Reklama:

Arnold Sports Festival 2017
- zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


ARNOLD SPORTS FESTIVAL 2017 - 3. - 6. 3. 2017, Columbus
Češi před Arnold Classic Amateur:
Lenka Ferenčuková
Češi před Arnold Classic (profi):
Margita Zámolová Daniel Minster
Čeští strongmani:
Jiří VytiskaJiří Tkadlčík
Info z Arnold Classic Amateur:
z místa dění - 1 medaile!
semifinále Lenka
kompletní výsledky s body
Info z Arnold Classic (profi):
z místa dění semifinále 212
výsledky: 212ženyopen, phys., bikiny
vozíčkáři + fotogalerie videa pátek
Info z Arnold Amateur Strong.:
reportáž strongman
Rozhovory s medailisty, očima:
Lenka Ferenčuková

očima Jiřího Tkadlčíka
očima Jiřího Vytisky

Foto: Lenka Ferenčuková
v semifinále Arnold Classic Amateur 2017
Na letošním Arnold Sports Festivalu se na soutěžích organizovaných pod hlavičkou federace IFBB představí hned tři čeští závodníci. Margita Zámolová poprvé v kariéře nastoupí k profesionální show Women's Physique International, Daniela Minstera čeká profesionální debut na Arnold Classic v kulturistice vozíčkářů a Lenka Ferenčuková se pak jako naše jediná závodnice zúčastní jedenáctého ročníku Arnold Classic Amateur. Jak se našim sportovcům na Arnold Sports Festivalu daří, pro Vás sledujeme v našem následujícím článku se zprávami z místa dění.


Pondělí, 22:37

Naše zpravodajství z Arnold Sports Festivalu zakončujeme několika posledními zákulisními fotografiemi.

Pondělí, 7:15

Další fotografie věnované vystoupení Daniela Minstera na Arnold Classic v kulturistice vozíčkářů najdete v tomto článku.

Neděle, 09:06

Připojujeme další zákulisní fotografie z objektivu Františka Zámoly.

Neděle, 08:15

Jak se Danielu Minsterovi na Arnold Classic dařilo, se dočtete v našem článku s výsledky a fotografiemi ze soutěže.

Sobota, 19:33

Daniel Minster má za sebou semifinále své první profesionální soutěže! Během společného porovnávání všech sedmi závodníků pózoval po boku obhájce loňského vítězství Harolda Kelleyho.

Sobota, 02:42

Přikládáme několik fotografií ze sportovního veletrhu Arnold Fitness EXPO, který patří k neodmyslitelným součástem Arnold Sports Festivalu. Snímky v Columbusu pořídil mezinárodní rozhodčí František Zámola.

Pátek, 22:59

Lenka Ferenčuková na Arnold Classic Amateur 2017 ve physique žen nad 163 cm vybojovala zlato a po vítězství z prosincové Olympia Amateur San Marino tak dosáhla dalšího fantastického výsledku! V souboji o absolutní vítězství rozhodčí následně upřednostnili její soupeřku z kategorie do 163 cm.

Pátek, 20:01

Do desetičlenného finále se naše profesionálka na Women's Physique International v početné konkurenci domácích soupeřek přes vydařenou formu neprobojovala. Níže Vám nabízíme několik fotografií, které Margitu Zámolovou zachycují při pózování v zákulisí.

Pátek, 15:53

Margita Zámolová má za sebou start v semifinále Women's Physique International. Prostor od rozhodčích dostala ve třetím vyvolávání. Její individuální prezentaci dokumentuje následující video. Snímek neobsahuje zvukovou stopu.

Pátek, 09:41

V noci na dnešek se do Columbusu společně vydali také bývalí několikanásobní vítězové Mr. Olympia Arnold Schwarzenegger a Franco Columbu. Jak dokumentuje následující fotografie, některé věci se nikdy nezmění. Oba borci se během letu pustili do partie šachů stejně jako v dobách, kdy se společně připravovali na své soutěže.

Pátek, 09:05

Nachystali jsme pro Vás článek, který obsahuje fotogalerii ze semifinálového vystoupení Lenky Ferenčukové ve physique žen nad 163 cm. Najdete jej zde.

Pátek, 07:59

Prezentaci má za sebou také Daniel Minster, kterého jeho soutěžní vystoupení v konkurenci šesti soupeřů čeká zítra. Na druhém ročníku Arnold Classic v kulturistice vozíčkářů se představí se startovním číslem 3. Také on měl na Arnold Sports Festivalu již příležitost k setkáním se zajímavými osobnostmi včetně čtyřnásobného šampióna Mr. Olympia Jaye Cutlera.

Pátek, 07:44

Čtvrteční dění na Arnold Sports Festivalu se neneslo pouze v duchu prvních bojů na Arnold Classic Amateur, když první povinnosti čekaly i na profesionály. Pro ty byla na programu prezentace. V hotelu Hilton pak došlo i na setkání závodníků z fanoušky. Margitě Zámolové, kterou již dnes čeká start na Women's Physique International, při prezentaci připadlo startovní číslo 26. Během večera pak měla také příležitost pořídit si společnou fotografii s prezidentem profesionální divize IFBB Jimem Manionem, hlavním rozhodčím Stevem Weinbergerem anebo s trojnásobným vítězem severoamerického Arnold Classic Kaiem Greenem.

Pátek, 05:55

Čtvrteční vystoupení Lenky Ferenčukové na jedenáctém ročníku Arnold Classic Amateur si můžete přiblížit také prostřednictvím následujícího videozáznamu. Snímek neobsahuje zvukovou stopu.

Čtvrtek, 21:09

Připojujeme několik fotografií, které během semifinálových soubojů ve physique žen na Arnold Classic Amateur pořídil František Zámola.

Čtvrtek, 20:41

Lenka Ferenčuková se ve physique žen nad 163 cm na Arnold Classic Amateur probojovala do pátečního pětičlenného finále! Soupeřkami jí v něm budou Fabiana Rossa z Texasu, Alexandra Heberger z Kanady, Paola Jaira Sanchez z Dominikánské republiky a Julia Föry ze Švýcarska, která je se svými 170 cm nejvyšší závodnicí v kategorii.

Čtvrtek, 07:23

Lenka Ferenčuková a Daniel Minster cestu do Columbusu, který Arnold Sports Festival tradičně hostí, absolvovali společně. Právě Lenka Ferenčuková přitom z celé trojice našich závodníků nastoupí na pódium jako první. V jejím physique žen by první závodnice před rozhodčí měly předstoupit už dnes v podvečer našeho času.

Čtvrtek, 07:00

Cestu do Columbusu v podání Margity Zámolové i první dojmy z místa konání soutěže si můžete přiblížit prostřednictvím následujících fotografií z objektivu mezinárodního rozhodčího Františka Zámoly.


Foto:
František Zámola


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.03.21:03kome - Farencukova si to zaslouzila, vypada super a hlave i zensk..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 17 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie