Reklama:

GP Fitness Brno 2016
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
FitBal. IFBB Czech Int. Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - GP Fitness Brno 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 2. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 3. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 4. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 5. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 6. Lukáš Váňa (Obořil Elite Team)
• 7. Eduard Zábrana (Fit - K.O. Staré Město)
• 8. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Pavel Felcán (Fitness Victory)
• 3. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 4. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Miroslav Zgažar (Marvel Gym Mladá Boleslav)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gruna (TJ Tesla Brno)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Marek Kříž (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 6. Michael Šustr (Infitness Zlín)

Physique mužů

• 1. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 6. Petr Jaroš (Fit Park Ostrava)
• 7. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 9. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 10. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 12. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 13. Jan Šafář (Fitness Korzo Šumperk)
• 14. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 15. Dominik Tesař (Fitko Kameňák)
• 16. Jakub Tomšů (Queen Club Třinec)
• 17. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 18. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 19. Marek Žižlavský (Extreme Fitness Kroměříž)
• 20. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 21. Vojtěch Burian (Extrifit Club)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 3. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)

Bikiny fitness

• 1. Eva Baraniková (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 2. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 5. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 6. Sabina Fillová (Big1One Fitness)
• 7. Alžběta Kalousová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Pavlína Komendová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 9. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 10. Daniela Křenová (Big1One Fitness)
• 11. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 12. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 14. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 15. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 16. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 17. Veronika Rynešová (Extrifit Club)
• 18. Marcela Sľúková (Arny Gym Club Profesional)
• 19. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 20. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 21. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 22. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 23. Gabriela Volfová (Fit Joh Svitavy)
• 24. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 15 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra