Reklama:
DNES DOPRAVA Z E-SHOPU ZDARMA!
Doprava pro všechny objednávky po celé ČR zdarma! Nakupujte zde.

IFBB Diamond Cup Milano
2017 očima Ivany Dvořákové

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

IFBB Diamond Cup Milano 2017: kompletní výsledky
s body
IFBB Diamond Cup Milano 2017: zprávy
z místa dění!
Závodnice ve physique - rozhovory a formy před IFBB Diamond Cup Milano 2017
Sobotní mezinárodní amatérská soutěž v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Milano našim závodníkům vyšla na jedničku, když zde vybojovali hned devět medailí a k tomu přidali dvě absolutní vítězství! Závody se vydařily také Ivaně Dvořákové, která ve physique žen nad 163 cm vybojovala bronz, což znamenalo, že na mezinárodním poli dosáhla již na druhý cenný kov během pouhých šesti dnů. Na aténském IFBB Diamond Cup Greece jí totiž o necelý týden dříve patřilo zlato, na které navíc dosáhla v konkurenci na mezinárodní scéně mimořádně zkušené ikony maltského bodybuildingu Blanche Coppoly. Jaký milánský Diamond Cup byl právě očima naší úspěšné závodnice, se dozvíte prostřednictvím jejího následujícího ohlédnutí!


IFBB Diamond Cup Milano 2017 očima Ivany Dvořákové

[Text: Ivana Dvořáková] Jaká byla výprava do Milána? Celou akci, včetně cesty, bych nazvala podle oblíbené písničky "What doesn't kill you, makes you stronger". Opravdu jsem si během tří dnů utužila své závodnické schopnosti a zjistila, že když už opravdu, ale opravdu nemůžu, stále můžu. :-)

Ivana Dvořáková na IFBB Diamond Cup Milano po boku kolegyně z kategorie do 163 cm Michaely Kohutové.

Po dvou hodinách letu malým vrtulovým letadélkem s pár turbulencemi nás čekala cesta - díky Bohu po zemi - směr hotel (nebydleli jsme v oficiálním, ale jiném a menším). Bylo po osmé večer. Vlak do centra jsme krásně stihli, jel v devět. Po 40 minutách jízdy jsme se dotrmáceli do metra, kterým cesta trvala dalších cca 20 minut. V deset v noci jsme vylezli kdesi ve ztichlých neosvětlených ulicích a asi 1 km šli s kufry pěšky, nikde ani noha. Pro šťouraly, že jsme měli jet taxi, cesta letiště - hotel vyšla minimálně na 80 až 100 eur! Po jedenácté hodině jsme padli na postel. Zpět to bylo pak výrazně lepší, ono taky s plným žaludkem a dostatkem vody to jde jinak.

Druhý den mi můj doprovod vystál menší frontu na prezentaci a hurá do akce. V místnosti jsem si připadala jako hvězda. :-) Příjemní pořadatelé, usměvaví rozhodčí a k tomu nás naše Lída Čížová fotila... No, jako hvězdy! Příjemně naladěná (i po tom, co jsem se nechala zvážit a váha ukázala krásných 63,5 kg) jsem si jela odpočinout a chystat se na samotnou soutěž.

Další den, den soutěže, mi bylo jasné, že to bude dlouhý den. Hodně závodníků, bohatý program a malé zpoždění začátku závodů. S kamarádkou jsme koukaly na filmy. Bohužel v sedm večer přišla krize (ta chuť se napít a najíst byla už skoro nezvladatelná), ale zachránilo mě presso. Nakonec jsme se dočkali a ve 23:30 bylo pódium pro nás. Forma asi dostala zabrat. Poučení pro příště. Ale to hlavní - opravdu jsem si to užila! Krásná stage, fanoušci… Zase jako hvězda. :-) Krásná bronzová medaile, velká čokoláda a litr džusu a bylo nádherně. Uvědomila jsem si, že i když byla soutěž dlouhá, pořadatelé závodníky na pódiu neštvali jako zvěř, ale makali za pódiem, aby byli všichni včas řazení, a tak se akce nezpomalovala.

Každý má ten den tak trochu sobecké myšlenky: "Dělejte, už tam chci jít já (a pak se nacpat)," ale vlastně pak, když jste na pódiu, chcete tam chvilku být, ukázat, na čem jste tak tvrdě dřeli. Nechcete, aby Vás hned hnali pryč. Po zaplašení svých sobeckých myšlenek jsem si uvědomila, že i když byla soutěž dlouhá, pořadatelé každého nechali na pódiu, tak aby si to užil a připadal si... no, jako hvězda. :-)

Takže pořadatelům patří dík za krásnou soutěž. Obrovské díky posílám Lídě Čížové a Slávkovi Vinogradovi za fotky, informování, jednoduše starost a velkou podporu celé početné české výpravy.


IFBB Diamond Cup Milano 2017 očima Ivany Dvořákové (fotografie)Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra