Reklama:

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2018 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu Vás srdečně zveme do kulturního domu ve Velké Bíteši na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 144.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Kdo není přihlášen, nebude moci
na soutěži startovat. Přihlášky až na místě nejsou možné. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348) - (start
na soutěži je možný pouze pro nominované závodníky z postupových soutěží nebo bez nutnosti předchozí nominace pro závodníky mladšího dorostu - jak bylo zmíněno, závodník musí být přihlášen, viz seznam níže).


Startovní listiny

Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

• 1. Jakub Fabry (Fitness při CVČ Most)
• 2. Lukáš Navrátil (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 3. Jakub Procházka (PZ Gym Praha)
• 4. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

• 1. Tobiáš Branc (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Patrik Ondryáš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Pavel Dostál (Infitness Zlín)
• 3. Maxim Harnol (Gold Team Karviná)
• 4. Sebastián Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Dominik Joskowiak (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 6. Lukáš Kocfelda (Fitness AVE Přerov)
• 7. Roman Kubiš (Extrifit Club)
• 8. Martin Kuchyňka (Sportcentrum Delfín)
• 9. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 10. Vladimír Trakal (Profi Studio Jablonický)
• 11. Filip Vig (Dee Gym Liberec)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Václav Abrahám (Topič Team Jihlava)
• 2. Pavel Hurta (Fit Park Ostrava)
• 3. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jan Lenárt (FIT-GYM Havířov)
• 5. Daniel Lochman (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Vít Modrák (Hammer Strength Fitness)
• 7. Dominik Turko (Sportovní centrum NMnM)
• 8. Adam Vágner (MD Fitness Lanškroun)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 2. David Kopřiva (Target Team)
• 3. Václav Koudelka (Sportcentrum Delfín)
• 4. Zdeněk Koudelka (Sportcentrum Delfín)
• 5. Lukáš Mlejnek (Pulse Fitness Club Praha)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Martin Salač (Xfitness Praha)
• 8. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
• 9. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 10. Petr Valchář (TJ Zbrojovka Vsetín)

Physique dorostu

• 1. David Hrončok (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Patrik Juráček (SF7 Team)
• 3. Filip Klucho (SF7 Team)
• 4. David Plischke (Fitness klub Omega Olomouc)
• 5. Andreas Schmidt (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Jan Šiller (Pajič Trainings)
• 7. Petr Tatíček (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Jakub Tkáč (Fitness Centrum Jalex)
• 9. Pavel Trmač (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Michal Uher (SF7 Team)
• 11. Daniel Vaněk (Extrifit Club)

Bodyfitness dorostenek

• 1. Nikol Fojtíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Sandra Ďuricová (Infitness Zlín)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Simona Hanáčková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 5. Veronika Kudrnová (Extrifit Club)
• 6. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 7. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Anna Vomastková (Target Team)
• 11. Daniela Vorlíková (Pajič Trainings)
• 12. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)
• 13. Yveta Ježková (Profi Fitness Eva)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Jaroslav Čada (Hulk Gym Brno)
• 2. Robin Grenar (Hardcore Gym Fontána)
• 3. Sebastián Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michael Kriho (Obořil Elite Team)
• 6. Ondřej Martinovský (Extrifit Club)
• 7. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 9. Vojtěch Starynský (Topič Team Jihlava)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Samuel Demeter (Pulse Fitness Club Praha)
• 3. David Dítě (Topič Team Jihlava)
• 4. Petr Fikoczek (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Petr Moc (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 8. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Horký (Power Gym Jihlava)
• 2. Petr Jetel (Fitness při CVČ Most)
• 3. David Ježek (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Dominik Murin (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 5. František Slíž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Miroslav Zeisberger (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Miroslav Beck (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 2. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 5. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Petr Kinzl (Fit klub Ludvík)
• 7. Josef Klanica (TJ Valašské Meziříčí)
• 8. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 9. Jiří Skalka (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. David Hrončok (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 3. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jaroslav Macura (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 6. Adam Václavek (Fitness klub Omega Olomouc)
• 7. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Antonín Vu (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Tomáš Gacek (Prom-In Team)
• 2. Vojtěch Kabátník (Factory Pro Praha)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. Zdeněk Kolek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 7. Dominik Suchánek (Fitness Institut Klub)
• 8. Pavel Trmač (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Serhii Tymoshchuk (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 10. Viktor Zetocha (Infitness Zlín)

Bodyfitness juniorek

• 1. Aneta Bílková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Markéta Kretschová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Elisabeta Máchová (Fitness Gym Ostrava)
• 5. Kristýna Mareková (Fitness Bobycentrum)
• 6. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 7. Barbora Procházková (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 8. Anna Vomastková (Target Team)
• 9. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Anna Marie Bémová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Sabina Doležalová (Yamamoto Czech)
• 4. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 5. Adriana Mikešová (TJ Olympia Zlín)
• 6. Tereza Szwarcová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Magdaléna Fejfarová (FirstStep Fitness Praha)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 5. Simona Hanáčková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 6. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 7. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 8. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 10. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 11. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Andrea Švábová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 13. Daniela Vorlíková (Pajič Trainings)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 33 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra