Reklama:
BRZY KONČÍ:
Protein Smart Whey v akci 1+1
Ještě 8 příchutí na výběr! Více zde.

EVL´s Prague Pro 2013
- report z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


EVL´s PRAGUE PRO 2013 - 19. 10. 2013, Česká republika
Videorozhovory s profesionály před soutěží:
Alexey LesukovSami al Haddadkrátká interview
Před EVL´s Prague Pro:
program tipovačka
Profesionálové před soutěží exkluzivně pro Ronnie.cz:
Alexey Lesukov (po příletu)Dalibor HájekTomáš BurešLukáš OsladilJan Kubík
Info z EVL´s Prague Pro:
prezentacez místa děnísemifinále fotofinále fotovýsledky a fotoexpo
video openvideo 212video bikinivideoreport I. + II.
zákulisí I.zákulisí II.zákulisí III.zákulisí IV. od diváků I.od diváků II.
Videorozhovory s profesionály po soutěži:
Clarence DeVisWilliam Bonac
Rozhovory po soutěži:
V. KrásováD. HájekJ. Kubík

V holešovických halách Incheba Arena a Tipsport Arena dnes probíhá druhý ročník profesionální soutěže EVL´s Prague Pro, ke kterému je stejně jako vloni připojeno i amatérské klání Amateur Bikini Olympia. Podobně jako vloni Vám i tentokrát z akce přinášíme průběžně aktualizovaný report z místa dění. V něm se Vám pokusíme přiblížit, jak závody probíhají, a to jak v nejsledovanější kategorii open, tak i v lehčí váze a kategorii bikini.

Připomeňme, že závody se těší ještě většímu zájmu českých závodníků než vloni. V kategorii open se na EVL´s Prague Pro 2013 představí Dalibor Hájek a Tomáš Bureš, v kategorii do 212 liber to budou Lukáš Osladil, Michal Menšík a mezi profesionály debutující Jan Kubík a v kategorii bikini před rozhodčí předstoupí Vladimíra Krásová.


Neděle, 00:55

Jak prozradili pořadatelé v zákulisí a nakonec i potvrdily oficiální výsledky, důvodem, proč se Lukáš Osladil neobjevil na pódiu při vyhlašování nejlepší desítky, byla skutečnost, že se do ní neprobojoval. Podobnému scénáři průběh soutěže přitom příliš nenapovídal. Lukáš nechyběl v prvním semifinálovém vyvolávání, což zpravidla znamená, že závodník bojuje o přední příčky.

Sobota, 22:52

Výsledky kategorie open naleznete v tomto článku.


Sobota, 22:42

Výsledky kategorie bikini naleznete v tomto článku.


Sobota, 22:33

Výsledky kategorie do 212 liber naleznete v tomto článku.

Lukáš Osladil k vyhlášení výsledků nenastoupil.
Doplněno v neděli v 0:55 - jak později prozradili pořadatelé v zákulisí a nakonec i potvrdily oficiální výsledky, důvodem, proč se český závodník neobjevil na pódiu při vyhlašování nejlepší desítky, byla skutečnost, že se do ní neprobojoval. Podobnému scénáři průběh soutěže přitom příliš nenapovídal.


Sobota, 22:27

Blíží se vyhlášení výsledků. Na pódiu je top 10 kategorie do 212 liber.

Sobota, 22:15

5. finálové vyvolávání - Jackson, Greene, Warren. Greene uprostřed. Oba soupeře bije svými objemy, předvádí navíc tradiční napruhování svých kvadricepsů. Jackson závodí ve fantastické formě, bylo by však překvapením, pokud by mu to k poražení monstrózního Kaie Greena stačilo.

4. finálové vyvolávání - Tomáš Bureš a Dalibor Hájek. První je větším estétem, druhý větším monstrem!

3. finálové vyvolávání - Bureš, Burneika, Kiss, Van Steenberghe, Lesukov. Tomáš Bureš disponuje velmi líbivou postavou, stále se však potýká s tím, že v konkurenci, jaká se sešla například dnes v Praze, potřebuje být mohutnější.

2. finálové vyvolávání - Kjellström, DeVis, Hájek, Beyeke, Leonov, Piotrkowicz. Uprostřed Hájek a Beyeke.

1. finálové vyvolávání v kategorii open - Bonac, Warren, Greene, Jackson, Smalls, Freeman. Dexter Jackson v lepší formě, ale Kai Greene je výrazně mohutnější.

Sobota, 21:01

Branch Warren - velmi symetrický ve dvojitém bicepsu zepředu, s výjimkou mírně nevyvážených stehen. Výrazně lepší forma než na Mr. Olympia, spousta hustých, tvrdých svalů, kandidát na umístění v první trojici.

Mario Van Steenberghe - napruhované hýždě, má však na postavě několik mezer v podobě slabších stehen a tricepsů.

Fred Smalls - jeden ze závodníků, jejichž volné sestavy jsou bohaté na taneční prvky a kreace, pěkné plné prsní svaly, výborná dynamická volná sestava, která k němu sedí a získal si s ní sympatie publika. Flexibilní kulturista.

Robert Piotrkowicz - stehna zaostávají za robustnější horní polovinou těla, závodí ve slušné formě, vloni zde ale byl lepší. Sráží jej široký pas. S ohledem na jeho nedávné zranění tricepsu je ale malým zázrakem, že vůbec může závodit.

Alexey Lesukov - možná v lepší formě než na svých předcházejících dvou soutěžích, pěkná most muscular, s ohledem na své objemy si drží i poměrně úzký pas. K ideální formě má však stále daleko.

Jury Leonov - Kvalitní svaly, do budoucna potřebuje ještě několik kilogramů svalů nabrat.

Martin Kjellström - mohutný závodník, hýždě snad ještě vydřenější než při semifinále, záda v kontrastu s tím měkká. Se zaujímáním jednotlivých póz si dával na čas.

Jeno Kiss - robustní horní polovina těla, která je lepší než ta dolní, dostal publikum volnou sestavou na tóny Lady Karneval od Karla Gotta.

Dexter Jackson - perfektní symetrie, tvrdost a kvalita svalů, výborný dvojitý biceps zezadu, spolupráce s Georgem Farahem mu svědčí a dost možná dnes závodí v jedné ze svých nejlepších forem za poslední dva roky.

Dalibor Hájek - obr, jeho nejlepší partií je zřejmě hrudník, pěkná most muscular i boční hrudníková póza.

Kai Greene - typická volná sestava Kaie Greena i s jeho klasickým stojem na hlavě, který je s ohledem na jeho mohutnost neuvěřitelný, nemá slabou pózu a je obrovský. Ke zcela optimálnímu vystoupení mu stále chybí o něco lepší ostrost.

Toney Freeman - pěkné vytočené pózy, lepší v předních postojích než zadních, ale to je u tohoto skvěle stavěného závodníka již zvykem.

Clarence DeVis - volnou sestavu pojal v tanečním stylu, výborný hrudník, není tak tvrdý jako na jarním New York Pro, velmi pěkná most muscular.

Robert Burneika - showman, který je tentokrát bohužel až příliš hladký, jeho nejsilnější partií jsou paže.

Tomáš Bureš - působí plnější než v semifinále, vystoupení před domácím publikem si užívá.

William Bonac - neskutečně tvrdé a vyrýsované hýždě, napruhovaný hrudník, výborná most muscular. Má na to, aby byl v první pětici. Dost možná dosud životní forma.

Lionel Beyeke - krásné tvary, známky napruhování v oblasti kvadricepsů, zdá se, jako by s pózováním získával trochu na tvrdosti, stále však potřebuje být tvrdší a ostřejší.

Na řadě je finále kategorie open.

Sobota, 20:53

Opět vyvolávání, ve kterém jsou všechny závodnice. Nikola Weiterová a Vladimíra Krásová uprostřed, českou závodnici pak uprostřed vystřídala Anna Virmajoki.

Na pódiu je kategorie bikini. Nechybí ani Ronnie Blewitt, která dopoledne zažila nepříjemnost v podobě pádu ze schůdků, které vedou z pódia.

Sobota, 19:45

5. finálové vyvolávání - al Haddad, Lewis, Ahmad. Zřejmě první trojice.

4. finálové vyvolávání - české trio Kubík, Menšík, Osladil. Jan Kubík je snad ještě lepší než dopoledne.

3. finálové vyvolávání - Menšík, de Souza, Asensio, Terzo, Zittucro.

2. finálové vyvolávání - Kubík, Carrasco, Powell, Osladil, Ossi.

1. finálové vyvolávání - al Haddad, Lewis, Ahmad a překvapivě i Powell a Hatami. Uprostřed je Lewis. Zejména Powell do něj příliš nepatřil.

Sobota, 19:57

Gilmar de Souza - rapová hudba, pěkné tvary a fantastické kvadricepsy, záda mírně zaostávají, platí totéž co při semifinále - potřeboval by být vyrýsovanější a tvrdší. Ale rozhodně disponuje velkým potenciálem.

Ahmad Ahmad - dával si na čas se vstupem na pódium, disponuje tvary, které jsou natolik atypické, že nemusí sedět každému, zejména čelní postoje ale napovídají, že dost možná závodí v životní formě a jde si pro výsledek, který nejspíše ani sám nečekal.

Fabrizio Zittucro - k jeho škodě snad není partie, ve které by na své soupeře neztrácel, do této konkurence příliš nepatří.

Lee Powell - v některých partiích příliš měkký, sráží jej i následky zranění prsního svalu, předvádí ale pěknou, klasickou volnou sestavu.

Jerry Ossi - čtyřicátník, na jeho svalech jsou znát léta práce, s pózováním má trochu problémy, levý kvadriceps je o něco lepší než pravý, výborné serraty.

Lukáš Osladil - jeho svaly při pózování ožívají, typická volná sestava Lukáš Osladila s gymnastickými prvky, napruhované hýždě, loňské problémy s celkovou plochostí jsou pryč.

Mirsad Terzo - jeho nejlepší partií jsou nejspíše záda, v oblasti hýždí a stehen je příliš měkký, stehna celkově zaostávají, má určité problémy s kontrolou břišních svalů, v této konkurenci jej úspěch nečeká.

Michal Menšík - plnější než dopoledne, v horní polovině těla buď zadržuje tenký film vody v podkoží, nebo použil příliš mnoho oleje, stehna stále tvrdá a ostrá, skvělý návrat na profesionální pódium.

James "Flex" Lewis - na začátek volné sestavy dlouhé intro, které představuje dvojnásobného šampióna Olympia 212 Showdown. Tvrdé hýždě i vánoční stromeček v oblasti spodních zad jsou zde, přesto se Flex vloni v Praze představil nejspíše o něco kvalitnější. Dá tato skutečnost naději na vítězství Samimu al Haddadovi?

Jan Kubík - klasická volná sestava s propracovanými přechody mezi pózami, po klidnější části sestavy to Jan Kubík pořádně rozbalil na tvrdší hudbu a dočkává se fantastické reakce publika. Velmi vydařený profesionální debut, výborná záda a paže, a to i z pohledu konkurence profesionální scény, krásné hluboké břišáky.

Mehdi Hatami - zajímavý závodník s dobrými bicepsy, který se při volné sestavě neomezuje jen na základní postoje.

Raul Carrasco - volnou sestavu začíná v kleče, prozatím propracovaná volná sestava, horní polovina těla je velmi masivní a také mírně lepší než dolní, disponuje hustými, tvrdými svaly, nicméně není nejlíbivějším typem kulturisty.

Carlos Asensio - velmi živá hudba pro volnou sestavu, ne příliš líbivě stavěný závodník, jeho nejlepší pózou je most muscular.

Sami al Haddad - symetrický závodník, vánoční stromeček v oblasti spodních zad, vysekané hamstringy, výborná odezva publika.

Začíná finále kategorie do 212 liber, proběhnou volné sestavy.


Sobota, 19:55

Kompletní finálové výsledky Amateur Bikini Olympia 2013 naleznete v tomto článku.


Sobota, 18:33

Jako první se na pódiu objevují závodnice startující na Amateur Bikini Olympia.

Sobota, 18:22

Na scéně je prezident IFBB Rafael Santonja.

Na pódiu je jeden z moderátorů večera Leoš Mareš a představuje svého kolegu Markuse Rühla. Markus zdraví pražské publikum.

Finále začalo.

Sobota, 17:40

Do začátku finále zbývá dvacet minut a hlediště Tipsport Areny se začíná zaplňovat.


Kategorie do 212 liber - fotografie

Kategorie open - fotografie

Více fotografií pro Vás postupně přidáváme do tohoto článku.


Sobota, 12:45

Semifinále Amateur Bikini Olympia 2013 skončilo. Finálový večer akce začíná v 18:00.

Sobota, 12:30

Stále probíhá semifinále amatérské Olympie. Úvodní polovinu soutěže za sebou mají závodnice z prvních dvou výškových kategorií.

Sobota, 11:42

Na pódiu jsou závodnice startující na Amateur Bikini Olympia.

Sobota, 10:55

5. vyvolávání: Bonac, Freeman, Greene, Warren, Jackson, Smalls. Ve středu řady opět Greene a Jackson. Na krajích Bonac a Smalls. Fantastická most muscular Dextera Jacksona, který s Kaiem Greenem bojuje o vítězství.

4. vyvolávání: Tomáš Bureš a Dalibor Hájek! Další dárek rozhodčích pro české fanoušky. První je líbivějším typem kulturisty, druhý je zase v některých pózách masivnější.

3. vyvolávání: Bureš, Burneika, Lesukov, Kiss, Van Steenberghe.

2. vyvolávání: Beyeke, DeVis, Hájek, Kjellström, Piotrkowicz, Leonov. Uprostřed Piotrkowicz a Beyeke. Určitě bych si v tomto vyvolávání dovedl představit i Tomáše Bureše. Například místo poněkud měkkého Clarence DeVise.

1. vyvolávání: Bonac, Freeman, Greene, Jackson, Smalls, Warren. Uprostřed Greene a Jackson. Greene - nejlepší dvojitý biceps zepředu. U hrudníku z boku si neumím vybrat mezi Greenem, Warrenem a Jacksonem.

Sobota, 10:45

3. porovnávání podle startovních čísel. Na ostatní nejvíce ztrácejí Lesukov a Van Steenberghe.

2. porovnávání podle startovních čísel. Dalibor Hájek mezi Greenem a Jacksonem. Greene se i v konkurenci Dextera Jacksona zdá být jasným vítězem. I když Jackson také bojuje!

1. porovnávání podle startovních čísel. Nejlepší asi Toney Freeman, Beyeke doplácí na nedostatečnou tvrdost. Tomáš Bureš se rozhodně neztrácí! Bojuje a má výbornou most muscular.

Sobota, 10:15

Branch Warren - určitě v lepší formě než na Olympii, husté svaly a výborná žilnatost, tvrdé hýždě, trochu slabší pravé stehno, výborná most muscular.

Mario Van Steenberghe - napruhované hýždě, příliš měkký v oblasti spodních zad.

Fred Smalls - pěkné, kulaté svaly.

Robert Piotrkowicz - obrovská kvalita a hustota svalů, jen jej stále sráží příliš široký pas.

Alexey Lesukov - lepší úprava pokožky než na Arnold Classic Europe. Velmi solidní objemy a symetrie, tvrdé kvadricepsy, zbytek těla v tvrdosti zaostává.

Jury Leonov - o něco mohutnější než vloni, horní polovina těla možná o něco lepší než dolní.

Martin Kjellström - masivní závodník, skvěle napruhované hýždě, avšak hladká záda. Na své obvyklé problémy překvapivě dobře kontroluje břišní svaly.

Jeno Kiss - skvělé paže, slabší hamstringy a hýždě.

Dexter Jackson - legenda na pódiu. Extrémní svalová vyzrálost, tvrdý, ostrý, výborná stehna z boku, mimořádně symetrický závodník, krásný dvojitý biceps zezadu, skvělá most muscular. Drobné problémy s kontrolou břišních svalů.

Dalibor Hájek - perfektní prsní svaly, výborná kvalita a hustota svalů, tvrdé hýždě. Monstrum!

Kai Greene - publikum bouří! Bezchybný dvojitý biceps zepředu. Vítěz! Skvělé hamstringy a hýždě. Hamstringy z boku jsou něco úžasného, stejně jako jeho napruhované kvadricepsy.

Toney Freeman - v čelních postojích ostřejší než v zadních, pěkný "X" tvar těla a výborná, široká záda.

Clarence DeVis - velmi masivní závodník s pěknými, plnými prsními svaly, zejména v zadních postojích ale není dostatečně tvrdý.

Robert Burneika - výborná most muscular, potřeboval by být ostřejší, v některých pózách působí příliš hladce a měkce.

Tomáš Bureš - fantastická odezva publika, napruhované hýždě, separované hamstringy, výborná lýtka, perfektní triceps z boku, pěkná kulatá ramena, napruhovaný hrudník.

Wllliam Bonac - první start v kategorii open. Výborné bicepsy, ostře řezané hýždě. Celkově byl vloni možná o něco málo ostřejší, i tak ale patří k nejostřejším borcům startovního pole.

Lionel Beyeke - krásné tvary, výborné a lehce napruhované kvadricepsy. Potřeboval by být tvrdší v oblasti hamstringů i celkově ostřejší, a to zejména v horní polovině těla.

Kategorie open na pódiu.

Sobota, 10:05

Pouze šest závodnic. Všechny pózují v jednom vyvolávání. Pódium opustila Ronnie Blewitt, která se zřejmě zranila při pádu. Vladimíra Krásová pózovala uprostřed, pak si místo vyměnila s Nikolou Weiterovou.

Kategorie bikini na pódiu.

Sobota, 09:55

5. vyvolávání - al Haddad, Lewis, Ahmad, Osladil. Uprostřed opět Lewis a Ahmad. Ahmad je překvapením soutěže.

4. vyvolávání - Kubík, Osladil. Perfektní podívaná pro české publikum!

3. vyvolávání - všichni ostatní. Uprostřed Michal Menšík.

2. vyvolávání - Kubík, Hatami, Carrasco, Powell a de Souza. Uprostřed Carrasco. Jan Kubík bojuje jako lev!

1. vyvolávání: al Haddad, Lewis, Osladil, Ahmad. Uprostřed Ahmad a Lewis. Lewis jakoby v oblasti zad trochu ztrácel na ostrosti. Ahmad perfektně kontroluje břišní svaly.

Sobota, 09:48

3. porovnávání podle startovních čísel. Je obrovská škoda, že Gilmar de Souza není lépe připravený. Takto jsou v tomto porovnávání nejlepší Jerry Ossi a Ahmad Ahmad. Vyhrává jej zřejmě Ahmad.

2. porovnávání podle startovních čísel. Nad ostatní ční Flex Lewis a Lukáš Osladil. Neztrácí se však ani Jan Kubík a Michal Menšík. Jan Kubík má krásné, hluboké břišáky.

1. porovnávání podle startovních čísel. Nejlepší je v něm Sami al Haddad, pak je v něm Raulu Carrascovi překvapivě vyrovnaným soupeřem Mehdi Hatami.

Sobota, 09:22

Gilmar de Souza - profesionální debut - obrovské kvadricepsy, pěkný "X" tvar postavy, bohužel mu chybí potřebné vyrýsování, tvrdost i ostrost.

Ahmad Ahmad - napruhované tricepsy, hýždě i kvadricepsy, v zadních postojích by potřeboval být o maličko ostřejší, pěkné břišáky.

Fabrizio Zittucro - objemy ztrácí, má velmi špatné tricepsy.

Lee Powell - své nejlepší sezóny má již zřejmě za sebou.

Jerry Ossi - pěkný základní postoj i hrudník z boku, lepší v čelních postojích než v zadních.

Lukáš Osladil - krásné tvary, o mnoho lepší než zde vloni, má více detailů v oblasti zad, pěkná most muscular.

Mirsad Terzo - pěkné vytočené pózy, potřeboval by být tvrdší v oblasti hýždí a hamstringů.

Michal Menšík - trochu menší než na profesionálních show v letech 2007 a 2008, ale v o to lepší formě. Pěkné, tvrdé a ostré kvadricepsy, tvrdé hýždě.

James "Flex" Lewis - výborné kvadricepsy, perfektní stehna z boku, vydrátované hýždě, potřeboval by mít více detailů v oblasti břišních svalů.

Jan Kubík - obrovská podpora publika, pěkný široký sval zádový zezadu, výborná póza břicho - stehna.

Mehdi Hatami - potřeboval by být ostřejší.

Raul Carrasco - tvrdé a ostré hýždě, napruhované prsní svaly, pěkný vánoční stromeček.

Carlos Asensio - potřeboval by mít tvrdší hýždě, sráží jej trochu širší pas.

John Armstrong - je lepší zepředu než v zádových postojích.

Prvním závodníkem na pódiu je Sami al Haddad. Je mohutnější než vloni, přitom neztratil nic ze své symetrie. Pěkné a husté prsní svaly.

Sobota, 09:20

Na pódiu je moderátorka pro dopolední část soutěže, která představuje partnery akce.

Sobota, 09:15

Z prostoru před pódiem je vidět do zákulisí, kde se již rozcvičuje například Sami al Haddad, který patří k favoritům lehčí váhy.

Sobota, 09:10

Jako první se na pódiu představí borci z kategorie do 212 liber.

Sobota, 09:05

Semifinále začne s mírným zpožděním.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

19.10.14:19Boncurak - Lesukov - sklamanie Green - preboha, to ako sa mu podaril..
19.10.13:37ToMaso - http://pics.musculardevelopment.com/index.php?mode=contest..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
moab (19:19) • Bejt jedním ze třiceti vítězů víceméně lokální soutěže... To má váhu.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
moab (19:16) • Je fakt, že je to humus tohle mít dobrovolně na zádech.
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Sidic (17:38) • Představ si, že lidi maj takový akné i bez věcí, protože je to vcelku přirozený mít akn...
magazínDominik Vrátný - trénink ramen a tric...
Deny01 (16:08) • Mít vlivem věcí na zádech takový akné, tak se to aspoň snažím nějak zakrejt..
magazínIFBB Mr. Universe Prague 2024 - kompl...
Valasekjakub123 (14:49) • Jak je možné že na takové soutěži je mnohem méně závodníků než na Moravě? Tím počtem zá...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie