Reklama:
Vitamíny a minerály pro imunitu
Vitamín D3, multivitamíny a minerály, ale třeba i probiotika. Klikněte zde.

SKFČR Vás zve na předsoutěžní seminář (březen 2017)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V sobotu 18. března 2017 se v Praze (Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1 - mapa zde) koná předsoutěžní seminář určený pro závodníky chystající se na jarní nebo podzimní soutěže, ale tentokrát i pro jejich trenéry a částečně též pro rozhodčí. Seminář proběhne od 10:00.

V programu semináře došlo k několika změnám. Semináře se zúčastní i profesionální závodník IFBB
a státní trenér kulturistiky mužů Tomáš Bureš, a to v rámci odpolední moderované diskuse (soutěžní příprava formou otázek a odpovědí). Na tuto diskusi pak ještě v rámci teoretické části navážou nově i Sabina Pleváková a Vojtěch Koritenský (oba se měli původně věnovat účastníkům až v závěrečné části, kde samozřejmě budou též, nad rámec toho ale nově přibývá také řadou účastníků žádaná moderovaná diskuse).
Z vážných a neočekávaných osobních důvodů se naopak nebude moci semináře zúčastnit Pawel Filleborn.
Za změny v programu se omlouváme.

Seminář bude zčásti probíhat podobně jako semináře v uplynulých letech (podzim 2016, jaro 2016, podzim 2015, jaro 2015, podzim 2014). Hosty semináře budou Sabina Pleváková, Tomáš Bureš, Vojtěch Koritenský a Filip Šteflovič. Seminář je pro všechny účastníky zdarma!

Program semináře

 • Teorie finální přípravy na soutěž

  V této části, která je primárně určena závodníkům (ale i jejich trenérům) bude probrána finální příprava závodníků jednotlivých kategorií na soutěž. V průběhu teoretické části semináře vystoupí:

  Michaela Růžičková (absolutní mistryně republiky a bronzová z mistrovství světa v bodyfitness) - příprava na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB) - soutěž z pohledu rozhodčího, veškeré důležité informace k průběhu soutěže atd.

  Pavel Vacek (bývalý reprezentant v kulturistice, trenér řady medailistů v kulturistice, manažer Extrifit Teamu a autor nespočtu oblíbených článků o kulturistice a fitness) - příprava na soutěž závodníků kategorií kulturistika, klasická kulturistika a physique mužů, a to v období posledních 6 týdnů před soutěží až po den soutěže, rozdíly v přípravě uvedených kategorií, příprava v období mezi po sobě navazujícími soutěžemi atd.

  Martin Jebas (předseda SKFČR) - organizace soutěží, propozice, přihlašování, prezentace před zahájením soutěže, pravidla a soutěžní řád, rozhodčí, dopingové kontroly atd.

 • Moderovaná diskuse

  Tomáš Bureš - profesionální závodník v kulturistice mužů, státní trenér kulturistiky

  Vojtěch Koritenský - profesionální závodník v kulturistice mužů

  Sabina Pleváková - profesionální závodnice bikiny fitness

 • Praktická a diskusní část

  V této části se účastníci rozdělí do skupin podle toho, jaká soutěžní kategorie je zajímá nejvíce, každou ze skupin pak povedou jednotlivé z níže uvedených osobností:
  - bikiny fitness - Sabina Pleváková
  - bodyfitness - Michaela Růžičková
  - physique - Vjačeslav Vinogradov
  - kulturistika a klasická kulturistika - Vojtěch Koritenský a Pavel Vacek

Závěrem + informace o přihlášení

Seminář začíná od 10:00, budova bude otevřena od 9:45, tzn. není vhodné přicházet s výraznějším náskokem. Předpokládaný závěr je mezi 17:00 až 18:00. Místo konání je dostupné pár minut chůze od stanice metra A - Můstek. V případě, že pojedete autem, je vhodné ho nechat v nedalekém obchodním centru Palladium na Náměstí republiky (mapa zde) nebo na okrajích Prahy a dojet metrem, popřípadě můžete využít i parkoviště pár kroků od místa konání v Národním divadle. Účast na semináři je samozřejmě zdarma. Chcete-li se ale zúčastnit, je bezpodmínečně nutné se včas přihlásit, a to e-mailem zaslaným na sekretariat@skfcr.cz (v něm uveďte své jméno, popř. jména všech účastníků, kteří s Vámi přijedou) - přihlášení je nutné s ohledem na kapacitu sálu i přípravu dárků pro všechny účastníky od nového generálního partnera Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

Těšíme se na Vás!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra