Reklama:

EVL´s Prague Pro 2013
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVL´s PRAGUE PRO 2013 - 19. 10. 2013, Česká republika
Videorozhovory s profesionály před soutěží:
Alexey LesukovSami al Haddadkrátká interview
Před EVL´s Prague Pro:
program tipovačka
Profesionálové před soutěží exkluzivně pro Ronnie.cz:
Alexey Lesukov (po příletu)Dalibor HájekTomáš BurešLukáš OsladilJan Kubík
Info z EVL´s Prague Pro:
prezentacez místa děnísemifinále fotofinále fotovýsledky a fotoexpo
video openvideo 212video bikinivideoreport I. + II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV. od diváků I.od diváků II.
Videorozhovory s profesionály po soutěži:
Clarence DeVisWilliam Bonac
Rozhovory po soutěži:
V. KrásováD. HájekJ. Kubík

V pražských Holešovicích před několika okamžiky skončil druhý ročník české profesionální show EVL´s Prague Pro a připojené amatérské soutěže Amateur Bikini Olympia. Klání profesionálů nabídlo souboje ve stejných kategoriích jako vloni, když se na něm představili závodníci z kulturistiky mužů open, kulturistiky mužů do 212 liber a bikini žen.

Kdo si z prestižích závodů, kterých si vedení profesionální divize IFBB cení stejně jako například Arnold Classic Europe nebo New York Pro, nakonec odnesl cenná vítězství a jak se na nich dařilo šestici českých profesionálů, kterou tvořili Tomáš Bureš, Dalibor Hájek, Lukáš Osladil, Jan Kubík, Michal Menšík a Vladimíra Krásová?


EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie open

V kategorii open do EVL´s Prague Pro 2013 zasáhlo sedmnáct závodníků, včetně českých borců Tomáše Bureše a Dalibora Hájka. Při neúčasti loňského šampióna Dennise Wolfa bylo jasné, že klání těžkotonážníků v Praze bude mít nového vítěze. Horkým favoritem na tuto úlohu již před závody byl dvojnásobný vítěz Arnold Classic a druhý muž posledních dvou ročníků Mr. Olympia Kai Greene.

Proto ani nikoho nepřekvapilo, že právě jeho rozhodčí vybrali do prvního semifinálového vyvolávání. V tom Kai pózoval po boku Williama Bonaca, Toneyho Freemana, Dextera Jacksona, Freda Smallse a Branche Warrena. Z českých závodníků si lepší výchozí pozici pro druhou polovinu soutěže vybojoval Dalibor Hájek, jenž ve druhém vyvolávání pózoval s Lionelem Beyekem, Clarencem DeVisem, Martinem Kjellströmem, Robertem Piotrkowiczem a Jurym Leonovem.

Jednoznačné vítězství nakonec podle očekávání připadlo osmatřicetiletému Kaiovi Greenovi. O jeho triumfu rozhodly nejlepší objemy startovního pole v kombinaci s jeho zajímavými tvary a celkově dobrou připraveností, které k dokonalosti chyběla jen o něco lepší ostrost.

Neskutečnou ostrostí a kvalitou disponoval při vyhlášení výsledků druhý Dexter Jackson. Symetrický závodník závodil v ideální formě, která byla dost možná ještě lepší než na letošním ročníku Mr. Olympia, kde vybojoval páté místo. Na EVL´s Prague Pro doplatil pouze na to, že vedle Kaie Greena působil příliš drobně.

Třetí místo vybojoval Branch Warren. Jeho svaly měly o poznání lepší "šťávu" než při nevydařeném vystoupení na letošní Olympii. Texaský tvrďák, který má za sebou řadu zranění, působil tvrději a ostřeji, než se před soutěží možná dalo očekávat. Nabídl neskutečnou žilnatost i svalovou hustotu. Na prvního Kaie Greena objemy neměl, pokud by se však rozhodčí rozhodli dát jej před Dextera Jacksona, nejspíše by se nejednalo o výsledek, který by většina přítomných diváků nedokázala přenést přes srdce.

Čtvrté místo připadlo borci disponujícímu pěknými, kulatými svaly Fredu Smallsovi, který si tak připsal nejlepší umístění v sezóně. Do paměti českých fanoušků se na soutěži zapsal výbornou volnou sestavou plnou tanečních kreací. Na rozdíl od některých jiných borců mu tento typ volné sestavy neskutečně sedne a není divu, že je pro pořadatele různých amatérských závodů vyhledávaným hostem pro exhibiční vystoupení.

Pátá příčka připadla Williamu Bonacovi, jemuž přechod z kategorie do 212 liber mezi těžkotonážníky vyšel na jedničku. Disponoval skvělými colemanovskými hýžděmi, které byly tvrdé a napruhované. Zaujal i mohutnými pažemi a pěkným napruhovaným hrudníkem. Ačkoliv mu na břiše zůstala malá jizva, dobře působilo také to, že si před letošní sezónou nechal odstranit nevzhlednou kýlu, která se nacházela několik centimetrů nad pupkem.

Šesté místo zbylo na Toneyho Freemana, u nějž v sedmačtyřiceti letech začíná být patrné, že své nejlepší sezóny má již za sebou. Přesto se rozhodně bylo na co dívat. Stále může stavět na pěkné stavbě těla i velmi dobrých celkových objemech. Podobně jako u většiny jeho soutěžních vystoupení z poslední doby platilo, že byl dotaženější v čelních postojích a v těch zadních v tvrdosti a ostrosti trochu ztrácel.

Za Toneym Freemanem se na sedmé příčce umístil Lionel Beyeke, který na pódium přinesl, co se od něj očekávalo. Mimořádnou genetickou výbavu ve formě stavby těla a fantastických tvarů, ale také přílišnou měkkost a nedotaženost. Ačkoliv se zdálo, že se jeho forma v průběhu soutěže lepší a Lionel získává na ostrosti, sedmé místo mu patří asi právem.

Osmý skončil Robert Piotrkowicz, jenž byl v porovnání se svým loňským vystoupením na pražské soutěži do jisté míry stínem sebe sama. Přestože nezávodil ve vyloženě špatné formě, brutální dotaženosti z loňské sezóny byl daleko, navíc se zdálo, jako by jeho stehna působila výrazně subtilněji, než tomu bylo v posledních měsících zvykem. Nedá se zbavit dojmu, že by Robert udělal lépe, pokud by si po srpnovém zranění tricepsu a následné operaci raději dopřál delší čas na zotavenou a další závodění nechal až na příští sezónu.

Deváté místo patřilo Daliboru Hájkovi, který se prezentoval překvapivou formou. Byl obrovský, plný a nabídl ostré, husté svaly. Pozornost poutal skvělým hrudníkem, zlepšením v oblasti kvadricepsů a zdálo se, že i tricepsy, které jsou v jeho případě častým terčem kritiky, trochu povyrostly. Pokud bude nadále pracovat na svých slabinách, může se na profesionálních soutěžích dočkat ještě i vyšších příček.

Další český účastník kategorie open Tomáš Bureš obsadil patnácté místo. Při pohledu na jeho líbivou, atletickou postavu, skvělá ramena a výborný hrudník, se nedá zbavit dojmu, že se mohl umístit o několik příček výše. Aby pak mohl pomýšlet například na stejné nebo lepší umístění, než jaké na letošním EVL´s Prague Pro vybojoval výše zmíněný Dalibor Hájek, potřeboval by být přeci jenom o něco mohutnější.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie open:

  1. Kai Greene*
  2. Dexter Jackson
  3. Branch Warren
  4. Fred Smalls
  5. William Bonac
  6. Toney Freeman
  7. Lionel Beyeke
  8. Robert Piotrkowicz
  9. Dalibor Hájek
  10. Clarence DeVis
  11. Jury Leonov
  12. Martin Kjellström
  13. Alexey Lesukov
  14. Jeno Kiss
  15. Tomáš Bureš
  16. Robert Burneika
  16. Mario Van Steenberghe

* kvalifikace na Mr. Olympia 20141. Kai Greene

2. Dexter Jackson

3. Branch Warren

9. Dalibor Hájek

15. Tomáš Bureš

Stovky dalších snímků z objektivu
fotografa Ronnie.cz Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 19. říjnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2013 1.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2013 2.
Dennis Wolf Německo Mr. Olympia 2013 3.
Shawn Rhoden USA Mr. Olympia 2013 4.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2013 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie open - žebříček k 19. říjnu 2013:

p. jméno stát body
1. Branch Warren USA 5
2. Fred Smalls USA 4
3. Victor Martinez Dominikánská republika 3
3. William Bonac Nizozemsko 3


EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie do 212 liber

V kategorii do 212 liber před rozhodčí v Incheba Areně během semifinále a později i v Tipsport Areně v rámci finále předstoupilo patnáct kulturistů. Hned tři z nich přitom pocházeli z České republiky, a to Jan Kubík, Michal Menšík a Lukáš Osladil, nejvýraznějším favoritem celých závodů pak samozřejmě byl úřadující šampión Olympia 212 Showdown James "Flex" Lewis.

Lewis podle předpokladů nechyběl v prvním semifinálovém vyvolávání, když v něm příležitost dostali i Lukáš Osladil, Sami al Haddad a zřejmě v životní formě závodící Ahmad Ahmad. Účastí ve druhém vyvolávání pak svou profesionální kariéru načal Jan Kubík, který se prezentoval výrazným zlepšením celkových objemů a vedle ostatních borců se ve svém vyvolávání rozhodně neztrácel. Soupeři mu v něm byli Mehdi Hatami, Raul Carrasco, Lee Powell a vítěz Arnold Classic Amateur z roku 2011 v kategorii do 80 kg Gilmar de Souza. Honza v tu chvíli tak bojoval o páté až deváté místo.

Druhé vítězství na EVL´s Prague Pro v řadě při vyhlášení výsledků připadlo dvojnásobnému šampiónovi Olympia 212 Showdown Jamesi "Flexi" Lewisovi. Ten se v Praze letos prezentoval přibližně stejnými objemy jako vloni, znovu nabídl výborné kvadricepsy i neskutečně vysekané hýždě. Zejména při jeho zadních postojích se ale zdálo, že vloni v České republice závodil o něco kvalitnější.

Takto se jeho odstup od nakonec opět druhého Samiho al Haddada výrazně snížil, a pokud by v celkových objemech proti loňsku znatelně vylepšený Bahrajnec tentokrát na EVL´s Prague Pro zvítězil, bylo by obtížné něco namítat.

Třetí místo vybojoval švédský kulturista iráckého původu Ahmad Ahmad, který závodil pravděpodobně v dosud životní formě, když nabídl u něj nevídanou kombinaci objemů a dotaženosti. Jeho dominantou byly pěkné, hluboké břišáky.

Ještě během semifinále vše nasvědčovalo tomu, že Ahmad o třetí a čtvrté místo bojuje s českým kulturistou Lukášem Osladilem. Vše nakonec mělo být ale jinak. Na čtvrté příčce byl vyhlášen Španěl Raul Carrasco, jenž má k líbivému typu kulturisty daleko, ale zato může stavět na velmi masivní horní polovině těla. Pátá příčka poněkud překvapivě připadla Íránci Mehdimu Hatamimu, který sice zaujal dobrými končetinami, ale na to, aby jeho místo v první pětici nevyvolávalo mírné rozpaky, nedisponoval dostatečnou tvrdostí.

Překvapením je i šesté místo Leea Powella, který působí, že je již spíše na odchodu ze scény, když má opakované problémy s vyladěním formy, ztrácí na mohutnosti dolních končetin a navíc se potýká s rušivě působícími následky zranění prsního svalu.

Pokud je páté místo Hatamiho a šesté místo Powella překvapivé, sedmá příčka začínajícího profíka Gilamara de Souzy z Brazílie způsobila při vyhlášení výsledků první mírný šok. Šampión Arnold Classic Amateur 2011 v kategorii do 80 kg sice na pódium přinesl pěkné tvary a fantastická stehna, ale také v šířce a hustotě zaostávající záda a především formu, v níž by se někteří jeho kolegové nejspíše styděli nastoupit i na exhibici. V případě de Souzy se totiž nedá hovořit pouze o špatném odvodnění nebo nedostatečné tvrdosti svalů, ale tento závodník byl jednoduše pro profesionální pódium příliš tlustý a jednoznačně by potřeboval ještě pěknou řádku týdnů diety.

Osmé místo při svém profesionálním debutu vybojoval český profík Jan Kubík, který se při pohledu na borce, kteří ve výsledkové listině figurují před ním, možná mohl umístit i výše. Honzovi totiž první profesionální start vyšel na jedničku. Prezentoval se zlepšením celkových objemů, skvělými a širokými zády, velmi dobrými pažemi a líbivými břišními svaly, které nepostrádaly potřebnou hloubku. Forma mu navíc během soutěže postupně gradovala a ve finále byl zřejmě ještě lepší než při dopolední části klání. Na pódiu bojoval jako lev a setkal se s výbornou reakcí publika. Je samozřejmě jasné, že i on má v konkurenci profesionálů co zlepšovat. Jistě mu například pomůže, pokud se mu podaří ještě více zapracovat na celkové mohutnosti stehen. Celkově na pódiu zanechal výborný dojem a při vyhlášení výsledků se stal nejlepším českým závodníkem v kategorii.

Až devátý skončil čtyřiačtyřicetiletý Fin Jerry Ossi, který nabídl fantastické šikmé břišní svaly, dostatečné objemy, kvalitu, svalovou vyzrálost a tvrdost. Jeho umístění si lze vysvětlit jen tak, že jej v očích rozhodčí mohlo srazit akné, kterým má posetá celá záda.

Desáté místo při svém návratu na profesionální scénu po pětileté soutěžní odmlce vybojoval Čech závodící za USA Michal Menšík. Ten se tentokrát prezentoval menšími objemy, než u něj bylo zvykem v minulosti, o to však nabídl lepší formu, která se odrážela zejména v jeho neskutečně tvrdých kvadricepsech. Forma, které se mu pro pražské závody podařilo dosáhnout, je o to neuvěřitelnější, že se v přípravě musí potýkat s problémy, které s sebou přináší Crohnova nemoc.

Pokud jsme sedmé místo nedostatečně vyrýsovaného Gilamara de Souzy označili za první mírný šok ve výsledcích kategorie do 212 liber, tím druhým a zřejmě ještě větším je až dvanáctá příčka naopak velmi dobře připraveného Lukáše Osladila. Třiatřicetiletý český profík do soutěže totiž nastoupil v o poznání lepší formě než vloni. Jeho postava při pózování ožívala a po Lukášově loňské hladkosti nebylo ani památky. Překvapení z jeho dvanáctého místa je o to větší, že tomuto výsledku zejména průběh semifinále vůbec nenapovídal. Lukáš během prejudgingu totiž pózoval v prvním vyvolávání, které zpravidla znamená, že závodník bojuje o přední příčky.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie do 212 liber:

  1. James "Flex" Lewis*
  2. Sami al Haddad
  3. Ahmad Ahmad
  4. Raul Carrasco
  5. Mehdi Hatami
  6. Lee Powell
  7. Gilmar de Souza
  8. Jan Kubík
  9. Jerry Ossi
  10. Michal Menšík
  11. Mirsad Terzo
  12. Lukáš Osladil
  13. Carlos Asensio
  14. John Armstrong
  15. Fabrizio Zittucro

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 20141. James "Flex" Lewis

2. Sami al Haddad

3. Ahmad Ahmad

8. Jan Kubík

10. Michal Menšík

12. Lukáš Osladil

Stovky dalších snímků z objektivu
fotografa Ronnie.cz Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown k 19. říjnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 212 Showdown 2013 1.
David Henry USA Olympia 212 Showdown 2013 2.
Kevin English USA Olympia 212 Showdown 2013 3.
Jose Raymond USA Olympia 212 Showdown 2013 4.
Eduardo Correa Brazílie Olympia 212 Showdown 2013 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie do 212 liber - žebříček k 19. říjnu 2013:

p. jméno stát body
1. Sami al Haddad Bahrajn 6
2. Ahmad Ahmad Švédsko 5
3. Raul Carrasco Španělsko 4
4. Mehdi Hatami Írán 3


EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie bikini

V kategorii bikini se na EVL´s Prague Pro 2013 představilo šest závodnic. Nechyběla mezi nimi absolutní vítězka loňského ročníku Amateur Bikini Olympia Vladimíra Krásová, pro níž letošní pražské klání znamenalo její čtvrtý profesionální start.

Během semifinále všechny závodnice pózovaly společně v jednom porovnávání a střídaly si v něm pouze místo uprostřed řady. K porovnávání nenastoupila Britka Ronnie Blewitt, která se zranila při pádu, ve finále však již opět stála před rozhodčími.

Na konci druhé poloviny soutěže se ze svého prvního profesionálního vítězství radovala česká závodnice Vladimíra Krásová, která se tak podruhé v řadě probojovala k účasti na Bikini Olympia. Druhé místo připadlo Fince Anně Virmajoki, pro níž se na EVL´s Prague Pro jednalo o stejný výsledek jako vloni. Třetí příčku pak vybojovala Nikola Weiterová ze Slovenska, když tak o jedno místo vylepšila svůj dosud nejlepší výsledek mezi profesionálkami.


Výsledky EVL´s Prague Pro 2013 - kategorie bikini:

  1. Vladimíra Krásová*
  2. Anna Virmajoki
  3. Nikola Weiterová
  4. Michelle Brannan
  5. Nicole Moneer
  6. Ronnie Blewitt

* kvalifikace na Bikini Olympia 20141. Vladimíra Krásová

2. Anna Virmajoki

3. Nikola Weiterová

Stovky dalších snímků z objektivu
fotografa Ronnie.cz Jaroslava Trnky naleznete v naší semifinálové a finálové fotogalerii!


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia k 19. říjnu 2013:

jméno stát soutěž um.*
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2013 1.
Yeshaira Robles USA Bikini Olympia 2013 2.
Stacey Alexander USA Bikini Olympia 2013 3.
Nathalia Melo Brazílie Bikini Olympia 2013 4.
India Paulino USA Bikini Olympia 2013 5.
Lacey DeLuca USA Houston Pro 2013 1.
Vladimíra Krásová Česká republika EVL´s Prague Pro 2013 1.
Olga Putrova Rusko Amateur Bikini Olympia 2013 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kategorie bikini - žebříček k 19. říjnu 2013:

p. jméno stát body
1. Anna Virmajoki Finsko 6
2. Nikola Weiterová Slovensko 5
3. Tawna Eubanks USA 4
3. Michelle Brannan Velká Británie 4
5. Dayna Maleton USA 3
5. Nicole Moneer USA 3
7. Sarah LeBlanc USA 2
8. Ashriel Osgood USA 1


Amateur Bikini Olympia 2013:

Také na druhém ročníku Amateur Bikini Olympia se závodilo ve třech výškových kategoriích, a to do 163, do 168 a nad 168 cm. Finálové výsledky soutěže Vám nabízíme níže.

Výsledky Amateur Bikini Olympia 2013 - kategorie do 163 cm:

  1. Sabina Pleváková (Slovensko)
  2. My Coustels (Francie)
  3. Iveta Kuglerová (Slovensko)
  4. Juliane Andrade (Brazílie)
  5. Iris Vrabič (Slovinsko)
  6. Melinda Zsiga (Maďarsko)


Výsledky Amateur Bikini Olympia 2013 - kategorie do 168 cm:

  1. Tatiana Prokofyeva (Rusko)
  2. Olga Viazmetinova (Ukrajina)
  3. Martina Sedlárová (Slovensko)
  4. Maria Pomerantseva (Česká republika)
  5. Ana Fragoso (Portugalsko)
  6. Jenna Lithgow (JAR)


Výsledky Amateur Bikini Olympia 2013 - kategorie nad 168 cm:

  1. Olga Putrova (Rusko)
  2. Svetlana Borushko (Rusko)
  3. Кseniia Sheveleva (Rusko)
  4. Jana Majerníková (Slovensko)
  5. Gabriela Rákóczi (Maďarsko)
  6. Kathrin Weishaupt (Německo)


Amateur Bikini Olympia 2013 - absolutní vítězka:

  1. Olga Putrova (Rusko)


Závěrem

Na soutěž si našlo cestu 3150 diváků, kteří se starali o velmi pěknou atmosféru. K té přispěli i oba moderátoři akce Markus Rühl a Leoš Mareš, kteří se své úlohy zhostili na výbornou.

Třetí ročník EVL´s Prague Pro se odehraje již v sobotu 11. října 2014 a fanouškům kulturistiky tak nezbývá než se těšit, jaké hvězdy do Prahy přijedou příště.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.10.12:25Muflon - Nevim doufam ze budou nejake zaznamy ale Lujas mi prisel h..
21.10.11:17Pipo - Necítím se jako odborník na hodnocení a proto se nebudu vy..+5
21.10.10:59Pipo - Předně bych rád poděkoval všem divákům na EXPO, že velmi o..+4
20.10.22:34Lord Voldemort01 - K tomu Warrenovi - já jsem si od něj nechal podepsal Muscl..
20.10.22:31Lord Voldemort01 - S umístěním Branche jsem spokojen,ale druhé místo by bylo ..
20.10.21:39Amelie - :) rozumím Petře. Chtěla bych pak znát tvůj názor na vyjád..
20.10.21:18Petr.S. - Ronnie: děkuji Amelie: Chtěl bych slyšet, že profesionáln..+8
20.10.21:11Bara - mají samozřejmě člověka jenž to celé koučoval a bude zřejm..+2
20.10.20:52imtheman - Hele mě vůbec nezajímá, koho soutěž přitáhla, když je z to..
20.10.20:47Amelie - A co by jsi chtěl slyšet? Přijde mi, že na oficiality t..-1
20.10.20:45Ronnie - Počkej do zítra, odpovím Ti k tomu přímo tady.+4
20.10.20:39Petr.S. - Nezkusil by se někdo na FB EVLs zeptat jestli bude nějaké ..
20.10.20:13Deadlift - Ossi, Osladil - nehoráznost. Kdo to tam proboha seděl za r..+4
20.10.19:09PavelV - Mohu jenom souhlasit, ale to bych jenom opakoval to samé. ..+14
20.10.19:01dunnoWayne - ***
20.10.18:49Ashok - https://lide.ronnie.cz/amelie?gal=4889+2
20.10.18:17jnerez - Nejsem si jistej, ale ze všech profi soutěží bylo jednozna..-4
20.10.16:55gumir - Mně se zase to, jak všichni vletěli na pódium, nelíbilo. K..+5
20.10.16:42Hockey1000 - Mrzí mě když i tady platí, že spokojená většina mlčí. Já m..+15
20.10.16:24Ryan91 - Celkove to byla povedena akce, ale z meho pohledu mela par..+3
20.10.16:20Hockey1000 - Jsi spadnul? Takhle nazvat soutěž co přitáhne na kulturist..+9
20.10.16:19Drvostep - EVLs je totiž zkratka Eva VLaďka
20.10.16:02imtheman - ***-5
20.10.15:08maxpoint97 - Tak ten známý právě mluvil jen o Greenovi s Dexterem, že p..
20.10.14:50Nasser - 100 kč za fotku je krásná cena. Zadarmo to nedá snad nikdo..+11
20.10.14:45gumir - Jo, on prodával jen fotky, co tam měl vystavené svoje, jin..+1
20.10.14:42jari - Kamaráde, 100 kč za fotku je vyloženě lidovka, to jako váž..+7
20.10.14:37Mr.Rob.Zombie - se prý nějak distancovala od této soutěže..něco takovýho s..
20.10.14:23gumir - K těm podpisům - nevím, jak to bylo s Greenem, ale např. W..
20.10.14:14Smile04 - ***-5
20.10.13:56Reality - Zní hloupě, že stejní lidi, co nadávají v diskusích když n..+11
20.10.13:51Smile04 - ***-5
20.10.12:48koudy. - A když už jsme u největších překvapení večera, tak Leoš by..+18
20.10.12:45ygg - Proč tesat? Za pravdu? *79* Jinak jsem nebyl, takže s..
20.10.11:51P.E.P.A. - Nikola Weiterová je nejlepší *79* Moc jí fandím, vypadá su..+10
20.10.11:33reveira - Svět se zbláznil,zastavte chci vystoupit.Umístění chlapů j..+3
20.10.11:29Ashok - V kazde soutezi sehraje svou roli zakulisni politika, ale ..-3
20.10.11:27jari - Láďo, když vyhlásili toho hladkýho De Souzu na sedmém míst..+3
20.10.11:27koudy. - Přidám svůj názor cca 13m od podia ... při vyhlašování výs..+13
20.10.11:24Korny - Nevím, viděl jsem pár fotek, nevím jak vypadala mezi ostat..+15
20.10.11:22Dekster - je zvláštní, že jsem nikde neviděl pani Sukupovou...+2
20.10.11:21Bronwyn - Tak sledovala jsem jen play by play na ruznych serverech, ..+10
20.10.11:20LUC - asi před hodinou jsem s Lukášem o tomhle mluvil v hotelu E..+6
20.10.11:09amoresPE - ...Freemana zabudli, to mas pravdu a na posledne vyvolavan..+2
20.10.11:07jari - Uf...co říct... To co se stalo s Lukášem Osladilem jsem..+8
20.10.10:51Bara - Byla to parádní akce.Pár mušek k dochytání,ale fakt na naš..+9
20.10.10:33imtheman - No ani bych se nedivil vzhledem k tomu, jak nedávno zapomě..+5
20.10.10:30Jan777 - Díky za vysvětlení. Dodatečně se Lukášovi omlouvám. Vůbec ..+4
20.10.10:14maxpoint97 - Dobrý dopoledne, ptám se kdyžtak těch, co se zúčastnili. ..+1
20.10.09:55Petr.S. - Nevšiml jsem si, že to tu zaznělo ani se mi to nepodařilo ..+3
20.10.09:54ivanhoe19 - Tak Kubík poráža Osladila...:))))+1
20.10.09:46Rolko - Ray Koranteng je stejne nejlepsi.-2
20.10.09:32kondy - Lukáš má nádhernou postavu formu a objemy plnost měl taky...+1
20.10.08:54amoresPE - Co sa stalo s Lukasom, bude este dlho rezonovat. 12 miesto..+2
20.10.08:47Deadlift - Petr S. BON - možná by bylo rozumnější využíaát soukromé z..+3
20.10.07:58vlkisekk - Pokud by se hralo na to, ze jsme v Cr, tak umisteni cechu ..+1
20.10.07:53fitnesska - zklamání, zajímalo by mě, na co se ti rozhodčí koukají a p..+2
20.10.06:45Smile04 - velice překvapující výsledky... a tomu bikiny výsledku se..+5
20.10.02:33Majke - 7. místo http://pics.musculardevelopment.com/show.php?bbco..
20.10.02:10phibo - Jak to vypadalo v bikinách? Je mi jasné, že se to posuzuje..+5
20.10.02:09Pospas - Vysvětlí mi tu někdo jak mohl Tomáše porazil Jeno Kiss a M..+2
20.10.01:52Petr.S. - Dík za odpověď. Není nad to být přítomen osobně. U Dalibor..+1
20.10.01:37CIZOPASNIK - Ano, viděl jsem to z cca 10 metrů. Sdělím jen své subjekti..+15
20.10.01:37Chozraščot - souhlasím, Hájek na to má. Četl jsem článek kde psali že m..+17
20.10.01:32imtheman - koukám že naše želízka celkem zařízly. I když gratulace Da..+2
20.10.01:23Petr.S. - Ty jsi tam asi byl osobně, že jo. Jak vypadali naši ve sro..
20.10.01:18CIZOPASNIK - Osladilovo 12. místo je pro mě největší přehmat, jaký jsem..+9
20.10.01:01Carnivor - musi nabrat dalsi hmotu, rad bych videl Dalibora v objemu ..+12
20.10.00:52Petr.S. - Máš pravdu, že je to nejisté. Ale v 212 nemá moc šancí pro..+2
20.10.00:51Narcooo - bože chytrolínci rači mi tu popište včem byl Slaďa horší,ř..
20.10.00:47maxpoint97 - Tak je pravda, že má před sebou ještě řadu let, ale určitě..
20.10.00:46Petr.S. - Dříve se říkalo široká ramena, dnes dlouhé klíční kosti. N..+1
20.10.00:46vitocorleone - Mistře Boncuraku, takže podle Vašeho názoru, kdyby teď bra..+3
20.10.00:44Boncurak - Osladil a široké ramená ??? ... Možno tak, keby na nich vi..
20.10.00:44naazgul3 - v posilovni si clovek pekne zavrieska a zanadava a tu kvol..+2
20.10.00:43Petr.S. - Přibližně tak to je. Pokud by to fungovalo tak, že si koup..+2
20.10.00:42Boncurak - Len čas ukáže, či Hájek naberie dostatočnú svalovú hmotu n..-3
20.10.00:38Petr.S. - subtilní je proto, že se musí vejít do váhy. Má kostru s v..
20.10.00:35Boncurak - ...akože to takto nefunguje ? ... Mi chceš povedať, že aby..-2
20.10.00:33maxpoint97 - Na 212 moc vysokej, ale na Open opravdu strašně subtilní....+5
20.10.00:31Petr.S. - Nezlob se na mně, ale z názoru `čím vyšší soutěž, tím víc ..
20.10.00:30Carnivor - Freeman má 47, Hájek 40 takže ještě mlíčnák proti starému ..
20.10.00:28Petr.S. - 38 není v kulturistice žádnej věk. A když srovnáš fotky z ..+1
20.10.00:27Boncurak - ***-5
20.10.00:23Petr.S. - Lukáš je typ kterýmu to roste dobře, tak by se měl na tu 2..+4
20.10.00:20Boncurak - ...tomu s Hájkom a nabratia pár kilo svalov do budúceho EV..
20.10.00:18Majke - http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php/14011..
20.10.00:17Boncurak - Carnivor : Profi BB nikdy nebol nezaujatý...;-)...Toney Fr..-2
20.10.00:15Petr.S. - Myslím, že když Hájek za rok zase přidá dalších pár kilo, ..+7
20.10.00:12Petr.S. - Já viděl jenom fotky, ale Osladil mi přišel hlavně ze před..
20.10.00:12Carnivor - co Osladil, ale Hájek měl být do 5. místa, perfektně připr..+2
20.10.00:12Boncurak - ***
20.10.00:11Darkkiller - Možna by neškodilo sem psát pod články strizlivej... Neb..+1
20.10.00:11Boncurak - ***
20.10.00:09Johncreasy - ***
20.10.00:04Boncurak - ***-5
20.10.00:01Boncurak - MENŠÍK mal polovičné nohy oproti Osladilovi, NIE Kubík.-3
20.10.00:00Boncurak - ***-5
19.10.23:59Reality - Boncuraku nehodnoť něco, kdes evidentně nebyl. Mareš t..+5
19.10.23:57Darkkiller - Vysledky každopádně hodne zajimavy... Btw zajímalo by m..
19.10.23:55Boncurak - ***-5
19.10.23:52Narcooo - Kubik,Menšík před Osladilem,vrchol ...
19.10.23:49Reality - Není pravda, že by nějak svévolně nenastoupil do finále, p..+2
19.10.23:39Deadlift - po prvním kole byl dvanáctý?...co to jako je? Bureš patnác..
19.10.23:35lupo - Výsledky PRO MEN´S OPEN– na třetím místě Dexter Jackson, n..
19.10.23:21Boncurak - Warren má byť druhý ??? ........... Veď v Open na tejto sú..-2
19.10.23:14lupo - To je nějaké divné. Nemá být Branch Warren druhý a Dexter ..
19.10.23:11Boncurak - 212-tka tu na Evil´s.
19.10.23:07Boncurak - ***-5
19.10.23:05Jan777 - Omlouvám se jestli to vyznělo nějak negativně. Jsem trochu..+1
19.10.23:04Majke - jak je to? na stránkách evls je to jinak: Výsledky PRO M..
19.10.22:59maxpoint97 - V reportu bylo napsáno, že výsledky se objeví v tomto člán..
19.10.22:55dzordn2 - Proč Lukáš Osladil k vyhlášení výsledků nenastoupil, zatím..
19.10.22:54Petr.S. - To mi nějak hlava nebere
19.10.22:52Jan777 - ...v reportu máš jasně napsáno, že nenastoupil na vyhlášen..
19.10.22:47maxpoint97 - Lukáš ani v TOP 10?? Tak to čumim *36*
19.10.20:42Jenda26 - jsem takhle více napnutý*2* ono z Mr.O sice přenos byl a..+1
19.10.20:38Petr.S. - kameraman by se určitě našel. Problém bude nejspíš najít n..
19.10.20:25naazgul3 - ze sa nenasiel niekto co by kameroval a vysielal online pr..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 52 sekundami?Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie