Reklama:

GP Ostrava 2016
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
FitBal. IFBB Czech Int. Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V sobotu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU Ostrava na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 108.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. David Bartošík
• 2. Tomáš Buberník
• 3. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 6. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 7. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 9. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. David Bartošík
• 3. Aleš Bek
• 4. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jakub Ivanecký (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Jaroslav Ježek (Fit Darja Bohumín)
• 7. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Václav Malinovský
• 9. Radek Mandl
• 10. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 11. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 12. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 13. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 14. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 15. Petr Polák
• 16. Jan Polášek
• 17. Petr Quis (Kubík fitness Ostrava)
• 18. Petr Rudolf (No Limits Krnov)
• 19. Stanislav Skalička
• 20. Ondřej Svatoň (Pro Life Fitness Telč)
• 21. Vladimír Vacík
• 22. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. David Bartošík
• 3. Richard Čaja
• 4. Ladislav Fojtík
• 5. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Stanislav Skalička
• 10. Lukáš Špaček
• 11. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 3. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 5. Petr Urban (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Baďura
• 2. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Drha
• 5. Jaroslav Filák
• 6. Tomáš Gacek
• 7. Petr Hýbl
• 8. Tomáš Jankůj
• 9. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Tomáš Kozák (SIWI Fitness Brno)
• 12. Dominik Král
• 13. Michal Medek
• 14. Mario Nitzke (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Jan Polášek
• 17. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 18. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 19. Jindřich Suchý
• 20. Ondřej Ulbrich
• 21. Petr Uřinovský
• 22. Lukáš Vymazal
• 23. Jaroslav Zámečník
• 24. Karel Zeman
• 25. Tomáš Zikmund
• 26. Petr Žalkovský

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Anna Kodídková (BBC Praha)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Aneta Bublíková
• 2. Kateřina Bursíková
• 3. Eliška Chromíková
• 4. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 5. Veronika Fidlerová
• 6. Anna Gerschonová (BBC Praha)
• 7. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Kateřina Hanousková (BBC Praha)
• 10. Alica Heverová
• 11. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 12. Simona Hrbáčková
• 13. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 14. Karolína Juráčková (Extrifit Club)
• 15. Lucie Jurková
• 16. Radka Kameníčková
• 17. Pavlína Kirschnerová
• 18. Klára Kolářová
• 19. Michaela Králová (Dream Body Fitness Kladno)
• 20. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 21. Aneta Lemperová
• 22. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 23. Ivana Mešková
• 24. Veronika Mullerová
• 25. Denisa Navrátilová
• 26. Silvie Paličková
• 27. Markéta Pápayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 28. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 29. Eliška Rubínová (Fitness při CVČ Most)
• 30. Kateřina Slaninová
• 31. Andrea Slavíková
• 32. Petra Stárková (Fit Park Ostrava)
• 33. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.11.13:41Artep - Přímý přenos nebude? *4*
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra