V neděli 7. listopadu Vás srdečně zveme do Rock & Roll Garage na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek, wellness fitness a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2021. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 45.
Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.
Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a
v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti -
zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail:
denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)
Startovní listiny
Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.
Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let
• 1. Adam Franek (Fit Park Ostrava)
• 2. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
Kondiční kulturistika juniorů do 23 let
• 1. Filip Marišinec (Fit Park Ostrava)
• 2. Bohuslav Pírka (Fitness team Ronnie.cz)
Kondiční kulturistika mužů do 30 let
• 1. Jan Jajkowicz (TJ TŽ Třinec)
• 2. Jan Petr
• 3. Jan Toman
Kondiční physique mužů
• 1. Tomáš Bielčík
• 2. Pavel Czernek
• 3. Daniel Hapala
• 4. Lukáš Jurča
• 5. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 6. Pavel Nováček
• 7. Pavel Reichenbach (TJ TŽ Třinec)
• 8. Tomáš Sabela (Sportovní klub U Sliwki)
• 9. Pavel Salášek
• 10. Michal Sláma
Kondiční physique juniorů
• 1. Jiří Číka
• 2. Pavel Reichenbach (TJ TŽ Třinec)
• 3. Tomáš Sabela (Sportovní klub U Sliwki)
• 4. Petr Vrzal (Unnosport Ostrava)
Kondiční bodyfitness
• 1. Simona Vašutová (Fit Park Ostrava)
Kondiční bikiny fitness
• 1. Lada Boturová (Yamamoto Czech)
• 2. Iveta Dajčová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Tereza Jarošová
• 4. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 5. Natálie Kovaříková (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Veronika Majerová
• 7. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 8. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 9. Andrea Písaříková (Pulse Czech Republic)
• 10. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 11. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 12. Lenka Stehlíčková
• 13. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 14. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)
Kondiční bikiny fitness juniorek
• 1. Tereza Jarošová (Target Team)
• 2. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 3. Natálie Kovaříková (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 5. Eva Niemetzová (Yamamoto Czech)
• 6. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 7. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 8. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Denisa Vargová