Reklama:

Smartlabs Cup 2016
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Partners Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
FitBal. IFBB Czech Int. Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži
V sobotu 5. listopadu Vás srdečně zveme do Dělňáku Líšně v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, fitness dětí, bikiny fitness a bodyfitness žen - Smartlabs Cup 2016. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 136.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Josef Drda
• 2. Richard Hanuška (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Kelar
• 5. Tomáš Nedoma (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 6. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 7. Dominik Roman (Profi Studio Jablonický)
• 8. Dominik Schier
• 9. Miroslav Semkiv
• 10. Michael Šach
• 11. Erik Šmíd
• 12. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 13. Jaromír Vondra (Pajič Trainings)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Petr Dědoch (Remi Sport Prostějov)
• 2. Josef Drda
• 3. Alexandr Kolárik
• 4. Radek Mandl
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 7. Petr Polák
• 8. Petr Quis (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Petr Samohýl (Fitness AVE Přerov)
• 10. Stanislav Skalička
• 11. Michael Šach
• 12. Erik Šmíd
• 13. Vladimír Vacík
• 14. Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)
• 15. Jiří Vojáček (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Lukáš Müller
• 4. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 5. Stanislav Skalička
• 6. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 3. Pavel Pánek (SIWI Fitness Brno)
• 4. Martin Roh (S. K. Maximus Praha)
• 5. Oldřich Štefka (Logymfitness Sadská)
• 6. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Baďura
• 2. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 5. Jiří Drha
• 6. Tomáš Hnilo
• 7. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 8. Tomáš Jankůj
• 9. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Štěpán Kmoch
• 12. Tomáš Kowalski (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Tomáš Kozák (SIWI Fitness Brno)
• 14. Lukáš Kutálek
• 15. Martin Lingán (Harmony Wellnes Club Písek)
• 16. Václav Neužil
• 17. Tomáš Novák
• 18. Petr Olejníček (Fitness Factory Jihlava)
• 19. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 20. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Jan Polášek
• 22. Josef Prokeš (Logymfitness Sadská)
• 23. Petr Řeháček
• 24. Lukáš Roh (T&M Olympia Fitness Praha)
• 25. Radek Roll
• 26. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 27. Tomáš Slavětínský
• 28. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 29. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 30. Filip Uličník (Fitness Hala Zlín)
• 31. Petr Uřinovský
• 32. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 33. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 34. Robin Žák
• 35. Petr Žalkovský

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 3. Marie Kulhánková
• 4. Kristýna Vacková (MD Fitness Lanškroun)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Eva Blahůtová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Aneta Bublíková
• 3. Iveta Chrástková (InCore Fitness Brno)
• 4. Eliška Chromíková
• 5. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 6. Lucia Černíková
• 7. Michaela Hlávková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Simona Hrbáčková
• 10. Nikola Hrušáková
• 11. Karolína Juráčková (Extrifit Club)
• 12. Lucie Jurková
• 13. Radka Kameníčková
• 14. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 15. Karolína Kováčová (Pro Life Fitness Telč)
• 16. Radka Křiváková (Big1One Fitness)
• 17. Kateřina Mlčáková (Fitness AVE Přerov)
• 18. Mariana Mullerová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 19. Denisa Navrátilová
• 20. Markéta Pápayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 21. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 22. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 23. Kateřina Slaninová
• 24. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 25. Sylvie Staňková (Hulk Gym Brno)
• 26. Lucie Šedá
• 27. Tereza Terešáková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 28. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)
• 29. Martina Vacíková
• 30. Pavlína Vlachová
• 31. Tereza Vondráčková (Logymfitness Sadská)
• 32. Jana Votrubová (World Fitness Vlašim)
• 33. Jaroslava Vyklická (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 34. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)
• 35. Ivana Mešková (Slovensko)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 9. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 11. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 13. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 16. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 17. Nicol Celeriková (Slovensko)
• 18. Petra Holešová (Slovensko)
• 19. Lucia Mikušová (Slovensko)
• 20. Vanesa Habánková (Slovensko)

Fitness chlapců

• 1. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 17 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra