V sobotu 6. listopadu Vás srdečně zveme do Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem na pohárovou soutěž ve physique mužů, kulturistice, klasické kulturistice, wellness fitness a bikiny fitness - Beautiful and Strong 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 40.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Bikiny fitness
• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Michaela Chaloupková (Fitness Victory)
• 3. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 5. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 6. Darina Kolářová (Fit Park Ostrava)
• 7. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Dominika Kubešová (Mafia Fitness)
• 9. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 10. Romana Maštalířová (Extrifit Club)
• 11. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 12. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 13. Eliška Neradová (Target Team)
• 14. Nikola Nováková (SK Fiala´s Gym)
• 15. Iva Pazderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 16. Veronika Pluskalová (Yamamoto Czech)
• 17. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 18. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 19. Andrea Slezáková (Hulk Gym Brno)
• 20. Veronika Špániková (Target Team)
• 21. Markéta Ungrová (Hulk Gym Brno)
• 22. Veronika Valachovičová (Slovensko)
Physique mužů
• 1. Sebastian Balín (SK Fiala´s Gym)
• 2. Luboš Foff (TJ Sokol Osek)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 5. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 7. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 8. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 9. Michal Polena (Extrifit Club)
• 10. Bohuslav Špaček (Fitness Hulk Plzeň)
• 11. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
Wellness fitness
• 1. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 4. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 5. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Erika Valachovičová (Slovensko)