Reklama:
OPĚT SKLADEM: Smart Whey Protein 1+1
Nově i v jahodové příchuti. Více zde.

International Austria Cup
2014 očima Jaroslava Paseky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


INTERNATIONAL AUSTRIA CUP 2014 - 13. 9. 2014, Rakousko
Češi před International Austria Cup:
Jaroslav PasekaMilan Obořil • Roman Kamarýt • Jiří Šrámek • Javier F. RoldánPetr HřebecAdenike Endtová
Lucie Juřičková • Andrea SivákováDaniela BečkováMarkéta TůmováŠárka DědkováMargita Zámolová
Info z International Austria Cup:
výsledky a fotografie - 12 medailí!
Z Austria Cup očima naší reprezentace:
očima Jaroslava Paseky

International Austria Cup 2014 - výsledky
a fotografie

V sobotu 13. září se v rakouském St. Pöltenu odehrál letošní ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness International Austria Cup. Na klání nechyběli ani čeští závodníci, včetně sedmatřicetiletého Jaroslava Paseky, který závodil v kulturistice mužů nad 95 kg a nakonec si stejně jako vloni připsal prvenství. Jaroslava jsme po závodech poprosili o krátké ohlédnutí za celou akcí a dnes Vám tak nabízíme text, který přibližuje International Austria Cup 2014 jeho očima!


Jaroslav Paseka - fotografování den po International Austria Cupu 2014 (Foto: Tomáš Hromada)

[Text: Jaroslav Paseka] První soutěž podzimní sezóny je úspěšně za mnou. Byl to International Austria Cup, který jsem absolvoval již potřetí.

Poprvé se závody konaly v St. Pöltenu namísto ve Vídni. Věřím, že to byla příjemná změna pro všechny soutěžící. Sportovní hala, ve které se International Austria Cup konal, byla velice prostorná, což zlepšilo i přehlednost a organizaci závodů. Soutěž jela podle časového plánu prakticky bez jakéhokoli zdržení, což nebylo u soutěží ve Vídni zvykem.

Něco po 11. hodině jsme dorazili na místo. Chvilku nám trvalo, než jsme halu našli, proto jsem rychle spěchal na prezentaci. Odvážil jsem slabých 120 kg, což mě docela zarazilo, protože o tři dny dřív jsem měl o 5 kg více. Ale forma vypadala dobře, tak jsem zůstal v klidu.

Ve dvanáct ukončili prezentaci a já se dozvěděl, že jsme v kategorii jen dva. Takže semifinále mít nebudu, ale až finále. Finále začínalo v 17 hodin, takže jsem měl čas odpočívat. Nemusel jsem ani sledovat průběh soutěže, měl jsem s sebou spolehlivý tým, který mě o všem informoval.

Moje přítelkyně mi perfektně nachystala barvu pokožky, kamarádi hlídali průběh soutěže a fotili, za což jim moc děkuji. Do Rakouska přijelo i pár mých dobrých fanoušků a přátel, což mě také velmi potěšilo a povzbudilo! V St. Pöltenu mě také velmi potěšilo publikum! I když jsem nebyl domácí soutěžící, povzbuzovali a reagovali naprosto spontánně. Hlavně při mé volné sestavě jsem slyšel mohutné povzbuzování.

Svou kategorii jsem vyhrál celkem s přehledem, čímž jsem splnil svoje poslání obhájit titul v těžké váze. V zákulisí jsem pak čekal na nástup vítězů kategorií. Následovat měl souboj o absolutního mistra soutěže. Podle fotografií a názorů zúčastněných jsem měl vyhrát já, ale nakonec si titul odnesl Harald Schober (Rakousko). Po absolutce jsem v koutku duše toužil, ale věděl jsem, že ta u zahraničních pohárovek zůstává většinou doma. Obzvláště když vítěz je synem prezidenta rakouské federace. :)

Z Rakouska jsem odjížděl spokojen a motivován do další přípravy. Za čtrnáct dní mě čeká další soutěž - Arnold Classic Europe v Madridu. Chtěl bych na ní mít životní formu, tak mi držte palce!

Příprava je velmi náročná jak fyzicky, tak finančně! Proto bych chtěl apelovat na lidi, kteří by byli ochotni mi nějakým způsobem pomoci, ať se mi ozvou na tel. 775 400 900.

Touto cestou bych chtěl poděkovat mojí rodině za podporu, hlavně mojí přítelkyni! Dále chci poděkovat lidem, bez kterých by to nešlo: Jarda Spratek, Jindra Horký - spolumajitel RJTrade, Petr Buďa - majitel posilovny Sypatch Gym a oficiální zástupce firmy Mordex v České republice, Jaromír Šikula - majitel Penzionu u Šikulů (Bolešín), společnost Filandr - výroba a prodej soutěžních plavek, Tomáš Hromada - profesionální fotograf.

Den po International Austria Cupu jsem absolvoval profi focení pro propagační účely. Pár fotografií přidávám k článku.


Jaroslav Paseka na International Austria Cupu 2014


Jaroslav Paseka - fotografování den po International Austria Cupu 2014


Foto:
Tomáš Hromada


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie