Reklama:

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2018 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 21. a v neděli 22. dubna Vás srdečně zveme na Výstaviště Lysá nad Labem na Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 241 (v sobotu 104, v neděli 137).

Na soutěži bude v sobotu probíhat s Tomem Platzem seminář, v neděli pak trénink.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny


SOBOTA


Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Tiep Bui Duc (Fitness Star)
• 2. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 6. Michael Macek (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Radek Mandl (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 8. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 10. David Rieger (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 2. Vojtěch Kozel (Topič Team Jihlava)
• 3. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Jakub Souček (Fitness Deukalion Praha)
• 6. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)
• 7. Jan Vašek (Extrifit Club)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Tomáš Blahout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Tomáš Harabiš (Hardcore Gym Fontána)
• 3. Jiří Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 5. Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. René Gorol (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Pavel Němeček (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 5. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 7. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 8. Daniel Táborský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 9. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 6. Jiří Šén (Fit Tide Club Praha)
• 7. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 3. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Daniel Fekeč (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Vítězslav Janda (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Bohuslav Krajíček (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Marcel Maček (SK Moog Brno)
• 8. Josef Pavle (Strongman Czech Republic)
• 9. Jiří Pechoušek (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 10. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)
• 11. Milan Sláma (Infitness Zlín)
• 12. Daniel Tomeš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 14. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Karel Branný (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Zbyněk Bulava (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Miroslav Hrozek (SK Morava Kroměříž)
• 7. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 8. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Jan Slovák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 10. Pavel Urban (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

• 1. Vladimír Dvořák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Bohumil Ticháček (Sportcentrum Delfín)
• 4. Milan Vanďurka (Kulturistika Kunovice)
• 5. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika mužů masters nad 65 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 5. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 6. Vladimír Semerád (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. František Blahuš (Pulse Czech Republic)
• 2. Jakub Šebesta (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Petr Klíma (Fitpeople Jihlava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Pavel Hofman (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 4. Martin Müller (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Petr Plesník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 6. Lukáš Rusin (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 8. Patrik Voříšek (Extrifit Club)
• 9. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Martin Adámek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Josef Drda (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Hála (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 6. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 7. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 8. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Ondřej Štábl (Queen Club Třinec)
• 10. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)

Klasická kulturistika masters

• 1. David Černý (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Pavel Foretník (Profi Fitness Jurys)
• 4. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 5. Martin Prokeš (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 7. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)


NEDĚLE


Physique mužů do 174 cm

• 1. Daniel Batela (Factory Pro Praha)
• 2. Lukáš Červený (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 4. Svyatoslav Konyk (SF7 Team)
• 5. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Marek Šafář (Xfitness Praha)
• 9. Tomáš Topolančin (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 10. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Vladislav Zatloukal (SF7 Team)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jiří Bárta (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Matěj Belička (Fit Tide Club Praha)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Jiří Kubeš (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 6. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Tomáš Slavětínský (Factory Pro Praha)
• 8. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Tomáš Weiss (Extrifit Club)
• 10. Lukáš Witosz (Morava Gym Orlová)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Tomáš Brabec (Fitness club Jařest)
• 2. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 9. Jan Tyrk (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 2. Jan Batěk (Xfitness Praha)
• 3. Martin Buchta (Obořil Elite Team)
• 4. Martin Héža (SF7 Team)
• 5. Marek Kinčl (Muscle Factory Březnice)
• 6. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 8. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 9. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 11. David Veselý (Eagle Fitness)

Physique mužů masters

• 1. Marcel Brožek (Pajič Trainings)
• 2. Jan Černý (Hammer Strength Fitness)
• 3. Michal Kubín (Strongman Czech Republic)
• 4. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique žen

• 1. Romana Renzová (Gold Team Karviná)
• 2. Dana Temlová (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Jitka Vorlová (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 2. Karolína Hájková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Arleta Krausová (Xfitness Praha)
• 5. Nikola Štaiglová (Fitness Club Fila Litomyšl)
• 6. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 7. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 5. Gabriela Linhartová (Yamamoto Czech)
• 6. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 8. Michaela Svobodová (Extrifit Club)
• 9. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 10. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)

Bodyfitness masters

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Stella Flachs (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Petra Gallerachová Fujerová (Joe Fit Děčín)
• 6. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Andrea Jančíková (Target Team)
• 9. Lucie Janů (Infinity Fitness Český Brod)
• 10. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Arleta Krausová (Xfitness Praha)
• 12. Lenka Suchopárová (Xfitness Praha)
• 13. Michaela Svobodová (Extrifit Club)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 2. Sabina Doležalová (Yamamoto Czech)
• 3. Helena Jenisová (Extrifit Club)
• 4. Pavla Knapová (Delta Fitness Praha)
• 5. Veronika Kossková (Eagle Fitness)
• 6. Adéla Krechlerová (Target Team)
• 7. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 8. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Šárka Poláková (Wolfberry Team)
• 10. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Jessica Šimková (Fit Park Ostrava)
• 12. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Zuzana Chomová (Yamamoto Czech)
• 3. Kateřina Koláčková (Wolfberry Team)
• 4. Veronika Kožíková (Simply Fitness Ostrava)
• 5. Michaela Líbalová (Bikini Angels Praha)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Markéta Pítrová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 8. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 10. Anna Totska (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 3. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 5. Lucie Procházková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 6. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Michaela Šandorová (Fit klub Ludvík)
• 8. Olexandra Voronina (Fitness Victory)
• 9. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)
• 10. Veronika Zemanová (Target Team)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Zuzana Černochová (Target Team)
• 3. Kristýna Darmovzalová (Fitness Institut Klub)
• 4. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 5. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Barbora Hudcová (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Veronika Müllerová (FirstStep Fitness Praha)
• 9. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 10. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 11. Klára Šturmová (Pajič Trainings)

Bikiny fitness masters

• 1. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Gabriela Erbenová (Extrifit Club)
• 3. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Kateřina Kosková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Alena Neffová (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Kulturistika smíšených párů

• 1. Karel Slavík, Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Jan Vašek, Marcela Veselá (Extrifit Club)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBehind the Pump - Branch Warren a Joh...
jr.e (22:39) • Nevím teda,ale technika Cviků u Branche a Johnniho je otřesná.,(hlavně co největší váhu...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (22:13) • To je jedna fotka podívej se zepředu málo hmoty zality břicho atd...... na mezinárodní...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Geolupos (16:21) • Vždyť vypadá dobře.... https://kulturistika.ronnie.cz/img/data/clanky/galerie_2011/29...
magazínZávodníci v kulturistice - rozhovory...
Valasekjakub123 (15:46) • Sobotkovi chybí trošku soudnost! Nechápu co se tam ser..... zbytečná cesta
magazínKarolína Machová - trénink zad a bice...
Klára (08:24) • Dávat za příklad někoho z roku 2013 je chyba, tenkrát byly bikini o hodně jinde než teď...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra