Reklama:

IFBB Diamond Cup Malta 2018 očima Petra Bílka

6.577 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


IFBB DIAMOND CUP MALTA 2018 - 6. - 8. 4. 2018, Malta
Češi před Diamond Cup:
Jiří VacekPetr ŠidloTomáš Koutník • Luboš Kvasnička • David Ulbricht (video) • Michal Makovský (video)
Matěj BeličkaMichal Komosný (video)Antonín MoravecPetr Bílek (video)Margaryta Říčařová
Arleta Krausová • Olexandra Voronina • Vladislava Galagan

Info z Diamond Cup:
z místa děníkompletní výsledky s body

Z Diamond Cup očima závodníků:
P. ŠidloP. BílekM. ŘíčařováM. MakovskýM. KomosnýD. Ulbricht


Petr Bílek a Tomáš Vykydal - trénink prsou a ramen
Soutěž IFBB Diamond Cup Malta 2018 byla pro naše závodníky bez nadsázky nesmírně úspěšná a jedním z těch, kterým se dařilo vůbec nejlépe, byl Petr Bílek. Petrovi se podařilo ovládnout jeho kategorii physique mužů do 182 cm a poté vyhrát také souboj o absolutní vítězství ve physique. Zajistil si tak možnost porovnávat se se soupeři v IFBB Elite Pro. Na kdy plánuje profesionální debut?

[Text: Petr Bílek] Zdravím všechny čtenáře a fanoušky Ronnie.cz. Navazuji na další závodníky a i já Vám řeknu, jaký byl Diamond Cup Malta 2018 mýma očima.

Na Maltu jsem odlétal spolu s mým dobrým kamarádem Tomášem Vykydalem ve čtvrtek večer z Bratislavy, a to přímým letem, takže jsme naštěstí byli na Maltě za necelé 2,5 hodinky bez nějakých komplikací a já ve čtvrtek odpoledne ještě stihl zajít s malou k zápisu. Takže doma splněno a hurá na závod. I když teda pořád ještě docela zalitý, ale vše se časovalo na neděli, takže "no stress". V pátek jsem se zaregistroval a odpočíval, a jelikož Tomáš byl, respektive stále je v přípravě na mistrovství Moravy a Slezska, tak vyhledal fitko a šel cvičit. Já dospával předešlé noci. Znáte to, konečně sachry, tak můžu spát a spím. V pátek večer jsme šli na takový malý srázek, kde jsme zkontrolovali formy a doladili nějaké věci. Pak teda moji kategorii physique trochu "stresli", že možná budeme závodit už v sobotu, což teda nic moc, já byl stále pod vodou. Naštěstí se tak nestalo a já si dal večer trochu Tomášovy výtečné ovesno-skořicové kaše. V sobotu pořád klídek, forma se zlepšovala a my fandili našim závodníkům. Tomáš už rozpíjel, a tak nespal, chodil neustále na záchod a pořád mě budil, a tak jsme třeba v neděli ve dvě ráno pózovali v koupelně.

V neděli ráno jsme doladili barvu a šli na to. Nedělní závod byl docela rychlý, takže jsem se ani nenadál, už bylo vyhlášení a já držel v ruce pohár jako vítěz své kategorie. O pár minut později absolutka a já zase držel krásnou sošku pro absolutního vítěze. Takže happy jak dva dřepy, pár fotek, sen se stal skutečností a já si ty prkna skoro ani neužil. Organizačně to fakt bylo zvládnuto perfektně. Jako absolutní vítěz a držitel další Elite Pro Card hodnotím Maltu jako vydařenou a snad se tam někdy vrátím a budu zase bojovat ve své kategorii o další vítězství, tentokráte už mezi profesionály. Nicméně první závod v Elite Pro už mě čeká tuto neděli na Slovensku a já zkusím udělat formu ještě ostřejší a lepší!

Závěrem bych ještě chtěl moc poděkovat Tomášovi, který se o mě na Maltě staral, jak jen mohl! Nesmírně si toho člověka vážím! Dál bych poděkoval Target teamu za cenné rady a zkušenosti. A pak taky lidem a přátelům, kteří mě podporují a fandí mi. Největší dík patří mé ženě za to, jaká prostě je! A v neposlední řadě Ronnie.cz za tenhle článek.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 101 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra