Reklama:

IFBB Diamond Cup Malta 2018 očima Petra Šidla

6.568 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


IFBB DIAMOND CUP MALTA 2018 - 6. - 8. 4. 2018, Malta
Češi před Diamond Cup:
Jiří VacekPetr ŠidloTomáš Koutník • Luboš Kvasnička • David Ulbricht (video) • Michal Makovský (video)
Matěj BeličkaMichal Komosný (video)Antonín MoravecPetr Bílek (video)Margaryta Říčařová
Arleta Krausová • Olexandra Voronina • Vladislava Galagan

Info z Diamond Cup:
z místa děníkompletní výsledky s body

Z Diamond Cup očima závodníků:
P. ŠidloP. BílekM. ŘíčařováM. MakovskýM. KomosnýD. Ulbricht


Petr Šidlo - rozhovor
a forma před IFBB Diamond Cup Malta 2018
IFBB Diamond Cup Malta 2018: kompletní výsledky s body!
Petr Šidlo se stal jedním z úspěšných českých závodníků, kterým se na nedávné soutěži IFBB Diamond Cup Malta 2018 povedlo vybojovat jak výborné umístění, tak i Elite profesionální kartu. Petrovi se daří rok od roku zlepšovat a tento úspěch je tak vyústěním jeho mnohaletého úsilí. V předsoutěžním rozhovoru jste se přitom mohli dozvědět, že jeho příprava na Diamond Cup neprobíhala zrovna hladce.

Petr souhlasil, že se podělí o své dojmy ze soutěže, a tak si dnes můžete přečíst jeho ohlédnutí za úspěšnou výpravou na Maltu.

[Text: Petr Šidlo] Sám přemýšlím, kde začít. Diamond Cup Malta je pro mě určitě nepopsatelný a navždy nezapomenutelný zážitek a soutěž. Přiletěli jsme už ve středu a chtěli si trochu užít sluníčka, nicméně nás zaskočilo poměrně chladné počasí, které se ale během pár dnů zlepšilo, a my jsme si v pátek odpočinuli u moře a načerpali síly. V pátek proběhla také prezentace, která měla rychlý spád, vše probíhalo hladce a rychle. Organizátoři to měli skvěle zmáknuté.

Na ubytování se mnou byl také Tomáš Koutník, který shazoval váhu do 80 kilogramů, a bohužel mu nejprve navážili o 300 g více. Nicméně jako zkušený závodník si s tím poradil a do váhovky se nakonec vlezl. V neděli jsme se pak vrhli do boje. Hotel, ve kterém se konala soutěž, byl moc krásný a pódium bylo úžasné. Prostory pro závodníky, pravda, mohly být trochu větší, ale zvládlo se to. Atmosféra byla díky Tomovi a našim oporám úžasná, vytvořili dokonalou kulisu a já si závody opravdu užil. Po vyhlášení zisku Elite Pro karty mi bylo do breku a uvědomil jsem si, že to, po čem jsem toužil a kvůli čemu jsem dřel celých 16 let, je nyní realitou.

Takže závody na Maltě? Nemůžu na ně říct jednoho křivého slova, jelikož závod, kde vyhrajete, je vždy nejlepší. Závěrem bych chtěl moc poděkovat mé opoře Verči Dědinové, která se mnou byla na Maltě a starala se o mě, neskutečně mi pomohla a za to jí patří velké díky a část úspěchu. To samé Tomovi a jeho přítelkyni za navozeni úžasné atmosféry na závodech. Dále jako vždy mým rodičům a bráchovi. Závody na Maltě mohu jen doporučit, a kdoví, příští rok se třeba bude konat návrat, ale už v profi.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra