anton Papezhuk (Ukrajina)
      2. Sergii Tkachenko (Ukrajina)
      3. Dario Fernandez (Španělsko)
      4. Francisco Gonzalez (Kolumbie)
      5. Orhan Limani (Švýcarsko)
      6. Silvio Ludovico (Itálie)

    Muscular physique mužů nad 175 cm

      1. Aleksandr Shatsman (Rusko)
      2. Jerome Osterstock (Francie)
      3. Dwayne Roberts (Velká Británie)
      4. Ahmed Elboueshi (Francie)
      5. Adam Hirschfeld (Německo)
      6. Vitalii Rudnev (Rusko)

    Muscular physique mužů - absolutní vítěz

      1. Anton Papezhuk (Ukrajina)
      2. Aleksandr Shatsman (Rusko)

    Zpět na začátek článku


    Foto:
    www.eastlabs.sk / Soňa Kolcunová, Jakub Kopček, Igor Kopček


    Líbil se Vám článek?
    Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

    Související články:

    Diskuse k článku:
    Reklama:
    Uživatelské jméno:
    Heslo:
    Text:
    ...
    Upozornit na novou odpověď e-mailem.
    Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

    Zobrazit všechny příspěvky







    Jméno: pamatovat
    Heslo:



    Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
    Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
    Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
    Vyhledávání:
    RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra