Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2018 - výsledky (I.)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

MČR mužů, žen,
párů a masters 2018
- fotogalerie (I.)
MČR mužů, žen,
párů a masters 2018
- zákulisí (I.)
MČR mužů, žen,
párů a masters 2018
- absolutní vítězové (I.)

Přinášíme Vám kompletní výsledky ze sobotní části dvoudenní vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2018 konané v sobotu 21. a v neděli 22. dubna na Výstavišti Lysá nad Labem. Do 13 kategorií kulturistiky se přihlásilo celkem 104 závodníků (startovní listiny), z nichž 102 nakonec nastoupilo na soutěžní pódium.

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech. Již za několik hodin po skončení soutěže Vám přineseme videa z bojů o absolutní vítěze, během pár dní zde budete moci zhlédnout též kompletní videozáznamy.

Obsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí zde.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích kulturistiky mužů, kulturistiky mužů masters a klasické kulturistiky, včetně volných sestav jejich vítězů - Reného Gorola, Zbyňka Ceradského a Josefa Drdy.


Sled kategorií
SOBOTA

semifinále - 10:30 - 12:30 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters

kulturistika vozíčkářů

kulturistika mužů do 70 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 80 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg

Tom Platz - seminář


finále - 15 - 19 hodin
kulturistika mužů masters 40 - 49 let
kulturistika mužů masters 50 - 59 let
kulturistika mužů masters 60 - 64 let
kulturistika mužů masters nad 65 let
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů masters - absolutní

klasická kulturistika do 180 cm
klasická kulturistika nad 180 cm
klasická kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ
klasická kulturistika - absolutní


kulturistika vozíčkářů
VYHLÁŠENÍ

kulturistika mužů do 70 kg
kulturistika mužů do 75 kg
kulturistika mužů do 80 kg
kulturistika mužů do 90 kg
kulturistika mužů nad 90 kg
VYHLÁŠENÍ
kulturistika mužů - absolutní

NEDĚLE

semifinále - 10:30 - 12:30 hodin
physique žen

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness masters

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters

bikiny fitness do 160 cm
bikiny fitness do 165 cm
bikiny fitness do 170 cm
bikiny fitness nad 170 cm
bikiny fitness masters

kulturistika párů

Tom Platz - trénink

finále - 15 - 19 hodin
physique žen
VYHLÁŠENÍ

bodyfitness do 164 cm
bodyfitness nad 164 cm
bodyfitness žen masters
VYHLÁŠENÍ
bodyfitness - absolutní

physique mužů do 174 cm
physique mužů do 178 cm
physique mužů do 182 cm
physique mužů nad 182 cm
physique mužů masters
VYHLÁŠENÍ
physique mužů - absolutní

bikiny fitness do 160 cm
bikiny fitness do 165 cm
bikiny fitness do 170 cm
bikiny fitness nad 170 cm
bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ
bikiny fitness - absolutní


kulturistika párů
VYHLÁŠENÍ


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou 1989 62,3 5 3 6 9
2. 17 Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín 1979 69,1 7 8 14 22
3. 106 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 68,4 7 10 18 28
4. 18 Tiep Bui Duc Fitness Star 1991 61,6 13 9 24 33
5. 78 Radim Paštěka MD Fitness Lanškroun 1996 67,0 13 13 26 39
6. 48 Michael Macek Kubík fitness Ostrava 1994 61,3 22 18 36 54
7. 24 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 68,0 23 - - 23
8. 8 Radek Mandl Fit HB Havlíčkův Brod 1993 67,7 26 - - 26
9. 72 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 69,5 27 - - 27
10. 13 David Rieger TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1991 68,3 27 - - 27
11. 45 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 68,5 28 - - 28

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 15 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 71,8 6 6 12 18
2. 38 Jan Vašek Extrifit Club 1980 74,8 5 8 12 20
3. 91 Jakub Souček Fitness Deukalion Praha 1993 73,6 7 6 14 20
4. 25 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 72,9 11 12 22 34
5. 66 Vojtěch Kozel Topič Team Jihlava 1988 73,4 15 15 30 45
7. 56 Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc 1982 72,4 17 16 34 50
8. 55 Jiří Pechoušek Sportovní klub Slavia Orlová 1978 72,8 21 - - 21

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 Tomáš Blahout Hard Core Gym Františkovy Lázně 1992 79,4 3 8 6 14
2. 51 Jakub Kment SK Tři studně 1990 77,5 6 5 12 17
3. 96 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 79,5 9 6 18 24
4. 123 Jiří Judas Kubík fitness Ostrava 1997 78,9 12 12 24 36
5. 57 Tomáš Harabiš Hardcore Gym Fontána 1995 77,6 15 15 30 45
6. 35 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 76,9 18 18 36 54

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 René Gorol Kubík fitness Ostrava 1990 86,9 3 5 8 13
2. 23 Pavel Němeček Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1987 88,4 6 6 10 16
3. 29 Antonín Téma Hard Core Gym Františkovy Lázně 1993 83,5 9 7 24 31
4. 44 Petr Hrabal MD Fitness Lanškroun 1991 89,0 16 13 20 33
5. 36 Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava 1970 88,2 15 15 32 47
6. 40 Lukáš Slabý Fitness team Ronnie.cz 1990 89,2 15 16 32 48

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 50 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 92,8 3 3 6 9
2. 60 Ondřej Štípek Profi Studio Jablonický 1991 90,1 7 7 12 19
3. 83 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1989 98,8 9 7 18 25
4. 87 Jan Matějka Hard Core Gym Františkovy Lázně 1984 97,2 12 12 24 36
5. 88 Jiří Šén Fit Tide Club Praha 1993 98,2 15 14 28 42
6. 79 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 93,2 20 18 36 54
7. 102 Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno 1986 92,7 20 - - 20
8. 3 Pavel Dvořák Fitness Gym Vrábel 1973 97,8 22 - - 22

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 2 René Gorol Kubík fitness Ostrava 1990 86,9


Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Petr Klíma Fitpeople Jihlava 1992 3 3 6 9
2. 68 František Blahuš Pulse Czech Republic 1986 6 6 12 18


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Zbyněk Ceradský Muscle Factory Březnice 1975 90,3 3 3 6 9
2. 33 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 75,6 8 7 16 23
3. 36 Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava 1970 88,2 8 10 16 26
4. 9 Vítězslav Janda Hard Core Gym Františkovy Lázně 1973 71,7 11 12 22 34
5. 46 Daniel Tomeš T&M Olympia Fitness Praha 1975 89,0 15 13 28 41
6. 3 Pavel Dvořák Fitness Gym Vrábel 1973 97,8 18 18 36 54
7. 58 Daniel Fekeč FC KARO Slavia Havířov 1974 101,8 24 - - 24
8. 71 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1978 104,0 25 - - 25
9. 103 Ervín Wallisch Hard Core Gym Františkovy Lázně 1976 95,1 26 - - 26
10. 90 Marcel Maček SK Moog Brno 1975 83,8 28 - - 28
11. 55 Jiří Pechoušek Sportovní klub Slavia Orlová 1978 72,8 29 - - 29
12. 35 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 76,9 33 - - 33
13. 10 Josef Pavle Strongman Czech Republic 1975 93,4 39 - - 39

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 136 Karel Branný Fitness R. A. P. Factory Praha 1967 77,8 3 5 6 11
2. 54 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 107,1 7 11 14 25
3. 104 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 92,2 9 10 16 26
4. 72 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 69,5 9 7 22 29
5. 59 Zbyněk Bulava Kubík fitness Ostrava 1967 80,6 15 13 30 43
6. 5 Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1964 96,5 18 18 36 54
7. 85 Miroslav Hrozek SK Morava Kroměříž 1963 75,3 22 - - 22
8. 95 Jan Slovák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1964 75,7 24 - - 24
9. 107 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 73,9 27 - - 27

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Jiří Němec TJ Slovácká Slávia 1958 70,7 3 3 6 9
2. 31 Vladimír Dvořák Fitness při CVČ Most 1956 77,6 6 6 12 18
3. 61 Bohumil Ticháček Sportcentrum Delfín 1956 77,9 9 10 18 28
4. 69 Milan Vanďurka Kulturistika Kunovice 1957 85,8 12 11 24 35
5. 82 Aleš Vrzák Fitnesscentrum B + M 1957 80,5 15 15 30 45

Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 77 Vladimír Semerád Fitness Factory Jihlava 1953 89,8 4 4 8 12
2. 117 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 77,8 5 6 10 16
3. 63 Vladimír Štěpánek Fitness studio TP Chotěboř 1949 72,3 10 11 18 29
4. 121 Pavel Beránek Gym 2000 Kladno 1947 70,5 11 10 26 36
5. 115 Jaroslav Kokeš Fitness Sport Club Kadaň 1949 72,1 15 13 28 41
6. 99 Jan Horáček TJ Slavoj Děčín 1946 79,0 18 18 36 54
7. 84 Jiří Faflík Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1948 90,0 21 - - 21

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 28 Zbyněk Ceradský Muscle Factory Březnice 1975 90,3


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Martin Müller SK PEPA centrum Opava 1990 179,0 84,5 5 6 6 12
2. 21 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 178,5 82,2 4 4 14 18
3. 97 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 83,8 12 9 18 27
4. 75 Patrik Voříšek Extrifit Club 1994 177,0 80,9 11 11 24 35
5. 74 Lukáš Rusin Kubík fitness Ostrava 1979 179,0 83,7 12 12 26 38
6. 39 Pavel Hofman SK Factory Team Ústí nad Labem 1993 177,0 80,8 19 17 36 53
7. 33 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 171,5 75,6 22 - - 22
8. 19 Petr Strnad SIWI Fitness Brno 1991 173,0 74,4 23 - - 23
9. 42 Petr Plesník Best Fitness Žďár nad Sázavou 1985 176,0 71,9 26 - - 26

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,0 85,4 10 3 6 9
2. 14 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 184,0 89,0 8 8 14 22
3. 73 Miroslav Špaček FC KARO Slavia Havířov 1992 181,0 80,6 7 6 18 24
4. 98 Tomáš Hála Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 181,0 88,0 9 12 24 36
5. 53 Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 192,5 100,5 13 12 24 36
6. 64 Ondřej Štábl Queen Club Třinec 1984 191,0 97,8 19 18 36 54
7. 7 Martin Adámek T&M Olympia Fitness Praha 1982 193,5 100,3 20 - - 20
8. 22 Vít Sahula Delta Fitness Praha 1991 183,0 88,8 23 - - 23
9. 1 Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985 185,0 85,9 28 - - 28
10. 49 Roman Kuča Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1987 194,0 93,8 29 - - 29

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 14 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 184,0 89,0 4 7 8 15
2. 86 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 182,0 90,0 6 6 14 20
3. 37 David Černý FirstStep Fitness Praha 1978 187,0 89,6 9 10 16 26
4. 106 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 179,5 68,4 8 8 18 26
5. 112 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 183,0 86,5 15 15 30 45
6. 41 Martin Prokeš Fine Fitness Pardubice 1968 186,0 93,6 20 18 36 54
7. 124 Pavel Urban T&M Olympia Fitness Praha 1964 178,0 79,7 21 - - 21
8. 76 Pavel Foretník Profi Fitness Jurys 1972 171,0 71,9 23 - - 23
9. 94 Milan Sláma Infitness Zlín 1974 178,0 83,7 26 - - 26

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 81 Josef Drda Extrifit Club 1998 182,0


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

23.04.11:25asfad - Super odpoved, cekala jsem podobnou. Nema cenu polemizovat..
23.04.08:33Ronnie - Jaké budou nebo nebudou kategorie na jarních soutěžích se ..
23.04.08:11mutagenn - Právě to že se kategorie nerozděluje je na škodu.Mluvil js..
23.04.07:54Ronnie - Pravidla vyjmenovávají možné kategorie, nikoli povinně zař..
23.04.07:38Ronnie - Petře v propozicích k soutěži byla uvedena kategorie maste..
22.04.18:08mutagenn - Podle pravidel pro rok 2018 má být kategorie veteránů rozd..
22.04.17:04asfad - Dekuji za odpoved, ale v nove vyšlých stanovach ke u kateg..
22.04.13:26Ronnie - To je v souladu s pravidly, protože se jedná o jinou věkov..
22.04.09:07asfad - Prosim o odpoved, zda je mozne aby 70tikg kulturista se z..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 90 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra