Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

Partner Cup 2021
- startovní listiny

7.359 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
Diamond Cup Prague: propoziceinfostartovkyprezentace (s profi) • výsledkyfotozákulisíabs.
video I. - muži (kultur., klasika, physique, muscular phys., class. phys.)
video II. - ženy (bikiny, bodyfitness, physique, wellness, fit model)
Elite Pro: výsledkyfotozákulisívideo
Partner Cup Praha: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
Elite Pro: výsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
BFC Cup Liberec: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 16. října Vás srdečně zveme do Top Hotelu v Praze na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters, klasické kulturistice, physique mužů, bodyfitness, wellness a bikiny fitness žen a masters, akrobatickém a uměleckém fitness, nově se představí také kategorie kondiční bikiny fitness a kondiční physique mužů - Partner Cup 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 117.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Harmonogram soutěže

Blok 1 - ženy

  • 08:30 - 09:15 - prezentace
  • 09:15 - 10:00 - porada rozhodčích
  • 10:00 - 14:00 - semifinále + finále

umělecké fitness
akrobatické fitness
wellness fitness
bodyfitness
kondiční bikiny fitness

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - wellness fitness, bodyfitness, kondiční bikiny fitness, umělecké fitness, akrobatické fitness

bikiny fitness I
bikiny fitness II
bikiny fitness III
bikiny fitness IV
bikiny fitness masters

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - bikiny fitness I, II, III, IV, masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - bikiny fitness


Blok 2 - muži

  • 14:30 - 15:15 - prezentace
  • 15:15 - 16:00 - porada rozhodčích
  • 16:00 - 20:00 - semifinále + finále

kondiční physique mužů
physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - physique mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - physique mužů

klasická kulturistika
kulturistika mužů I
kulturistika mužů II
kulturistika mužů III
kulturistika mužů masters

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - klasická kulturistika, kulturistika mužů I, II, III, masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kulturistika mužů


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jakub Franc (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Lukáš Petrůj (MHR Academy)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 5. Rostislav Žiška (Czech Virus Gym)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Martin Draxler (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Tomáš Svoboda (Target Team)
• 4. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)
• 5. Aleš Trpišovský (Target Team)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach (Gym 2000 Kladno)

Kulturistika mužů masters

• 1. Pavel Brožek (Target Team)
• 2. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. David Černý (Target Team)
• 4. Martin Hájek (Hulk Gym Brno)
• 5. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 6. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 7. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)

Klasická kulturistika

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Pavel Brožek (Target Team)
• 5. David Černý (Target Team)
• 6. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Kevin Russegger (Fitness Institut Klub)
• 8. Marek Tomášek (Mikys Gym)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Ladislav Fairaisl (Team Kebrlesports)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Club)
• 3. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Michal Polena (Extrifit Club)
• 6. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 4. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 5. Petr Veselý (SF7 Team)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Hanzlíček (Fit centrum D & K)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Vojtěch Honis (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 5. Patrik Škvrna (Extrifit Club)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Jan Anýž (SK Fiala´s Gym)
• 2. Zdeněk Brabec (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 4. Lukáš Novotný (Fit centrum D & K)

Kondiční physique mužů

• 1. Jan Kunc (Fitness Institut Klub)
• 2. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Smrček
• 4. Jakub Šmejda

Bodyfitness

• 1. Petra Dittrichová (SK Přerov)
• 2. Kateřina Leštinová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Julie Nemravová (Prom-In Team)

Wellness fitness

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Kateřina Klepáčová (Fit Park Ostrava)
• 5. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 7. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
• 8. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Jana Kawuloková (TJ TŽ Třinec)
• 2. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Denisa Adamusová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 3. Lucie Hajduchová (Fit Park Ostrava)
• 4. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 5. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 6. Denisa Matějková (Target Team)
• 7. Eliška Neradová (Target Team)
• 8. Nikola Nováková (SK Fiala´s Gym)
• 9. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 10. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 11. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 12. Tereza Žišková (Kubík fitness Ostrava)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 2. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 3. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 4. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Eliška Papežová (Avalon Fitness)
• 7. Kristýna Pauříková (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 9. Zuzana Šíblová (Target Team)
• 10. Petra Škopová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jana Hornsteinerová (Avalon Fitness)
• 4. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 5. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 6. Zdislava Kazdová (MHR Academy)
• 7. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Veronika Müllerová (MHR Academy)
• 9. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 10. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 11. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 12. Veronika Špániková (Target Team)
• 13. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)
• 14. Tereza Vymětalíková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

Bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Petra Černá (Target Team)
• 3. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 4. Veronika Müllerová (MHR Academy)
• 5. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 7. Zuzana Šíblová (Target Team)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Ganna Lozova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 3. Lenka Stehlíčková

Akrobatické fitness

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Gabriela Svobodová (Fitness AVE Přerov)

Umělecké fitness

• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Nicoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 32 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel Shawn Rhoden
Turakam (19:47) • Náhodou, príspevok dal Tommy ako vínko, mal svetlejšiu chvíľku po tom Monstrovi a dvoch...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Diegito (15:47) • Tommy určitě spousta lidí ocení, že dokážeš o některých věcech mluvit otevřeně a že ses...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Neutralni typ (14:40) • Rekl bych ze je dost mozne ze v tech castych umrtich hraje roli i chripka resp. mozna t...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Turakam (20:20) • Ech, toto mi je ľúto, verím, že sa z toho dostane, je to zjavne ozaj silná osobnosť, ve...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Kebab (16:54) • Fíha tak to si nikdo nepřeje, aby se mu něco takového stalo *4* Držím všechny palce *4*



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie