V sobotu 20. listopadu Vás srdečně zveme do sokolovny TJ Sokol v Ostrovačicích na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness žen - Kahan Cup 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 73. Kategorie bodyfitness zůstala neobsazena.
Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
• 1. Jan Hrbek
• 2. Filip Šuta
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
• 1. Daniel Drtina
• 2. František Purkrábek
• 3. Patrik Sýkora
Kondiční kulturistika mužů do 30 let
• 1. Roman Chuťka
• 2. Daniel Drtina
• 3. Martin Dvořák
• 4. Jakub Kiefer
• 5. František Novotný
• 6. Jan Petr
• 7. Jakub Procházka (BcrossGym České Budějovice)
Kondiční kulturistika mužů nad 30 let
• 1. Jiří Bukal
• 2. Jaroslav Görög
• 3. Nelson Henriques
• 4. Jan Jajkowicz (TJ TŽ Třinec)
• 5. Rudolf Lalik
• 6. Jan Toman
• 7. Marek Voborný
Kondiční physique mužů
• 1. Přemek Albrecht (Czech Virus Gym)
• 2. Tomáš Bielčík
• 3. Zdeněk Dobiáš
• 4. Sedrik Grim
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Petr Hříbal
• 7. Lukáš Jurča
• 8. Václav Kozlík (Padera Gym)
• 9. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 10. Dominik Maťátko
• 11. David Režný (Hulk Gym Brno)
• 12. Michal Sláma
• 13. Lukáš Švehla (Target Team)
Kondiční physique juniorů
• 1. Přemek Albrecht (Czech Virus Gym)
• 2. Zdeněk Dobiáš
• 3. Sedrik Grim
• 4. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 5. Jan Kopečný
• 6. Dominik Maťátko
• 7. Marek Nadymáček
• 8. David Režný (Hulk Gym Brno)
• 9. Petr Stejskal (Target Team)
• 10. Michael Šulc (Března Fitness Club Česká Lípa)
Kondiční wellness fitness
• 1. Zuzana Hejduková (Yamamoto Czech)
• 2. Markéta Marečková (Yamamoto Czech)
• 3. Veronika Prokešová
• 4. Lenka Stehlíčková
Kondiční bikiny fitness
• 1. Denisa Baštecká (Target Team)
• 2. Helga Baumann
• 3. Viktorie Grigorjeva (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Veronika Grulichová
• 5. Tereza Jarošová (Target Team)
• 6. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 7. Markéta Kaplanová
• 8. Pavla Kletečková
• 9. Veronika Majerová
• 10. Jitka Martínková
• 11. Romana Maštalířová (Extrifit Club)
• 12. Denisa Matějková (Target Team)
• 13. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 14. Andrea Písaříková (Pulse Czech Republic)
• 15. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 16. Kamila Schmiedová
• 17. Vendula Sekyrová
• 18. Kateřina Ševčíková (Fitness Institut Klub)
• 19. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)
• 20. Iveta Žánová
Kondiční bikiny fitness juniorek
• 1. Tereza Jarošová (Target Team)
• 2. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 3. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 5. Vendula Sekyrová
• 6. Rosalie Sojáková
• 7. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)