Reklama:

GP Zbýšov 2018 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovkyočima závodníků
výsledky I.foto I.zákulisí I.abs. I.video I.
výsledky II.foto II.zákulisí II.abs. II.video II.
GP Zbýšov: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
RCO Fitness Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
BFC Cup: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí

V sobotu 28. dubna Vás srdečně zveme do KD Cristal v Rosicích na Grand Prix Zbýšov 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Na soutěži proběhne zároveň nominace dětí ve fitness na mistrovství České republiky. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 118.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Lukáš Růžička (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)
• 3. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 4. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)
• 6. Rostislav Žiška (Factory Fitness Bystrc)

Klasická kulturistika

• 1. Ondřej Brožík (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Josef Drda (Extrifit Club)
• 4. Ondřej Novák (Gym Blue Sun)
• 5. Petr Poddaný (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Vladimír Stehlík (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 8. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 2. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Roman Nečekal (Infitness Zlín)
• 6. Ondřej Paterna (TJ Spartak Třebíč)
• 7. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 8. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Pavel Dittrich (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Lukáš Sládek (Spinning & Fitness Brno)
• 5. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)
• 6. Lukáš Chrascina (Fitness Ave Přerov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Lukáš Beránek (Topič Team Jihlava)
• 3. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Zdeněk Kolek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 7. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 8. Tomáš Vaicenbacher (TJ Moravan Lednice)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Petra Gallerachová (Joe Fit Děčín)
• 2. Karolína Juřáková (Fitness Gym Vrábel)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 2. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 3. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 5. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)

Bikiny fitness do 165 cm

Závodnice této kategorie budou na místě rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Viktoria Babíková (Target Team)
• 2. Denisa Dangová (Irongym Kyjov)
• 3. Kateřina Koláčková (Wolfberry Team)
• 4. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Klára Korábová (Fitness Bobycentrum)
• 6. Dita Láblerová (Tom „S“ Gym Děčín)
• 7. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 8. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 9. Markéta Pítrová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 10. Šárka Poláková (Wolfberry Team)
• 11. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Lucie Šedá (Gym Blue Sun)
• 13. Eva Temňáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 14. Anna Zdražilová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Tereza Anna Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Katarína Halagovcová (Target Team)
• 3. Simona Hanáčková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Barbora Lechnerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 5. Andrea Málková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 7. Lucie Žáková (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Martina Bělecká (Hammer Strength Fitness)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Petra Beroušková (Target Team)
• 4. Jana Cidlíková (Extrifit Club)
• 5. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 6. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 7. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Barbora Jarmarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Kamila Maříková (Stan´s Gym Kladno)
• 10. Tereza Nosková (Hammer Strength Fitness)
• 11. Kateřina Sobalová (Fine Fitness Pardubice)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Adam Lokoč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Tomáš Droždík (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dorostenek

• 1. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Barbora Pospíšilová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Valentýna Faganová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Veronika Hromková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Barbora Ingrová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Kristýna Kučová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Dominika Nazarová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Alma Přibilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Tereza Štulová (Fitness AVE Přerov)
• 12. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 13. Mária Zakaria (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Erika Zavadilová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Hana Jelenová (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Kateřina Vlčková (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Karolína Schreierová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Julie Bršlicová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Beáta Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 26. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 27. Jenifer Kleinová (SK PEPA centrum Opava)
• 28. Melisa Moserová (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Bára Grossmannová (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Marie Grossmannová (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 33. Lilien Gajdošová (SK PEPA centrum Opava)
• 34. Valerie Molínová (SK PEPA centrum Opava)



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra