Reklama:

Mistrovství světa mužů
2017: zprávy z místa dění!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS MUŽŮ 2017 - 2. - 6. 11. 2017, Španělsko
Češi před MS mužů:
nominace odlet
Jiří KočvaraLukáš TopinkaRadim KolářJan Páleníček (video) • Patrik Herčzík

Info z MS v kulturistice mužů:
z místa děníprezentacekompletní výsledky s body - 3 medaile!

Rozhovory s medailisty, očima:
Jan PáleníčekPatrik Herčzík


Závodníci v klasické kulturistice před MS mužů 2017
Patrik Herčzík před MS mužů 2017 - rozhovor a fotografie
Jan Páleníček před MS mužů 2017 - rozhovor a fotografie
Je zde podzim, který tradičně přináší také mistrovství světa mezinárodní federace IFBB. V nejbližších týdnech se odehraje Mistrovství světa juniorů a masters a Mistrovství světa ve fitness, už ve dnech 2. až 6. listopadu ale ve španělském Benidormu probíhá Mistrovství světa mužů, na které odcestovala také pětičlenná česká reprezentační výprava ve složení Jiří Kočvara, Lukáš Topinka, Radim Kolář, Jan Páleníček a Patrik Herčzík.

Jak se našim na Pyrenejském poloostrově daří, pro Vás budeme sledovat v našem tradičním článku se zprávami z místa dění, ve kterém najdete také atraktivní zákulisní fotografie.


Pondělí, 8:30

Letošní Mistrovství světa mužů uzavřel v neděli večer banket, který měl tentokrát spíše formu galavečera, během něhož došlo k ocenění závodníků, kteří se v mužských kategoriích během roku 2017 probojovali do nejlepší desítky v žebříčku IFBB Elite World Ranking. Svého oceněného závodníka má přitom i Česká republika. Více se dočtete v tomto článku.

Neděle, 15:46

Patrik Herčzík ve physique mužů do 179 cm vybojoval bronz!

Neděle, 14:37

Patrik Herčzík dostal od rozhodčích příležitost v prvním semifinálovém vyvolávání a účast ve finále by mu tak neměla uniknout!

Neděle, 7:40

Je zde druhý soutěžní den letošního Mistrovství světa mužů, do kterého zasáhne i český reprezentant ve physique mužů Patrik Herčzík. Podle zpráv, které k nám dorazily před několika okamžiky ze Španělska, má skvělou formu! Na jaký výsledek mu bude stačit, bude jasné za několik hodin.

Sobota, 14:18

Přikládáme několik podařených snímků, které zachycují naše sobotní finalisty krátce po sestoupení z pódia!

Sobota, 14:09

Absolutním mistrem světa v klasické kulturistice mužů pro rok 2017 se stal zmiňovaný Korejec Jehyung Ryu.

Sobota, 13:55

Jiří Kočvara při svém prvním startu na mistrovství světa vybojoval neuvěřitelný výsledek a z Benidormu si veze stříbro, na které dosáhl v kategorii klasické kulturistiky mužů do 175 cm! Lukáš Topinka ve stejné kategorii vybojoval čtvrté místo. Mistrem světa a jediným mužem, který Jiřího Kočvaru dokázal na šampionátu překonat, se stal Korejec Jehyung Ryu, jenž tak zopakoval svůj výsledek z roku 2012.

Sobota, 13:03

Lukáš Topinka a Jiří Kočvara aktuálně na mistrovství světa bojují ve finále klasické kulturistiky mužů do 175 cm!

Sobota, 13:02

Jan Páleníček se na šampionátu představil i v klasické kulturistice mužů do 180 cm. Při účasti mezi mohutnějšími borci mu však účast ve finále pravděpodobně unikne.

Sobota, 12:44

Radim Kolář v klasické kulturistice mužů nad 180 cm změřil síly se čtrnácti soupeři. Ve velké konkurenci jej rozhodčí bohužel vybrali až do třetího semifinálového vyvolávání, což znamená, že při své první účasti na světovém šampionátu zůstane za branami finále.

Sobota, 12:06

Lukáš Topinka a Jiří Kočvara dostali v klasické kulturistice mužů do 175 cm od rozhodčích příležitost ve druhém semifinálovém vyvolávání, což znamená, že bojují o účast v šestičlenném finále.

Sobota, 11:31

Jan Páleníček v games klasické kulturistice mužů nad 175 cm vybojoval bronz!

Sobota, 9:34

Český tým je připraven k dnešnímu dni šampionátu, během kterého by se na pódiu měli představit klasičtí kulturisté Jiří Kočvara, Lukáš Topinka a Radim Kolář i Jan Páleníček, jenž nastoupí v games klasické kulturistice, která má v pravidlech zakotveny přísnější hmotnostní limity. Právě Jan Páleníček z našich přitom do soutěže zasáhne jako první. V kategorii jej čeká celkem šest soupeřů ze Slovenska (2x), Belgie, Jihoafrické republiky, Koreje a Velké Británie.

Pátek, 21:07

Dnešní vážení pro všechny naše závodníky proběhlo úspěšně a všichni se tak vešli do svých kategorií. Prvním soutěžním dnem šampionátu bude sobota, do nějž jako první vstoupí Jan Páleníček, který se představí v kategorii games klasické kulturistiky.

Pátek, 21:00

Přikládáme několik snímků ze společného pózování české reprezentační výpravy.

Pátek, 20:30

Pátek byl v Benidormu vyhrazen prezentaci, setkání rozhodčích, ale také Světovému kongresu IFBB, na kterém své zastoupení mělo pětaosmdesát států. Samozřejmě, včetně České republiky.

Pátek, 20:00

Naši byli na místě už včera, kdy ve Španělsku došlo také na kontrolu formy. Právě při této příležitosti vznikly i první fotografe, které vkládáme do článku.


Foto:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.11.15:46mutagenn - Lukášovi podle mě narozdíl od Jirky neodešla úplně voda a ..
04.11.15:10mmichaelveliky - ale jo ja to beru. fotky vidim nic moc a video taky. jen s..
04.11.14:57Hockey1000 - Podle fotek nemá nikdo nejmenší šanci s jistotou určit, kd..+1
04.11.14:49mmichaelveliky - Nechapu jak ten druhej mohl byt pred Topinkou. nedivim se ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra