V neděli 7. května se uskuteční v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře pohárová soutěž Extrifit Cup 2023. Vyhlášeny byly kategorie kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, classic physique, physique juniorů a mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness juniorek, žen a masters. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 111 se zájmem o 141 startů.
Soutěž proběhne podle dřívějšího formátu, nikoli po blocích - tedy nejdříve se všechny kategorie představí v semifinále a po pauze bude následovat finále pro 6 nejlepších závodníků ze semifinále.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
sekretariat@skfcr.cz • tel.: 737 651 578)
Harmonogram
09:00 - 10:15 - prezentace závodníků
10:15 - 11:00 - porada rozhodčích
11:00 - 14:00 - semifinále
15:00 - 18:00 - finále (čas začátku se může změnit)
pořadí kategorií
• physique juniorů
• physique mužů
• classic physique
• wellness fitness
• bodyfitness
• klasická kulturistika
• bikiny fitness juniorek
• bikiny fitness
• kulturistika masters
• bikiny fitness masters
• kulturistika mužů
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kulturistika mužů do 80 kg
• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 4. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Václav Hošek (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Šimon Kvapil (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Zdeněk Machů (TJ Lokomotiva Beroun)
• 10. David Maščenik (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Ondřej Pospíšil (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 12. Tomáš Vlha (SK Fiala´s Gym)
• 13. Jakub Zachara (Extrifit Club)
Kulturistika mužů do 90 kg
• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 3. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Radoslav Budha (Big1One Fitness)
• 5. Tomáš Ernek (Fitness Ural Sokolov)
• 6. Roman Fráňa (Fine Fitness Pardubice)
• 7. David Gašpar (Extrifit Club)
• 8. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 10. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Petr Tomášek (City Fitness Centrum Hořice)
• 12. Karel Vazač (Fitness team Ronnie.cz)
Kulturistika mužů nad 90 kg
• 1. Jiří Formánek (Target Team)
• 2. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 3. Marek Lankaš (Fitness Institut Klub)
• 4. Jiří Šula (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Zdeněk Vedra (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)
Kulturistika mužů masters
• 1. Roman Fráňa (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Pavel Krejčí (Fit Fitness Týniště nad Orlicí)
• 4. Marek Lankaš (Fitness Institut Klub)
• 5. David Maščenik (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Petr Tomášek (City Fitness Centrum Hořice)
• 7. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)
• 8. Ladislav Zika (Profi Fitness Eva Plzeň)
Klasická kulturistika
• 1. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 3. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 4. Tomáš Klojda (Extrifit Club)
• 5. Šimon Kvapil (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Jaroslav Pletnev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Adam Večeřa (Pro Athlete Team Dvoro)
Physique juniorů
• 1. Kryštof Housa (Wolf Fitness)
• 2. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Jan Marek (Max Fitness)
• 4. Ondřej Škulina (Max Fitness)
Physique mužů
• 1. Marek Burda (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Libor Chmel (Target Team)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 5. Kryštof Housa (Wolf Fitness)
• 6. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 7. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 8. Martin Pecka (SK Fiala´s Gym)
• 9. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 10. Adam Silbrník (Extrifit Club)
• 11. Jiří Stránský (Extrifit Club)
• 12. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 13. Serhii Tymoshchuk (Max Fitness)
• 14. David Veselý (GymTime Team)
• 15. Rumen Vladislavov (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 16. Adrián Zvarík (Slovensko)
Classic physique
• 1. Jan Balvín (Max Fitness)
• 2. Jiří Brabenec (Max Fitness)
• 3. Petr Brychta (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Martin Fait (Max Fitness)
• 5. Pavel Gemsa (DFitness)
• 6. Radek Hlaváček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 8. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 11. Jan Svoboda (Extrifit Club)
• 12. Jiří Šmelhaus (Turek Team)
• 13. Tomáš Uhlík (LaKu Bodybuilder Team)
• 14. Adam Večeřa (Pro Athlete Team Dvoro)
Bodyfitness
• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Martina Habová (Fitness tým Kadaň)
• 3. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Šárka Smolíková (Sportcentrum Cheb)
• 5. Marcela Veselá (Extrifit Club)
Bikiny fitness juniorek
• 1. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 2. Michaela Dobešová (Extrifit Club)
• 3. Nikola Hrstková (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 5. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 6. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 7. Nicol Pešková (Extrifit Club)
• 8. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 9. Karolína Stejskalová (Max Fitness)
• 10. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 11. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)
Bikiny fitness žen
• 1. Nikola Ambros (Fit Park Ostrava)
• 2. Alina Balan (Target Team)
• 3. Aneta Brožová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Kateřina Coufalová (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 6. Nikola Červenková (Max Fitness)
• 7. Michaela Dobešová (Extrifit Club)
• 8. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 9. Tereza Hildebrandová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Tereza Jarošová (Extrifit Club)
• 11. Žaneta Jirsová (Extrifit Club)
• 12. Aneta Kotoulová (Fitness Institut Klub)
• 13. Monika Kučeráková (Extrifit Club)
• 14. Hana Lepšíková (TJ Lokomotiva Beroun)
• 15. Nika Malyjurková (Fitness Institut Klub)
• 16. Eliška Neradová (Fitness Institut Klub)
• 17. Kristýna Nouzová (Extrifit Club)
• 18. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 19. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 20. Jana Riedlová (Fitness Corso)
• 21. Karolína Stejskalová (Max Fitness)
• 22. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 23. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 24. Tereza Tůmová (M-Style Fitness)
• 25. Eva Umlauf (Extrifit Club)
• 26. Soňa Urbanová (BOPO Factory Gym)
• 27. Veronika Vacula (Target Team)
• 28. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
Bikiny fitness masters
• 1. Marie Čecháková (Target Team)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Kamila Gräf (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Pavlína Hronová (GymFit Krupka)
• 5. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Jana Riedlová (Fitness Corso)
• 7. Alena Šimková (Twister fitness Club Ostrava)
• 8. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
Wellness fitness
• 1. Darja Serhijivna Chomičová (Max Fitness)
• 2. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 3. Šárka Josepčuková (Fitness Institut Klub)
• 4. Michaela Katolická (Target Team)
• 5. Kateřina Kukačková (Fitness Institut Klub)
• 6. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 7. Michaela Vojáčková (HDfitness Krnov)
• 8. Jana Vojtíšková (Target Team)