Reklama:

Beautiful and Strong 2016
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
FitBal. IFBB Czech Int. Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

V neděli 16. října Vás srdečně zveme do Sportcentra Sluneta v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž ve physique mužů, bikiny fitness a fitness dětí - Beautiful and Strong 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 63.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 739 788 348).

Startovní listiny

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kamila Bartoňová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 4. Pavlína Komendová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 5. Dita Láblerová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 3. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 4. Markéta Šváchová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 5. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 6. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 2. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 4. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 5. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 6. Hana Jahelková (AKV Jesenice)
• 7. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 9. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Nikola Pavelková (Slovensko)
• 11. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 12. Gabriela Volfová (Fit Joh Svitavy)
• 13. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Miroslav Hotový (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Václav Kment (Atlas Club Hořovice)
• 3. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 4. Lukáš Macek (SK Moog Brno)
• 5. Jiří Matuška (Infitness Zlín)
• 6. Nikita Mikheyev (Hammer Strength Fitness)
• 7. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 8. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 10. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 11. Petr Malý (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. David Opočenský (Gladiators Ústí nad Labem)
• 4. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Marek Žižlavský (Extreme Fitness Kroměříž)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
• 3. Marek Gerhardt (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jan Krasinský (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Petr Poc (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)

Fitness dívek

Po prezentaci budou závodnice rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Sophie Dornearová (Fitness PEPA Opava)
• 2. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Barbora Kubánková (Fitness PEPA Opava)
• 5. Kristina Kubáňová (Fitness PEPA Opava)
• 6. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 7. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 8. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 9. Barbora Nováková (Fitness PEPA Opava)
• 10. Eliška Palyzová (Fitness PEPA Opava)
• 11. Anežka Peterová (Fitness PEPA Opava)
• 12. Simona Radková (Fitness PEPA Opava)
• 13. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 14. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (Fitness PEPA Opava)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra