Reklama:

EVL´s Prague Pro 2013
- Vaše zážitky a fotografie (II.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVL´s PRAGUE PRO 2013 - 19. 10. 2013, Česká republika
Videorozhovory s profesionály před soutěží:
Alexey LesukovSami al Haddadkrátká interview
Před EVL´s Prague Pro:
program tipovačka
Profesionálové před soutěží exkluzivně pro Ronnie.cz:
Alexey Lesukov (po příletu)Dalibor HájekTomáš BurešLukáš OsladilJan Kubík
Info z EVL´s Prague Pro:
prezentacez místa děnísemifinále fotofinále fotovýsledky a fotoexpo
video openvideo 212video bikinivideoreport I. + II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV. od diváků I.od diváků II.
Videorozhovory s profesionály po soutěži:
Clarence DeVisWilliam Bonac
Rozhovory po soutěži:
V. KrásováD. HájekJ. Kubík

EVL´s Prague Pro 2013, která se konala v sobotu 19. října, si našla nejen řadu příznivců na internetu - na Ronnie.cz jste ji mohli sledovat ve velkém množství článků - rozhovorů, fotografií i textů, ale také tisíce diváků přímo v místě dění. V předešlém díle článku jsme zprostředkovali první nálož fotografií a zážitků našich čtenářů ze soutěže, dnes přinášíme neméně nabité pokračování! Chcete-li i Vy přispět svými zážitky či fotografiemi, pošlete nám je na evls@ronnie.cz!


Článek je průběžně doplňován. Poslední aktualizace ve čtvrtek v 11:00.
Pokud jste nám fotografie již poslali a v článku ještě nejsou, určitě se zde objeví později!


goudimil: Soutěž byla jako minulý rok úžasná. Celý den se bylo na co koukat a s nadšením se těšíme na další rok!


David Zábranský: Přeji dobrý den, rád bych připojil i svou reakci na 2. ročník největší svalové pastvy pro oči v ČR. Začnu asi takto: 1. ročník byl neuvěřitelná pecka (zažít s VIP vstupenkou celý zákulisní děj a banket bylo něco neuvěřitelného) ve všech směrech (všechna krása soustředěna na jednom místě, expo s výborným programem, ochota závodníků komunikovat a rozdávat úsměvy do připravených fotoaparátů, neuvěřitelná N. Melo, E. Correa). Prostě z nasátých zážitků se dalo motivačně žít celý rok.

Na druhý ročník jsme se s kolegou těšili na zopakování neuvěřitelných zážitků, ale bohužel k naší lítosti nastalo nechtěné srovnávání. Semifinále a expo v jiné části než finále nebylo pro nás přínosem a dáváme plus 2012. Program expa nebyl v té dokonalosti jako 2012.

Hudební produkce byla ultra hlasitá. Potlesk a fandění bylo totálně potlačeno. 2012 byla více emotivní. Závěrečná pózovací show mezi diváky na stolech a tribunách rovněž nebyla překonána. Zlepšení nastalo v osobě moderátora. Leoš Mareš dodal akci ten správný nádech. Jeho humor a komentáře byly trefné. Jeho multijazyčné myšlení bylo excelentní - překlady veškeré komunikace a prezentace divákům. Markus byl postavičkou a Leoš tím profíkem. V minulém vydání si s paní Lefendou pouze vykládali a divákům moc komunikační energie nepředávali. Velice chválíme vstřícnost závodníků a děkujeme pořadatelům za uspořádání akce. Příští ročník by si mohl vzít z těch předchozích pouze to dobré.


Alžběta Knyřová: Setkání a fotek s profíky bylo díky EVL´s dost, vybírám jednu za všechny, a to tu s Flexem Lewisem. :) Celá akce byla naprosto skvělá.


Jirka: Dobrý den, s panem Kaiem Greenem mám takový zážitek. Pan Kai byl k nám otočený zády a seděl na židli při podepisování a věděl, že za ním jsou desítky lidí, a slečna z produkce ho poprosila, jestli se může otočit, a on nereagoval, a tak já jsem mu zaklepal na rameno a on naštvaně říká: "Stop",tak jsem radši přestal. Nakonec ho přemlouvala i manželka, která se ho evidentně bála dotknout, ale nakonec vidíte fotku s ním.


Kristián Tichý: Zdravím všechny, chtěl bych se podělit o snímek s Fredem Smallsem, je to neuvěřitelný sympaťák a pohodář. Z jeho předvedené volné sestavy mi padla brada! Byla naprosto úžasná. Fred předvedl své taneční dovednosti na úrovni LEVEL 100.


Libor Němec: Ahoj, zasílám pár fotek z EVL´s Prague Pro 2013. Zdraví naše výprava z Hard Core Gymu Františkovy Lázně.


Michal Gregor: Dobrý den, posílám malou ochutnávku zatím neupravených fotografií.


Mojmír Trefulka: Dobrý den, v příloze zasílám foto, které jsem pořídil na Staroměstském náměstí s náhodným kolemjdoucím, kterým nebyl nikdo jiný než Dexter Jackson! :) Dexter při našem setkání působil odpočatě, pojídal zmrzlinu a ochotně se nechal vyfotit. Co bylo zajímavé, je, že měl na pohled i na dotek velice nateklé dlaně a je to trochu patrné i na fotce, pokud ji hodně přiblížíte a zaměříte se na ruce. Možná se po soutěži hodně zavodnil, či něco podobného. :)


Simon Filip: Kaie Greena sleduji roky, překládal jsem ho a nesmírně si ho vážím. Greene už překročil roli špičkového sportovce, stal se opravdovou osobností. A teď se dozvíte, že přijede do Prahy, tak tam jedete, necháte si udělat dopředu velkou fotku, kde je s Glassem, a celou tu dobu máte v hlavě určitou představu, jak ho tam potkáte, jaké to bude setkání a podobně. Čekáte na expu, má za půl hodiny přijít, všude davy lidí, vedro, tlačenice. A pak se objeví, rvete se k němu a on si sedne, otočí se a fotí se s pár lidmi, co se nacpou z druhé strany. Sedí zády k Vám a Vy si říkáte - to je v pr***. Stojíte tam namačkaní ve druhé řadě s fotkou u hlavy, když se najednou s tím svým ohromným charismatem otočí, podívá se na Vás, usměje se, kývne, podáte mu fotku a začne psát, stále se usmívá, ostatní jen koukají. Dopíše, podá si s Vámi ruku, znova se usměje, dá palec nahoru a pak se sebere a odejde pryč do zákulisí, všichni koukají. A Vy tam stojíte a nechápete, pak se podíváte na tu fotku a pochopíte - Thoughts become things. :)


Jakub Zombí: Posílám foto s Flexem Lewisem... Flex pohodář, fronta, div mu neupadla ruka od podpisů, nezastavil se... a ještě se při focení člověka zeptá, jak se vede. :)


Jirka: Akce byla moc fajn, až na organizaci během focení/autogramiády, která byla totálním chaosem. Proto mě moc potěšilo, když jsem si šel koupit do večerky nějaké jídlo a potkal jsem tam Dextera, který se ochotně nechal vyfotit, musím ho prásknout, že si kupoval samé sladkosti, což mě překvapilo, asi posoutěžní sladkou bombu... Díky velké drzosti jsem se protlačil i ke Greenovi, který byl moc příjemný, vyloženě sympaťák. Nevím, co bych dodal, Warren se také ochotně vyfotil, ale jak se říká, on má poker face, neviděl jsem ho změnit výraz snad ani jednou. :)


Richard Trávníček: EVL´s pro mě byl a je perfektním zážitkem, na který budu vzpomínat do příštího roku. Tolik skvělých lidí v oboru kulturistiky na jednom místě člověk jen tak nevidí. Pro člověka, který se zajímá o posilování, fitness či silové disciplíny, to byl ráj na zemi.


Renáta DeCobray: EVL´s pro mě bylo úžasným zážitkem, který mi vždy dodá motivaci do cvičení. :)


Patrik Hudec: Posílám pár fotek z EVL´s Prague Pro 2013. Obrovský zážitek, na který se jen tak nezapomene!


pajkar: Stálo to za to. :)


Jakub Šmucr


Filip Ťoupalík: Posílám pár fotografií pořízených během včerejší návštěvy EVL´s.


Jan Siatka: Neskutečný zážitek vidět ikony tohoto sportu naživo. Příští rok určitě neváhám a pojedu znovu. Zdraví Honza z Hardcore Gymu v Ostravě.


maikrausz: Minulý ročník jsem bohužel nebyl, ale tento jsem jel a bylo to super. Semifinále, expo i finále, všechno mělo něco do sebe. Hlavně konečně setkání s osobnostmi, které jsem do té doby viděl akorát ve videolozích na Ronnie.cz. Příští rok jedu určite znovu, už teď se moc těším...

Asi po půl hodině čekání v chumlu lidí jsem se konečně prorval a vyfotil se s Branchem Warrenem. Neskutečný zážitek. Další fotky - po skončení finále na pódiu s Daliborem Hájkem, který se umístil na 9. místě. A se Slávkem Vinogradovem, který byl obrovský i v košili.


Jan Mikyska: Této fotky si mnoho cením, pomalu jsem ani nevěřil, že to vyjde, a vyšlo ! Bylo to super, příští rok repete!


Chcete-li i Vy přispět svými zážitky či fotografiemi,
pošlete nám je na evls@ronnie.cz, rádi je do článku přidáme!

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

23.10.17:33jari - V poho
23.10.16:39strejda. - Docela vtipný, jak Simon Filip opravdu mává s fotkou v ruc..
23.10.12:39Majka - Jirka poslal i s Greenem, jen jsme ji nezařadili... někdy ..
23.10.12:31growler - fotky zavidenia hodne,ale pises o foto s Dexterom,Greenom,..
22.10.19:55JosefH - Netřeba nic hrotit. Z různých videí a fotek jsem si opravd..
22.10.16:57EddieCz - ze uz to skoncilo, kdovi kam by to jeste doslo *88*
22.10.15:42cored - Někdy myslet znamená hovno vědět *1* +1
22.10.15:36pavelorsag - Davide a Patriku, vidím, že jste se nejenom účastnili, ale..
22.10.14:38jari - A na to si přišel jak? Nebo počítáš s tím, že grep je kluk..+4
22.10.14:30refi - měkký ruce má asi většina profi černochů.. z vlastní zkuše..
22.10.14:24JosefH - ***-5
22.10.14:13V.comT - To, co tam píšeš o nateklých dlaních je pravda...ale Dexte..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra