KONDIČNÍ SOUTĚŽE
PO SOUTĚŽÍCH
Po kondičních: |
|
očima závodníků |
V neděli 14. listopadu se v brněnském kulturním centru Líšeň konala soutěž v
kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů,
bikiny fitness žen a juniorek a wellness fitness, tradiční
Smartlabs Cup 2021.
Na letošní již 13. ročník Smartlabs Cupu bylo přihlášeno 81 závodníků, jejichž kompletní seznam najdete ve startovních listinách. Na pódiu se jich nakonec prezentovalo 84.
Ze soutěže jste mohli sledovat přímý přenos na adrese tv.ronnie.cz/live.
Připravili jsme pro Vás také fotogalerii z pódia a množství fotek ze zákulisí! Během několika dní zde budete moci zhlédnout také kompletní videozáznamy z finále soutěže. Zatím se můžete podívat na ta nejzásadnější videa z nedělní soutěže, tedy na souboje o absolutní vítěze v kondičním physique, bikiny fitness a kulturistice, včetně volné sestavy absolutního vítěze kulturistiky Romana Chuťky!
V tomto článku najdete výsledky soutěže spolu s fotografiemi vítězů a kompletním bodovým hodnocením!
Harmonogram soutěže
- 10:00 - 11:15 - prezentace
- 11:15 - 12:00 - porada rozhodčích
- 12:00 - 17:00 - finále
kondiční kulturistika dorostu
kondiční kulturistika juniorů
kondiční kulturistika mužů do 30 let
kondiční kulturistika mužů nad 30 let
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční kulturistika dorostu, juniorů a mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kondiční kulturistika
kondiční wellness fitness
kondiční physique juniorů I
kondiční physique juniorů II
kondiční physique mužů I
kondiční physique mužů II
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční wellness fitness, physique juniorů a mužů
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE - kondiční physique
kondiční bikiny fitness juniorek I
• kondiční bikiny fitness juniorek II
• kondiční bikiny fitness žen I
• kondiční bikiny fitness žen II
• kondiční bikiny fitness žen III
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - kondiční bikiny fitness juniorek a žen
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU - kondiční bikiny fitness
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
34 |
Šimon Kodalík |
SK Fiala´s Gym |
2004 |
72,2 |
- |
3 |
8 |
11 |
2. |
85 |
František Hladík |
Kamenice |
2003 |
67,5 |
- |
6 |
10 |
16 |
3. |
78 |
Tomáš Jelínek |
Šlapanice |
2004 |
68,6 |
- |
9 |
18 |
27 |
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
21 |
Jakub Franc |
Toro Gym Vysoké Mýto |
2002 |
74,2 |
- |
4 |
6 |
10 |
2. |
36 |
Patrik Sýkora |
Vodňany |
1999 |
81,8 |
- |
5 |
12 |
17 |
3. |
34 |
Šimon Kodalík |
SK Fiala´s Gym |
2004 |
72,2 |
- |
8 |
18 |
26 |
Kondiční kulturistika mužů do 30 let
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
68 |
Roman Chuťka |
Hostinné |
1993 |
88,6 |
- |
6 |
6 |
12 |
2. |
7 |
Jan Petr |
Polička |
1991 |
73,1 |
- |
9 |
14 |
23 |
3. |
72 |
Pavel Ševčík |
Blansko |
1993 |
80,2 |
- |
14 |
16 |
30 |
4. |
37 |
Jakub Kiefer |
Olympia Fitness Tišnov |
1997 |
61,4 |
- |
4 |
30 |
34 |
5. |
94 |
František Novotný |
Banice u Rosic |
1994 |
79,9 |
- |
15 |
26 |
41 |
6. |
100 |
Jan Strnádek |
Target Team |
1997 |
100,0 |
- |
15 |
32 |
47 |
Kondiční kulturistika mužů nad 30 let
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
2. k. |
3. k. |
celk. |
1. |
23 |
Jan Jajkowicz |
TJ TŽ Třinec |
1988 |
72,3 |
- |
4 |
8 |
12 |
2. |
60 |
Jan Toman |
Prostějov |
1980 |
95,4 |
- |
7 |
10 |
17 |
3. |
67 |
Nelson Henriques |
Portugalsko |
1982 |
74,2 |
- |
7 |
18 |
25 |
4. |
71 |
Jaroslav Görög |
Prostějov |
1980 |
79,0 |
- |
10 |
24 |
34 |
Kondiční kulturistika - absolutní vítěz
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
váha |
1. k. |
celk. |
1. |
68 |
Roman Chuťka |
Hostinné |
1980 |
95,9 |
3 |
3 |
2. |
23 |
Jan Jajkowicz |
TJ TŽ Třinec |
1988 |
72,3 |
6 |
6 |
3. |
21 |
Jakub Franc |
Toro Gym Vysoké Mýto |
2002 |
74,2 |
9 |
9 |
Kondiční physique mužů do 180 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
20 |
Michal Kraus |
Czech Virus Gym |
1993 |
175,0 |
- |
3 |
3 |
2. |
98 |
David Režný |
Hulk Gym Brno |
1999 |
178,0 |
- |
8 |
8 |
3. |
47 |
Tomáš Sabela |
Sportovní klub U Sliwki |
2000 |
170,0 |
- |
9 |
9 |
4. |
15 |
Dominik Maťátko |
Hodonín |
2004 |
176,5 |
- |
10 |
10 |
5. |
4 |
Michal Sláma |
Brno |
1993 |
170,5 |
- |
15 |
15 |
6. |
11 |
Jan Kopečný |
Olympia Fitness Tišnov |
1998 |
169,0 |
- |
18 |
18 |
7. |
96 |
Pavel Nováček |
Blatnice |
1991 |
180,0 |
- |
21 |
21 |
8. |
5 |
Filip Holý |
Louny |
2005 |
178,0 |
- |
24 |
24 |
Kondiční physique mužů nad 180 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
9 |
Lukáš Jurča |
Fulnek |
1988 |
185,5 |
- |
6 |
6 |
2. |
24 |
Přemek Albrecht |
Czech Virus Gym |
2002 |
184,0 |
- |
8 |
8 |
3. |
14 |
Zdeněk Dobiáš |
Přelouč |
1998 |
189,0 |
- |
8 |
8 |
4. |
74 |
Tomáš Bielčík |
Lichkov |
1996 |
184,0 |
- |
12 |
12 |
5. |
33 |
Lukáš Švehla |
Target Team |
1987 |
184,5 |
- |
15 |
15 |
6. |
18 |
Václav Kozlík |
Padera Gym |
1996 |
189,0 |
- |
19 |
19 |
7. |
77 |
Sedrik Grim |
Vyšší Brod |
1999 |
182,0 |
- |
19 |
19 |
8. |
32 |
David Juríček |
České Budějovice |
1995 |
182,0 |
- |
24 |
24 |
Kondiční physique juniorů do 178 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
98 |
David Režný |
Hulk Gym Brno |
1999 |
178,0 |
- |
6 |
6 |
2. |
47 |
Tomáš Sabela |
Sportovní klub U Sliwki |
2000 |
170,0 |
- |
6 |
6 |
3. |
15 |
Dominik Maťátko |
Hodonín |
2004 |
176,5 |
- |
7 |
7 |
4. |
11 |
Jan Kopečný |
Olympia Fitness Tišnov |
1998 |
169,0 |
- |
12 |
12 |
5. |
59 |
Marek Nadymáček |
Prostějov |
1998 |
177,5 |
- |
15 |
15 |
6. |
88 |
Petr Šikula |
Brno |
2004 |
173,5 |
- |
19 |
19 |
7. |
5 |
Filip Holý |
Louny |
2005 |
178,0 |
- |
20 |
20 |
Kondiční physique juniorů nad 178 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
24 |
Přemek Albrecht |
Czech Virus Gym |
2002 |
184,0 |
- |
5 |
5 |
2. |
77 |
Sedrik Grim |
Vyšší Brod |
1999 |
182,0 |
- |
6 |
6 |
3. |
14 |
Zdeněk Dobiáš |
Přelouč |
1998 |
189,0 |
- |
7 |
7 |
4. |
83 |
Martin Gryga |
Fitness AVE Přerov |
2000 |
187,0 |
- |
13 |
13 |
5. |
50 |
Petr Stejskal |
Target Team |
2003 |
184,5 |
- |
14 |
14 |
Kondiční physique - absolutní vítěz
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
1. |
20 |
Michal Kraus |
Czech Virus Gym |
1993 |
175,0 |
5 |
5 |
2. |
9 |
Lukáš Jurča |
Fulnek |
1988 |
185,5 |
6 |
6 |
3. |
24 |
Přemek Albrecht |
Czech Virus Gym |
2002 |
184,0 |
7 |
7 |
4. |
98 |
David Režný |
Hulk Gym Brno |
1999 |
178,0 |
11 |
11 |
Kondiční bikiny fitness do 163 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
103 |
Anna Vaňková |
Kubík fitness Ostrava |
2000 |
158,5 |
- |
4 |
4 |
2. |
87 |
Denisa Matějková |
Target Team |
1996 |
161,0 |
- |
5 |
5 |
3. |
82 |
Denisa Vargová |
Brno |
2001 |
160,5 |
- |
10 |
10 |
4. |
95 |
Alice Pospíšilová |
Padera Gym |
1981 |
161,0 |
- |
11 |
11 |
5. |
51 |
Viktorie Grigorjeva |
Března Fitness Club Česká Lípa |
1995 |
162,0 |
- |
16 |
16 |
6. |
58 |
Pavla Kletečková |
Havlíčkův Brod |
1996 |
159,5 |
- |
17 |
17 |
7. |
22 |
Klára Špačková |
Praha |
2000 |
158,0 |
- |
20 |
20 |
8. |
86 |
Barbora Šuláková |
Dobrovice |
2002 |
162,5 |
- |
24 |
24 |
Kondiční bikiny fitness do 168 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
75 |
Andrea Písaříková |
Pulse Czech Republic |
1990 |
167,5 |
- |
4 |
4 |
2. |
66 |
Veronika Majerová |
Ostrava |
1987 |
166,5 |
- |
5 |
5 |
3. |
8 |
Kamila Schmiedová |
Třinec |
1993 |
164,0 |
- |
8 |
8 |
4. |
44 |
Nika Malyjurková |
Praha |
1999 |
164,5 |
- |
13 |
13 |
5. |
90 |
Michaela Štěpánková |
Target Team |
2000 |
164,5 |
- |
14 |
14 |
6. |
56 |
Sofiia Khodina |
Praha |
2002 |
166,0 |
- |
18 |
18 |
7. |
27 |
Tereza Jarošová |
Target Team |
2001 |
165,0 |
- |
22 |
22 |
8. |
62 |
Marcela Neuwirthová |
Gym13 Modřice |
1999 |
165,5 |
- |
23 |
23 |
Kondiční bikiny fitness nad 168 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
76 |
Vendula Sekyrová |
Hradec Králové |
2001 |
168,5 |
- |
3 |
3 |
2. |
84 |
Karolína Stejskalová |
Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) |
2002 |
174,5 |
- |
6 |
6 |
3. |
13 |
Eva Niemetzová |
Yamamoto Czech |
2000 |
174,0 |
- |
8 |
8 |
4. |
52 |
Karolína Kotrbatá |
Target Team |
1998 |
170,5 |
- |
13 |
13 |
5. |
79 |
Veronika Grulichová |
Promin Fitness Blansko |
1986 |
173,0 |
- |
14 |
14 |
6. |
99 |
Kateřina Ševčíková |
Fitness Institut Klub |
1987 |
173,5 |
- |
16 |
16 |
7. |
12 |
Lenka Stehlíčková |
Jaroměř |
1983 |
172,0 |
- |
20 |
20 |
Kondiční bikiny fitness juniorek do 165 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
103 |
Anna Vaňková |
Kubík fitness Ostrava |
2000 |
158,5 |
- |
3 |
3 |
2. |
44 |
Nika Malyjurková |
Praha |
1999 |
164,5 |
- |
7 |
7 |
3. |
54 |
Rosalie Sojáková |
Praha |
2001 |
165,0 |
- |
8 |
8 |
4. |
90 |
Michaela Štěpánková |
Target Team |
2000 |
164,5 |
- |
11 |
11 |
5. |
82 |
Denisa Vargová |
Brno |
2001 |
160,5 |
- |
16 |
16 |
6. |
22 |
Klára Špačková |
Praha |
2000 |
158,0 |
- |
20 |
20 |
7. |
27 |
Tereza Jarošová |
Target Team |
2001 |
165,0 |
- |
20 |
20 |
8. |
86 |
Barbora Šuláková |
Dobrovice |
2002 |
162,5 |
- |
23 |
23 |
Kondiční bikiny fitness juniorek nad 165 cm
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
76 |
Vendula Sekyrová |
Hradec Králové |
2001 |
168,5 |
- |
5 |
5 |
2. |
84 |
Karolína Stejskalová |
Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) |
2002 |
174,5 |
- |
6 |
6 |
3. |
13 |
Eva Niemetzová |
Yamamoto Czech |
2000 |
174,0 |
- |
9 |
9 |
4. |
52 |
Karolína Kotrbatá |
Target Team |
1998 |
170,5 |
- |
13 |
13 |
5. |
56 |
Sofiia Khodina |
Praha |
2002 |
166,0 |
- |
14 |
14 |
6. |
62 |
Marcela Neuwirthová |
Gym13 Modřice |
1999 |
165,5 |
- |
18 |
18 |
Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka
p. |
č. |
jméno |
oddíl / město |
nar. |
výš. |
1. k. |
celk. |
1. |
75 |
Andrea Písaříková |
Pulse Czech Republic |
1990 |
167,5 |
4 |
4 |
2. |
76 |
Vendula Sekyrová |
Hradec Králové |
2001 |
168,5 |
6 |
6 |
3. |
103 |
Anna Vaňková |
Kubík fitness Ostrava |
2000 |
158,5 |
7 |
7 |
Wellness fitness
p. |
č. |
jméno |
oddíl / stát |
nar. |
výš. |
1. k. |
2. k. |
celk. |
1. |
3 |
Zuzana Hejduková |
Yamamoto Czech |
1992 |
163,0 |
- |
3 |
3 |
2. |
42 |
Markéta Marečková |
Yamamoto Czech |
1997 |
160,5 |
- |
6 |
6 |
3. |
43 |
Veronika Prokešová |
Brno |
1995 |
162,5 |
- |
9 |
9 |
Ceny pro vítěze
Rozhodčí a pořadatelé
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|