Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

GP Fitness Brno 2021
- startovní listiny

3.618 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyprezentace (s profi) • výsledkyfotozákulisíabs.
video I. - muži (kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.)
video II. - ženy (bikiny, bodyfitness, physique, wellness, fit model)
Elite Pro: výsledkyfotozákulisívideo
Partner Cup Praha: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 23. října Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů a juniorů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek, masters a žen, wellness fitness, navíc klání přinese také kategorie kondiční physique mužů a kondiční bikiny fitness - GP Fitness Brno 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin 110 přihlášených závodníků.

Stejně jako na mistrovských soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program v blocích probíhat podle mezinárodního stylu IFBB, tzn. pokud bude v kategorii 6 (maximálně 7) a méně závodníků, proběhne rovnou finále této kategorie. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Harmonogram soutěže

  • 10:00 - 11:15 - prezentace
  • 11:15 - 12:00 - porada rozhodčích
  • 12:00 - 17:00 - semifinále + finále

Blok 1

physique juniorů
kondiční physique mužů
physique mužů I
physique mužů II
klasická kulturistika
kulturistika mužů

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční physique mužů, physique mužů, physique juniorů, klasická kulturistika a kulturistika mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - physique mužů

Blok 2

bikiny fitness juniorek I
bikiny fitness juniorek II
wellness fitness
kondiční bikiny fitness
bodyfitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční bikiny fitness, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a wellness fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - bikiny fitness juniorek

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEČEK

Blok 3

bikiny fitness I
bikiny fitness II
bikiny fitness III
bikiny fitness masters

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - bikiny fitness



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.

Kulturistika mužů

• 1. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 2. Kevin Russegger (Fitness Institut Klub)
• 3. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 5. Rostislav Žiška (Czech Virus Gym)
• 6. Ali Kamat (Rakousko)
• 7. Shqipron Skoverqani (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)

Physique mužů

• 1. Jan Anýž (SK Fiala´s Gym)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 3. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 4. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 5. Ladislav Kočí (Fitness AVE Přerov)
• 6. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 8. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 10. Michal Polena (Extrifit Club)
• 11. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 12. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)
• 13. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 14. Youssef Gharegozlu (Rakousko)

Physique juniorů

• 1. Miroslav Göbl (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 2. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 4. Jan Kunc (Fitness Institut Klub)
• 5. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Jakub Řezáč (4you fitness)
• 7. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 8. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

Kondiční physique mužů

• 1. Lukáš Jurča
• 2. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Šmejda

Bodyfitness

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Nicoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Mária Kelemenová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 5. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)

Bikiny fitness

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Aneta Černeková (Sportovní klub U Sliwki)
• 3. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 4. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 5. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Anna Geletová (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Jana Hornsteinerová (Avalon Fitness)
• 9. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 10. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 11. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 12. Darina Kolářová (Fit Park Ostrava)
• 13. Katarína Korlová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 16. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 17. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 18. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 19. Eliška Neradová (Target Team)
• 20. Veronika Pluskalová (Yamamoto Czech)
• 21. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 22. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 23. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 24. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 25. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 26. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 27. Andrea Slezáková (Hulk Gym Brno)
• 28. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 29. Veronika Špániková (Target Team)
• 30. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)
• 31. Aneta Vrábelová (Extrifit Club)
• 32. Nikola Zívalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 33. Veronika Valachovičová (Slovensko)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 2. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 3. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 6. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 7. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 8. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 12. Nikola Nováková (SK Fiala´s Gym)
• 13. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 14. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 15. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 16. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 17. Aneta Vrábelová (Extrifit Club)

Bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 3. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Helga Baumann (Big1One Fitness)
• 2. Iveta Dajčová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Dominika Kubešová
• 4. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 5. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 6. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 7. Lenka Stehlíčková

Wellness fitness

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 6. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 7. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Toronto Pro Supersh...
decarabas (07:53) • No a presne to sa mi stalo *24* Ale co som videl nejake videa z predjudgingu, tak Quint...
magazínBrett Wilkin 5 dnů před Wings of Stre...
Neutralni typ (17:27) • tohle video by se melo povinne poustet ve skolach tak jako se pousteji varovani pred dr...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Zodiak411 (22:17) • Tommy, když odbočím od toho, že to je absolutně mimo téma těchto stránek, tak to co zde...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:38) • boohuzel to tak je, z techto faktu vychazi jedna vec, ze skutecne verici clovek by nemo...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
maxpoint97 (11:27) • Neskutečně důmyslná logika Tommy. Akorát by sis měl před Vánoci dávat větší pozor. Jak...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie