Reklama:

Arnold Classic Europe 2019:
výsledky a fotografie (den 1.)

11.766 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


ARNOLD CLASSIC EUROPE 2019 - 20. - 22. 9. 2019, Španělsko
Češi před Arnold Classic Europe:
bikiny: Dominika Holušová • Andrea Moleková • Jana Jeřábková (video)wellness: Nikola Keprtová Pavlína Zalužanská (video)physique: Jan Šiller Alexandr Polyakov (video)Šimon Kutnar kulturistika: Erik ŠmídMartin HorkýOndřej Šesták • Vojtěch Baloun • Karel Tesař klasika: Nikolas GolasLukáš Rejholec Pavel Brožek (video)
Před Arnold Classic Europe:
nominace
Z ACE očima závodníků, rozhov.:
video M. Horký a L Rejholec
Info z Arnold Classic Europe:
den 1 - 3 medaile! den 2. a 3.kompletní výsledky s body
Strongman:
profesionálové

V prostorách barcelonského výstavního a kongresového centra Fira Gran Via v pátek 20. září proběhl první soutěžní den letošního ročníku amatérského Arnold Classic Europe. Na klání se do bojů na pódiu mohli zapojit závodníci ze všech národních federací IFBB, přičemž řada z nich do hlavního město Katalánska jistě cestovala s cílem zabojovat o některou z IFBB Elite profesionálních karet. Těch se na soutěži uděluje hned třicet, když na svou vstupenku do profesionálního tábora mají podle propozic dosáhnout vždy tři nejlepší účastníci souboje o absolutní vítězství v kulturistice mužů, classic physique, klasické kulturistice mužů, physique mužů, muscular physique mužů, physique žen, wellness fitness žen, bodyfitness žen, fitness žen a bikiny fitness žen.


Přejít na:
  • foto Češi
  • foto zahraniční účastníci soutěže
  • páteční finálové výsledky

  • Hned během prvního dne rozhodčí posuzovali i formy českých závodníků a našim se dařilo! Platí to zejména o kulturistech z řad juniorů, když díky tomu, že v lehčí váze zvítězil Lukáš Rejholec a v těžší Martin Horký, v absolutce došlo na ryze český souboj! Z něj nakonec lépe druhý zmíněný kulturista, který v kategorii nad 75 kg předtím svedl souboj i se třetím Ondřejem Šestákem, pátým Vojtěchem Balounem a sedmým Erikem Šmídem. Dále v pátek z našich do bojů na pódiu zasáhli Pavel Brožek (6. místo v klasické kulturistice masters nad 40 let a 12. místo v klasické kulturistice mužů nad 180 cm) a Nikolas Golas (5. místo v klasické kulturistice juniorů). Finálové výsledky soutěže doplněné o fotografie, které na místě pořídili kolegové z partnerského slovenského webu Eastlabs.sk, Vám nabízíme níže.

    Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic Europe 2019 naleznete zde
    na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

    Zpět na začátek článku

    Rozsáhlou fotogalerii z Arnold Classic Europe 2019 naleznete zde
    na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

    Zpět na začátek článku

    Kulturistika juniorů do 75 kg

      1. Lukáš Rejholec (Česká republika)
      2. Sebastian Bellin (Německo)
      3. Kamil Jaworski (Polsko)
      4. Dawid Sniegula (Polsko)
      5. Mohammad Dimashkieh (Libanon)
      6. Samuele Pagnoni (Itálie)

    Kulturistika juniorů nad 75 kg

      1. Martin Horký (Česká republika)
      2. Joseph Peter (Belgie)
      3. Ondřej Šesták (Česká republika)
      4. Patryk Barnas (Polsko)
      5. Vojtěch Baloun (Česká republika)
      6. David Indrunas (Německo)

      7. Erik Šmíd (Česká republika)

    Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

      1. Martin Horký (Česká republika)
      2. Lukáš Rejholec (Česká republika)

    Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 80 kg

      1. Diego Olivieri (Itálie)
      2. Robert Kaczmarek (Polsko)
      3. Rafal Kwiatkowski (Velká Británie)
      4. Osvaldo Lopes (Portugalsko)

    Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

      1. Mahfoud Draidi (Španělsko)
      2. Rino Capone (Itálie)
      3. Francisco Gomez (Španělsko)
      4. Seyed Ravanbakhsh (Velká Británie)
      5. Gabriel Alvarez-Serrano (Velká Británie)

    Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

      1. Rafał Filipczuk (Polsko)
      2. Igor Borzov (Rusko)
      3. Nicolas Viganne (Francie)
      4. Christophe Bernard (Francie)
      5. Qusai Bastaki (Kuvajt)

    Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 70 kg

      1. Giuliano Bufano (Itálie)
      2. Laurent Ferrari (Francie)
      3. Ignacio Varela (Španělsko)
      4. Oscar Castillo (Španělsko)
      5. Yen-Yu Tu (Tchaj-wan)

    Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

      1. Nguema Nfene (Francie)
      2. Giovanni Barone (Itálie)
      3. Juan-Carlos Costa (Španělsko)
      4. Rafael De Pedro Redondo (Španělsko)
      5. Jesus Ozores (Španělsko)
      6. Tiberiu Horvath (Rumunsko)

    Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg

      1. Jakub Potocki (Polsko)
      2. Ihar Sidarchuk (Irsko)
      3. Gianni Frison (Itálie)
      4. Andrzej Drabikowski (Polsko)
      5. Ivan Castillo (Španělsko)
      6. Massimo Iorio (Itálie)

    Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg

      1. Triantafyllos Marangos (Řecko)
      2. Rafal Frydrychowicz (Polsko)
      3. Alejandro Rodriguez (Španělsko)

    Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let do 80 kg

      1. Fabio Pizzaferri (Itálie)
      2. Laurent Gonzalez (Francie)
      3. Arab Bouchaib (Maroko)
      4. Manuel Hervás (Španělsko)
      5. Christian Vogt (Velká Británie)

    Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let nad 80 kg

      1. Aureliano Ammassari (Itálie)
      2. Krzysztof Kazmierczak (Polsko)
      3. Johnny Tretow-loof (Dánsko)
      4. Gilbert Beautier (Francie)
      5. Kevin Fraser (Velká Británie)
      6. Farman-ullah Mian (Dánsko)

    Kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg

      1. Jean-Luc Faure (Francie)
      2. Gilles Laguionie (Francie)
      3. Fernando Escribano (Španělsko)

    Kulturistika mužů masters nad 55 let nad 75 kg

      1. Anastasios Koligkionis (Řecko)
      2. Alberto Bistocchi (Itálie)
      3. Luca Mammini (Itálie)
      4. Stefano Capitanio (Itálie)
      5. Cosimo Nepita (Itálie)
      6. Miliccia Cataldo (Venezuela)

    Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

      1. Rafał Filipczuk (Polsko)

    Physique žen

      1. Viktoriia Pohribniak (Ukrajina)
      2. Tatiana Bulut (Turecko)
      3. Nataliia Prokhorova (Ukrajina)
      4. Julia Cabarcos (Španělsko)
      5. Olesia Kachur (Rusko)
      6. Patricia Grou (Itálie)

    Classic physique mužů do 171 cm

      1. Patrik Dzurilla (Slovensko)
      2. Tomasz Sadkowski (Polsko)
      3. Fabrizio Gabellini (Itálie)
      4. Franck Collingro (Francie)
      5. Zigor Atxaerandio (Španělsko)

    Classic physique mužů do 175 cm

      1. Safiar Iancu (Rumunsko)
      2. Alexander Espaillat (Finsko)
      3. Sultan Albekov (Kazachstán)
      4. Egert Oiov (Estonsko)
      5. Waldemar Biernacki (Velká Británie)
      6. Francisco Franco (Španělsko)

    Classic physique mužů do 180 cm

      1. Szymon Kulinski (Polsko)
      2. Arminas Kurmauskas (Litva)
      3. Jeremiah Kenney-Wright (USA)
      4. Marián Grolmus (Slovensko)
      5. Pavel Panov (Bulharsko)
      6. Cezary Skalik (Polsko)

    Classic physique mužů nad 180 cm

      1. Andrej Mandic (Rakousko)
      2. Aleksandr Shatsman (Rusko)
      3. Javier Agua (Španělsko)
      4. Leonid Moissidi (Kazachstán)
      5. David Indrunas (Německo)
      6. Marko Pitkanen (Finsko)

    Classic physique mužů - absolutní vítěz

      1. Andrej Mandic (Rakousko)
      2. Szymon Kulinski (Polsko)
      3. Safiar Iancu (Rumunsko)
      4. Patrik Dzurilla (Slovensko)

    Physique mužů masters od 40 do 44 let

      1. Khurram Butt (Dánsko)
      2. Mario Paez (Paraguay)
      3. Ramin Moggi (Itálie)
      4. Giovanni Pichierri (Itálie)
      5. Nicola Maccarini (Itálie)
      6. Daniel Marba (Španělsko)

    Physique mužů masters nad 45 let

      1. Antonio Damiano (Itálie)
      2. Giovanni Basso (Itálie)
      3. Rui Ferreira (Portugalsko)
      4. Kenneth Bierbum (Dánsko)
      5. Alexey Malnev (Rusko)
      6. Roman Sukhoverkhov (Kazachstán)

    Physique mužů masters - absolutní vítěz

      1. Khurram Butt (Dánsko)

    Klasická kulturistika masters nad 40 let

      1. Boris Palovič (Slovensko)
      2. Alejandro Guzman (Španělsko)
      3. Antonio Primiceri (Itálie)
      4. Paolo Sgro (Itálie)
      5. Rafal Jalowiecki (Polsko)
      6. Pavel Brožek (Česká republika)

    Klasická kulturistika juniorů

      1. Andrei Kozhokar (Rusko)
      2. David Janaszek (Německo)
      3. Pablo Garcia (Španělsko)
      4. Samuele Pagnoni (Itálie)
      5. Nikolas Golas (Česká republika)

    Bikiny fitness žen do 158 cm

      1. Irina Pimenova (Rusko)
      2. Miliausha Zalialova (Rusko)
      3. Darya Kaiharodava (Bělorusko)
      4. Tatiana Patsura (Rusko)
      5. Stefani Strugarova (Bulharsko)
      6. Iana Bolgalieva (Rusko)

    Bikiny fitness žen do 160 cm

      1. Patrycja Slaby (Polsko)
      2. Alina Voronova (Rusko)
      3. Lina Bejarano Real (Španělsko)
      4. Anastasiia Gekova (Rusko)
      5. Brigitta German (Irsko)
      6. Katiusca Maria Garcia De Chire (Venezuela)

    Bikiny fitness žen do 162 cm

      1. Natalia Czajkowska (Polsko)
      2. Elena Pugacheva (Rusko)
      3. Hanna Kulinich (Rusko)
      4. Emmi Nenonen (Finsko)
      5. Mariia Shunkova (Rusko)
      6. Inna Sochynska (Ukrajina)

    Bikiny fitness žen do 164 cm

      1. Mariia Ma-Sin-Cher (Rusko)
      2. Ulpan Nurbekova (Kazachstán)
      3. Ellina Zhupikova (Rusko)
      4. Anna Woźniakowska (Polsko)
      5. Anna Shorokina (Španělsko)
      6. Mariya Barkhudarova (Rusko)

    Klasická kulturistika mužů do 175 cm

      1. Evgeny Konstantinov (Rusko)
      2. Jose Miguel Gomez (Španělsko)
      3. Grigorii Soloshenko (Rusko)
      4. Michele Massaro (Itálie)
      5. Thibault Boisson (Francie)
      6. Gregorio Santos (Španělsko)

    Klasická kulturistika mužů do 180 cm

      1. Tomas Kairys (Litva)
      2. Karol Rogaczewski (Polsko)
      3. Alejandro Guzman (Španělsko)
      4. Andrea Torelli (Itálie)
      5. Boris Palovič (Slovensko)
      6. Roman Mashkov (Ukrajina)

    Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

      1. Vitalii Plys (Ukrajina)
      2. Damian Kosiec (Polsko)
      3. Aliaksandr Ivanou (Bělorusko)
      4. David Janaszek (Německo)
      5. Kenzie Durant (Belgie)
      6. Ivan Dmitriyev (Kazachstán)

      12. Pavel Brožek (Česká republika)

    Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

      1. Tomas Kairys (Litva)
      2. Evgeny Konstantinov (Rusko)
      3. Vitalii Plys (Ukrajina)

    Zpět na začátek článku


    Foto:
    www.eastlabs.sk / Soňa Kolcunová, Igor Kopček


    Líbil se Vám článek?
    Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

    Související články:

    Diskuse k článku:
    Reklama:
    Uživatelské jméno:
    Heslo:
    Text:
    ...
    Upozornit na novou odpověď e-mailem.
    Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

    Zobrazit všechny příspěvky







    Jméno: pamatovat
    Heslo:
    NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
    amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
    magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
    moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
    magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
    ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
    magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
    Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
    magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
    eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...



    Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
    Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
    Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
    Vyhledávání:
    RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra